Galeria d'Imatges
Secció Hoquei
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Octubre 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
15806
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
15.09.2018
09:00
Lloc:
Barcelona
LA SALLE BONANOVA
0
10
UE HORTA
15811
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
15.09.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
8
5
UE HORTA
15805
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
JESÚS, MARIA I JOSEP
15807
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2018
11:00
Lloc:
Corbera de Llobregat
CP CORBERA
2
5
UE HORTA
15808
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
6
6
UE HORTA
15809
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
6
RIBES CP
15812
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
16.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
8
HC PALAU PLEGAMANS
15810
Veterans SUPERCOPA LCV (E1)
Veterans
Día:
Hora:
18.09.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP SANT CELONI
15827
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
21.09.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
0
FC MARTINENC
15817
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2018
10:00
Lloc:
El Prat del Llobregat
CH PRAT
0
3
UE HORTA
15819
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
11
1
UE HORTA
15821
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
11
1
UE HORTA
15826
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
14:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
7
PHC SANT CUGAT
15818
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
22.09.2018
15:15
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
5
4
UE HORTA
15822
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
22.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
4
CP MALGRAT
15823
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
22.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
6
CH CLARET
15824
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
22.09.2018
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
11
BARÇA Lassa
15825
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
19:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
8
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15814
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
2
2
UE HORTA
15815
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
0
FC MARTINENC
15816
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
2
3
UE HORTA
15820
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
7
2
FC MARTINENC
15829
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
23.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
5
CP VILAFRANCA Capital del Vi
15828
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2018
13:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
CT BARCINO
15798
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
28.09.2018
21:30
Lloc:
SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT
UE HORTA
15795
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
29.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA
UE HORTA
15786
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
29.09.2018
10:15
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
0
3
UE HORTA
15799
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.09.2018
11:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15792
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
11:30
Lloc:
SITGES
CP SITGES
3
11
UE HORTA
15789
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP VILANOVA
15794
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15793
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
29.09.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
8
1
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15796
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
29.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou
8
3
UE HORTA
15791
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
29.09.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
MOLINS DE REI 2015
15790
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
29.09.2018
18:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
10
0
JESUÏTES SARRIÀ
15785
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
30.09.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15787
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
2
CPI LA SAGRERA
15800
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:00
Lloc:
RIPOLLET
CH RIPOLLET
UE HORTA
15797
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
FC MARTINENC
15803
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
30.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CERDANYOLA CH
15802
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
30.09.2018
13:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15788
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA
15801
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.