Galeria d'Imatges
Secció Hoquei
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Abril 2017
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
10426
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
24.09.2016
10:45
Lloc:
SITGES
RIBES B
0
3
UE HORTA A
10427
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
24.09.2016
12:00
Lloc:
SITGES
RIBES
0
9
UE HORTA A
10428
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
24.09.2016
15:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
8
1
LA SALLE BONANOVA
10429
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
24.09.2016
16:30
Lloc:
U.E.Horta
SANT JUST A
10
0
UE HORTA B
10430
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
24.09.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
8
BARBERÀ A
10432
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
24.09.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
10
MATARÓ
10433
2a CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
24.09.2016
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
4
4
SANT JUST
10435
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
25.09.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
4
0
BARCINO B
10436
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
25.09.2016
10:10
Lloc:
CORNELLÀ
CORNELLÀ
7
9
UE HORTA B
10437
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
25.09.2016
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
8
3
IGUALADA B
10438
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
25.09.2016
12:30
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
2
7
HORTA B
10439
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
25.09.2016
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
2
VILANOVA
10434
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
25.09.2016
9:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
2
CUBELLES B
11185
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
30.09.2016
21:15
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC
2
2
UE HORTA B
11176
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
01.10.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
0
3
CORBERA A
11177
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
01.10.2016
11:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
6
8
CORBERA
11178
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
01.10.2016
11:30
Lloc:
VILASSAR
CERDANYOLA D
2
1
UE HORTA A
11188
1a. NACIONAL CAT. FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
01.10.2016
16:00
Lloc:
REUS
REUS DEPORTIU
3
6
UE HORTA
11179
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
01.10.2016
19:30
Lloc:
VILASSAR
VILASSAR
3
3
UE HORTA A
11189
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
01.10.2016
21:15
Lloc:
PRAT DEL LLOBREGAT
PRAT
3
2
UE HORTA
11180
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
02.10.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
7
S. JOSEP ANOIA B
11181
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
02.10.2016
17:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
1
LA SALLE BONANOVA A
11182
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
02.10.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
12
2
SANT JUST C
11183
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
02.10.2016
18:45
Lloc:
SANT CUGAT
SANT CUGAT B
9
2
HORTA B
11184
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
02.10.2016
19:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
11
4
MARTINENC B
11191
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
08.10.2016
10:15
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA
10
0
UE HORTA A
11192
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
08.10.2016
11:15
Lloc:
SARRIÀ
JESUÏTES SARRIÀ
1
2
UE HORTA C
11193
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
08.10.2016
12:00
Lloc:
SANT SADURNÍ D´ANOIA
NOIA
7
1
UE HORTA B
11194
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
08.10.2016
12:30
Lloc:
CERDANYOLA
CERDANYOLA
4
2
UE HORTA B
11195
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
08.10.2016
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
3
CLARET
11196
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
08.10.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
3
VILANOVA A
11197
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
08.10.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
10
1
LAIETÀ
11198
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
08.10.2016
17:30
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS
7
3
UE HORTA A
11199
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
08.10.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
3
GIRONA
11200
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
08.10.2016
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
5
6
J.M.J.
