Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Escola/Prebenjamí (2010-2009)

Equip Escola/Prebenjamí (2010-2009) Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marta
Bautista García
2009
Jefferson
Ferreras Salda?a
2009
Claudia
Perán Alcaraz
2009
Renato
Viglione Escudero
2009
Alvaro
Capilla Cobo
2009
Ariadna
Saa Juan
2010
Angel
De la Rosa Murillo
2010
Pol
Cereijo Gassol
2010
Jana
Canteras Leon
2010
Manu
Pradas Romero
2010
Virginia
Closas Miguel
2010
Valentina
Durán Senna
2010
Ares
Cerezuela Cereijo
2010
Maria
Piquer Diaz
2010
Maria
Piquer Diaz
2010
Ivan
García del Bosque
2009
Marta
Alfonso Rue
2009
Noa
Caballero Bobis
2009
Pol
Font Suarez
2009
Isaac
Soriano Serrano
2009
Noa
Romeu Villa-Real
2009
Iona
Latorre Mir
2009
Cos Técnic
Joan Riera/Marc Zamora/Favio Echevarria

Benjamí mixte

Equip Benjamí mixte Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Mikel
Cordovilla Delgado
2008
Daniela
Terol Mendez
2008
Leticia
Ruiz Rodríguez
2008
Marc
Ruiz Rodríguez
2008
Marina
Pineda Parera
2008
Ivan
Gómez Fernández
2008
Daniela
Lazaga Sola
2008
Oriol
Hurtado Clopés
2008
Pau
Ortiz Minguet
2008
Tadey
Merynda
2008
Carlos
Valls Souto
2007
Nil
Baeza Florencia
2007
Guillem
Bergua Polo
2007
Elvira
García Jiménez
2007
Lucas
Gutierrez de Yzaguirre
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
David
Pradas Peiron
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Pol
Sanchez Mu?oz
2007
Alex
Serrano Aguilera
2007
Cos Técnic
Pitu Gasch / Fabio Echevarria

Aleví masculí

Equip Aleví masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Hugo
Marquez Millán
2006
Pau
Ribas Albella
2006
Ivan
Ledo Escribano
2006
Ian
Rodríguez González
2006
Sergi
Cardona Cos
2006
Bernat
Portolés Ribas
2006
Ramón
Latorre Mir
2006
Pau
Alvarez Alonso
2006
Manuel
Lazaga Sola
2006
Alvaro
Ruiperez Davila
2006
Alex
Olivares Ya?ez
2005
Victor
Alarcón Bascones
2005
Arnau
Hortiguela Pasqual
2005
Joan
Villamayor Villar
2005
Joel
Gamez López
2005
Oriol
Costa Capdevila
2005
Cos Técnic
Fabio Echevarria

Aleví femení

Equip Aleví femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Elvira
García Jiménez
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Estela
Jindiyeh Rubi
2006
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Aroa
Ayza Arrabal
2005
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Cos Técnic
Pitu Gasch

Infantil masculí

Equip Infantil masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Joan
Villamayor Villar
Cap
2005
Jaume
Bergua Polo
Cap
2004
Biel
Portoles Ribas
Cap
2004
Sergio
Fresnillo Victoria
Cap
2004
Bruno
Asensio Surribas
Cap
2004
Hugo
Castro Fernández
Cap
2004
Pol
Galofre Peña
Cap
2004
Joel
Molina Guevara
Cap
2004
Didac
Rosa Femias
Cap
2004
Urko
Valle Sánchez
Cap
2004
Didac
Barrantes Hernández
Cap
2003
Alex
Lopéz Argiles
Cap
2003
Marçal
Hortiguela Pascual
Cap
2003
Pablo
Blasco Bravo
Cap
2003
Biel
Ambel Rossell
Cap
2003
Marçal
Fernandez Thomas
Cap
2003
Marc
Crespo Cambón
Cap
2004
Cos Técnic
Arnau Escarré

Infantil femení

Equip Infantil femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Laura
Montesinos Ferreri
Cap
2006
Carla
Noguera Palomo
Cap
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
Cap
2006
Aroa
Ayza Arrabal
Cap
2005
Alba
Peña López
Cap
2005
Carla
Trillo Fraga
Cap
2005
Paula
Jiménez Lozano
Cap
2004
Helena
Lladós Clos
Cap
2004
Sofia
Agudo Luque
Cap
2004
Marta
Aragón Alonso
Cap
2004
Mireia
Rico Ferrer
Cap
2004
Teresa
Valls Souto
Cap
2004
Núria
Montesinos Ferreri
Cap
2004
Gabriela
Sanchez Baygual
Cap
2004
Andrea
Ortiz Torrents
Cap
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
Cap
2003
Leonor
Muñoz Paz
Cap
2003
Cos Técnic
Joan Riera

Cadet masculí

Equip Cadet masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alex
Villamayor Villar
2002
Aimar
Trasmonte Domenech
2002
Marcos
Garcia Brun
2002
Marcel
Alvarez Bigas
2002
Daniel
Noguera Palomo
2001
Jordi
Morales Ruiz
2001
Sergi
Calopa Clemente
2001
Eduard
Lopéz Gonzalvez
2001
Pablo
Martínez Celdrán
2001
Robert
Becerra López
2001
Pablo
Agudo Luque
2001
Oscar
Asensio Surribas
2001
Roc
Barceló Otero
2001
Cos Técnic
Suso Cabrera

Cadet femení

Equip Cadet femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Leonor
Mu?oz Paz
2003
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Martina
Cardona Cos
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Sara
Jindiyeh Rubi
2001
Mireia
Rey Mur
2001
Paula
López Mauri
2001
Berta
Mues Fontanet
2001
Noa
Grau de los Santos
2001
Cos Técnic
Gerard Plà

Juvenil masculí

Equip Juvenil masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alex
Villamayor Villar
2002
Daniel
Noguera Palomo
2001
Jordi
Morales Ruiz
2001
Sergi
Calopa Clemente
2001
Eduard
Lopéz Gonzalvez
2001
Pablo
Martínez Celdrán
2001
Robert
Becerra López
2001
Pablo
Agudo Luque
2001
Oscar
Asensio Surribas
2001
Roc
Barceló Otero
2001
Pau
Borr?s Gas
2000
Javier
Sanchez Baygual
2000
Oscar
Martinez Sampietro
1999
Victor
Serrano Gómez
1999
Cos Técnic
Àlex Pérez / Jesús Cabrera

Absolut masculí

Equip Absolut masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Oscar
Asensio Surribas
2001
Jordi
Gimenez Guerra
1998
Marc
Santiago Simón
1998
David
Soler Ruiz
1997
Joan
Riera Lazaro
1994
Alvaro
Fernandez Alegre
1993
Oriol
de Viguri Ruiz
1993
Kevin
Peris Moral
1993
Ander
Pastor Apaolaza
1992
Pau
Vall i Prat
1992
Fabio
Echevarria Rodríguez
1992
David
García Marquina
1992
Hector
Perez Arau
1992
Carlos
Jurado Tapiador
1990
Oriol
Brias Cartes
1988
Edgar
Endrino
1988
Carlos
Roman Morales
1988
Cos Técnic
Javi Ribas

Absolut femení

Equip Absolut femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Ariadna
Caldú Balagué
Cap
2002
Maria
Sanchez Baygual
Cap
2002
Mireia
Jiménez López
Cap
2002
Andrea
Mu?oz Paz
Cap
2002
Martina
Cardona Cos
Cap
2002
Sara
Jindiyeh Rubi
Cap
2001
Mireia
Rey Mur
Cap
2001
Paula
López Mauri
Cap
2001
Berta
Mues Fontanet
Cap
2001
Noa
Grau de los Santos
Cap
2001
Laia
Gil Mayans
Cap
2000
Anna
Palomeque Burgués
Cap
2000
Ainara
Farré
Cap
1999
Andrea
Garrido Cuesta
1996
Noemi
Blanco Vega
1993
Mónica
Bargalló García
1992
Anna
Segurana
1991
Laura
Villa Romero
1991
Marina
Fernandez Martos
1990
Cos Técnic
Gerard Plà

Màster

Equip Màster Waterpolo
Cos Técnic

Veterà

Equip Veterà Waterpolo
Cos Técnic

Benjamí Mixte B

Equip Benjamí Mixte B Waterpolo
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.