PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
Instagram Unió Esportiva d'Horta
GALERIA D'IMATGES FLICKR
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Calendari i resultats de Bàsquet
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Maig 2019
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
17493
Jornada 1 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
12:30
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
47
31
TEMPLE - UE HORTA "B"
Crònica:
Primer partit oficial de la temporada 19/20, sense que serveixi d'excusa, no hem pogut entrenar tots junts ni un sol dia. El Martinenc, un equip que ens treu molts centímetres i ens desgasta fisica i mentalment. Sent un partit molt igualat i amb possibilitat de poder guanyar-lo, deixem l'ordre en atac per decidir cadascú pel seu compte, i busquem excuses externas per justificar la nostra impotència en atac, mai anotem mes de 10 punts per període. Això és un camí molt llarg, treballarem per millorar el nostre nivell de joc i estabilitat emocional en el joc.
17543
Jornada 1 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
44
89
SESE "B"
Crònica:
Primer partit de la temporada contra un rival físicament molt superior que ens ha marcat un ritme molt alt des del principi al que no hem sabut adaptar-nos, però satisfets per l'actitud dels nois sense baixar els braços en cap moment.
17471
Jornada 1 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
B.C. TECLA SALA "B"
17419
Jornada 1 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
18:05
Lloc:
C.P. SANT JOSEP - PAVELLÓ RAMON SITJA. C/ Doctor Antic Roca S/N. GIRONA
CEB GIRONA METALQUIMIA
58
61
TEMPLE - UE HORTA "A"
Crònica:
El Senior A masculino de La Unió Esportiva se estrenó como visitante contra
CEB GIRONA METALQUIMIA.
El equipo local impuso desde el principio su ritmo de juego, La Unió iba a
remolque detrás del balón y concediendo una fácil circulación de balón. Los
tiros cercanos no entraban y los locales anotaban con facilidad, hasta 17 tantos
de desventaja llegaron a tener los de Horta. En el último tramo antes del
descanso, por fin la defensa secó el ataque rival y entraron 3 triples seguidos,
recortando la distancia a 6 puntos.
La segunda parte fue diferente, la defensa de La Unió incomodó muchísimo a
los de Girona y el juego de transición ofensiva producía ventajas claras, de tal
manera que se le dio la vuelta al marcador y en unos minutos finales de infarto
los de Horta amarraron una meritoria victoria.
17565
Jornada 1 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
09:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
17445
Jornada 1 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
62
64
TEMPLE - UE HORTA "B"
Crònica:
Debut a la categoria amb important victòria in extremis. Després de diverses alternances en el
marcador en un partit molt igualat, la bona defensa del darrer quart combinat amb un alt encert
en els últims atacs van permetre endur-nos un partit molt igualat. A destacar la maduresa de tot
l’equip en els moments difícils (vàrem arribar a estar 11 a sota) i la confiança en les nostres
opcions de victòria.
Parcials: 16-23 / 20-12 / 13-16 / 13-13
17609
Jornada 1 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
47
38
JAC SANTS "A"
Crònica:
Bon inici de temporada. Comencem amb un 1r periode molt bo, però en el 2n l’equip rival ha començat a recuperar-se en el marcador. Semblava que al igual que la setmana anterior l’equip s’enfonsaria, però aquest cop hem sapigut recuperar el ritme. 
A seguir treballant, doncs queda molt per fer.
Marta

Parcials: 15-5 / 10-13 / 19-11 / 3-9
17589
Jornada 1 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
46
51
LIMA - HORTA BÀSQUET "A"
Crònica:
Estrena del Cadet Femení 04 a la 1a jornada de lliga a Interterritorial. 
Bona actitud i intensitat de les noies en la majoria de minuts del partit, contra un bon rival que des de l'inici ens ha exigit molt. 
Tot i l'esforç físic i psicològic d'anar a remolc tot el partit, hem aconseguit igualar-lo a falta de pocs minuts, però l'equip visitant ha sabut gestionar el final del partit millor que nosaltres. 
Toca aprendre del partit i treballar per seguir creixent com a equip. Seguim!

Parcials: 9-10, 9-13, 15-15, 13-13.
17517
Jornada 1 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
12:45
Lloc:
HOLMES PLACE SARDENYA. C/Sardenya 549-553. BARCELONA
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "A"
42
66
TEMPLE - UE HORTA 04
Crònica:
Primer partido oficial de la temporada de nuestro Cadete 'A' masculino. Debut como visitantes en el campo de la UE GAUDI.

Después de la pretemporada todos estaban con muchas ganas de empezar los partidos de liga. Los nervios nos han llevado a jugar un inicio irregular, donde no se veía definida la imagen que buscamos transmitir en pista.

A medida que iban pasando los minutos, el equipo ya se quitaba de encima estas primeras sensaciones, empezando a trabajar con más disciplina hacia los objetivos planteados.