11190
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
08.10.2016
9:00
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA
1
2
UE HORTA B
11202
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
09.10.2016
10:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
1
9
ARENYS DE MUNT A
11203
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
09.10.2016
11:00
Lloc:
CUBELLES
CUBELLES
3
0
UE HORTA A
11204
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
09.10.2016
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
11
ARENYS DE MUNT A
11205
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
09.10.2016
12:30
Lloc:
VILASSAR
VILASSAR
2
6
UE HORTA A
11201
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
09.10.2016
9:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
5
3
MARTINENC B
11206
1a. NACIONAL CAT. FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
14.10.2016
20:15
Lloc:
VOLTREGÀ
VOLTREGÀ
2
4
UE HORTA
11218
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
14.10.2016
20:45
Lloc:
PALAU DE PLEGAMANS
PALAU PLEGAMANS A
12
2
UE HORTA B
11211
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
15.10.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
3
CONGRÉS A
11210
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
15.10.2016
11:00
Lloc:
UE HORTA
UE HORTA C
3
0
LA SAGRERA
11217
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
15.10.2016
12:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
4
2
CASTELLAR B
11215
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
15.10.2016
13:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
13
SHUM
11207
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
15.10.2016
17:00
Lloc:
PRAT DEL LLOBREGAT
PRAT
3
0
UE HORTA B
11213
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
15.10.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
1
3
NOIA
11209
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
15.10.2016
9:00
Lloc:
CLARET
CLARET
0
3
UE HORTA A
11220
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
16.10.2016
13:00
Lloc:
BARBERÀ DEL VALLÉS
BARBERÀ
3
4
UE HORTA
11208
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
16.10.2016
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
0
VILANOVA B
11212
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
16.10.2016
16:00
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC B
4
3
UE HORTA B
11214
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
16.10.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
8
1
CLARET B
11219
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
16.10.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
7
7
CERDANYOLA B
11216
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
16.10.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
9
3
CERDANYOLA C
11221
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
16.10.2016
9:30
Lloc:
MUNDET
FC BARCELONA
10
1
UE HORTA
11301
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
22.10.2016
11:00
Lloc:
MARISTES
MARISTES S. JOAN
UE HORTA A
11302
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
22.10.2016
11:30
Lloc:
CLARET
CLARET A
UE HORTA B
11303
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
22.10.2016
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
1
2
SANT JUST A
11304
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
22.10.2016
16:15
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS A
4
3
UE HORTA A
11305
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
22.10.2016
17:30
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
UE HORTA A
11306
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
22.10.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
LA SAGRERA
11307
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
22.10.2016
18:45
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
4
9
UE HORTA B
11308
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
22.10.2016
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
6
SENTMENAT
11310
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
23.10.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
1
VILANOVA C
11311
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
23.10.2016
10:00
Lloc:
MALGRAT
MALGRAT
5
4
UE HORTA
11312
MENUDETS
MENUDET
Día:
Hora:
23.10.2016
10:30
Lloc:
CLARET
CLARET
UE HORTA
11313
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
23.10.2016
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
0
J.M.J.
11314
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
23.10.2016
12:00
Lloc:
SENTMENAT
SENTMENAT
10
6
UE HORTA A
11315
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
23.10.2016
12:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
6
0
MARTORELL
11316
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
23.10.2016
13:15
Lloc:
GIUALADA
IGUALADA
1
1
UE HORTA
11317
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
23.10.2016
18:00
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC
UE HORTA A
11309
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
23.10.2016
9:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
18
RIPOLLET
11387
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
29.10.2016
10:00
Lloc:
CORBERA
CORBERA
6
6
UE HORTA B
11386
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
29.10.2016
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
8
6
BARBERÀ
11389
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
05.11.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
0
LAIETÀ
11399
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
05.11.2016
10:30
Lloc:
LA SALLE BONANOVA
LA SALLE BONANOVA
1
6
UE HORTA A
11393
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
05.11.2016
12:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
9
0
RIBES
11400
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
05.11.2016
13:00
Lloc:
BARCINO
BARCINO
4
9
UE HORTA
11397
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
05.11.2016
16:15
Lloc:
IGUALADA
IGUALADA B
1
7
UE HORTA A
11388
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
05.11.2016
18:30
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
UE HORTA B
11401
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
05.11.2016
19:00
Lloc:
MANLLEU
MANLLEU
3
1
UE HORTA
11396
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
06.11.2016
10:15
Lloc:
BARBERÀ DEL VALLÉS
BARBERÀ
11
2
UE HORTA B
11391
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
06.11.2016
11:15
Lloc:
CUBELLES
CUBELLES B
2
2
UE HORTA B
11395
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
06.11.2016
12:45
Lloc:
MATARÒ
MATARÓ
4
4
UE HORTA A
11402
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
06.11.2016
13:45
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC
3
0
UE HORTA
11392
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
06.11.2016
15:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
8
SANT JUST A
11390
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
06.11.2016
16:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
4
5
VOLTREGÀ
11398
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
06.11.2016
17:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
6
2
CORNELLÀ
11394
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
06.11.2016
19:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
6
2
J.M.J.
