Galeria d'Imatges
Secció Hoquei
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Març 2017
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
12827
BCN BENJAMÍ_GRUP 14
Benjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2017
09:30
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP
10
0
UE HORTA - C
Crònica:
Tampoc han tingut pietat, pero no han jugat malament. Forza nois !
12819
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2017
10:00
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - C
3
0
UE HORTA - D
Crònica:
No han tingut pietat
12816
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2017
10:30
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP - A
3
1
UE HORTA - B
12829
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2017
11:15
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - A
10
0
UE HORTA - B
Crònica:
No em creureu, però no han jugat gens malament.
12798
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
16.09.2017
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA (NCAT)
0
6
PHC SANT CUGAT (NCAT)
Crònica:
Primer partit del Nacional Catalana Femení, com sabeu només continuen la Ines i la Laia, torna al Horta la Maricel i s'incorporen amb nosaltres Eva, la Berta i Aitana.
Partit complicat contra el Sant Cugat que és un dels aspirants a l'ascens, per ser el primer partit i amb molt pocs entrenaments juntes i sense cap partit amistós, van donar la cara contra un intens Sant Cugat amb una Ines molt encertada. A poc a poc.

Força noies!
12824
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.09.2017
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
14
0
CT BARCINO - B
12813
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.09.2017
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
1
CH CLARET
12821
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
17.09.2017
10:00
Lloc:
Av. Salvador Espriu 17 - Badalona
CP SANT JOSEP BADALONA
0
3
UE HORTA - A
12795
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
17.09.2017
12:30
Lloc:
CAMÈLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
5
3
UE HORTA
Crònica:
Partit molt igualat, l'equip va començar perdent 4-0, però no van perdre la intensitat posant 4-3, els últims 2 minuts vam jugar amb 5 jugadors i sense porter buscant un empat molt merescut. El van tenir a l'abast de la mà, no m'agrada criticar però alguna decisió arbitral dubtosa, va tallar el ímpetu dels nostres per aconseguir aquest empat. Hi ha molt bones perspectives per a aquest equip.

Força nois!
12825
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2017
20:00
Lloc:
Direcció:
Av. Salvador Espriu 17 - Badalona
CP SANT JOSEP BADALONA
1
11
UE HORTA - A
12793
JÚNIOR - Grup 9
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2017
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
14
4
CH RIPOLLET - B
12801
ALEVÍ - Grup 26
Aleví - B
Día:
Hora:
23.09.2017
17:15
Lloc:
Direcció:
Carrer de Sardenya 32 - Terrassa
SFERIC
4
8
UE HORTA - B
Crònica:
Partidassss
12811
JUVENIL - Grup 12
Juvenil - A
Día:
Hora:
23.09.2017
17:30
Lloc:
Direcció:
MARIA REVERTER, 80 - BARBERÀ DEL VALLÈS
UEH BARBERÀ - B
UE HORTA - A
Crònica:
Aplazado
12805
INFANTIL - Grup 19
Infantil - B
Día:
Hora:
23.09.2017
17:45
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO - A
4
5
UE HORTA - B
12803
ALEVÍ - Grup 23
Aleví - A
Día:
Hora:
23.09.2017
18:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
9
1
UE LA GARRIGA
12807
INFANTIL - Grup 10
Infantil - A
Día:
Hora:
23.09.2017
18:30
Lloc:
Direcció:
Rambla de Jaume Sàbat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT - A
9
1
UE HORTA - A
12796
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
23.09.2017
19:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
5
CH RIPOLLET
12814
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
24.09.2017
10:00
Lloc:
Av. Onze de Setembre, s/n - Cubelles
CP CUBELLES
3
0
UE HORTA - C
12832
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
24.09.2017
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
0
FC MARTINENC
12799
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
24.09.2017
11:00
Lloc:
MARIA REVERTER, 80 - BARBERÀ DEL VALLÈS
UE BARBERÀ (NCAT)
5
4
UE HORTA (NCAT)
Crònica:
Un bon partit de l'equip femení, anaven guanyant tot el partit i al final es va escapar, però segur que aviat guanyaran
12817
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
24.09.2017
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
RIBES CP
12822
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
24.09.2017
12:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
0
HC SANT JUST - B
12830
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
24.09.2017
13:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
5
3
RIBES CP
12828
BCN BENJAMÍ_GRUP 14
Benjamí - C
Día:
Hora:
24.09.2017
16:00
Lloc:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - B
7
1
UE HORTA - C
12833
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
30.09.2017
10:00
Lloc:
Direcció:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIÀ
0
3
UE HORTA - A
12834
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 8
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
30.09.2017
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CT BARCINO
Crònica:

Ajornat

12818
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2017
12:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
1
CH PRAT
12831
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2017
13:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
9
0
CE CORNELLÀ
12804
ALEVÍ - Grup 23
Aleví - A
Día:
Hora:
30.09.2017
14:00
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO - B
0
10
UE HORTA - A
12802
ALEVÍ - Grup 26
Aleví - B
Día:
Hora:
30.09.2017
14:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
9
1
CEH SABADELL
12806
INFANTIL - Grup 19
Infantil - B
Día:
Hora:
30.09.2017
15:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
2
8
CE ARENYS DE MUNT - A
12815
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2017
15:30
Lloc:
Direcció:
C/ Cardenal Barraquer s/n - Sitges
CP SITGES
2
2
UE HORTA - C
12820
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
30.09.2017
16:00
Lloc:
Direcció:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP - B
0
3
UE HORTA - D
12810
JUVENIL - Grup 17
Juvenil - B
Día:
Hora:
30.09.2017
18:00
Lloc:
Direcció:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST - B
5
3
UE HORTA - B
12794
JÚNIOR - Grup 9
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2017
19:15
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO
4
5
UE HORTA
Crònica:

Un gran partit, amb un merescut final, el gol de la victòria en l'últim segon.

 

12823
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
01.10.2017
10:00
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - A
1
3
UE HORTA - A
12800
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
01.10.2017
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA (NCAT)
SFERIC (NCAT)
Crònica:
Partit Suspes per la Federació
12826
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
01.10.2017
17:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CP TORRELLES - B
Crònica:
Partit Suspes per la Federació
12812
JUVENIL - Grup 12
Juvenil - A
Día:
Hora:
01.10.2017
18:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CERDANYOLA CH - A
Crònica:
Partit Ajornat
12797
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
01.10.2017
18:30
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - A
UE HORTA
Crònica:
Partit Suspes per la Federació
12808
INFANTIL - Grup 10
Infantil - A
Día:
Hora:
01.10.2017
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CE NOIA Freixenet - A
Crònica:
Partit Suspes per la Federació
14392
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12 Prebenjamí
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
07.10.2017
09:00
Lloc:
Barcelona
LA SALLE BONANOVA -
2
3
UE HORTA - D
14394
BCN BENJAMÍ_GRUP 12 Benjamí
Benjamí - B
Día:
Hora:
07.10.2017
15:00
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST - A
12
4
UE HORTA - B
14391
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15 Prebenjamí
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
07.10.2017
16:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - C
0
3
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - A
14389
INFANTIL - Grup 10 Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
07.10.2017
16:15
Lloc:
IGUALADA
IGUALADA HC - C
2
2
UE HORTA - A
14334
ALEVÍ - Grup 26 Aleví
Aleví - B
Día:
Hora:
07.10.2017
16:45
Lloc:
sant pere de ribes
RIBES CP
3
8
UE HORTA
14390
JUVENIL - Grup 12 Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
07.10.2017
17:00
Lloc:
Sentmenat
HC SENTMENAT - C
7
6
UE HORTA - A
14393
BCN BENJAMÍ_GRUP 14 Benjamí
Benjamí - C
Día:
Hora:
07.10.2017
17:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - C
0
10
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - A
14388
INFANTIL - Grup 19 Infantil
Infantil - B
Día:
Hora:
07.10.2017
17:30
Lloc:
Sant Hipòlit de Voltrega
CP VOLTREG? - B
3
2
UE HORTA - B
Crònica:

PARIDAZO!!!

 