Se ha conseguido sacar una ventaja en el marcador que se ha mantenido más o menos de manera regular durante el transcurso del encuentro, no obstante el equipo se ha atascado en algún que otro momento. Primera victoria en la liga, queda trabajo por delante para conseguir esa regularidad.
17688
Jornada 1 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PARETS. Av. Francesc Macià S/N. PARETS DEL VALLÉS
C.B. PARETS BLANC
TEMPLE - UE HORTA 11
17662
Jornada 1 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
11:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL LA BONAIGUA. Pg. de la Muntanya 27. SANT JUST DESVERN
C.B. SANT JUST "A"
TEMPLE - UE HORTA 08
17704
Jornada 1 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
BÀSQUET SAFA CLAROR 1
17472
Jornada 2 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA POL. 3 XEMENEIES
C.B. SAPS "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17696
Jornada 1 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
LA SALLE BONANOVA NEGRE
17715
Jornada 1 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA VERMELL
17518
Jornada 2 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. SAPS "A"
17544
Jornada 2 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
16:00
Lloc:
P.M.E. VILANOVA DEL VALLÈS. Camí de la Casa Alta S/N. VILANOVA DEL VALLÈS
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 05
17446
Jornada 2 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
VIROLAI
17566
Jornada 2 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ INFANT JESÚS. Travessera de Gràcia 57-63. BARCELONA
JESUITES CASP
TEMPLE - UE HORTA
17420
Jornada 2 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
LLUÏSOS DE GRÀCIA "A"
17494
Jornada 2 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
17610
Jornada 2 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
11:30
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL. Camí Ral de Cerdanya 31. LA SEU D'URGELL
SEDIS CADITOURS
TEMPLE - UE HORTA
17590
Jornada 2 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
12:45
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1
TEMPLE - UE HORTA 04
17705
Jornada 2 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
09:00
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
48
55
TEMPLE - UE HORTA
Crònica:
Partit en una pista complicada en el qual l’horari no ha acompanyat gens.
Inici molt dolent, sortint completament dormides i marxant 8-0 a l’inici del segon quart.
A partir d’aquest moment ens posem a treballar i poc a poc reduïm la diferència gràcies a molt bones accions de 2c1 que ens han permés recuperar diverses pilotes.
Arribem a la mitja part amb +1 però tot per resoldre.
Els 2 primers quarts de la segona meitat han estat un intercanvi de cistelles fins als darrers dos minuts del sisè quart.
Setè quart clau per augmentar fins els 10 punts la diferència i arribar amb un resultat còmode a l’últim període, en el qual hem mantingut les distàncies.
Bon esforç físic de les noies i segona victòria.
Seguim!
17724
Jornada 2 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
09:00
Lloc:
ESCOLA VEDRUNA GRÀCIA. C/Perez Galdós 15. BARCELONA
VEDRUNA GRÀCIA
42
33
TEMPLE - UE HORTA
Crònica:
Aquest dissabte el Premini Femení ha jugat el seu primer partit de lliga contra el Vedruna Gràcia, per
moltes de les jugadores era el seu primer partit competitiu oficial, i ho han afrontat amb molt bona
actitud.
El partit ha estat molt igualat fins al 6è període, en el que ens han fet un parcial i no hem pogut
remuntar.
Cal seguir treballant!
17672
Jornada 2 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 09
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
17689
Jornada 2 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 11
BÀSQUET NOU BARRIS "B"
17663
Jornada 2 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 08
C.B. SANTFELIUENC "A"
17680
Jornada 2 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 10
69
20
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
Crònica:
Primer partit de temporada de Pre-Mini A contra Nou Barris A (69-20).
Dues parts ben diferenciades: a) la primera molt defensiva ????(30-6) ??ens encanta la defensa, el rebot i la lluita. Però en atac bastants seleccions de tir defectuoses i que no s'han entrenat. Oriol i jo demanant Perquè? Why? Pourquoi?...

b) Segona part bastant més fluïda en atac (39-13).
Gràcies principalment a molt més ús del passe, ???????? a continuar corrent ???????? i globalment a fer tirs en bones posicions, més a prop de cistella i també buscant tirant davant poca oposició.
No ens confiem, ? probablement era el rival més fluix del Grup.
Encara molt i molt treball però anirà rápid ja que són nens ràpids ????‍??????‍??????‍?? i endollats. 
Châpeau- Bravissimos.
17545
Jornada 3 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRUP BARNA 2
17421
Jornada 3 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
17:45
Lloc:
PAVELLÓ CB GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
CB GRANOLLERS 1 - BLOCKCHAIN BCN-AP
TEMPLE - UE HORTA "A"
17473
Jornada 3 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
57
54
S.E. SANT JOAN DE MATA "A"
Crònica:
Primera part on hem sortit a veure'ls venir i sense la intensitat suficient que requeria el partit ja que deixavem masses tirs lliurats al rival que va marxar a la mitja part amb 5 triples y 5 a dalt. La segona part ja vàrem estar molt més entonats defensivament y només vàrem encaixar 18 en 20 minuts i vàrem poder emportar-nos la victòria. El dia que no estàs encertat davant t'has de possar les piles darrera
17591
Jornada 3 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
09:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
53
65
C.B. GRANOLLERS 1 - PISOS.COM
Crònica:
Vam començar el partit un pel adormides, però una bona reacció ens fa acabar el 1er quart 13-10 per davant. El 2n quart, va ser el pitjor del partit. Errades de concentració van propiciar cistelles fàcils de les visitants. El resultat al descans era de 6 punts favorables al Granollers. 

A la segona meitat no vam encadenar minuts de bon joc, ja que mancava molta intensitat defensiva i sobretot concentració en ambdós costats de la pista. Vam seguir lluitant fins al final, tot i que no vam poder arribar mai a igualar el marcador. 

Cal seguir treballant més i millor, per millorar certs aspectes del joc, però sobretot les jugadores han de fer un pas endavant en actitud i concentració. Seguim! 

Parcials: 13-10,12-21, 12-19, 16-15.
17567
Jornada 3 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
10:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
56
55
C.B. PRAT - MONTIBELLO "B"
Crònica:
Partidazo de las chicas del senior, a pesar de las adversidades y las muchas lesiones, han sacado el partido contra un rival muy difícil. Victoria muy trabajada, defendiendo muy activas y cada vez jugando más fluido en ataque. 
Luchando hasta el final sin bajar la cabeza en ningún momento.
17716
Jornada 2 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
11:30
Lloc:
C.P. SANT JOSEP BADALONA. C/ Enric Borràs 40-42. BADALONA
COALCI - C.B. SANT JOSEP "A"
TEMPLE - UE HORTA
17495
Jornada 3 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:00
Lloc:
NOU PAVELLÓ ZONA PUIGVERT. C/Pais Valencià S/N. CASTELLAR DEL VALLES
C.B. CASTELLAR
TEMPLE - UE HORTA "B"
17519
Jornada 3 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:30
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA. Av. Tortosa 74. LLEIDA
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA
TEMPLE - UE HORTA 04
17654
Jornada 2 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "A"
76
74
TEMPLE - UE HORTA
Crònica:

Primera jornada de la temporada i primera derrota, el partit d'avui ha estat dividit per dues parts molt diferents. La primera part hem jugat molt bé, hem corregut, hem defensat i ens hem anat al marcador de 20 punts (19-39) al inici del 4t quart, però en aquest moment, ens hem cregut millors i ens hem anat del partit. En el 5e quart ens han fet un parcial de 15-3 i ja no hem pogut parar l'empenta que ells duien, han estat mes intensos a pista i nosaltres no hem reaccionat.

