Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Novembre 2018
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
15806
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
15.09.2018
09:00
Lloc:
Barcelona
LA SALLE BONANOVA
0
10
UE HORTA
16577
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
15.09.2018
11:00
Lloc:
U.E.Horta
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
8
5
UE HORTA
15805
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
JESÚS, MARIA I JOSEP
15807
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2018
11:00
Lloc:
Corbera de Llobregat
CP CORBERA
2
5
UE HORTA
15808
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
6
6
UE HORTA
15809
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
6
RIBES CP
15812
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
16.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
8
HC PALAU PLEGAMANS
15810
Veterans SUPERCOPA LCV (E1)
Veterans
Día:
Hora:
18.09.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP SANT CELONI
15827
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
21.09.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
0
FC MARTINENC
15817
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2018
10:00
Lloc:
El Prat del Llobregat
CH PRAT
0
3
UE HORTA
15819
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
11
1
UE HORTA
15821
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
11
1
UE HORTA
15826
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
14:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
7
PHC SANT CUGAT
15818
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
22.09.2018
15:15
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
5
4
UE HORTA
15822
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
22.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
4
CP MALGRAT
15823
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
22.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
6
CH CLARET
15824
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
22.09.2018
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
11
BARÇA Lassa
15825
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
19:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
8
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15814
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
2
2
UE HORTA
15815
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
0
FC MARTINENC
15816
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
2
3
UE HORTA
15820
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
7
2
FC MARTINENC
15829
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
23.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
5
CP VILAFRANCA Capital del Vi
15828
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2018
13:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
CT BARCINO
15798
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
28.09.2018
21:30
Lloc:
SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT
UE HORTA
15795
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
29.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA
UE HORTA
15786
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
29.09.2018
10:15
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
0
3
UE HORTA
15799
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.09.2018
11:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15792
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
11:30
Lloc:
SITGES
CP SITGES
3
11
UE HORTA
15789
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP VILANOVA
15794
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15793
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
29.09.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
8
1
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15796
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
29.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou
8
3
UE HORTA
15791
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
29.09.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
MOLINS DE REI 2015
15790
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
29.09.2018
18:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
10
0
JESUÏTES SARRIÀ
15785
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
30.09.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15787
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
2
CPI LA SAGRERA
15800
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:00
Lloc:
RIPOLLET
CH RIPOLLET
UE HORTA
15797
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
FC MARTINENC
15803
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
30.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CERDANYOLA CH
15802
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
30.09.2018
13:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15788
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA
15801
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15856
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
06.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
E MARISTES ST JOAN
UE HORTA C
15892
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
06.10.2018
10:30
Lloc:
Terrassa
HC SFERIC
UE HORTA
15854
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2018
16:30
Lloc:
Sitges
CP SITGES
UE HORTA B
15867
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2018
16:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP TORRELLES
15859
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
06.10.2018
16:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST B
UE HORTA A
15874
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
06.10.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15879
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
06.10.2018
18:30
Lloc:
Barcelona
SD ESPANYOL
UE HORTA A
15861
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
06.10.2018
18:45
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
UE HORTA C
15885
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
06.10.2018
19:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15872
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
07.10.2018
00:00
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
UE HORTA
15877
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
07.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CT BARCINO C
15851
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
07.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CT BARCINO
15875
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
07.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO B
UE HORTA B
15883
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
07.10.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15848
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
07.10.2018
12:00
Lloc:
CUBELLES
CP CUBELLES
UE HORTA B
15863
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
07.10.2018
12:15
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA D
15889
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
07.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
HC MONTBUI
15865
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
13.10.2018
14:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
HC SANT JUST B
15852
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
13.10.2018
15:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP VILANOVA A
15868
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
13.10.2018
17:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
FC MARTINENC C
15880
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
13.10.2018
18:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15886
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
13.10.2018
19:00
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO
UE HORTA A
15849
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
14.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
HC PALAU PLEGAMANS D
15857
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA A
UE HORTA C
15887
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15855
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
14.10.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
HC SANT JUST C
15893
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
14.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP VOLTREGÀ
15890
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
14.10.2018
13:30
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST A
UE HORTA
15870
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
16.10.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP CUBELLES
15882
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
19.10.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
BARÇA Lassa
15860
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
20.10.2018
11:00
Lloc:
Barcelona
JESU?TES SARRI? A
UE HORTA A
15881
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
20.10.2018
11:30
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
UE HORTA A
15888
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
20.10.2018
11:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST A
UE HORTA
15858
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
20.10.2018
12:30
Lloc:
barcelona
JES?S, MARIA I JOSEP A
UE HORTA C
15853
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
20.10.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
JESUÏTES SARRIÀ
15862
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
20.10.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
LA SALLE BONANOVA B
15864
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
20.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
CP CORBERA B
15876
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
21.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CPI LA SAGRERA B
15850
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
JESÚS, MARIA I JOSEP B
15869
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
sant pere de ribes
RIBES CP B
UE HORTA B
15873
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
MATARO
CH MATARO
UE HORTA
15866
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
21.10.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15891
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
21.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
JESÚS, MARIA I JOSEP
15894
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
21.10.2018
12:30
Lloc:
MATARO
CH MATAR?