11418
BENJAMÍ CONSELL
PREBENJAMÍ CONSELL
Día:
Hora:
11.11.2016
19:00
Lloc:
LAIETÀ
LAIETÀ
4
5
UE HORTA
11405
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
12.11.2016
10:30
Lloc:
LA SALLE BONANOVA
LA SALLE BONANOVA
0
3
UE HORTA B
11406
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
12.11.2016
10:30
Lloc:
SANT SADURNÍ D´ANOIA
S. JOSEP NOIA
12
5
UE HORTA B
11407
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
12.11.2016
11:00
Lloc:
MARISTES
MARISTES S. JOAN
0
3
UE HORTA A
11408
MENUDETS
MENUDET
Día:
Hora:
12.11.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
CLARET
11409
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
12.11.2016
16:30
Lloc:
SANT JUST
SANT JUST C
1
4
UE HORTA A
11410
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
12.11.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
1
3
CERDANYOLA D
11411
JUNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
12.11.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
6
SANT CUGAT B
11412
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
12.11.2016
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
4
4
MATARÓ
11413
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
13.11.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
6
MARTINENC B
11414
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
13.11.2016
11:00
Lloc:
CORBERA
CORBERA A
3
0
UE HORTA C
11415
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
13.11.2016
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
6
4
VILASSAR
11416
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
13.11.2016
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
1
7
PALAU PLEGAMANS
11417
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
13.11.2016
17:15
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC B
3
7
UE HORTA A
11472
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
18.11.2016
20:00
Lloc:
LAIETÀ
LAIETÀ
1
3
UE HORTA B
11471
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
18.11.2016
21:30
Lloc:
BARCINO
BARCINO A
4
6
UE HORTA
11465
BENJAMÍ CONSELL
PREBENJAMÍ CONSELL
Día:
Hora:
19.11.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
0
1
CASP
11466
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
19.11.2016
11:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
3
1
JESSUITES SARRIÀ
11464
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
19.11.2016
12:00
Lloc:
CLARET
CLARET
3
0
UE HORTA B
11467
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
19.11.2016
12:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
5
0
NOIA FREIXENET
11468
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
19.11.2016
13:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
5
1
VILASSAR
11469
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
19.11.2016
17:30
Lloc:
U.E.Horta
ARENYS DE MUNT A
11
0
UE HORTA A
11470
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
19.11.2016
18:45
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT A
15
1
UE HORTA B
11463
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
19.11.2016
9:00
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA A
3
0
UE HORTA A
11473
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
20.11.2016
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
CUBELLES
11474
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
20.11.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
VILANOVA A
11475
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
20.11.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
VILANOVA D
11476
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
20.11.2016
18:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
CERDANYOLA
11477
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
20.11.2016
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
CONGRÉS
11478
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
20.11.2016
19:45
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC B
UE HORTA
11490
VETERANS
VETERANS
Día:
Hora:
25.11.2016
22:00
Lloc:
PRAT DEL LLOBREGAT
UE HORTA
7
1
RIPOLLET
11479
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
26.11.2016
10:45
Lloc:
U.E.Horta
VILANOVA B
0
3
UE HORTA A
11480
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
26.11.2016
11:00
Lloc:
LA SAGRERA
SAGRERA
0
3
UE HORTA C
11481
CONSELL
PREBENJAMÍ CONSELL
Día:
Hora:
26.11.2016
13:30
Lloc:
SABADELL
NOSTRA LLAR
3
2
UE HORTA
11482
MENUDETS
Día:
Hora:
26.11.2016
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
J.M.J.
11483
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
26.11.2016
16:00
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS A
3
0
UE HORTA B
11484
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
26.11.2016
16:00
Lloc:
CLAREET
CLARET
4
13
UE HORTA A
11485
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
26.11.2016
17:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
0
CLARET B
11486
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
26.11.2016
18:15
Lloc:
NOIA
NOIA
UE HORTA B
11487
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
26.11.2016
18:15
Lloc:
MASSANET
SHUM MASSANET
7
4
UE HORTA A
11488
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
26.11.2016
18:15
Lloc:
CASTELLAR DEL VALLÈS
CASTELLAR DEL VALLÈS
1
4
UE HORTA A
11492
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
27.11.2016
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
6
BARBERÀ
11491
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
27.11.2016
11.30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
4
MARTINENC
11493
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
27.11.2016
12:30
Lloc:
BIGUES I RIELLS
BIGUES I RIELLS
2
10
UE HORTA
11494
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
27.11.2016
12:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
2
4
BARCINO B
11495
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2016
22:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
SFERIC TERRASSA
11497
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
03.12.2016
11:00
Lloc:
SANT JUST
SANT JUST A
UE HORTA C
11498
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
03.12.2016
11:00
Lloc:
MARTORELL
MARTORELL
UE HORTA B
11499
PREBENJAMÍ
Día:
Hora:
03.12.2016
12:45
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
UE HORTA A
11496
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
03.12.2016
9:00
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA C
UE HORTA B
11501
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
04.12.2016
12:30
Lloc:
ARENYS DE MAR
ARENYS DE MAR
UE HORTA
11502
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
04.12.2016
16:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
CLARET
11503
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
04.12.2016
17:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
MARISTES
11500
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
04.12.2016
9:00
Lloc:
LA SAGRERA
LA SAGRERA
UE HORTA A
11505
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
10.12.2016
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
6
5
CONGRÉS
11506
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
10.12.2016
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
7
5
MARTINENC
11507
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
10.12.2016
18:15
Lloc:
SENTMENAT
SENTMENAT
12
2
UE HORTA
11508
2a CAT. MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
10.12.2016
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
5
10
CONGRÉS
11509
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
11.12.2016
10:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
13
6
J.M.J.