No pot ser que ens marxem de la pista amb tanta facilitat. No entrenem bé, no juguem bé, ens falta molt intensitat a pista. S'ha de treballar molt més.

Força nois, força Horta

Parcials: 16-20, 12-26; 27-15; 21-13
Descans: 28-46 Final 76-74 
17447
Jornada 3 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Pg. Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17664
Jornada 3 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ ALMEDA. C/ Sant Ferran 45 BIS. CORNELLÀ DE LLOBREGAT
BASKET ALMEDA GROC
67
76
TEMPLE - UE HORTA 08
Crònica:

Primera victòria del mini 08 a pista de l'Almeda per un ajustat 67 – 76.


Tot i saber de la dificultat de jugar aquest partit, on l'Almeda és fa molt fort en defensa i on les dimensions de la pista no són les habituals per a nosaltres, vam encaixar un 12 – 5 de parcial que ens va servir d'avís per veure quin era el nivell que havíem de tenir. 


A partir d'aquí, millora defensiva en totes les zones del camp, molta verticalitat a la cistella i una bona circulació de pilota que ens va permetre no perdre cap altre periode a excepció del 4t, on l'Almeda va tenir els seus millors minuts de partit amb un gran encert exterior i velocitat en el cotra atac, però que vam saber recuperar durant la segona meitat. 


Molt satisfets pel treball que tots els jugadors han realitzat a la pista, i molts ànims a Juan, que es va lessionar el canell i ara l'esperen dues setmanes de recuperació.


17725
Jornada 3 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
33
55
DOMINIQUES BARCELONA VERD
Crònica:
Segon partit de la temporada del PMF vs les primeres classificades, les Dominiques.
El partit va començar bastant desfavorable per les d'Horta degut a la mala defensa. La segona mitja part les noies van estar molt més ficades en el partit i van ser capaces de què no ens augmentessin la diferència al marcador.
17681
Jornada 3 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
12:00
Lloc:
COL·LEGI PARE MANYANET. C/ Prat d'en Rull 6. BARCELONA
C.B. MANYANET LES CORTS GROC
17
26
TEMPLE - UE HORTA 10
Crònica:
Segon partit de temporada Pare Manyanet- Pre-Mini 10.
Partit ajornat en el minut 3 del 3er quart (17-26): 9 punts a dalt provisionalment.
Ha plogut 5 minuts i pista impracticable.????
No obstant es poden treure conclusions importants:
1- LA IMPORTANCIA DE SORTIR CONCENTRATS DESDE EL PRIMER MINUT: El nostre primer quart ha sigut el ABC de lo que NO s'ha de fer? ?? 
????NO controlar el seu jugador assignat en defensa.
????NO buscar tancar l'atacant. ????NO ficar mans.
????NO saber on està la pilota.
????Deixar guanyar el centre quasi bé en tots els atacs de Pare Manyanet.
????NO fer oposició al tir i fins i tot deixar-nos agafar el rebot (el nostre punt fort)).

2- No tot és negatiu: només dir que som capaços d'agafar les rendes del partit amb lo que sabem fer: pressió defensiva, arrencar a córrer i lluitar cada pilota. També alguna molt bona acció ofensiva com en el exemple de les imatges.
17673
Jornada 3 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
12:30
Lloc:
COL·LEGI CLARET. C/ Sicília 333. BARCELONA
U.E. CLARET "B"
TEMPLE - UE HORTA 09
17697
Jornada 3 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
JESUITES GRACIA KOSTKA
17717
Jornada 3 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
40
37
U.E. CLARET "B"
Crònica:

Bon partit de les nenes del Mini Femení, per aconseguir la primera victoria de la temporada.

Un bon inici a nivell de ritme i actitud ens posava de seguida per davant en el marcador, avantatge que no vam deixar escapar en cap moment. El nivell d’intensitat en defensa de les nostres minis va ser molt alt, sobretot a la primera meitat. El resultat al descans era de 20-14. 

A la segona meitat, vam seguir treballant, i tot i perdre algún quart, el nivell defensiu seguía sent prou bo, tot i algún despiste que altre, sobretot al rebot defensiu. Finalment, l’equip visitant va anar acostant-se al marcador, però no el suficient per guanyar al MF. Finalment, el resultat va ser 40-37.

Contents del l’actitud i l’esforç de les nenes. Seguirem treballant més i millor. Seguim!

 

Parcials: 6-4, 1-2, 8-0, 5-8, 4-2, 7-11, 6-3, 3-7.

17611
Jornada 4 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
13:15
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET
43
81
TEMPLE - UE HORTA
Crònica:
Comencem el partit molt fortes amb un parcial de 0-15 en 4 minuts. En general, sortim amb bones sensacions del treball realitzat durant tot el partit, el nostre joc només es va veure trabat pels 70 tirs lliures llançats.

Força noies!

Parcials: 10-27/ 12-17/ 11-20/ 10-17 Final 43-81
17520
Jornada 4 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
59
48
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU
Crònica:
Cuarto partido de nuestro Cadete 04 jugando como locales contra el CE LAIETA.

Partido que empieza de manera irregular, un primer cuarto donde nos cuesta anotar en situaciones claras de nuestro juego, en el que acabamos concediendo al equipo contrario sentirse cómodo en pista.

La tónica del partido se mantiene en este tono, habiendo momentos en los que sale a relucir aquello que nosotros queremos transmitir. Las pequeñas ventajas obtenidas en el marcador en el segundo y último cuarto son las que acaban decantando el partido.