UE HORTA
15878
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
21.10.2018
17:30
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA A
15884
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
21.10.2018
20:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA B
15871
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
24.10.2018
22:30
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
5
1
UE HORTA
15840
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
27.10.2018
12:45
Lloc:
Barcelona
CH CLARET A
1
3
UE HORTA B
15834
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
27.10.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
0
CH PRAT C
15835
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
27.10.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
5
2
CP VILANOVA D
15843
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
27.10.2018
16:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou C
5
2
UE HORTA B
15844
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
27.10.2018
17:15
Lloc:
SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT B
5
2
UE HORTA B
15836
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
27.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
1
11
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15839
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
27.10.2018
18:30
Lloc:
MALGRAT DE MAR
CP MALGRAT
5
0
UE HORTA
15838
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
27.10.2018
18:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
1
11
CP VILANOVA A
15846
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
27.10.2018
21:15
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO
5
9
UE HORTA
15832
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
28.10.2018
09:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA A
15831
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
3
1
CP VILANOVA B
15841
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
BAR?A Lassa
10
0
UE HORTA A
15842
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
28.10.2018
11:00
Lloc:
barcelona
JES?S, MARIA I JOSEP
UE HORTA B
15833
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
28.10.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
2
1
CH CLARET A
15847
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
28.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
3
REUS DEPORTIU
15845
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
28.10.2018
13:15
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC A
0
6
UE HORTA A
15837
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
28.10.2018
16:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC A
2
3
UE HORTA A
15896
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
01.11.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
5
CP MANLLEU A
15904
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
03.11.2018
11:00
Lloc:
Manresa
CP MANRESA
4
0
UE HORTA
15900
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
03.11.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
9
1
CERDANYOLA CH A
15897
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
03.11.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
3
CERDANYOLA CH B
15901
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
03.11.2018
19:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CH RIPOLLET
15902
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
04.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
2
FC MARTINENC A
15898
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
04.11.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
1
7
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15903
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
04.11.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
2
CLUB OLESA PATÍ
15899
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
04.11.2018
17:45
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC
6
7
UE HORTA A
15909
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
06.11.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
G.E. i E.G.
