Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

BENJAMÍ MIXTE B

Equip BENJAMÍ MIXTE B Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IURGUI
ALFONSO
2
2013
MIRANDA
ESCALONA
2
2013
MARK
PANDALES
2
2013
ERIC
UBIDE
2
2013
ERIC
ESCUDERO
2
2013
AGATA
MEYER
2
2013
ALEX
ARIAS
2
2013
NEIZAN
PEREZ
2
2013
ROC
RUIZ
2
2013
FÈLIX
ZAMPALO
2
2013
MANU
RUIZ
2
2013
GERARD
DOMINGUEZ
2
2013
Cos Técnic

BERTA MUES FONTANET

BENJAMÍ MASCULÍ

Equip BENJAMÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IGNASI
ALVAREZ DE EULATE BARBERA
2
2011
NIL
MONTOLIO FERNANDEZ
2
2011
EDER
LINARES VALLADOLID
2
2011
BIEL
FONT SUAREZ
2
2011
DANIEL
DOMINGUEZ PEREZ
2
2011
GABRIEL
SIO LEBORAN
2
2012
POL
CONDES MONTESINOS
2
2012
GERARD
CONDES MONTESINOS
2
2012
LUIS
PALO FERNANDEZ
2
2012
POL
NAVARRO MANENT
2
2012
MARTI
DE POMBO OCHOA
2
2012
LUCA
GUIUFFRE CALVO
2
2012
DIEGO
LAZAGA SOLA
2
2012
Cos Técnic

MARC VERA BESCÓS

BENJAMÍ FEMENÍ

Equip BENJAMÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
TESA
RIESCO FERNANDEZ
2
2011
JENNIFER
LOPEZ GARCIA
2
2011
CARLA
MUDARRA SANCHEZ
2
2011
PAULA
PINEDA PARERA
2
2011
JUDITH
OLIVARES YÁNEZ
2
2011
JANA
ESTARLICH ARRIBAS
2
2011
MIA
TALLON RONDA
2
2011
ABRIL
MUÑOZ
2
2012
SARA
PRADAS
2
2012
ANA
GONZALEZ
2
2012
MARTA
GONZALEZ
2
2012
NAIA
GARCIA
2
2012
ONA
CASELLAS
2
2012
CIARA
RISLER
2
2012
ELIA
SORIANO
2
2012
NADIA
GIL
2
2012
Cos Técnic

MAR PARERA OLIVÉ

ALEVÍ MASCULÍ

Equip ALEVÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALVARO
CAPILLA COBO
2
2009
ISAAC
SORIANO SERRANO
2
2009
POL
FONT SUAREZ
2
2009
ERIC
BLANCO RODRIGUEZ
2
2009
IVAN
GARCIA DEL BOSQUE
2
2009
MATEO DE JESUS
GOMEZ BUSTAMANTE
2
2009
ARES
CEREZUELA CEREIJO
2
2010
MIGUEL VICENTE
CHAPOÑAN HIDALGO
2
2010
GERARD
PRADAS PEIRON
2
2010
VICTOR
GASCÓ FONTANET
2
2010
ERIC M
VAQUERO BAENA
2
2010
JAN
TIO CANO
2
2010
ALVARO
TRICAS SANCHEZ
2
2010
POL
CEREIJO GASSOL
2
2010
ALEX
CRUELLS FERNANDEZ
2
2011
BIEL
FONT SUAREZ
2
2011
DANIEL
DOMINGUEZ PEREZ
2
2011
EDER
LINARES VALLADOLID
2
2011
IGNASI
ALVAREZ DE EULATE BARBERA
2
2011
NIL
MONTOLIO FERNANDEZ
2
2011
Cos Técnic

PAU BORRÁS GAS

ALEVÍ FEMENÍ

Equip ALEVÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
NOA
CABALLERO BOBIS
2
2009
MARTA
ALFONSO RUE
2
2009
MARTA
BAUTISTA GARCIA
2
2009
ÀLEX
GARCIA SERRAN
2
2009
VIRGINIA
CLOSAS MIGUEL
2
2010
CARLA
GARCIA VARGAS
2
2010
VALENTINA
DURAN SENNA
2
2010
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
2
2010
ARIADNA
SAA JUAN
2
2010
MARIA
PIQUER DIAZ
2
2010
PAULA
PINEDA PARERA
2
2011
JUDITH
OLIVARES YÁNEZ
2
2011
MIA
TALLON RONDA
2
2011
JANA
ESTARLICH ARRIBAS
2
2011
TESA
RIESCO FERNANDEZ
2
2011
CARLA
MUDARRA SANCHEZ
2
2011
JENNIFER
LOPEZ GARCIA
2
2011
Cos Técnic