Buen trabajo consiguiendo estar concentrados en los momentos difíciles para poder sobreponernos a esta falta de regularidad. ¡Seguimos trabajando!
17546
Jornada 4 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL. Camí Ral de Cerdanya 31. LA SEU D'URGELL
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
63
84
TEMPLE - UE HORTA 05
Crònica:
Partit en que tornem a entrar molt malament (10-3 en dos minuts) però reaccionem durant el mateix primer quart per posar un ritme que ens permet endur-nos el partit tot i no fer un joc gens elaborat ni treballar una bona defensa. A seguir millorant!!
17592
Jornada 4 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT ADRIÀ. C/Ricart S/N. SANT ADRIÀ DEL BESÓS
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA
59
63
TEMPLE - UE HORTA 04
Crònica:

Gran victoria del les noies del Cadet Femení a Sant Adrià del Besós.

El partit començava molt bé pels nostres interessos, imposant un altissim ritme de joc tant en defensa com en sortida de contraatac, que ens feia culminar un gran primer quart. Al segon período, fruit del gran encert en atac de varies jugadores i de mantener el bon ritme defensiu, aconseguiem obrir una bona escletxa en el marcador. El resultat al descans era de 20-40.

A la segona meitat, semblava que la tònica seguia de la mateixa manera, mantenit-nos fins a finals de 3er període amb més de 15 punts de renda en el marcador. Tot i així, el ritme i intensitat tendien a anar baixant, ja que sobretot durant el 4t periode, es va notar que alguna jugadora entrava en problemas de faltes i que només estavem jugant amb 7 jugadores del CAF i 1 reforç del CBF. Finalment, després d¡una gran reacció del FSA, les noies van saber apretar les dents i tot i fallar 8 tirs lliures seguits als últims minuts, en defensa vam acabar defensant bé les últimes possessions.

Merescuda primera victoria de la temporada de les noies del CAF, que tot i les baixes i impediments, segueixen treballant a bon ritme als entrenaments i partits. Seguim!

17448
Jornada 4 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
63
51
JESUITES CASP
Crònica:
Nova victòria a casa davant d’un rival molt dur. L’equip es va fent gran i sabem jugar els finals
amb molta més tranquilitat que temporades anteriors. Partit marcat per varies dinàmiques
sostingudes dels dos equips, inical nostra (meitat 2A tenim un +15), franja mitjana d’ells (meitat
3Q es posen 2 punts) i final 3Q i 4Q nostra on obrim distancia en el marcador i ens permet
afrontar amb tranquilitat els darrers minuts de joc. A destacar l’alta maduresa mental d’un equip
tan jove i competitiu.

Parcials: 19-13 / 17-14 / 14-14 / 13-10
17568
Jornada 4 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
17:45
Lloc:
PISTA POL. 3 XEMENEIES. C/Vila i Vila 44. BARCELONA
C.B. SAPS "B"
31
63
TEMPLE - UE HORTA
Crònica:
Tercera victoria seguida del equipo. 
A pesar del mal inicio, por falta de intensidad, con un parcial en contra de 10 - 0, nos ponemos a trabajar para empezar a imponer nuestro ritmo.
Nos atascamos un poco en ataque contra zona pero lo compensamos con una defensa muy agresiva y cargando bien el rebote para poder atacar en transición con superioridades.
Parciales: 12-14 / 7-18 / 7-17 / 5-14.
17422
Jornada 4 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
71
64
COALCI - CB SANT JOSEP
Crònica:
El Senior A masculino de La Unió Esportiva jugó como local contra COALCI -
SANT JOSEP.
La Unió jugó una buena primera parte, imponiendo un ritmo alto de partido y
consiguiendo 11 tantos de ventaja al descanso.
En la segunda parte el equipo rival endureció su juego, anotó triples y redujo la
ventaja mientras los de Horta bajaban su rendimiento ofensivo.
En el tramo final, La Unió apretó los dientes en defensa, fue valiente en ataque
y se impuso con claridad ante los badaloneses.
17496
Jornada 4 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
62
52
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
Crònica:
Avui contra l'European si hem mantingut una línia de joc mes contínua, sense poder trencar el partit, per deixar de fer el que sabem i voler passar a un altre nivell que no disposem ara. Bona intensitat defensiva en alguns moments i errors de fonaments defensius, sobretot en la defensa de tres quarts a pal mig i bloqueig de rebot defensiu.
En atac bons contraatacs, però no tenim transicions positives i en joc estàtic vam realitzar el proposat a estones i després volem solucionar cada un pel seu costat.
Però cal treballar i felicitar els jugadors per la seva bona actitud i treball, en la primera victòria,

Parcials: 17 - 14 / 16 - 11 / 17 - 14 i 12 13
17706
Jornada 3 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ "B"
17655
Jornada 3 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
51
36
C.B. CABRERA
Crònica:

Primer partit al CEM i primera victòri. Com la setmana passada, el partit d'avui ha estat dividit en dues parts molt diferents. Hem començat a jugar malament, igual de despistats que la setmana passada, un parcial 4-15 els dos primers quarts, els dos següents hem millorat una mica i a la mitja part tan sols perdíem de 5 punts 16-21. Però desprès del descans molt millor i hem corregit els errors, hem defensat, hem corregut i els hi hem fet un parcial de 17-3 a partir d'aquí hem continuat defensant fins un parcial de 35-15 a la segona part.

Hem de continuar jugant com vam iniciar el passat partit i com la segona part d'avui. Si fem el que treballem, aconseguim resultats. S'ha de continuar treballant molt més.