15925
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
09.11.2018
20:15
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIA A
7
6
UE HORTA D
15937
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
09.11.2018
21:45
Lloc:
C/ ROGELIO ROJO - MASQUEFA
CP MASQUEFA
5
2
UE HORTA
15921
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA A
0
3
UE HORTA B
15928
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou D
2
11
UE HORTA B
15924
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
10.11.2018
11:00
Lloc:
Barcelona
JESUITES SARRIA B
1
8
UE HORTA C
15932
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
12:15
Lloc:
barcelona
JESUS, MARIA I JOSEP
12
5
UE HORTA B
15930
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
10.11.2018
13:15
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
12
2
UE HORTA B
15927
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
10.11.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
13
1
CP SITGES
15929
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
10.11.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
7
HC PALAU PLEGAMANS
15935
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
UE HORTA B
15931
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
10.11.2018
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
3
SD ESPANYOL
15933
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
19:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
2
9
PHC SANT CUGAT A
15923
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA C
3
1
UE HORTA A
15919
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
0
3
UE HORTA B
15920
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
0
HC PALAU PLEGAMANS E
15922
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
11.11.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
3
0
FC MARTINENC B
15936
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
11.11.2018
12:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou B
0
8
UE HORTA A
15938
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
11.11.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
4
CALDES Recam Làser
15926
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
11.11.2018
17:15
Lloc:
MOLINS DE REI
MOLINS DE REI 2015
5
2
UE HORTA D
15934
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
11.11.2018
20:00
Lloc:
Barcelona
BARÇA Lassa
13
1
UE HORTA B
15957
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
16.11.2018
20:15
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU A
7
1
UE HORTA
15955
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
16.11.2018
22:30
Lloc:
c/ Pizarro s/n - Ripollet
CH RIPOLLET
UE HORTA
15941
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
17.11.2018
10:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO
0
3
UE HORTA A
15945
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.11.2018
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
3
0
E MARISTES ST JOAN
15959
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
17.11.2018
14:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO C
0
7
UE HORTA A
15947
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
17.11.2018
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
2
1
HC SANT JUST B
15950
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
17.11.2018
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
2
0
FC MARTINENC B
15966
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
17.11.2018
16:30
Lloc:
torroella de Montgri/PegàsPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou B
8
1
UE HORTA
15958
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
17.11.2018
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
3
0
CT BARCINO B
15961
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
17.11.2018
1818:00
Lloc:
torroella de Montgri/PegàsPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou A
7
3
UE HORTA A
15963
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
17.11.2018
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
6
JESÚS, MARIA I JOSEP
15965
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
17.11.2018
20:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
11
1
CT BARCINO
15939
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
18.11.2018
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
3
CP CUBELLES
15943
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
18.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
2
CP SITGES
15949
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
18.11.2018
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
6
3
CH CLARET
15969
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
18.11.2018
12:00
Lloc:
Esports s/n - Lloret de Mar
CH LLORET
UE HORTA
15968
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
18.11.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
6
7
CT BARCINO
15964
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
18.11.2018
13:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
5
1
FC MARTINENC B
15953
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
18.11.2018
17:20
Lloc:
Torrent de Cal Xicarro s/n - TORRELLES DE LLOBREGAT
CP TORRELLES
10
0
UE HORTA B
15956
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
20.11.2018
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH LES FRANQUESES
15942
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
24.11.2018
10:00
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA A
0
3
UE HORTA A
15944
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
24.11.2018
10:30
