Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Novembre 2018
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
15806
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
15.09.2018
09:00
Lloc:
Barcelona
LA SALLE BONANOVA
0
10
UE HORTA
16577
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
15.09.2018
11:00
Lloc:
U.E.Horta
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
8
5
UE HORTA
15805
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
JESÚS, MARIA I JOSEP
15807
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2018
11:00
Lloc:
Corbera de Llobregat
CP CORBERA
2
5
UE HORTA
15808
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
6
6
UE HORTA
15809
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
6
RIBES CP
15812
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
16.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
8
HC PALAU PLEGAMANS
15810
Veterans SUPERCOPA LCV (E1)
Veterans
Día:
Hora:
18.09.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP SANT CELONI
15827
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
21.09.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
0
FC MARTINENC
15817
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2018
10:00
Lloc:
El Prat del Llobregat
CH PRAT
0
3
UE HORTA
15819
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
11
1
UE HORTA
15821
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
11
1
UE HORTA
15826
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
14:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
7
PHC SANT CUGAT
15818
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
22.09.2018
15:15
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
5
4
UE HORTA
15822
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
22.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
4
CP MALGRAT
15823
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
22.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
6
CH CLARET
15824
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
22.09.2018
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
11
BARÇA Lassa
15825
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
22.09.2018
19:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
8
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15814
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA
2
2
UE HORTA
15815
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
23.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
0
FC MARTINENC
15816
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
2
3
UE HORTA
15820
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
7
2
FC MARTINENC
15829
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
23.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
5
CP VILAFRANCA Capital del Vi
15828
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2018
13:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
CT BARCINO
15798
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
28.09.2018
21:30
Lloc:
SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT
UE HORTA
15795
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
29.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA
UE HORTA
15786
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
29.09.2018
10:15
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
0
3
UE HORTA
15799
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.09.2018
11:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15792
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
11:30
Lloc:
SITGES
CP SITGES
3
11
UE HORTA
15789
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP VILANOVA
15794
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
UE HORTA
15793
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
29.09.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
8
1
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15796
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
29.09.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou
8
3
UE HORTA
15791
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
29.09.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
MOLINS DE REI 2015
15790
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
29.09.2018
18:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
10
0
JESUÏTES SARRIÀ
15785
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
30.09.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15787
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
2
CPI LA SAGRERA
15800
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:00
Lloc:
RIPOLLET
CH RIPOLLET
UE HORTA
15797
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
30.09.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
FC MARTINENC
15803
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
30.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CERDANYOLA CH
15802
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
30.09.2018
13:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15788
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA
15801
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15856
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
06.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
E MARISTES ST JOAN
UE HORTA C
15892
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
06.10.2018
10:30
Lloc:
Terrassa
HC SFERIC
UE HORTA
15854
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2018
16:30
Lloc:
Sitges
CP SITGES
UE HORTA B
15867
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2018
16:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP TORRELLES
15859
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
06.10.2018
16:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST B
UE HORTA A
15874
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
06.10.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15879
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
06.10.2018
18:30
Lloc:
Barcelona
SD ESPANYOL
UE HORTA A
15861
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
06.10.2018
18:45
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
UE HORTA C
15885
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
06.10.2018
19:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15872
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
07.10.2018
00:00
Lloc:
PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
UE HORTA
15877
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
07.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CT BARCINO C
15851
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
07.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CT BARCINO
15875
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
07.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO B
UE HORTA B
15883
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
07.10.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15848
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
07.10.2018
12:00
Lloc:
CUBELLES
CP CUBELLES
UE HORTA B
15863
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
07.10.2018
12:15
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA D
15889
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
07.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
HC MONTBUI
15865
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
13.10.2018
14:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
HC SANT JUST B
15852
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
13.10.2018
15:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP VILANOVA A
15868
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
13.10.2018
17:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
FC MARTINENC C
15880
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
13.10.2018
18:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15886
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
13.10.2018
19:00
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO
UE HORTA A
15849
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
14.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
HC PALAU PLEGAMANS D
15857
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA A
UE HORTA C
15887
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15855
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
14.10.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
HC SANT JUST C
15893
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
14.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP VOLTREGÀ
15890
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
14.10.2018
13:30
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST A
UE HORTA
15870
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
16.10.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP CUBELLES
15882
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
19.10.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
BARÇA Lassa
15860
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
20.10.2018
11:00
Lloc:
Barcelona
JESU?TES SARRI? A
UE HORTA A
15881
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
20.10.2018
11:30
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
UE HORTA A
15888
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
20.10.2018
11:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST A
UE HORTA
15858
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
20.10.2018
12:30
Lloc:
barcelona
JES?S, MARIA I JOSEP A
UE HORTA C
15853
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
20.10.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
JESUÏTES SARRIÀ
15862
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
20.10.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
LA SALLE BONANOVA B
15864
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
20.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
CP CORBERA B
15876
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
21.10.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
CPI LA SAGRERA B
15850
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
JESÚS, MARIA I JOSEP B
15869
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
sant pere de ribes
RIBES CP B
UE HORTA B
15873
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
21.10.2018
10:00
Lloc:
MATARO
CH MATARO
UE HORTA
15866
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
21.10.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15891
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
21.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
JESÚS, MARIA I JOSEP
15894
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
21.10.2018
12:30
Lloc:
MATARO
CH MATAR?