Força nois, força Horta

Parcials: 4-15, 12-6; 17-3, 18-12
Descans: 16-21 Final 51-36 
17474
Jornada 4 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
17:45
Lloc:
COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD. C/Manuel Azaña S/N. L'HOSPITALET DE LLOBEGAT
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER
TEMPLE - UE HORTA "A"
17656
Jornada 4 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
10:30
Lloc:
NOU PAVELLÓ DEL CENTRE. C/Digoine-Cant. Riera. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
C.B. L'HOSPITALET "B"
TEMPLE - UE HORTA
17698
Jornada 4 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
10:45
Lloc:
SAGRAT COR - SORT. 9 RDA. DALT. C/ Ramon Miquel i Planas 38-40. BARCELONA
BASKET CORAS BLANC
TEMPLE - UE HORTA 05
17707
Jornada 4 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
10:45
Lloc:
POLIESPORTIU CASAGEMAS. Pça. Casagemas 12, Cant. A.Maura. BADALONA
EL CÍRCOL
TEMPLE - UE HORTA
17674
Jornada 4 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 09
C.B. CIUTAT VELLA "A"
17690
Jornada 4 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 11
SANT GERVASI 4
17665
Jornada 4 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 08
BQ MANYANET MOLINS VIDALDENT "A"
17682
Jornada 4 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 10
LIMA-HORTA BÀSQUET
17521
Jornada 5 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
17497
Jornada 5 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
17:00
Lloc:
A.A.A. COL·LEGI CAIXA PENSIONS. C/Agricultura 204. BARCELONA
C.B. ALISOS "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17449
Jornada 5 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
JOVENTUT LES CORTS
17423
Jornada 5 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
SANT GERVASI
17475
Jornada 5 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
09:30
Lloc:
CEM PARC DE LA CIUTADELLA. Ps. Circumval·lació (E.França). BARCELONA
C.B. CIUTAT VELLA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17612
Jornada 5 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
BÀSQUET PIA SABADELL
17547
Jornada 5 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
11:00
Lloc:
HOLMES PLACE SARDENYA. C/Sardenya 549-553. BARCELONA
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17593
Jornada 5 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ "A"
17569
Jornada 5 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
19:00
Lloc:
DOMINICAS MALLORCA. C/Mallorca 349. BARCELONA
DOMINIQUES BARCELONA
TEMPLE - UE HORTA
17548
Jornada 6 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.E. SANT NICOLAU 4
17424
Jornada 6 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
17:45
Lloc:
POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ. Av. de la Unió S/N. MONTGAT
U.E. MONTGAT - NGK
TEMPLE - UE HORTA "A"
17476
Jornada 6 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
JOVENTUT LES CORTS"B"
17570
Jornada 6 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VEDRUNA GRÀCIA "B"
17498
Jornada 6 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
A.E. LES CORTS - UBAE
17613
Jornada 6 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.N. TÀRREGA
17522
Jornada 6 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
12:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL VIRREI AMAT. C/Juan Alcover 6. BARCELONA
SESE "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17450
Jornada 6 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL LA BONAIGUA. Pg. de la Muntanya 27. SANT JUST DESVERN
C.B. SANT JUST
TEMPLE - UE HORTA "B"
17691
Jornada 5 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
09:00
Lloc:
COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP. C/Pare Manyanet 5. BARCELONA
MANYANET SANT ANDREU 11
TEMPLE - UE HORTA 11
17675
Jornada 5 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
10:15
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA 09
17683
Jornada 5 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
11:00
Lloc:
LA SALLE HORTA. C/Hedilla 66. BARCELONA
C.B. LA SALLE HORTA GROC
TEMPLE - UE HORTA 10
17726
Jornada 5 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
LLUISOS DE GRÀCIA "A"
17666
Jornada 5 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
12:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "A"
TEMPLE - UE HORTA 08
17699
Jornada 5 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
17718
Jornada 5 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VEDRUNA GRÀCIA VERD
17523
Jornada 7 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JAC SANTS 04
17451
Jornada 7 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B SANTFELIUENC "B"
17499
Jornada 7 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
18:15
Lloc:
PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS. C/ Neptú 12. BARCELONA
C.B. PEDAGOGIUM "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17425
Jornada 7 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA
17709
Jornada 5 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JOVENTUT LES CORTS
17477
Jornada 7 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
LA SALLE HORTA. C/Hedilla 66. BARCELONA
C.B. LA SALLE HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
17549
Jornada 7 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA. Av. Guiera 6-8. CERDANYOLA DEL VALLÈS
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17571
Jornada 7 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
POL. MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/Nàpols 42. BARCELONA
C.B. RAMON LLULL VERMELL
TEMPLE - UE HORTA
17594
Jornada 7 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JOVENTUT LES CORTS "A"
17657
Jornada 5 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
17614
Jornada 7 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
17:45
Lloc:
POLIESPORTIU CAN JOFRESA. C/Badalona 4. TERRASSA
JET
TEMPLE - UE HORTA
17710
Jornada 6 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
09:00
Lloc:
ESPORTIU CLAROR. C/ Sardenya 333. BARCELONA
BÀSQUET SAFA CLAROR 1
TEMPLE - UE HORTA
17719
Jornada 6 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
11:00
Lloc:
ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT. C/Aragon 620. BARCELONA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA VERMELL
TEMPLE - UE HORTA
17692
Jornada 6 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 11
C.B. PARETS BLANC
17524
Jornada 8 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
12:00
Lloc:
COL·LEGI SANT IGNASI. C/General Vives 34. BARCELONA
SANT IGNASI
TEMPLE - UE HORTA 04
17700
Jornada 6 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
12:45
Lloc:
COL·LEGI LA SALLE BONANOVA. C/Sant Joan de la Salle 33. BARCELONA
LA SALLE BONANOVA NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 05
17667
Jornada 6 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 08
C.B. SANT JUST "A"
17550
Jornada 8 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
JAC SANTS "B"
17478
Jornada 8 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
17572
Jornada 8 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "C"
17500
Jornada 8 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
17615
Jornada 8 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
JAC SANTS "A"
TEMPLE - UE HORTA
17452
Jornada 8 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
11:00
Lloc:
POL. MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/Nàpols 42. BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER "C"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17595
Jornada 8 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
12:30
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PLANA LLEDÓ. Av. Caldes de Montbui 1. MOLLET DEL VALLÈS
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17426