MAR PARERA OLIVÉ

INFANTIL MASCULÍ

Equip INFANTIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEX
SERRANO AGUILERA
2
2007
DAVID
PRADAS PEIRON
2
2007
GUILLEM
BERGUA POLO
2
2007
CARLOS
VALLS SOUTO
2
2007
MIQUEL
MORENO GOMEZ
2
2008
MARC
RUIZ RODRIGUEZ
2
2008
TADEY
MERYNDA
2
2008
ORIOL
HURTADO CLOPES
2
2008
IVAN
GOMEZ FERNANDEZ
2
2008
OSCAR
MUDARRA SANCHEZ
2
2008
ISAAC
SORIANO SERRANO
2
2009
POL
FONT SUAREZ
2
2009
IVAN
GARCIA DEL BOSQUE
2
2009
ALVARO
CAPILLA COBO
2
2009
ERIC
BLANCO RODRIGUEZ
2
2009
ARES
CEREZUELA CEREIJO
2
2010
GERARD
PRADAS PEIRON
2
2010
Cos Técnic

ROGER BRIAS CARTES

INFANTIL FEMENÍ

Equip INFANTIL FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALBA
CASTRO SANCHEZ
2
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
2
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
2
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
2
2007
CELIA MARIA
VAQUERO BAENA
2
2008
EROLA
FERRER PAPIOL
2
2008
LETICIA
RUIZ RODRIGEUZ
2
2008
MARINA
PINEDA PARERA
2
2008
ÀLEX
GARCIA SERRAN
2
2009
MARTA
ALFONSO RUE
2
2009
MARTA
BAUTISTA GARCIA
2
2009
NOA
CABALLERO BOBIS
2
2009
ARIADNA
SAA JUAN
2
2010
CARLA
GARCIA VARGAS
2
2010
MARIA
PIQUER DIAZ
2
2010
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
2
2010
VALENTINA
DURAN SENNA
2
2010
VIRGINIA
CLOSAS MIGUEL
2
2010
Cos Técnic

CARLOS VILLANUEVA CABRERA

CADET MASCULÍ

Equip CADET MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEIX
SIERRA GARRIDO
2
2005
ÀLEX
OLIVARES YÁNEZ
2
2005
ANDERS
CANDOMEQUE GELLEIN
2
2005
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
2
2005
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
2
2005
MARTÍ
GIRONES GARRETA
2
2005
ORIOL
COSTA CAPDEVILA
2
2005
VÍCTOR
ALARCÓN BÁSCONES
2
2005
BERNAT
PORTOLÉS RIBAS
2
2006
HUGO
MARQUEZ MILLAN
2
2006
IAN
RODRIGUEZ GONZALEZ
2
2006
PAU
ALVAREZ ALONSO
2
2006
PAU
RIBAS ALBELLA
2
2006
SERGI
CARDONA COS
2
2006
ALEX
SERRANO AGUILERA
2
2007
CARLOS
VALLS SOUTO
2
2007
DAVID
PRADAS PEIRON
2
2007
DAVID
SANS PEREZ
2
2007
GUILLEM
BERGUA POLO
2
2007
ORIOL
HURTADO CLOPES
2
2007
Cos Técnic

GERARD PLA OTERO

CADET FEMENÍ

Equip CADET FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
AROA
AYZA ARRABAL
2
2005
CARLA
BARRIO DEL PINO
2
2005
CARLA
TRILLO FRAGA
2
2005
CLOE
MARTÍNEZ BARNET
2
2005
CLOE
MIRALLES QUINTANA
2
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
2
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
2
2006
IVETTE
FERRAN PANDO
2
2006
JHERALDY
FERRUFINO SALAZAR
2
2006
ALBA
CASTRO SANCHEZ
2
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
2
2007
EROLA
FERRER PAPIOL
2
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
2
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
2
2007
MARINA
PINEDA PARERA
2
2008
LETICIA
RUIZ RODRIGEUZ
2
2008
CELIA MARIA
VAQUERO BAENA
2
2008
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT/CARLOS VILLANUEVA CABRERA

JUVENIL MASCULÍ

Equip JUVENIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MAX
MIRALLES QUINTANA
2
2003
BIEL
PORTOLÉS RIBAS
2
2004
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
2
2004
DIDAC
ROSA FEMENIAS
2
2004
HUGO
CASTRO FERNANDEZ
2
2004
JAUME
BERGUA POLO
2
2004
POL
GALOFRÉ PEÑA
2
2004
ALEIX
SIERRA GARRIDO
2
2005
ÀLEX
OLIVARES YÁNEZ
2
2005
ANDERS
CANDOMEQUE GELLEIN
2
2005
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
2
2005
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
2
2005
MARTÍ
GIRONES GARRETA
2
2005
ORIOL
COSTA CAPDEVILA
2
2005
VÍCTOR
ALARCÓN BÁSCONES
2
2005
BERNAT
PORTOLÉS RIBAS
2
2006
PAU
ÁLVAREZ ALONSO
2
2006
Cos Técnic

GERARD PLA OTERO

ABSOLUT B FEMENÍ

Equip ABSOLUT B FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ARIADNA
VIADEL MARTÍNEZ
2
2001
LAIA
PIZARRO CORREA
2
2001
MIREIA
REY MUR
2
2001
SONIA
GARCIA FERNANDEZ
2
2001
LAIA
GRAU RUIZ
2
2003
LEONOR
MUÑOZ PAZ
2
2003
TERESA
VALLS SOUTO
2
2004
GEMMA
PASCUAL ROMERO
2
2004
ISABEL
SANTAOLALLA VALLET
2
2004
CARLA
TRILLO FRAGA
2
2005
CLOE
MIRALLES QUINTANA
2
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
2
2006
JHERALDY
FERRUFINO SALAZAR
2
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
2
2006
IVETTE
FERRAN PANDO
2
2006
CARLA
CONDES MONTESINOS
2
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
2
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
2
2007
Cos Técnic

CARLOS VILLANUEVA CABRERA/ORIOL MASIP MONTSERRAT

ABSOLUT MASCULÍ

Equip ABSOLUT MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
DAVID
GARCIA MARQUINA
2
1992
PAU
BRIAS CARTES
2
1992
JOAN
RIERA LAZARO
2
1994
HUGO ENRIQUE
VELÁZQUEZ BRICEÑO
2
1994
PAU
BORRAS GAS
2
2000
ROGER
BRIAS CARTES
2
2000
MARC
VERA BESCOS
2
2000
GABRIEL
CARRASCO ALVAREZ
2
2001
JORDI
MORALES RUIZ
2
2001
LEO
CUKROV
2
2002
TIZZIANO BRUNO
CONTI RUA
2
2002
MAX
MIRALLES QUINTANA
2
2003
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
2
2004
HUGO
CASTRO FERNANDEZ
2
2004
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
2
2005
Cos Técnic

JAVIER RIBAS MÁRQUEZ

ABSOLUT FEMENÍ

Equip ABSOLUT FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ANNA
SEGURANA FERRE
2
1991
M FERNANDA
PEREZ
2
1993
EVA
ALEGRE VILAS
2
1995
PAULA
CARCERENY GONZALEZ
2
1999
ARIADNA
VIADEL MARTÍNEZ
2
2001
BERTA
MUES FONTANET
2
2001
LAIA
PIZARRO CORREA
2
2001
MIREIA
REY MUR
2
2001
NOA
GRAU DE LOS SANTOS
2
2001
PAULA
LOPEZ MAURI
2
2001
SONIA
GARCIA FERNANDEZ
2
2001
ARIADNA
CALDÚ BALAGUÉ
2
2002
GEMMA
PASCUAL ROMERO
2
2004
TERESA
VALLS SOUTO
2
2004
CLOE
MIRALLES QUINTANA
2
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
2
2006
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT

MÀSTER A

Equip MÀSTER A Waterpolo
Cos Técnic

MÀSTER B

Equip MÀSTER B Waterpolo
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.