11511
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
11.12.2016
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
11
3
J.M.J.
11510
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
11.12.2016
12:00
Lloc:
RIPOLLET
RIPOLLET
12
0
UE HORTA B
11512
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
11.12.2016
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
8
3
SENTMENAT
11504
1a NAC. CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
11.12.2016
18:30
Lloc:
VILA-SANA
VILA-SANA
5
0
UE HORTA
11516
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
16.12.2016
21:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
4
15
GIRONA
11517
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
16.12.2016
22:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
7
VIC A
11518
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
17.12.2016
16:30
Lloc:
LAIETÀ
LAIETÀ
UE HORTA A
11519
1ª NACIONAL CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
17.12.2016
17:00
Lloc:
VILASSAR DE MAR
VILASSAR
0
6
UE HORTA
11520
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
17.12.2016
19:30
Lloc:
MATARÓ
MATARÓ
UE HORTA A
11521
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
17.12.2016
20:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
ARENYS DE MUNT
11514
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
17.12.2016
21:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
3
RIBES
11522
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
17.12.2016
22:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
VILANOVA A
11515
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
17.12.2016
9:00
Lloc:
ARENYS DE MAR
ARENYS DE MAR
1
2
UE HORTA A
11527
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
18.12.2016
10:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
9
2
MATARÓ
11526
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
18.12.2016
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
3
J.M.J.
11530
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
18.12.2016
11:30
Lloc:
VIC
VIC
12
2
UE HORTA B
11531
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
18.12.2016
11:30
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT A
7
1
UE HORTA B
11523
2ª CATALANA MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
18.12.2016
12:30
Lloc:
LAIETÀ
LAIETÀ
3
6
UE HORTA
11529
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
18.12.2016
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
6
5
SFERIC TERRASSA
11524
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
18.12.2016
18:30
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA A
UE HORTA A
11528
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
18.12.2016
18:30
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA A
8
2
UE HORTA A
11525
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
18.12.2016
9:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
1
ARENYS DE MAR
12019
1ª NAC. CATALANA FEM
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
07.01.2017
20:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
4
4
OLESA
12018
2ª CATALANA
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
08.01.2017
12:00
Lloc:
U.E.Horta
SANT JUST
6
2
UE HORTA
12007
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
14.01.2017
12:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
3
CONGRÉS A
12008
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
14.01.2017
16:00
Lloc:
CALDES
CALDES A
2
4
UE HORTA A
12009
JUNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
14.01.2017
17:30
Lloc:
MASSANET
SHUM MASSANET
6
1
UE HORTA B
12010
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
14.01.2017
18:00
Lloc:
TARADELL
TARADELL
6
0
UE HORTA A
12011
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
14.01.2017
21:00
Lloc:
TORDERA
TORDERA D
3
7
UE HORTA A
12006
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
14.01.2017
9:30
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA A
3
0
UE HORTA A
12012
ALEVI
ALEVÍ B
Día:
Hora:
15.01.2017
11:15
Lloc:
VILASSAR DE MAR
VILASSAR B
9
2
UE HORTA B
12013
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
15.01.2017
11:30
Lloc:
VILAFRANCA
VILAFRANCA A
6
0
UE HORTA B
12014
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
15.01.2017
15:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
0
BIGUES I RIELLS B
12015
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
15.01.2017
16:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
4
9
TARADELL
12016
2ª CATALANA
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
15.01.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
1
4
PRAT
12017
1ª NAC. CATALAMA FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
15.01.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
0
4
CERDANYOLA
12421
1ª NACIONAL CAT. FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
21.01.2017
11:00
Lloc:
PALAU DE PLEGAMANS
PALAU DE PLEGAMANS
2
4
UE HORTA
12422
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
21.01.2017
15:00
Lloc:
ST. PERPETUA DE LA MOGUDA
SANTA PERPETUA
3
2
UE HORTA A
12423
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
21.01.2017
15:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
3
RIUDEVITLLES
12424
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
21.01.2017
16:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