UE HORTA
15878
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
21.10.2018
17:30
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA A
15884
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
21.10.2018
20:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA B
15871
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
24.10.2018
22:30
Lloc:
CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
5
1
UE HORTA
15840
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
27.10.2018
12:45
Lloc:
Barcelona
CH CLARET A
1
3
UE HORTA B
15834
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
27.10.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
0
CH PRAT C
15835
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
27.10.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
5
2
CP VILANOVA D
15843
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
27.10.2018
16:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou C
5
2
UE HORTA B
15844
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
27.10.2018
17:15
Lloc:
SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT B
5
2
UE HORTA B
15836
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
27.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
1
11
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15839
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
27.10.2018
18:30
Lloc:
MALGRAT DE MAR
CP MALGRAT
5
0
UE HORTA
15838
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
27.10.2018
18:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
1
11
CP VILANOVA A
15846
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
27.10.2018
21:15
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO
5
9
UE HORTA
15832
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
28.10.2018
09:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA A
15831
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
3
1
CP VILANOVA B
15841
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
BAR?A Lassa
10
0
UE HORTA A
15842
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
28.10.2018
11:00
Lloc:
barcelona
JES?S, MARIA I JOSEP
UE HORTA B
15833
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
28.10.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
2
1
CH CLARET A
15847
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
28.10.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
3
REUS DEPORTIU
15845
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
28.10.2018
13:15
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC A
0
6
UE HORTA A
15837
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
28.10.2018
16:00
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC A
2
3
UE HORTA A
15896
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
01.11.2018
20:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
5
CP MANLLEU A
15904
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
03.11.2018
11:00
Lloc:
Manresa
CP MANRESA
4
0
UE HORTA
15900
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
03.11.2018
16:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
9
1
CERDANYOLA CH A
15897
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
03.11.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
3
CERDANYOLA CH B
15901
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
03.11.2018
19:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
CH RIPOLLET
15902
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
04.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
2
FC MARTINENC A
15898
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
04.11.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
1
7
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15903
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
04.11.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
3
2
CLUB OLESA PATÍ
15899
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
04.11.2018
17:45
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC
6
7
UE HORTA A
15909
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
06.11.2018
22:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
G.E. i E.G.
15925
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
09.11.2018
20:15
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIA A
7
6
UE HORTA D
15937
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
09.11.2018
21:45
Lloc:
C/ ROGELIO ROJO - MASQUEFA
CP MASQUEFA
5
2
UE HORTA
15921
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA A
0
3
UE HORTA B
15928
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou D
2
11
UE HORTA B
15924
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
10.11.2018
11:00
Lloc:
Barcelona
JESUITES SARRIA B
1
8
UE HORTA C
15932
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
12:15
Lloc:
barcelona
JESUS, MARIA I JOSEP
12
5
UE HORTA B
15930
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
10.11.2018
13:15
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
12
2
UE HORTA B
15927
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
10.11.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
13
1
CP SITGES
15929
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
10.11.2018
16:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
7
HC PALAU PLEGAMANS
15935
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
UE HORTA B
15931
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
10.11.2018
18:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
3
SD ESPANYOL
15933
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
10.11.2018
19:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
2
9
PHC SANT CUGAT A
15923
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA C
3
1
UE HORTA A
15919
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou A
0
3
UE HORTA B
15920
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
0
HC PALAU PLEGAMANS E
15922
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
11.11.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
3
0
FC MARTINENC B
15936
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
11.11.2018
12:00
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou B
0
8
UE HORTA A
15938
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
11.11.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
5
4
CALDES Recam Làser
15926
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
11.11.2018
17:15
Lloc:
MOLINS DE REI
MOLINS DE REI 2015
5
2
UE HORTA D
15934