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST C
0
3
UE HORTA B
15940
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
24.11.2018
12:00
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS D
2
3
UE HORTA B
15952
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
24.11.2018
15:45
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST B
1
6
UE HORTA A
15960
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
24.11.2018
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
11
0
FC MARTINENC B
15967
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
24.11.2018
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
5
HC SANT JUST A
15948
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
25.11.2018
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
1
3
JESUÏTES SARRIÀ A
15946
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
25.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
0
3
CP VILANOVA A
15951
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
25.11.2018
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
5
2
JESUÏTES SARRIÀ A
15954
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
25.11.2018
11:30
Lloc:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC C
2
4
UE HORTA B
15970
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
25.11.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
1
CHP BIGUES I RIELLS
15962
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
25.11.2018
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
15
0
CH CLARET
16569
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
28.11.2018
22:00
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU
UE HORTA
16575
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
01.12.2018
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
2
CP MALGRAT
16567
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
01.12.2018
16:00
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESUS, MARIA I JOSEP B
3
3
UE HORTA B
16568
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
01.12.2018
9:00
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIA
0
3
UE HORTA A
16571
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
02.12.2018
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH MATARÓ
16572
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
02.12.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
7
10
HC PIERA
16574
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
02.12.2018
17:00
Lloc:
Avinguda de Tecla Sala, - Roda de Ter
CP RODA
3
3
UE HORTA
16573
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
08.12.2018
17:00
Lloc:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT A
4
2
UE HORTA
16570
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
11.12.2018
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CHP SANT FELIU
16576
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
15.12.2018
12:30
Lloc:
Parc del Grao s/n - Alpicat
HC ALPICAT
4
0
UE HORTA
16845
JUVENIL - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
05.01.2019
12:00
Lloc:
Tarragona 15 - Mollerussa
HC ALPICAT
2
8
UE HORTA - A
16846
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
08.01.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
HC ESPLUGUES
16848
ALEVÍ - A ALEVÍ Grup C9 - C.Catalana
Aleví - A
Día:
Hora:
12.01.2019
10:00
Lloc:
c/de la Immaculada,25 - Barcelona
CH CLARET - A
3
0
UE HORTA - A
16849
BENJAMÍ - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
12.01.2019
10:00
Lloc:
Ronda dels Espors - Centelles
CP CENTELLES - A
10
1
UE HORTA - C
16850
BENJAMÍ - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
12.01.2019
10:15
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - D
UE HORTA - B
16851
ALEVÍ - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
12.01.2019
13:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
11
3
HC SANT JUST - C
16852
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
12.01.2019
14:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CP SANT RAMON - B
16853
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
12.01.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
CP SANT JOSEP BADALONA
16854
PB-INICIACIÓ - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
12.01.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
2
HF SANT JOSEP SS - A
16855
INFANTIL - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
12.01.2019
18:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
12
HC SANT JUST - B
16856
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
12.01.2019
19:00
Lloc:
Torrent d'en Terra, s/n - Arenys de Munt
CE ARENYS DE MUNT - A
3
0
UE HORTA - A
16857
JUVENIL - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
12.01.2019
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
6
1
CALDES Recam Làser - C
16847
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
12.01.2019
9:00
Lloc:
Honduras 2 - Barcelona
CPI LA SAGRERA - B
2
1
UE HORTA - C
16859
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
13.01.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
4
MOLLETHC
16860
BENJAMÍ - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
13.01.2019
10:00
Lloc:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - B
2
4
UE HORTA - A
16861
FEM16 FEM16 - Grup F1
FEM - 16
Día:
Hora:
13.01.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
4
UEH BARBERÀ
16862
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
13.01.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
8
CE CORNELLÀ
16863
JUVENIL - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
13.01.2019
17:00
Lloc:
C/ PISCINA, S/N - CASSÀ DE LA SELVA
FD CASSANENC
6
1
UE HORTA - B
16858
PB-INICIACIÓ - B BCN PB-Iniciació C7 - Copa BCN
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
13.01.2019
9:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
2
2
HF SANT JOSEP SS - C
16937
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
19.01.2019
10:00
Lloc:
c/josep rovira 14 - Sant Sadurní d'Anoia
CE NOIA Freixenet - B
3
5
UE HORTA - D
16938
PB-Iniciació - B BCN PB-Iniciació C7 - Copa BCN
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
19.01.2019
10:00
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESU?TES SARRI?
0
3
UE HORTA - B
16939
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
19.01.2019
10:00
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
7
2
UE HORTA
16940
PB-Iniciació - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
19.01.2019
15:00
Lloc:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT - A
2
2
UE HORTA - A
16941
Infantil - A INFANTIL Grup C4 - C.Catalana
Infantil - A
Día:
Hora:
19.01.2019
15:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
5
5
CH MATARÓ - B
16942
Infantil - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
19.01.2019
17:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC
6
9
UE HORTA - B
16943
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
19.01.2019
19:15
Lloc:
SALVADOR ESPRIU S/N PAVELLO MUNICIPAL - RIUDOMS
CP RIUDOMS
2
4
UE HORTA
16944
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
20.01.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CP MALGRAT
16945
Benjamí - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
20.01.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
12
CP VILAFRANCA Capital del Vi - A
16946
Juvenil - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
20.01.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
4
9
CP CALAFELL - A
16947
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
20.01.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
2
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
16948
Juvenil - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
20.01.2019
17:45
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU - A
5
1
UE HORTA - A
16949
Aleví - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
20.01.2019
18:15
Lloc:
c/ Colom s/n - EL VENDRELL
CP CALAFELL - B
3
13
UE HORTA - B
16898
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
22.01.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
3
CH PREMIÀ
16899
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
24.01.2019
21:00
Lloc:
Avda Josep Tarradellas s/n - Corbera de Llobregat
CP CORBERA
UE HORTA
16900
Juvenil - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
26.01.2019
11:00
Lloc:
Avda. Catalunya s/n - Vilafranca del Penedes
CP SANT RAMON
0
6
UE HORTA - B
16901
Benjamí - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
26.01.2019
12:30
Lloc:
Zona esportiva s/n - S.Vicenç de Castellet
CH CASTELLET
2
6
UE HORTA - A
16902
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
26.01.2019
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
6
CP SANT CELONI
16903
PB-Iniciació - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
26.01.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
0
CH ARENYS DE MAR Vialser
16904
Benjamí - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
26.01.2019
16:00
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - C
UE HORTA - C
16905
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
26.01.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
3
HP TONA
16906
Infantil - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
26.01.2019
18:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
2
6
HC SENTMENAT - D
16907
Infantil - A INFANTIL Grup C4 - C.Catalana
Infantil - A
Día:
Hora:
26.01.2019
19:00
Lloc:
Avda maria fortuny 5 - reus
CN REUS PLOMS
2
4
UE HORTA - A
16908
Aleví - A ALEVÍ Grup C9 - C.Catalana
Aleví - A
Día:
Hora:
26.01.2019
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
16
2
CP VILANOVA - B
16909
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
27.01.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
0
CP MANRESA - B
16910
Benjamí - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
27.01.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
7
8
CP MONJOS - B
16911
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
27.01.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CALDES Recam Làser - D
16912
Juvenil - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
27.01.2019
12:00
Lloc:
Esports s/n - Lloret de Mar
CH LLORET - B
UE HORTA - A
16913
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
27.01.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
12
3
CP SANT JOSEP BADALONA
16914
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
27.01.2019
19:15
Lloc:
Avinguda de Catalunya, s/n - Vilafranca del Penedès
CP VILAFRANCA Capital del Vi - B
6
2
UE HORTA
16915
Fem16 FEM16 - Grup F1
FEM - 16
Día:
Hora:
29.01.2019
20:15
Lloc:
CAMÈLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH - A
8
0
UE HORTA
16916
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
29.01.2019
22:30
Lloc:
Rambla de Jaume Sàbat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT - B
3
7
UE HORTA
16917
Aleví - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
01.02.2019
20:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
11
2
FC MARTINENC - A
16918
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
02.02.2019
09:00
Lloc:
Avinguda d'Olimpia, 15 - Vic
CP VIC - C
1
2
UE HORTA - B
16919