4
3
IGUALADA A
12425
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
21.01.2017
17:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
5
1
VILASSAR B
12426
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
21.01.2017
18:15
Lloc:
CALDES
CALDES B
10
1
UE HORTA A
12427
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
21.01.2017
18:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
1
OLESA
12420
2ª CATALANA
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
21.01.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
6
7
FLIX
12429
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
22.01.2017
10:00
Lloc:
MATARÓ
MATARÓ C
6
6
UE HORTA A
12430
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
22.01.2017
10:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
3
2
VIC C
12431
PREBENJAMÍ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
22.01.2017
11:00
Lloc:
TORRELAVIT
TORRELAVIT
2
1
UE HORTA B
12432
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
22.01.2017
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
7
3
VILASSAR
12433
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
22.01.2017
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
17
1
SFERIC TERRASSA
12428
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
22.01.2017
9:00
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC C
5
2
UE HORTA B
12445
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
28.01.2017
11:00
Lloc:
BADALONA
S. JOSEP BADALONA
0
3
UE HORTA B
12435
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
28.01.2017
12:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
11
1
S. JOSEP BADALONA
12434
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
28.01.2017
15:00
Lloc:
BARCINO
BARCINO
10
3
UE HORTA B
12438
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
28.01.2017
16:30
Lloc:
BARCINO
BARCINO A
3
4
UE HORTA
12439
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
28.01.2017
17:00
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT A
0
3
UE HORTA A
12441
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
28.01.2017
17:00
Lloc:
VOLTREGÀ
VOLTREGÀ A
9
1
UE HORTA A
12442
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
28.01.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
10
6
MASQUEFA B
12437
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
28.01.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
10
0
CLARET
12436
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
28.01.2017
18:30
Lloc:
CASTELLAR DEL VALLÈS
CASTELLAR B
12
2
UE HORTA B
12446
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
28.01.2017
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
3
VILASSAR
12443
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
28.01.2017
9:15
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS B
2
2
UE HORTA B
12440
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
29.01.2017
11:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
3
MANLLEU B
12444
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
29.01.2017
11:00
Lloc:
MANRESA
CP MANRESA
1
3
UE HORTA C
12486
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
04.02.2017
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
MARISTES DE SANT JOAN
12487
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
04.02.2017
11:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
TORRELLES
12488
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
04.02.2017
12:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
CASTELLET
12489
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
04.02.2017
13:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
SANT CELONI A
12490
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
04.02.2017
15:00
Lloc:
RIUPRIMER
RIUPRIMER
UE HORTA B
12491
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
04.02.2017
15:30
Lloc:
RODA DE TER
RODA DE TER
UE HORTA B
12492
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
04.02.2017
17:30
Lloc:
CALDES DE MONTBUI
CALDES A
UE HORTA A
12493
2ª CATALANA MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
04.02.2017
19:45
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
UE HORTA
12494
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
05.02.2017
12:00
Lloc:
FIGUERES
FIGUERES
UE HORTA A
12495
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
05.02.2017
12:30
Lloc:
VOLTREGÀ
VOLTREGÀ
UE HORTA A
12496
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
05.02.2017
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
SANT CUGAT A
12497
BENJAMÍ CONSELL
PREBENJAMÍ CONSELL
Día:
Hora:
05.02.2017
16:00
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC
UE HORTA
12498
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
05.02.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
J.M.J.
12499
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
05.02.2017
17:17
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
SENTMENAT C
12500
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
05.02.2017
18:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
MOLINS DE REI
12501
1ª NACIONAL CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
05.02.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
GIRONA
12502
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
11.02.2017
10:00
Lloc:
J.M.J.