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
11.11.2018
20:00
Lloc:
Barcelona
BARÇA Lassa
13
1
UE HORTA B
15957
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
16.11.2018
20:15
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU A
7
1
UE HORTA
15955
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
16.11.2018
22:30
Lloc:
c/ Pizarro s/n - Ripollet
CH RIPOLLET
UE HORTA
15941
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
17.11.2018
10:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO
0
3
UE HORTA A
15945
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.11.2018
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
3
0
E MARISTES ST JOAN
15959
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
17.11.2018
14:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO C
0
7
UE HORTA A
15947
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
17.11.2018
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
2
1
HC SANT JUST B
15950
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
17.11.2018
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
2
0
FC MARTINENC B
15966
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
17.11.2018
16:30
Lloc:
torroella de Montgri/PegàsPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou B
8
1
UE HORTA
15958
Aleví - B ALEVÍ Grup 20
Aleví - B
Día:
Hora:
17.11.2018
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
3
0
CT BARCINO B
15961
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
17.11.2018
1818:00
Lloc:
torroella de Montgri/PegàsPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou A
7
3
UE HORTA A
15963
Infantil - B INFANTIL Grup 1
Infantil - B
Día:
Hora:
17.11.2018
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
6
JESÚS, MARIA I JOSEP
15965
Juvenil - A JUVENIL Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
17.11.2018
20:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
11
1
CT BARCINO
15939
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
18.11.2018
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
3
CP CUBELLES
15943
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
18.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
2
CP SITGES
15949
Benjamí - C BCN BENJAMÍ_GRUP 6
Benjamí - C
Día:
Hora:
18.11.2018
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
6
3
CH CLARET
15969
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
18.11.2018
12:00
Lloc:
Esports s/n - Lloret de Mar
CH LLORET
UE HORTA
15968
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
18.11.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
6
7
CT BARCINO
15964
Juvenil - B JUVENIL Grup 3
Juvenil - B
Día:
Hora:
18.11.2018
13:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
5
1
FC MARTINENC B
15953
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
18.11.2018
17:20
Lloc:
Torrent de Cal Xicarro s/n - TORRELLES DE LLOBREGAT
CP TORRELLES
10
0
UE HORTA B
15956
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
20.11.2018
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH LES FRANQUESES
15942
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
24.11.2018
10:00
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA A
0
3
UE HORTA A
15944
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
24.11.2018
10:30
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST C
0
3
UE HORTA B
15940
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
24.11.2018
12:00
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS D
2
3
UE HORTA B
15952
Benjamí - A BCN BENJAMÍ_GRUP 3
Benjamí - A
Día:
Hora:
24.11.2018
15:45
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST B
1
6
UE HORTA A
15960
Aleví - A ALEVÍ Grup 19
Aleví - A
Día:
Hora:
24.11.2018
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
11
0
FC MARTINENC B
15967
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
24.11.2018
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
5
HC SANT JUST A
15948
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
25.11.2018
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
1
3
JESUÏTES SARRIÀ A
15946
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
25.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
0
3
CP VILANOVA A
15951
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
25.11.2018
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
5
2
JESUÏTES SARRIÀ A
15954
Benjamí - B BCN BENJAMÍ_GRUP 1
Benjamí - B
Día:
Hora:
25.11.2018
11:30
Lloc:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC C
2
4
UE HORTA B
15970
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
25.11.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
1
CHP BIGUES I RIELLS
15962
Infantil - A INFANTIL Grup 2
Infantil - A
Día:
Hora:
25.11.2018
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
15
0
CH CLARET
16569
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
28.11.2018
22:00
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU
UE HORTA
16575
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
01.12.2018
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
2
CP MALGRAT
16567
PB-Iniciació - B BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
01.12.2018
16:00
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESUS, MARIA I JOSEP B
3
3
UE HORTA B
16568
PB-Iniciació - A BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 9
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
01.12.2018
9:00
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIA
0
3
UE HORTA A
16571
Fem16 FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
02.12.2018
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH MATARÓ
16572
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
02.12.2018
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
7
10
HC PIERA
16574
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
02.12.2018
17:00
Lloc:
Avinguda de Tecla Sala, - Roda de Ter
CP RODA
3
3
UE HORTA
16573
2CAT SEGONA CATALANA - Grup C
Senior Segona CAT Masc
Día:
Hora:
08.12.2018
17:00
Lloc:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT A
4
2
UE HORTA
16570
Veterans - B LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
11.12.2018
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CHP SANT FELIU
16576
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Senior Primera CAT FEM
Día:
Hora:
15.12.2018
12:30
Lloc:
Parc del Grao s/n - Alpicat
HC ALPICAT
UE HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.