Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Març 2019
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
15817
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2018
10:00
Lloc:
El Prat del Llobregat
CH PRAT
0
3
UE HORTA
15789
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
29.09.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
CP VILANOVA
15859
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
06.10.2018
16:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST B
UE HORTA A
15860
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
20.10.2018
11:00
Lloc:
Barcelona
JESU?TES SARRI? A
UE HORTA A
15834
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
27.10.2018
15:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA A
3
0
CH PRAT C
15923
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA C
3
1
UE HORTA A
15947
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
17.11.2018
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
2
1
HC SANT JUST B
15948
Prebenjamí - A BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
25.11.2018
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA A
1
3
JESUÏTES SARRIÀ A
16856
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
12.01.2019
19:00
Lloc:
Torrent d'en Terra, s/n - Arenys de Munt
CE ARENYS DE MUNT - A
3
0
UE HORTA - A
16905
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
26.01.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
3
HP TONA
16923
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
02.02.2019
15:30
Lloc:
c/ Catalunya s/n - Taradell
CP TARADELL - B
1
3
UE HORTA - A
17013
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
09.02.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
1
3
HC PALAU PLEGAMANS - D
17028
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
16.02.2019
10:30
Lloc:
C/Germans Sant Gabriel,2 - Sant Sadurni D'Anoia
HF SANT JOSEP SS - A
1
2
UE HORTA - A
17050
PREBENJAMÍ - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
23.02.2019
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
1
E MARISTES ST JOAN
17206
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
03.03.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
0
3
CE ARENYS DE MUNT - A
17228
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
16.03.2019
16:15
Lloc:
Jaume Balmes - TONA
HP TONA
3
1
UE HORTA - A
17245
Prebenjamí - A BCN Prebenjamí C9 - Copa BCN
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
23.03.2019
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CP TARADELL - B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.