J.M.J
2
2
UE HORTA B
12503
PREBENJAMÍ INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
11.02.2017
10:00
Lloc:
SARRIÀ
JESUITES SARRIÀ
3
0
UE HORTA B
12504
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
11.02.2017
11:00
Lloc:
LES FRANQUESES
LES FRANQUESES
3
0
UE HORTA C
12505
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
11.02.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
0
CORNELLÀ
12506
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
11.02.2017
16:00
Lloc:
SANT SADURNÍ DE NOIA
NOIA
4
2
UE HORTA A
12507
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
11.02.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
6
6
MALGRAT
12508
2ªCATALANA
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
11.02.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
F.C. BARCELONA
12509
PREBENJAMÍ INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
12.02.2017
10:00
Lloc:
PRAT DEL LLOBREGAT
PRAT A
3
1
UE HORTA A
12510
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
12.02.2017
10:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
5
BIGUES I RIELLS A
12511
1ª CAT. NACIONAL FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
12.02.2017
11:00
Lloc:
VILANOVA
VILANOVA
0
3
UE HORTA
12512
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
12.02.2017
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
6
6
CLARET
12513
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
12.02.2017
11:30
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT B
6
1
UE HORTA B
12514
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
12.02.2017
12:30
Lloc:
RIPOLLET
RIPOLLET
2
12
UE HORTA
12515
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
12.02.2017
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
9
PALAFRUGELL
12534
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
18.02.2017
10:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
CAPELLADES
12535
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
18.02.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
1
3
ARENYS DE MUNT B
12536
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
18.02.2017
12:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
1
IGUALADA A
12537
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
18.02.2017
13:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
3
CONGRÉS B
12538
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
18.02.2017
15:00
Lloc:
CASSANENC
CASSANENC
3
1
UE HORTA B
12539
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
19.02.2017
10:00
Lloc:
VIC
VIC A
3
0
UE HORTA A
12540
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
19.02.2017
10:10
Lloc:
CORNELLÀ
CORNELLÀ
5
8
UE HORTA B
12541
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
19.02.2017
12:00
Lloc:
CERDANYOLA
CERDANYOLA
16
0
UE HORTA A
12542
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
19.02.2017
12:00
Lloc:
CASSANENC
CASSANENC
4
4
UE HORTA A
12543
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
19.02.2017
14:00
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS B
2
3
UE HORTA B
12552
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
25.02.2017
11:00
Lloc:
SANTA PERPETUA
SANTA PERPETUA D
1
3
UE HORTA B
12551
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
25.02.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
9
1
NAVARCLES
12553
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
25.02.2017
16:30
Lloc:
FOLGUEROLES
FOLGUEROLES
2
3
UE HORTA C
12550
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
25.02.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
8
ARENYS DE MUNT A
12555
JUNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
25.02.2017
18:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
1
SANT JUST
12548
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
25.02.2017
19:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
2
CONGRÉS A
12554
PB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
26.02.2017
11:00
Lloc:
CASTELLAR DEL VALLÈS
CASTELLAR B
1
3
UE HORTA B
12545
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
26.02.2017
11:15
Lloc:
MALGRAT DE MAR
MALGRAT
5
4
UE HORTA B
12544
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
26.02.2017
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
5
CERDANYOLA C
12549
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
26.02.2017
11:30
Lloc:
VILAFRANCA
VILAFRANCA A
3
0
UE HORTA A
12546
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
26.02.2017
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
4
1
CASTELLET
12547
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
26.02.2017
17:45
Lloc:
MARTINENC
MARTINENC B
3
3
UE HORTA
12556
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
04.03.2017
10:00
Lloc:
BARCINO
BARCINO
1
13
UE HORTA A
12557
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
04.03.2017
10:30
Lloc:
LA SALLE BONANOVA
LA SALLE BONANOVA
6
1
UE HORTA B
12558
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
04.03.2017
10:30
Lloc:
SANT JUST
SANT JUST B
3
6
UE HORTA B
12559
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
04.03.2017
12:30
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
3
8
UE HORTA B
12560
1ª NAC. CAT. FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
04.03.2017
20:50
Lloc:
GIRONA
GIRONA
7
1
UE HORTA
12561
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
05.03.2017
10:00
Lloc:
CONGRÉS
CONGRÉS A
2
2
UE HORTA A
12562
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
05.03.2017
10:30
Lloc:
BIGUES I RIELLS
BIGUES I RIELLS B
0
3
UE HORTA B
12563
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
05.03.2017
11:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
TARADELL
12564
JUNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
05.03.2017
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
5
8
ANDORRA A
12565
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
05.03.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
1
3
VILANOVA A
12566
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
05.03.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
14
0
BLANES ATHLETIC
12567
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
05.03.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
8
8
SANT CUGAT
12568
2ª CAT
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
05.03.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
4
MALGRAT
12580
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