Jornada 8 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
17:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT. Av. Països Catalans S/N. SALT
C.B. SALT "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17668
Jornada 7 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
10:45
Lloc:
PALAU JUAN CARLOS NAVARRO. C/Santiago Rusiñol S/N. SANT FELIU DE LLOBREGAT
C.B. SANTFELIUENC "A"
TEMPLE - UE HORTA 08
17728
Jornada 7 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VEDRUNA GRÀCIA
17720
Jornada 7 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
COALCI - CB SANT JOSEP "A"
17525
Jornada 9 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
B.C. MORABANC ANDORRA "A"
17453
Jornada 9 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.E. LA MARINA
17479
Jornada 9 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
18:30
Lloc:
A.A.A. COL·LEGI CAIXA PENSIONS. C/Agricultura 204. BARCELONA
C.B. ALISOS "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17573
Jornada 9 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
VIROLAI
TEMPLE - UE HORTA
17427
Jornada 9 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
17693
Jornada 7 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
09:00
Lloc:
POLIESPORTIU VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "B"
TEMPLE - UE HORTA 11
17676
Jornada 7 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:15
Lloc:
POLIESPORTIU VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
TEMPLE - UE HORTA 09
17684
Jornada 7 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:15
Lloc:
POLIESPORTIU VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
TEMPLE - UE HORTA 10
17501
Jornada 9 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.E. SANT NICOLAU
17616
Jornada 9 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
SEDIS CADITOURS
17711
Jornada 7 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU
17596
Jornada 9 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE
17658
Jornada 7 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JOVENTUT LES CORTS "A"
17551
Jornada 9 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
TEMPLE - UE HORTA 05
17701
Jornada 8 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
09:00
Lloc:
ESCOLA SANT ESTANISLAU. C/Antequera 2-4. BARCELONA
JESUITAS GRACIA KOSTKA
TEMPLE - UE HORTA 05
17712
Jornada 8 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
09:30
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT ADRIÀ. C/Ricart S/N. SANT ADRIÀ DEL BESÓS
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ "B"
TEMPLE - UE HORTA
17729
Jornada 8 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
10:30
Lloc:
DOMINICAS MALLORCA. C/Mallorca 349. BARCELONA
DOMINIQUES BARCELONA VERD
TEMPLE - UE HORTA
17659
Jornada 8 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL CABRERA MAR. C/La Riera S/N. CABRERA DE MAR
C.B. CABRERA
TEMPLE - UE HORTA
17677
Jornada 8 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 09
U.E. CLARET "B"
17502
Jornada 10 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
12:00
Lloc:
C.E. MONTSENY. C/Pallars 410. BARCELONA
MONTSENY CET-10
TEMPLE - UE HORTA "B"
17669
Jornada 8 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 08
BASKET ALMEDA GROC
17685
Jornada 8 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 10
C.B. MANYANET LES CORTS GROC
17552
Jornada 10 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
17721
Jornada 8 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
16:00
Lloc:
COL·LEGI CLARET. C/ Sicília 333. BARCELONA
U.E. CLARET "B"
TEMPLE - UE HORTA
17480
Jornada 10 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
BÀSQUET PÀLCAM
17526
Jornada 10 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
18:00
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
C.B. GRUP BARNA 1
TEMPLE - UE HORTA 04
17428
Jornada 10 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
19:30
Lloc:
PAVELLÓ JOAN DEL MORAL. C/Cristòfol Colom 47-49. SANTA COLOMA DE GRAMENET
C.B. SANTA COLOMA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17574
Jornada 10 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
S.E. SANT MEDIR
17597
Jornada 10 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
01.12.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JAC SANTS "A"
17454
Jornada 10 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.12.2019
12:30
Lloc:
ESPORTIU CLAROR. C/ Sardenya 333. BARCELONA
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17686
Jornada 9 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
09:15
Lloc:
PAVELLÓ UBAE EL CARMEL. C/Ciències S/N Cantonada C/Llobregós. BARCELONA
LIMA-HORTA BÀSQUET
TEMPLE - UE HORTA 10
17678
Jornada 9 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
11:00
Lloc:
CEM PARC DE LA CIUTADELLA. Ps. Circumval·lació (E.França). BARCELONA
C.B. CIUTAT VELLA "A"
TEMPLE - UE HORTA 09
17670
Jornada 9 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
12:30
Lloc:
COL·LEGI SANT MIQUEL ARCÀNGEL. C/Pare Manyanet S/N. MOLINS DE REI
BQ MANYANET MOLINS VITAKDENT "A"
TEMPLE - UE HORTA 08
17702
Jornada 9 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
BASKET CORAS BLANC
17481
Jornada 11 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
13:15
Lloc:
CEM LES MORERES. Pça de les Moreres S/N. ESPLUGUES DE LLOBREGAT
C.B. NOU ESPLUGUES "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17527
Jornada 11 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
ESCOLA IPSI 04 "A"
17575
Jornada 11 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
16:00
Lloc:
PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA. C/Rosich 12. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
A.E.C. COLLBLANC "B"
TEMPLE - UE HORTA
17455
Jornada 11 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BASKET CORAS
17429
Jornada 11 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT
17598
Jornada 11 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
19:30
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17503
Jornada 11 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAT JUNIOR
17617
Jornada 11 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET
17713
Jornada 9 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
EL CÍRCOL
17694
Jornada 9 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
12:00
Lloc:
ESCOLA SANT GERVASI. C/Sabadell 41. MOLLET DEL VALLÈS
SANT GERVASI 4
TEMPLE - UE HORTA 11
17660
Jornada 9 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. L'HOSPITALET "B"
17553
Jornada 11 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA. C/Prat de la Riba 113-115. LLEIDA
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
TEMPLE - UE HORTA 05
17618
Jornada 12 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
10:30
Lloc:
ESCOLA PIA SABADELL. C/Garcilaso 99. SABADELL
BÀSQUET PIA SABADELL
TEMPLE - UE HORTA
17722
Jornada 10 - C.T. MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 10
MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
10:30
Lloc:
ESCOLA VEDRUNA GRÀCIA. C/Perez Galdós 15. BARCELONA
VEDRUNA GRÀCIA VERD
TEMPLE - UE HORTA
17599
Jornada 12 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:00
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
LIMA - HORTA BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17679
Jornada 10 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 18
MINI 09 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 09
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
17695
Jornada 10 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL D - GRUP 15
PRE-MINI 11 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 11
MANYANET SANT ANDREU 11
17661
Jornada 10 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:45
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA
17703
