Patrocinador Equip Aleví de Natació
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Calendari i resultats de Natació
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Desembre 2016
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
14468
Fons i Estils Junior-Absolut (única) 1a Jornada
Júnior (2000-2001 masc / 2001-2002 fem)
Día:
Hora:
07.10.2017
09:30
Lloc:
CN TERRASSA
14469
Fons i Estils Junior-Absolut (única) 1a Jornada
Absoluts
Día:
Hora:
07.10.2017
09:30
Lloc:
CN TERRASSA
14455
Lliga Catalana Alevina 1a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
14.10.2017
09:30
Lloc:
CN TERRASSA
14442
Lliga per Equips Prebenjamina 1a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
14.10.2017
16:00
Lloc:
UE HORTA
14441
Lliga Catalana Benjamina 1a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
14.10.2017
18:00
Lloc:
UE HORTA
14463
Lliga Catalana Infantil 1a Jornada
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
21.10.2017
MAT
Lloc:
CN SABADELL
14456
Lliga Catalana Alevina 2a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
11.11.2017
10:00
Lloc:
CN SABADELL
14443
Lliga Catalana Benjamina 2a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
18.11.2017
MAT
Lloc:
CN TERRASSA
14444
Lliga per Equips Prebenjamina 2a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
18.11.2017
MAT
Lloc:
CN TERRASSA
14464
Lliga Catalana Infantil 2a Jornada
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
18.11.2017
TARDA
Lloc:
CN TERRASSA
14457
Lliga Catalana Alevina 3a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
02.12.2017
MAT
Lloc:
CN SABADELL
14749
Campionat Catalunya Hivern Infantil
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
16.12.2017
10:00
Lloc:
CN Barcelona
14445
Lliga Catalana Benjamina 3a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
16.12.2017
TARDA
Lloc:
UE HORTA
14446
Lliga Catalana Prebenjamina 1a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
16.12.2017
TARDA
Lloc:
UE HORTA
14458
Lliga Catalana Alevina 4a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
13.01.2018
TARDA
Lloc:
UE HORTA
14447
Lliga Catalana Benjamina 4a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
20.01.2018
Pendent
Lloc:
ST.ANDREU
14448
Lliga Catalana Prebenjamina 2a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
20.01.2018
Pendent
Lloc:
ST.ANDREU
14751
CC Absolut I Júnior “OPEN”
Júnior (2000-2001 masc / 2001-2002 fem)
Día:
Hora:
26.01.2018
10:00
Lloc:
CN Terrassa
14752
CC Absolut I Júnior “OPEN”
Absoluts
Día:
Hora:
26.01.2018
10:00
Lloc:
CN Terrassa
14459
Lliga Catalana Alevina 5a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
03.02.2018
Pendent
Lloc:
CN MONTJUÏC
14465
Lliga Catalana Infantil 3a Jornada
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
03.02.2018
Pendent
Lloc:
CN ST.ANDREU
14747
Campionat Catalunya Hivern Aleví (2004-05 masc i 2005-06 fem)
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
23.02.2018
09:00
Lloc:
Pendent
14449
Lliga Catalana Benjamina 5a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
03.03.2018
Pendent
Lloc:
CN HOSPITALET
14450
Lliga Catalana Prebenjamina 3a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
03.03.2018
Pendent
Lloc:
CN HOSPITALET
14466
Lliga Catalana Infantil 4a Jornada
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
03.03.2018
TARDA
Lloc:
CN SABADELL
14460
Lliga Catalana Alevina 6a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
17.03.2018
MAT
Lloc:
CN TERRASSA
14451
Lliga Catalana Benjamina 6a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
07.04.2018
MAT
Lloc:
CN SABADELL
14452
Lliga Catalana Prebenjamina 4a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
07.04.2018
MAT
Lloc:
CN SABADELL
14461
Lliga Catalana Alevina 7a Jornada
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
21.04.2018
TARDA
Lloc:
CN TERRASSA
14462
Fons i Estils Aleví (J única) Jornada única
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
19.05.2018
Pendent
Lloc:
CN CATALUNYA
14453
Lliga Catalana Benjamina 7a Jornada
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
19.05.2018
TARDA
Lloc:
UE HORTA
14454
Lliga Catalana Prebenjamina 5a Jornada
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
19.05.2018
TARDA
Lloc:
UE HORTA
14755
Final Territorial (2007-08-09)
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
08.06.2018
10:00
Lloc:
Pendent
14756
Final Territorial (2007-08-09)
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
08.06.2018
10:00
Lloc:
Pendent
14754
Final Relleus
Prebenjamí (2009-2010 masc i fem)
Día:
Hora:
16.06.2018
10:00
Lloc:
CN Reus Ploms
14753
Final Relleus
Benjamí (2007-2008 masc i fem)
Día:
Hora:
16.06.2018
16:00
Lloc:
CN Reus Ploms
14748
Campionat Catalunya Estiu Aleví
Aleví (2004-2005-2006 masc / 2005-2006 fem)
Día:
Hora:
30.06.2018
09:00
Lloc:
CN Reus Ploms
14750
Campionat Catalunya Estiu Infantil
Infantil (2002-2003 masc / 2003-2004fem)
Día:
Hora:
06.07.2018
10:00
Lloc:
Pendent
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.