11.03.2017
10:00
Lloc:
VIC
VIC C
2
1
UE HORTA C
12579
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
11.03.2017
11:30
Lloc:
RIUDEBITLLES
RIUDEBITLLES
UE HORTA B
12576
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
11.03.2017
13:30
Lloc:
OLESA
OLESA
1
3
UE HORTA A
12578
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
11.03.2017
15:30
Lloc:
IGUALADA
IGUALADA A
8
5
UE HORTA A
12577
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
11.03.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
1
SANTA PRPETUA
12573
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
11.03.2017
16:30
Lloc:
OLOT
OLOT
5
9
HORTA
12572
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
11.03.2017
18:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
5
9
CASTELLAR B
12581
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
12.03.2017
10:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
1
TORRELAVIT
12582
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
12.03.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
4
RIPOLLET
12574
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
12.03.2017
12:00
Lloc:
TORDERA
TORDERA
2
3
UE HORTA B
12583
1ª NAC. CAT.FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
12.03.2017
12:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
3
2
IGUALADA
12584
2ª CATALANA MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
12.03.2017
12:45
Lloc:
BARBERÀ
BARBERÀ
UE HORTA
12575
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
12.03.2017
17:30
Lloc:
MASSANET
SHUM MASSANET
11
2
UE HORTA A
12603
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
18.03.2017
11:00
Lloc:
MASQUEFA
MASQUEFA
7
5
UE HORTA B
12602
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
18.03.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
0
SANT JOSEP BADALONA
12604
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
18.03.2017
12:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
1
6
VOLTREGA A
12605
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
18.03.2017
13:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
8
VILASSAR B
12606
JUNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
18.03.2017
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
5
MASSANET B
12607
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
18.03.2017
16:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
4
CALDES A
12608
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
18.03.2017
17:00
Lloc:
TARADELL
TARADELL
9
3
UE HORTA A
12609
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
18.03.2017
17:15
Lloc:
MANLLEU
MANLLEU B
1
3
UE HORTA A
12610
1ª NACIONAL CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
18.03.2017
18:00
Lloc:
OLESA
OLESA
4
5
UE HORTA
12611
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
19.03.2017
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
3
ARENYS DE MUNT A
12612
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
19.03.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
3
1
CONGRÉS B
12613
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
19.03.2017
17:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
3
0
MANRESA
12614
ALEVÍ A
ALEVÍ A
Día:
Hora:
19.03.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
13
3
TORDERA D
12615
2À. CATALANA MASCULÍ
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
19.03.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
2
11
MARTINENC
12616
1ª NACIONAL CAT. FEM.
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
23.03.2017
21:15
Lloc:
MASIES DE VOLTREGÀ
VOLTREGÀ
UE HORTA
12617
PREB. INICIACIÓ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
25.03.2017
11:00
Lloc:
CASTELLET
CASTELLET
3
0
UE HORTA A
12619
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
25.03.2017
12:30
Lloc:
SANT CUGAT
SANT CUGAT A
2
0
UE HORTA A
12622
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
25.03.2017
16:30
Lloc:
VILASSAR
VILASSAR
2
3
UE HORTA
12620
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
25.03.2017
17:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
3
MARTINENC C
12621
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
25.03.2017
18:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
3
CALDES A
12623
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
25.03.2017
19:00
Lloc:
SANT CELONI
SANT CELONI A
3
1
UE HORTA B
12624
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
25.03.2017
19:00
Lloc:
VILASSAR
VILASSAR B
2
4
UE HORTA B
12618
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
25.03.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
3
MARISTES DE SANT JOAN
12626
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
26.03.2017
10:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
12
6
RIUPRIMER
12627
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
26.03.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
8
3
MATARÓ C
12628
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
26.03.2017
12:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
11
CALDES B
12629
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
26.03.2017
17:15
Lloc:
TORRELLES
TORRELLES
3
0
UE HORTA C
12625
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
26.03.2017
9:30
Lloc:
TERRASSA
SFERIC
1
8
UE HORTA A
12630
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
01.04.2017
10:00
Lloc:
BADALONA
SANT JOSEP BADALONA
0
10
UE HORTA A
12631
INFANTIL
INFANTIL A
Día:
Hora:
01.04.2017
10:30
Lloc:
IMMACULADA 25
CLARET A
1
8
UE HORTA A
12632
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
01.04.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
3
JESSUITES SÀRRIÀ
12633
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
01.04.2017
12:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
0
7
BARCINO
12634
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
01.04.2017
13:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
0
3
PRAT A
12635
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
01.04.2017
14:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
3
8
NOIA A
12636
2ª CATALANA
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
01.04.2017
17:30
Lloc:
PALAU PLEGAMANS
PALAU PLEGAMANS
10
0
UE HORTA
12637
JUNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
01.04.2017
19:30
Lloc:
VILASSAR
VILASSAR
7
0
UE HORTA B
12639
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
02.04.2017
15:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
2
1
J.M.J.
