Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Escola/Prebenjamí (2011)

Equip Escola/Prebenjamí (2011) Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Paula
Pineda Parera
2011
Emma
Trinidad Paz
2011
Ignasi
Alvarez de Eulate Barbera
2011
Alex
Cruells Fernandez
2011
Mia
Tallón Ronda
2011
Didac
García Guerreiro
2011
Yago
García Guerreiro
2011
Judith
Olivares Ya?ez
2011
Tesa
Riesco Fernandez
2011
Lorenzo
Viglione
2011
Jan
Tió
2011
Cos Técnic
Raquel Mues/Arianne Rubio

Benjamí mixte A

Equip Benjamí mixte A Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Jefferson
Ferreras Salda?a
2009
Alvaro
Capilla Cobo
2009
Renato
Viglione Escudero
2009
Mikel
Cordovilla Delgado
2008
Daniela
Terol Mendez
2008
Leticia
Ruiz Rodríguez
2008
Marc
Ruiz Rodríguez
2008
Marina
Pineda Parera
2008
Ivan
Gómez Fernández
2008
Daniela
Lazaga Sola
2008
Oriol
Hurtado Clopés
2008
Pau
Ortiz Minguet
2008
Tadey
Merynda
2008
Cos Técnic
Pitu Gasch / Fabio Echevarria

Benjamí mixte B

Equip Benjamí mixte B Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Maria
Piquer Diaz
2010
Ares
Cerezuela Cereijo
2010
Valentina
Durán Senna
2010
Virginia
Closas Miguel
2010
Manu
Pradas Romero
2010
Jana
Canteras Leon
2010
Pol
Cereijo Gassol
2010
Angel
De la Rosa Murillo
2010
Ariadna
Saa Juan
2010
Silvia
Fernández
2010
Ona
Capdevila Garriga
2010
Gerard
Pradas Peiron
2010
Ian
Fuentes Burriel
2010
Eire
Basco Fari?as
2010
Alex
Ubide Serrano
2010
Iago
Martin Garcia
2010
Miguel
Chapo?an
2010
Carla
García Vargas
2010
Marti
Ortiz Minguet
2009
Mateo de Jesús
Gómez Bustamante
2009
Bruno
Tenas
2009
?lex
Garcia
2009
Eric
Blanco Rodriguez
2009
Claudia
Perán Alcaraz
2009
Marta
Bautista García
2009
Ivan
García del Bosque
2009
Marta
Alfonso Rue
2009
Noa
Caballero Bobis
2009
Isaac
Soriano Serrano
2009
Noa
Romeu Villa-Real
2009
Cos Técnic
Pitu Gasch

Aleví masculí

Equip Aleví masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Robert
Zhulyev
2007
Carlos
Valls Souto
2007
Nil
Baeza Florencia
2007
Guillem
Bergua Polo
2007
Lucas
Gutierrez de Yzaguirre
2007
David
Pradas Peiron
2007
Pol
Sanchez Mu?oz
2007
Alex
Serrano Aguilera
2007
Hugo
Marquez Millán
2007
Pau
Ribas Albella
2006
Ivan
Ledo Escribano
2006
Ian
Rodríguez González
2006
Sergi
Cardona Cos
2006
Bernat
Portolés Ribas
2006
Pau
Alvarez Alonso
2006
Manuel
Lazaga Sola
2006
Alvaro
Ruiperez Davila
2006
Cos Técnic
Fabio Echevarria

Aleví femení

Equip Aleví femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Elvira
García Jiménez
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Daniela
Terol Mendez
2008
Leticia
Ruiz Rodríguez
2008
Marina
Pineda Parera
2008
Daniela
Lazaga Sola
2008
Cos Técnic
Pitu Gasch

Infantil masculí

Equip Infantil masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Arnau
Hortigüela
2005
Oriol
Costa Capdevila
2005
Alex
Olivares Ya?ez
2005
Victor
Alarcón Bascones
2005
Joan
Villamayor Villar
2005
Joel
Gamez López
2005
Jaume
Bergua Polo
2004
Biel
Portoles Ribas
2004
Sergio
Fresnillo Victoria
2004
Bruno
Asensio Surribas
2004
Hugo
Castro Fernández
2004
Pol
Galofre Pe?a
2004
Joel
Molina Guevara
2004
Didac
Rosa Femias
2004
Cos Técnic
Arnau Escarré

Infantil femení

Equip Infantil femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marta
Aragón Alonso
2004
Núria
Montesinos Ferreri
2004
Mireia
Rico Ferrer
2004
Helena
Lladós Clos
2004
Sofia
Agudo Luque
2004
Teresa
Valls Souto
2004
Aroa
Ayza Arrabal
2005
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Cos Técnic
Anna Segurana

