Instagram Unió Esportiva d'Horta
ESCOLA DE BÀSQUET 2015-2016
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR TORNEIG INFANTIL U.E. d'HORTA-TEMPLE GRUP
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
GALERIA D'IMATGES FLICKR
PILOTES OFICIALS FCBQ
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Calendari i resultats de Bàsquet
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Gener 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
15553
Jornada 1 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
CLUB BÀSQUET SANT CELONI
15527
Jornada 1 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
15579
Jornada 1 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
30.09.2018
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT CUGAT. C/ Jaume Sabat S/N. SANT CUGAT DEL VALLËS
U.E. SANT CUGAT BLAU
U.E. HORTA
15580
Jornada 2 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
06.10.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
A.E.S.E. B
15528
Jornada 2 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
07.10.2018
12:30
Lloc:
Direcció:
CEM PARC DE LA CIUTADELLA. P. Circumval·lació (E. França). BARCELONA
C.B. CIUTAT VELLA
U.E. HORTA
15554
Jornada 2 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
07.10.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ LA PLANA. Pça. La Plana S/N. BADALONA
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA A
U.E. HORTA
15581
Jornada 3 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
C.E.M. RAVAL - CAN RICART. C/ Sant Oleguer 10. BARCELONA
EPSA A
U.E. HORTA
15555
Jornada 3 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. SAPS
15529
Jornada 3 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. GRANOLLERS 1
15556
Jornada 4 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT ADRIÀ. C/ Ricard S/N. SANT ADRIÀ DEL BESÓS
U.B. SANT ADRIÀ A
U.E. HORTA
15582
Jornada 4 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C
15530
Jornada 4 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
21.10.2018
17:45
Lloc:
Direcció:
PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS. C/ Neptú 8. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA A
U.E. HORTA
15557
Jornada 5 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
LIMA-HORTA BÀSQUET
15531
Jornada 5 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
RECANVIS GAUDÍ - C.B. MOLLET B
15583
Jornada 5 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
Direcció:
SANT GABRIEL SANT ADRIÀ. C/ Ricart 8-14. SANT ADRIÀ DEL BESÓS
U.B. SANT ADRIÀ 2
U.E. HORTA
15584
Jornada 6 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
S.E. SANT JOAN DE MATA A
15532
Jornada 6 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
04.11.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
PALAU D'ESPORTS JOSEP MORA. Passeig Carles Padros 12. MATARÓ
GRUPO MARTHE - U.E. MATARÓ - SBM
U.E. HORTA
15558
Jornada 6 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
04.11.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU CASAGEMAS. Pça. Casagemas 12, Cant. A.Maura. BADALONA
A.E. MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIÓ BADALONA A
U.E. HORTA
15585
Jornada 7 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2018
16:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU LA MARINA. C/ Del Coure 11. BARCELONA
C.E. LA MARINA
U.E. HORTA
15559
Jornada 7 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
BÀSQUET ALELLA
15533
Jornada 7 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
VEDRUNA GRÀCIA A
15534
Jornada 8 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2018
18:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ D'ESPORTS LLIÇÀ D'AMUNT. C/ Jaume I 30. LLIÇÀ D'AMUNT
C.B. LLIÇÀ D'AMUNT 1
U.E. HORTA
15560
Jornada 8 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.11.2018
12:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/ Nàpols 42. BARCELONA
CB. RAMON LLULL A
U.E. HORTA
15561
Jornada 9 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. PARETS
15535
Jornada 9 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
CEB GIRONA A
15586
Jornada 9 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
25.11.2018
12:45
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU LA SALLE BONANOVA. C/ Sant Joan de la Salle 20-36. BARCELONA
LA SALLE BONANOVA
U.E. HORTA
15587
Jornada 10 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
01.12.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET B
15536
Jornada 10 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
01.12.2018
18:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU D'ARTÈS. C/ Barcelona S/N. ARTÈS
C.B. ARTÈS
U.E. HORTA
15562
Jornada 10 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
02.12.2018
12:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/ Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 1
U.E. HORTA
15588
Jornada 11 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2018
17:30
Lloc:
Direcció:
NOU PAVELLÓ FRANCESC BARNEDA. C/ Tamarit 30. RIPOLLET
C.B. RIPOLLET
U.E. HORTA
15563
Jornada 11 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2018
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
LLUÏSOS DE GRÀCIA
15537
Jornada 11 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2018
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. CERDANYOLA AL DIA A
15589
Jornada 12 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
12.01.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.E. MARISTES RUBÍ - MÍA MOTOR
15564
Jornada 12 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
13.01.2019
16:15
Lloc:
Direcció:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
U.E. HORTA
15538
Jornada 12 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
13.01.2019
18:00
Lloc:
Direcció:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
U.E. HORTA
15565
Jornada 13 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
BÀSQUET SAFA CLAROR
15590
Jornada 13 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2019
19:00
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC. C/ Marina 111-115 (Sota Pont de Marina). BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
U.E. HORTA
15539
Jornada 13 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
CAMPING BIANYA ROSER A
15540
Jornada 14 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2019
17:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL DE LA BISBAL D'EMPORDÀ. Avda. Mas Clara 14. LA BISBAL D'EMPORDÀ
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
U.E. HORTA
15591
Jornada 14 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
U.E. SANT CUGAT BLAU
15566