Jornada 10 - C.T. CADET FEMENÍ PROMOCIÓ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 9
CADET 05 FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:00
Lloc:
EUROPA SPORTS CENTRE. Av. Pla del Vinyet 110. SANT CUGAT DEL VALLES
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
TEMPLE - UE HORTA 05
17554
Jornada 12 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL VIRREI AMAT. C/Juan Alcover 6. BARCELONA
SESE "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17528
Jornada 12 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:30
Lloc:
PAVELLÓ CLUB NATACIÓ TÀRREGA NOU. C/Verge de Montserrat S/N. TÀRREGA
C.N. TÀRREGA
TEMPLE - UE HORTA 04
17671
Jornada 10 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 08
JAC SANTS "A"
17687
Jornada 10 - C.T. PRE-MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 19
PRE-MINI 10 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
13:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 10
C.B. LA SALLE HORTA GROC
17430
Jornada 12 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
18:00
Lloc:
POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU. C/Ciutat de Sant Sebastià 14. EL MASNOU
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
TEMPLE - UE HORTA "A"
17576
Jornada 12 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
SANT IGNASI
17652
Jornada 12 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
20:00
Lloc:
POLIESP. LA SALLE BONANOVA. C/Sant Joan de la Salle 20-36. BARCELONA
LA SALLE BONANOVA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17714
Jornada 10 - C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL B - GRUP 5
PRE-INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
09:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
TEMPLE - UE HORTA
17730
Jornada 10 - C.T. PRE-MINI FEMENÍ - PRIMERA FASE - NIVELL C - GRUP 7
PRE-MINI FEMENÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
09:30
Lloc:
LLUÏSOS DE GRÀCIA. Plaça del Nord 7-10. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA "A"
TEMPLE - UE HORTA
17482
Jornada 12 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
10:30
Lloc:
COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD. C/Manuel Azaña S/N. L'HOSPITALET DE LLOBEGAT
B.C. TECLA SALA "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17456
Jornada 12 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ ESPORTIU CLARET. C/ Nàpols 348. BARCELONA
U.E. CLARET "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17619
Jornada 13 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
13:30
Lloc:
U.E. HORTA
C.N. TÀRREGA
TEMPLE - UE HORTA
17529
Jornada 13 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
17555
Jornada 13 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
17457
Jornada 13 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
17483
Jornada 13 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SAPS "A"
17431
Jornada 13 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "B"
17504
Jornada 13 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
LLUÏSOS DE GRÀCIA "B"
17600
Jornada 13 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
12.01.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1
17530
Jornada 14 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "A"
17556
Jornada 14 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
16:15
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
C.B. GRUP BARNA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17458
Jornada 14 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
17432
Jornada 14 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
CEB GIRONA METALQUIMIA
17601
Jornada 14 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
09:00
Lloc:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 1 - PISOS.COM
TEMPLE - UE HORTA 04
17505
Jornada 14 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
17620
Jornada 14 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JET
17577
Jornada 14 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
16:00
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
TEMPLE - UE HORTA
17484
Jornada 14 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
19:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Pg. Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17506
Jornada 15 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:00
Lloc:
COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC. C/Marina 111-115. Sota Pont de Marina (Costat Camp de Futbol). BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
TEMPLE - UE HORTA "B"
17557
Jornada 15 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
17531
Jornada 15 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:15
Lloc:
PISTA POL. 3 XEMENEIES. C/Vila i Vila 44. BARCELONA
C.B. SAPS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17485
Jornada 15 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER
17578
Jornada 15 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JESUITES CASP
17602
Jornada 15 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
26.01.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA
17459
Jornada 15 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.01.2020
18:00
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
VIROLAI
TEMPLE - UE HORTA "B"
17532
Jornada 16 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA
17558
Jornada 16 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
17579
Jornada 16 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
CEM ESTRUCH - PAV. JOAN BUSQUETS. Av. Pare Andreu de Palma 9. EL PRAT DE LLOBREGAT
C.B. PRAT - MONTIBELLO "B"
TEMPLE - UE HORTA
17460
Jornada 16 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
S.E. SANT JOAN DE MATA
17486
Jornada 16 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. CIUTAT VELLA "A"
17507
Jornada 16 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. CASTELLAR
17433
Jornada 15 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
18:00
Lloc:
PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS. C/ Neptú 12. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17603
Jornada 16 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
19:30
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE BADALONA. C/ Alfons XIII S/N Cant. Ponent. BADALONA
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17508
Jornada 17 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
12:00
Lloc:
EUROPA SPORTS CENTRE. Av. Pea del Vinyet 110. SANT CUGAT DEL VALLES
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
TEMPLE - UE HORTA "B"
17559
Jornada 17 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
16:00
Lloc:
C.E. SANT NICOLAU. C/Jardí 72-74. SABADELL
C.E. SANT NICOLAU 4
TEMPLE - UE HORTA 05
17461
Jornada 17 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:15
Lloc:
PAVELLÓ INFANT JESUS. Travessera de Gràcia 57-63. BARCELONA
JESUITES CASP
TEMPLE - UE HORTA "B"
17434
Jornada 16 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. GRANOLLERS 1 - BLOCKCHAIN BCN-AP
17533
Jornada 17 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
C.E. LAIETÀ. C/Pintor Ribalta 2-8. BARCELONA
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU
TEMPLE - UE HORTA 04
17580
Jornada 17 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. SAPS "B"
17487
Jornada 17 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.02.2020
12:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17435
Jornada 17 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
16.02.2020
19:30
Lloc:
CP SANT JOSEP BADALONA. C/Enric Borràs 40-42. BADALONA
COALCI - C.B. SANT JOSEP
TEMPLE - UE HORTA "A"
17560
Jornada 18 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
17488
Jornada 18 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. LA SALLE HORTA
17581
Jornada 18 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
DOMINIQUES BARCELONA
17509
Jornada 18 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. ALISOS "B"
17534
Jornada 18 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
11:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA. C/Prat de la Riba 113-115. LLEIDA
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
TEMPLE - UE HORTA 04
17604
Jornada 18 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
16:00
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17462
Jornada 18 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17436
Jornada 18 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
19:00
Lloc:
ESCOLA SANT GERVASI. C/Sabadell 41. MOLLET DEL VALLÈS
SANT GERVASI
TEMPLE - UE HORTA "A"
17510
Jornada 19 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
10:30
Lloc:
POLIESPORTIU UPC. C/Jordi Girona 11. BARCELONA
A.E. LES CORTS - UBAE
TEMPLE - UE HORTA "B"
17535
Jornada 19 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SESE "A"
17561
Jornada 19 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17582
Jornada 19 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA. C/Golgota 1. BARCELONA
VEDRUNA GRÀCIA "B"
TEMPLE - UE HORTA
17463
Jornada 19 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. SANT JUST
17437
Jornada 19 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
U.E. MONTGAT - NGK
17489
Jornada 19 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.03.2020
09:00
Lloc:
C.E. MONTSENY. C/Pallars 410. BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
TEMPLE - UE HORTA "A"
17605
Jornada 19 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
01.03.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "A"
17562
Jornada 20 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
17606
Jornada 20 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
16:30
Lloc:
PAV. MUNICIPAL LA BÒBILA. Av. Eduard Ferrés 190-206. VILASSAR DE MAR
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17490
Jornada 20 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. ALISOS "A"
17583
Jornada 20 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. RAMON LLULL VERMELL
17464
Jornada 20 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
19:45
Lloc:
PALAU JUAN CARLOS NAVARRO. C/Santiago Rusiñol S/N. SANT FELIU DE LLOBREGAT
C.B. SANTFELIUENC "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17511
Jornada 20 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. PEDAGOGIUM "A"
17536
Jornada 20 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
JAC SANTS 04
TEMPLE - UE HORTA 04
17438
Jornada 20 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ LA PLANA. Pça. La Plana S/N. BADALONA
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA
TEMPLE - UE HORTA "A"
17491
Jornada 21 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
11:00
Lloc:
DINAMIS. Travessera de Gràcia 419. BARCELONA
BÀSQUET PÀLCAM
TEMPLE - UE HORTA "A"
17537
Jornada 21 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SANT IGNASI
17607
Jornada 21 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
16:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17465
Jornada 21 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAMPING BIANYA ROSER "C"
17563
Jornada 21 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE BADALONA. C/ Alfons XIII S/N Cant. Ponent. BADALONA
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17439
Jornada 21 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SALT "A"
17584
Jornada 21 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
20:45
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "C"
TEMPLE - UE HORTA
17512
Jornada 21 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
15.03.2020
17:45
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17564
Jornada 22 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
17538
Jornada 22 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:30
Lloc:
PAVELLÓ JOAN ALAY D'ANDORRA. C/Baixada del Molí 31-35. ANDORRA LA VELLA
B.C. MORABANC ANDORRA "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17466
Jornada 22 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:45
Lloc:
POLIESPORTIU LA MARINA. C/Del Coure S/N. BARCELONA
C.E. LA MARINA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17492
Jornada 22 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. NOU ESPLUGUES "B"
17440
Jornada 22 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
18:05
Lloc:
PAV. MUN. DE LA BISBAL D'EMPORDÀ. Av. Mas Clara S/N. LA BISBAL D'EMPORDÀ
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
TEMPLE - UE HORTA "A"
17585
Jornada 22 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VIROLAI
17608
Jornada 22 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
22.03.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
17513
Jornada 22 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.03.2020
13:00
Lloc:
C.E. SANT NICOLAU. C/Jardí 72-74. SABADELL
C.E. SANT NICOLAU
TEMPLE - UE HORTA "B"
17539
Jornada 23 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. GRUP BARNA 1
17467
Jornada 23 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
17441
Jornada 23 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SANTA COLOMA "A"
17514
Jornada 23 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.03.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
MONTSENY CET-10
17586
Jornada 23 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.03.2020
18:00
Lloc:
POLIESPORTIU SANT MEDIR. Passatge Toledo 12-14. BARCELONA
S.E. SANT MEDIR
TEMPLE - UE HORTA
17515
Jornada 24 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
12:30
Lloc:
COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON. C/Guipúscoa 24 (Ent. Bach de Roda). BARCELONA
CAT JUNIOR
TEMPLE - UE HORTA "B"
17442
Jornada 24 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
18:05
Lloc:
PAV. D'ESPORTS LLIÇÀ D'AMUNT. C/Jaume I 30. LLIÇÀ D'AMUNT
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT
TEMPLE - UE HORTA "A"
17468
Jornada 24 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
19:30
Lloc:
SAGRAT COR - SORT. 9 RDA. DALT. C/ Ramon Miquel i Planas 38-40. BARCELONA
BASKET CORAS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17587
Jornada 24 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
A.E.C. COLLBLANC "B"
17540
Jornada 24 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.04.2020
10:30
Lloc:
POLIESPORTIU IPSI. C/Provença 97 (Interior Illa). BARCELONA
ESCOLA IPSI 04 "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17541
Jornada 25 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.N. TÀRREGA
17588
Jornada 25 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
17:30
Lloc:
COL·LEGI SANT IGNASI. C/General Vives 34. BARCELONA
SANT IGNASI
TEMPLE - UE HORTA
17469
Jornada 25 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
U.E. CLARET "B"
17443
Jornada 25 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
17653
Jornada 25 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.04.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
LA SALLE BONANOVA
17516
Jornada 26 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.05.2020
16:00
Lloc:
LLUÏSOS DE GRÀCIA. Plaça del Nord 7-10. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17444
Jornada 26 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.05.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PLANA LLEDÓ. Av. Caldes de Montbui 1. MOLLET DEL VALLÈS
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17542
Jornada 26 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.05.2020
16:00
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17470
Jornada 26 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
10.05.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.