Cadet masculí

Equip Cadet masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alex
Villamayor Villar
2002
Aimar
Trasmonte Domenech
2002
Marcos
Garcia Brun
2002
Marcel
Alvarez Bigas
2002
Toni
Acevedo
2002
Max
Miralles
2003
Ivan
Luque
2003
Enric
Valle
2003
Didac
Barrantes Hernández
2003
Alex
Lopéz Argiles
2003
Marçal
Hortiguela Pascual
2003
Pablo
Blasco Bravo
2003
Biel
Ambel Rossell
2003
Marçal
Fernandez Thomas
2003
Cos Técnic
Suso Cabrera

Cadet femení

Equip Cadet femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Martina
Cardona Cos
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Leonor
Mu?oz Paz
2003
Marta
Aragón Alonso
2004
Núria
Montesinos Ferreri
2004
Mireia
Rico Ferrer
2004
Teresa
Valls Souto
2004
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Cos Técnic
Gerard Pla / Bogdan Jianu

Juvenil masculí

Equip Juvenil masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marc
Gasch
2000
Pau
Borr?s Gas
2000
Javier
Sanchez Baygual
2000
Daniel
Noguera Palomo
2001
Jordi
Morales Ruiz
2001
Pablo
Martínez Celdrán
2001
Pablo
Agudo Luque
2001
Oscar
Asensio Surribas
2001
Roc
Barceló Otero
2001
Toni
Acevedo
2002
Alex
Villamayor Villar
2002
Aimar
Trasmonte Domenech
2002
Marcos
Garcia Brun
2002
Marcel
Alvarez Bigas
2002
Cos Técnic
Àlex Pérez / Jesús Cabrera

Juvenil Femení

Equip Juvenil Femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Anna
Palomeque Burgués
2000
Mireia
Rey Mur
2001
Paula
López Mauri
2001
Berta
Mues Fontanet
2001
Noa
Grau de los Santos
2001
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Martina
Cardona Cos
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Leonor
Mu?oz Paz
2003
Cos Técnic
Gerard Pla /Bogdan Jianu

Absolut masculí

Equip Absolut masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Oscar
Asensio Surribas
2001
Guillem
Frigola Navarro
2001
Guillem
Vilar i Estrada
1999
Oscar
Martinez Sampietro
1999
Victor
Serrano Gómez
1999
Jordi
Gimenez Guerra
1998
Guido
Poggi
1997
David
Soler Ruiz
1997
Andrea
Garrido Cuesta
1996
Cristian
Garcia Marquina
1995
Joan
Riera Lazaro
1994
Oriol
de Viguri Ruiz
1993
Kevin
Peris Moral
1993
Pau
Brias Cartes
1992
Pau
Vall i Prat
1992
Fabio
Echevarria Rodríguez
1992
David
García Marquina
1992
Carlos
Jurado Tapiador
1990
Oriol
Brias Cartes
1988
Carlos
Roman Morales
1988
Cos Técnic
Javi Ribas

Absolut femení

Equip Absolut femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Anna
Palomeque Burgués
2000
Mireia
Rey Mur
2001
Paula
López Mauri
2001
Berta
Mues Fontanet
2001
Noa
Grau de los Santos
2001
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Martina
Cardona Cos
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Cristina Isabel
Terrado Mejías
1997
Andrea
Garrido Cuesta
1996
Camila
Betania
1996
Eva
Alegre Vilas
1995
Fernanda
Pérez María
1993
Mónica
Bargalló García
1992
Anna
Segurana
1991
Laura
Villa Romero
1991
Zoila
Quesada Pons
1990
Cos Técnic
Gerard Pla

Màster

Equip Màster Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Sergi
Castell? Morraja
1984
Pablo
Garrido Cuesta
1984
David
Sanchez Mendez
1985
Jonatan
Garreta Jiménez
1980
Hector
Ballesteros Molina
1985
Sergio
Ribas Marquez
1981
Daniel
Garcia Gadea
1979
Miguel
Dieste Barranco
1978
Juan Bautista
Alvarez lópez
1977
Carles
Olle Piqué
1977
Cristian
Benitez Ribas
1975
Ruben
Benitez Ribas
1975
Javier
Giménez
1975
Sergio
Martinez Anton
1975
Jose Antonio
Alvarez Rodriguez
1974
Albert
Calopa Morell
1974
Jordi
Grau García
1972
Javier
Garcia Domingo
1971
Daniel
Benitez Ribas
1971
Xavier
Paredes Rubió
1969
Pere
Calopa Morell
1969
Antonio
Pe?a Pulido
1968
Cos Técnic

Veterà

Equip Veterà Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Jordi
Grau García
1972
Xavier
Paredes Rubió
1969
Fernando
Pe?a Pulido
1969
Bogdan
Jiunu
1969
Carles
Olle Piqué
1969
Sergio
Montero Botanch
1968
Antonio
Pe?a Pulido
1968
Francisco
Asensio Megias
1967
Manel
Mues Florit
1966
Xavier
Cardona Piqué
1965
Tomas
Fernandez Mu?iz
1964
David
Morell Blanco
1963
Jordi
Olle Piqué
1963
Joan Anton
Moliner Domínguez
1963
Carles
Pla Poveda
1963
Lorenzo
Martin Usieto
1951
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.