Jornada 14 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
03.02.2019
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI. C/ Esteve Casdelus S/N. SANT CELONI
CLUB BÀSQUET SANT CELONI
U.E. HORTA
15567
Jornada 15 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.02.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
CÍRCOL CATÒLIC DE BADALONA A
15541
Jornada 15 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
09.02.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. CIUTAT VELLA
15592
Jornada 15 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
10.02.2019
11:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU SANTA EULÀLIA. C/ Jacint Verdaguer 15-17. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
A.E.S.E. B
U.E. HORTA
15542
Jornada 16 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
16.02.2019
17:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/ Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 1
U.E. HORTA
15593
Jornada 16 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
16.02.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
EPSA A
15568
Jornada 16 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
17.02.2019
12:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU LA MARINA. C/ Del Coure 11. BARCELONA
C.B. SAPS
U.E. HORTA
15569
Jornada 17 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
U.B. SANT ADRIÀ A
15543
Jornada 17 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
LLUÏSOS DE GRÀCIA A
15594
Jornada 17 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
24.02.2019
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA BÀSQUET XAVIER MARCILLA. Pl. Ventura i Tort S/N. EL PRAT DE LLOBREGAT
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C
U.E. HORTA
15544
Jornada 18 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
02.03.2019
17:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PLANA LLEDO. Av. Caldes de Montbui 1. MOLLET DEL VALLÈS
RECANVIS GAUDÍ - C.B. MOLLET B
U.E. HORTA
15595
Jornada 18 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
02.03.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
U.B. SANT ADRIÀ 2
15570
Jornada 18 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
03.03.2019
16:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU SA.FA. HORTA. C/Torrent del Carmel 1. BARCELONA
LIMA-HORTA BÀSQUET
U.E. HORTA
15571
Jornada 19 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.03.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
A.E. MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A
15545
Jornada 19 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
09.03.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
GRUPO MARTHE - U.E. MATARÓ - SBM
15596
Jornada 19 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
10.03.2019
19:30
Lloc:
Direcció:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Passeig Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA A
U.E. HORTA
15597
Jornada 20 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
16.03.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.E. LA MARINA
15572
Jornada 20 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
17.03.2019
12:45
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU ABELARDO VERA. Pg. Creu de Pedra 29-31. ALELLA
BÀSQUET ALELLA
U.E. HORTA
15546
Jornada 20 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
17.03.2019
19:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU JOSEP Mª DE SEGARRA. C/ Golgota 1. BARCELONA
VEDRUNA GRÀCIA A
U.E. HORTA
15573
Jornada 21 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.03.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. RAMON LLULL A
15547
Jornada 21 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
23.03.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. LLIÇÀ D'AMUNT 1
15574
Jornada 22 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.03.2019
17:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PARETS. Av. Francesc Macià S/N. PARETS DEL VALLÉS
C.B. PARETS
U.E. HORTA
15598
Jornada 22 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
30.03.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
LA SALLE BONANOVA
15548
Jornada 22 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
30.03.2019
18:45
Lloc:
Direcció:
C.P. SANT JOSEP - PAVELLÓ RAMON SITJÀ. C/ Doctor Antic Roca 19. GIRONA
CEB GIRONA A
U.E. HORTA
15599
Jornada 23 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
06.04.2019
11:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/ Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET B
U.E. HORTA
15575
Jornada 23 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
06.04.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. GRANOLLERS 1
15549
Jornada 23 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
06.04.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. ARTÈS
15600
Jornada 24 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
27.04.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
C.B. RIPOLLET
15550
Jornada 24 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
27.04.2019
19:30
Lloc:
Direcció:
PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA. Av. Guiera 6-8. CERDANYOLA DEL VALLES
C.B. CERDANYOLA AL DIA A
U.E. HORTA
15576
Jornada 24 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
27.04.2019
19:30
Lloc:
Direcció:
LLUÏSOS DE GRÀCIA. Plaça del Nord 7-10. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA
U.E. HORTA
15577
Jornada 25 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
04.05.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
15601
Jornada 25 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
04.05.2019
19:00
Lloc:
Direcció:
MARISTES RUBÍ. Ca N'Oriol 25. RUBÍ
C.E. MARISTES RUBÍ - MÍA MOTOR
U.E. HORTA
15551
Jornada 25 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
04.05.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
15602
Jornada 26 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
11.05.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
U.E. HORTA
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
15552
Jornada 26 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR MASCULÍ
Día:
Hora:
11.05.2019
19:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/ Nàpols 42. BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER A
U.E. HORTA
15578
Jornada 26 - C.C. SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT
SOTS-21 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.05.2019
10:45
Lloc:
Direcció:
ESPORTIU CLAROR. C/ Sardenya 333. BARCELONA
BÀSQUET SAFA CLAROR
U.E. HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.