Infantil - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
02.02.2019
11:30
Lloc:
C/ Sant Fruitós - Manresa
CP MANRESA - A
9
7
UE HORTA - B
16920
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
02.02.2019
12:15
Lloc:
Avda Onze de Setembre s/n - LA GARRIGA
UE LA GARRIGA - B
0
3
UE HORTA - C
16921
Benjamí - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
02.02.2019
12:45
Lloc:
Jaume Balmes - TONA
HP TONA
UE HORTA - B
16922
PB-Iniciació - B BCN PB-Iniciació C7 - Copa BCN
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
02.02.2019
12:50
Lloc:
CAMÈLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
1
2
UE HORTA - B
16923
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
02.02.2019
15:30
Lloc:
c/ Catalunya s/n - Taradell
CP TARADELL - B
1
3
UE HORTA - A
16924
Benjamí - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
02.02.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
5
3
CP VILANOVA - B
16925
Aleví - A ALEVÍ Grup C9 - C.Catalana
Aleví - A
Día:
Hora:
02.02.2019
16:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO - A
3
4
UE HORTA - A
16926
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
02.02.2019
16:30
Lloc:
CAMÈLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
16927
Infantil - A INFANTIL Grup C4 - C.Catalana
Infantil - A
Día:
Hora:
02.02.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
5
3
CE ARENYS DE MUNT - B
16928
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
02.02.2019
18:15
Lloc:
Avda. Matias Guasch, s/n - CAPELLADES
CAPELLADES HC
7
0
UE HORTA
16929
Juvenil - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
02.02.2019
18:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
4
CALDES Recam Làser - A
16930
Aleví - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
02.02.2019
19:00
Lloc:
sebastia arbô 5 - Amposta
CHP AMPOSTA
3
2
UE HORTA - B
17002
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
03.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
8
5
RIBES CP - B
17003
Benjamí - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
03.02.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
5
CALDES Recam Làser - D
17004
Juvenil - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
03.02.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
4
2
FC MARTINENC - A
16935
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
03.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
8
5
FC MARTINENC
17005
PB-Iniciació - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
03.02.2019
12:30
Lloc:
Ctra. Argentona s/n - Vilassar de Mar
VILASSAR HC - A
0
3
UE HORTA - A
17006
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
03.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
8
5
FC MARTINENC
16936
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
05.02.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
4
CT BARCINO - A
17010
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
09.02.2019
11:00
Lloc:
Avda. Catalunya s/n - Vilafranca del Penedes
CP SANT RAMON - B
7
1
UE HORTA - D
17011
PB-INICIACIÓ - B BCN PB-Iniciació C7 - Copa BCN
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
09.02.2019
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
1
CH LES FRANQUESES
17012
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
09.02.2019
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CHP BIGUES I RIELLS - A
17013
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
09.02.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
1
3
HC PALAU PLEGAMANS - D
17014
BENJAMÍ - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
09.02.2019
16:30
Lloc:
c/Sicilia,333 - Barcelona
CH CLARET
1
5
UE HORTA - A
17015
JUVENIL - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
09.02.2019
16:30
Lloc:
AV.TARRAGONA S/N - MALGRAT DE MAR
CP MALGRAT
1
9
UE HORTA - B
17016
BENJAMÍ - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
09.02.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
HC PALAU PLEGAMANS - C
17017
FEM16 FEM16 - Grup F1
FEM - 16
Día:
Hora:
09.02.2019
18:00
Lloc:
Avinguda d'Olimpia, 15 - Vic
CP VIC
UE HORTA
17018
BENJAMÍ - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
09.02.2019
18:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
UE LA GARRIGA - B
17019
INFANTIL - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
09.02.2019
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
4
CT BARCINO
17020
1CAT FEM(C.LLIGA) C.LLiga FEM (E1)
Día:
Hora:
10.02.2019
00:00
Lloc:
Ctra. Argentona s/n - Vilassar de Mar
VILASSAR HC
1
2
UE HORTA
17021
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
10.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
2
CP TARADELL - A
17022
ALEVÍ - A ALEVÍ Grup C9 - C.Catalana
Aleví - A
Día:
Hora:
10.02.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
5
7
CH VILA-SECA - A
17023
PB-INICIACIÓ - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
10.02.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
1
HC PALAU PLEGAMANS - A
17024
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
10.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CP TORDERA
17025
JUVENIL - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
10.02.2019
16:00
Lloc:
Esports s/n - Lloret de Mar
CH LLORET - A
2
4
UE HORTA - A
17026
INFANTIL - A INFANTIL Grup C4 - C.Catalana
Infantil - A
Día:
Hora:
10.02.2019
18:00
Lloc:
Colom s/n - El Vendrell
CE VENDRELL - C
7
11
UE HORTA - A
17027
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
12.02.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CP SANT CELONI - B
17028
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