12640
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
02.04.2017
16:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
1
2
LES FRANQUESES
12641
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
02.04.2017
17:00
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
5
9
CASTELLAR B
12642
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
02.04.2017
18:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
2
3
BARCINO A
12643
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
02.04.2017
18:15
Lloc:
BIGUES I RIELLS
BIGUES I RIELLS B
5
2
UE HORTA B
12644
1ª NAC.CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
02.04.2017
19:45
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
2
1
MANLLEU
12638
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
02.04.2017
9:00
Lloc:
CORNELLA
CORNELLÀ
2
2
UE HORTA A
12662
1ª NAC CAT. FEMENÍ
1a NACIONAL CAT. FEMENÍ
Día:
Hora:
07.04.2017
22:15
Lloc:
MATARÓ
MATARÓ
0
4
UE HORTA
12660
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ B
Día:
Hora:
08.04.2017
10:15
Lloc:
CAPELLADES
CAPELLADES
2
2
UE HORTA B
12652
INFANTIL
INFANTIL B
Día:
Hora:
08.04.2017
11:00
Lloc:
SENTMENAT
SENTMENAT
8
0
UE HORTA B
12657
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
08.04.2017
11:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
4
4
CONGRÉS A
12656
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
08.04.2017
12:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
4
MANLLEU A
12661
JÚNIOR
JÚNIOR B
Día:
Hora:
08.04.2017
13:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA B
1
11
RODA DE TER
12655
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Día:
Hora:
08.04.2017
14:00
Lloc:
IGUALADA
IGUALADA A
2
3
UE HORTA A
12650
ALEVÍ
ALEVÍ B
Día:
Hora:
08.04.2017
9:00
Lloc:
J.M.J.
J.M.J.
11
1
UE HORTA B
12658
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
08.04.2017
9:30
Lloc:
CERDANYOLA
CERDANYOLA B
UE HORTA B
12659
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
09.04.2017
10:15
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT B
1
3
UE HORTA C
12651
ALEVÍ
ALEVÍ A
Día:
Hora:
09.04.2017
16:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA A
2
0
FIGUERES A
12653
JUVENIL
JUVENIL
Día:
Hora:
09.04.2017
17:00
Lloc:
MOLINS DE REI
MOLINS DE REI
1
4
UE HORTA
12654
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
09.04.2017
17:45
Lloc:
U.E.HortA
UE HORTA A
4
14
VOLTREGÀ A
12663
2ª CATALANA MASC.
2a. CAT. MASCULÍ
Día:
Hora:
09.04.2017
19:15
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA
5
3
BARCINO
12689
BENJAMÍ
BENJAMÍ A
Día:
Hora:
21.04.2017
21:00
Lloc:
ARENYS DE MUNT
ARENYS DE MUNT A
4
1
UE HORTA A
12690
JÚNIOR
JÚNIOR A
Día:
Hora:
21.04.2017
21:45
Lloc:
PALAFRUGELL
PALAFRUGELL
8
2
UE HORTA A
12677
PREB. INICIACIÓ
PB. INICIACIÓ A
Día:
Hora:
22.04.2017
10:30
Lloc:
CONGRÉS
CONGRES A
UE HORTA A
12678
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ C
Día:
Hora:
22.04.2017
15:30
Lloc:
U.E.Horta
UE HORTA C
3
0
FOLGUEROLES
12680
BENJAMÍ
BENJAMÍ B
Día:
Hora:
22.04.2017
16:00
Lloc:
NAVARCLES
NAVARCLES
0
10
UE HORTA B
12679
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ B
Día:
Hora:
22.04.2017
16:30
Lloc: