Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Abril 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
17636
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
13.09.2019
21:34
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC
3
6
UE HORTA - A
17632
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
14.09.2019
11:45
Lloc:
Fons de les Creus s/n - Arenys de Mar
CH ARENYS DE MAR Vialser
5
10
UE HORTA
17635
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
15.09.2019
09:30
Lloc:
Passatge Victorià Oliveras de la Riva, S/N - Sant Hipòlit de Voltregà
CP VOLTREGA
7
2
UE HORTA - B
17633
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
15.09.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
5
7
UE HORTA - A
17634
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
15.09.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
6
7
HC SALT
17621
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
15.09.2019
12:45
Lloc:
cami can badell s/n - bigues i riells
CHP BIGUES I RIELLS
3
1
UE HORTA
17631
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
15.09.2019
17:00
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC
7
2
UE HORTA
17641
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
21.09.2019
12:45
Lloc:
Hondures, 2 - Barcelona
CPI LA SAGRERA - A
UE HORTA - A
17642
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
21.09.2019
13:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CALDES Recam Làser - D
17640
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
21.09.2019
14:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
PHC SANT CUGAT - B
17639
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
21.09.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
CP VILANOVA - A
17637
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
21.09.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
REUS DEPORTIU
17649
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
21.09.2019
18:15
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS - B
UE HORTA - A
17638
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
21.09.2019
18:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CHP BIGUES I RIELLS
17645
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
21.09.2019
20:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH MATARÓ
17648
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2019
09:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CP TARADELL
17646
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2019
10:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CH CLARET - A
17647
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2019
11:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CALDES Recam Làser - C
17644
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
22.09.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - C
17651
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
22.09.2019
13:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
IGUALADA FEMENI HCP
17650
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
22.09.2019
20:30
Lloc:
C/HONDURAS, 2 CPI SAGRERA - Barcelona
SD ESPANYOL
UE HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.