14265
SEGONA CATALANA - Grup A 2CAT
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
07.10.2017
18:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
7
6
FC MARTINENC - B
Crònica:
REMUNTADA !!!
14397
JUVENIL - Grup 17 Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
08.10.2017
09:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
2
6
MOLINS DE REI 2015
14398
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14 Prebenjamí
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
08.10.2017
10:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC - B
2
3
UE HORTA - B
14402
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 8 PB-Iniciació
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
08.10.2017
10:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
1
3
JESÚS, MARIA I JOSEP
14400
BCN BENJAMÍ_GRUP 15 Benjamí
Benjamí - A
Día:
Hora:
08.10.2017
11:15
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST - C
0
19
UE HORTA - A
14401
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10 PB-Iniciació
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
08.10.2017
11:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
3
2
CP VILANOVA - B
14399
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11 Prebenjamí
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
08.10.2017
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
2
2
CP VILANOVA - B
14395
JÚNIOR - Grup 9 Júnior
Júnior
Día:
Hora:
08.10.2017
13:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
1
4
HC SANT JUST - A
14396
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B NCAT FEM
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
08.10.2017
19:00
Lloc:
VILA-SANA
CH VILA-SANA (NCAT) -
9
3
UE HORTA (NCAT)
14406
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 8 PB-Iniciació
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
12.10.2017
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CT BARCINO
14470
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B NCAT FEM
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
12.10.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
SFERIC
14405
JUVENIL - Grup 12 Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
12.10.2017
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
CERDANYOLA CH - A
14404
JUVENIL - Grup 17 Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
12.10.2017
19:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - B
14410
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10 PB-Iniciació
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
14.10.2017
16:00
Lloc:
Barcelona
CH CLARET -
UE HORTA - A
14407
FEM16 - Grup 2 Fem16
FEM - 16
Día:
Hora:
14.10.2017
17:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
HC ALPICAT lleida.net
14408
JÚNIOR - Grup 9 Júnior
Júnior
Día:
Hora:
14.10.2017
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
JESÚS, MARIA I JOSEP
14409
SEGONA CATALANA - Grup A 2CAT
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
14.10.2017
19:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
JESÚS, MARIA I JOSEP
14412
ALEVÍ - Grup 23 Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
15.10.2017
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
CH RIPOLLET
14413
JUVENIL - Grup 17 Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
15.10.2017
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
UEH BARBERÀ - A
14411
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B NCAT FEM
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
15.10.2017
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA (NCAT) -
CP VOLTREGÀ (NCAT)
14414
LLIGA CATALANA VETERANS - Gr. B Veterans
Veterans
Día:
Hora:
19.10.2017
22:30
Lloc:
Lloret de Mar
CH LLORET -
UE HORTA
14415
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B NCAT FEM
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
20.10.2017
21:30
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA (NCAT) -
UE HORTA (NCAT)
14425
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 8 PB-Iniciació
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
21.10.2017
10:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou - A
UE HORTA - B
14423
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12 Prebenjamí
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
21.10.2017
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - D
JESUÏTES SARRIÀ - A
14421
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15 Prebenjamí
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
21.10.2017
11:15
Lloc:
Barcelona
JESU?TES SARRI? - B
UE HORTA - C
14422
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14 Prebenjamí
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
21.10.2017
12:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - C
14424
BCN BENJAMÍ_GRUP 12 Benjamí
Benjamí - B
Día:
Hora:
21.10.2017
13:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - C
14418
ALEVÍ - Grup 26 Aleví
Aleví - B
Día:
Hora:
21.10.2017
14:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - B
14419
ALEVÍ - Grup 23 Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
21.10.2017
17:00
Lloc:
Castellar del Vallès
HC CASTELLAR - A
UE HORTA - A
14420
JUVENIL - Grup 17 Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
21.10.2017
18:00
Lloc:
Ripollet
CH RIPOLLET -
UE HORTA - B
14417
JÚNIOR - Grup 9 Júnior
Júnior
Día:
Hora:
21.10.2017
18:30
Lloc:
Caldes de Montbui
CALDES Recam L?ser - B
UE HORTA
14416
FEM16 - Grup 2 Fem16
FEM - 16
Día:
Hora:
21.10.2017
19:45
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS -
UE HORTA
14429
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11 Prebenjamí
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
22.10.2017
09:00
Lloc:
Cornellà de Llobregat
CE CORNELL? -
UE HORTA - A
14430
BCN BENJAMÍ_GRUP 14 Benjamí
Benjamí - C
Día:
Hora:
22.10.2017
11:00
Lloc:
Corbera de Llobregat
CP CORBERA - B
UE HORTA - C
14426
INFANTIL - Grup 19 Infantil
Infantil - B
Día:
Hora:
22.10.2017
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CERDANYOLA CH - C
14427
INFANTIL - Grup 10 Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
22.10.2017
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
CH CLARET
14428
JUVENIL - Grup 12 Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
22.10.2017
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
CH SANTA PERPÈTUA
14431
LLIGA CATALANA VETERANS - Gr. B Veterans
Veterans
Día:
Hora:
25.10.2017
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
CP MANLLEU
14434
INFANTIL - Grup 19 Infantil
Infantil - B
Día:
Hora:
28.10.2017
16:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
CT BARCINO - A
14432
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B NCAT FEM
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
28.10.2017
17:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA (NCAT) -
CHP BIGUES I RIELLS (NCAT)
14435
JUVENIL - Grup 12 Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
28.10.2017
18:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
UEH BARBERÀ - B
14433
ALEVÍ - Grup 23 Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
28.10.2017
18:30
Lloc:
LA GARRIGA
UE LA GARRIGA -
UE HORTA - A
14439
INFANTIL - Grup 10 Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
29.10.2017
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - A
PHC SANT CUGAT - A
14436
JÚNIOR - Grup 9 Júnior
Júnior
Día:
Hora:
29.10.2017
11:00
Lloc:
Ripollet
CH RIPOLLET - B
UE HORTA
14438
ALEVÍ - Grup 26 Aleví
Aleví - B
Día:
Hora:
29.10.2017
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA - B
SFERIC
14437
SEGONA CATALANA - Grup A 2CAT
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
29.10.2017
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA -
UEH BARBERÀ
14440
JUVENIL - Grup 17 Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.10.2017
17:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou - B
UE HORTA - B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.