16.02.2019
10:30
Lloc:
C/Germans Sant Gabriel,2 - Sant Sadurni D'Anoia
HF SANT JOSEP SS - A
UE HORTA - A
17029
ALEVÍ - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
16.02.2019
11:00
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST - C
UE HORTA - B
17030
INFANTIL - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
16.02.2019
12:15
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST - B
UE HORTA - B
17031
BENJAMÍ - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.02.2019
14:00
Lloc:
Ctra. Argentona s/n - Vilassar de Mar
VILASSAR HC - B
UE HORTA - B
17032
PB-INICIACIÓ - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
16.02.2019
15:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC - B
UE HORTA - A
17033
FEM16 FEM16 - Grup F1
FEM - 16
Día:
Hora:
16.02.2019
15:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
REUS DEPORTIU
17034
PB-INICIACIÓ - B BCN PB-Iniciació C7 - Copa BCN
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
16.02.2019
16:00
Lloc:
Rambla de Jaume Sàbat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT - D
UE HORTA - B
17035
BENJAMÍ - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.02.2019
16:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
PHC SANT CUGAT - D
17036
BENJAMÍ - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
16.02.2019
17:00
Lloc:
Rambla de Jaume Sàbat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT - A
UE HORTA - C
17037
JUVENIL - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
16.02.2019
18:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
FD CASSANENC
17038
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
16.02.2019
19:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC
UE HORTA
17039
JUVENIL - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
16.02.2019
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CP VIC - A
17040
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
16.02.2019
19:45
Lloc:
carrer de can passanals, - SANTA MARGARIDA DE MONTBUI
HC MONTBUI
UE HORTA
17041
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
17.02.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
HC PALAU PLEGAMANS - D
17042
BENJAMÍ - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
17.02.2019
11:00
Lloc:
Avinguda de Girona, 7 - Santa Perpetua de Mogoda
CH SANTA PERP?TUA - A
UE HORTA - A
17043
ALEVÍ - A ALEVÍ Grup C9 - C.Catalana
Aleví - A
Día:
Hora:
17.02.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CH CLARET - A
17044
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
17.02.2019
11:30
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU - C
UE HORTA - B
17045
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
17.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
HC SFERIC (1CAT FEM)
17046
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.02.2019
18:45
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC - C
UE HORTA - C
17047
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
20.02.2019
22:30
Lloc:
Av. Onze de Setembre, s/n - Cubelles
CP CUBELLES
UE HORTA
17048
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
22.02.2019
20:15
Lloc:
Pg/ Victoriano Oliveras de la Riva s/n - Sant Hipòlit de Voltrega
CP VOLTREG?
UE HORTA
17049
BENJAMÍ - A BCN Benjamí C4 - Copa BCN
Benjamí - A
Día:
Hora:
23.02.2019
10:00
Lloc:
Av. Germans Martí, 16 - Martorell
CHP MARTORELL
UE HORTA - A
17050
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
23.02.2019
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
E MARISTES ST JOAN
17051
PB-INICIACIÓ - A BCN PB-Iniciació P1 - Campionat BCN
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
23.02.2019
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CALDES Recam Làser - A
17052
ALEVÍ - B ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
Aleví - B
Día:
Hora:
23.02.2019
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CP CALAFELL - B
17053
INFANTIL - B INFANTIL Grup F1 - C.Federació
Infantil - B
Día:
Hora:
23.02.2019
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
MOLLETHC
17054
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
23.02.2019
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CP RIUDOMS
17055
JUVENIL - A JUVENIL Grup P3 - C.Catalunya
Juvenil - A
Día:
Hora:
23.02.2019
20:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
HC ALPICAT
17056
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
24.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
CH SANTA PERPÈTUA - B
17057
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
24.02.2019
09:45
Lloc:
Passeig dels Esports, - Sant Celoni
CP SANT CELONI - B
UE HORTA - D
17058
BENJAMÍ - B BCN Benjamí C8 - Copa BCN
Benjamí - B
Día:
Hora:
24.02.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CP VOLTREGÀ - C
17059
INFANTIL - A INFANTIL Grup C4 - C.Catalana
Infantil - A
Día:
Hora:
24.02.2019
11:00
Lloc:
Avgda. Corregiment - MATARO
CH MATAR? - B
UE HORTA - A
17060
BENJAMÍ - C BCN Benjamí P3 - Campionat BCN
Benjamí - C
Día:
Hora:
24.02.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
HC SENTMENAT - A
17061
JUVENIL - B JUVENIL Grup F3 - C.Federació
Juvenil - B
Día:
Hora:
24.02.2019
11:15
Lloc:
c/ Colom s/n - EL VENDRELL
CP CALAFELL - A
UE HORTA - B
17062
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
24.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
HC SANT JUST - A
17063
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
27.02.2019
21:30
Lloc:
Passeig dels Esports, - Sant Celoni
CP SANT CELONI - B
UE HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.