Patrocinador Equip Aleví de Natació
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Equips secció Natació
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Escola (2010)

Equip Escola (2010) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Maria
Piquer Diaz
2010
Ares
Cerezuela Cereijo
2010
Valentina
Durán Senna
2010
Virginia
Closas Miguel
2010
Manu
Pradas Romero
2010
Jana
Canteras Leon
2010
Pol
Cereijo Gassol
2010
Angel
De la Rosa Murillo
2010
Ariadna
Saa Juan
2010
Cos Técnic
Marc Zamora, Joan Riera, Raquel Mues

Prebenjamí (2008-2009 masc i fem)

Equip Prebenjamí (2008-2009 masc i fem) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Claudia
Perán Alcaraz
2009
Jefferson
Ferreras Salda?a
2009
Alvaro
Capilla Cobo
2009
Renato
Viglione Escudero
2009
Marta
Bautista García
2009
Ivan
García del Bosque
2009
Marta
Alfonso Rue
2009
Noa
Caballero Bobis
2009
Pol
Font Suarez
2009
Isaac
Soriano Serrano
2009
Noa
Romeu Villa-Real
2009
Iona
Latorre Mir
2009
Mikel
Cordovilla Delgado
2008
Daniela
Terol Mendez
2008
Leticia
Ruiz Rodríguez
2008
Marc
Ruiz Rodríguez
2008
Marina
Pineda Parera
2008
Ivan
Gómez Fernández
2008
Daniela
Lazaga Sola
2008
Oriol
Hurtado Clopés
2008
Pau
Ortiz Minguet
2008
Tadey
Merynda
2008
Cos Técnic
Hugo Bernabeu (2008) i Marc Zamora / Joan Riera (2009)

Benjamí (2006-2007 masc i fem)

Equip Benjamí (2006-2007 masc i fem) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Carlos
Valls Souto
2007
Nil
Baeza Florencia
2007
Guillem
Bergua Polo
2007
Elvira
García Jiménez
2007
Lucas
Gutierrez de Yzaguirre
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
David
Pradas Peiron
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Pol
Sanchez Mu?oz
2007
Alex
Serrano Aguilera
2007
Hugo
Marquez Millán
2006
Pau
Ribas Albella
2006
Ivan
Ledo Escribano
2006
Ian
Rodríguez González
2006
Sergi
Cardona Cos
2006
Bernat
Portolés Ribas
2006
Ramón
Latorre Mir
2006
Pau
Alvarez Alonso
2006
Manuel
Lazaga Sola
2006
Alvaro
Ruiperez Davila
2006
Elvira
García Jiménez
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Estela
Jindiyeh Rubi
2006
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Cos Técnic
Josep Pifarré (2006) i Hugo Bernabeu (2007)

Aleví (2003-2004-2005 masc / 2004-2005 fem)

Equip Aleví (2003-2004-2005 masc / 2004-2005 fem) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alex
Olivares Ya?ez
2005
Victor
Alarcón Bascones
2005
Arnau
Hortiguela Pasqual
2005
Joan
Villamayor Villar
2005
Joel
Gamez López
2005
Oriol
Costa Capdevila
2005
Aroa
Ayza Arrabal
2005
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Jaume
Bergua Polo
2004
Sergio
Fresnillo Victoria
2004
Hugo
Castro Fernández
2004
Didac
Rosa Femias
2004
Urko
Valle Sánchez
2004
Marçal
Hortiguela Pascual
2003
Pablo
Blasco Bravo
2003
Marçal
Fernandez Thomas
2003
Carla
Reboredo García
2004
Marta
Aragón Alonso
2004
Mireia
Rico Ferrer
2004
Núria
Montesinos Ferreri
2004
Gabriela
Sanchez Baygual
2004
Cos Técnic
Oriol Rabell i Josep Pifarré

Infantil (2001-2002 masc / 2002-2003 fem)

Equip Infantil (2001-2002 masc / 2002-2003 fem) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Max
Caballero Bobis
2003
Marçal
Hortiguela Pascual
2003
Jordi
Rubio Barros
2002
Cos Técnic
Oriol Rabell

Júnior (1999-2000 masc / 2000-2001 fem)

Equip Júnior (1999-2000 masc / 2000-2001 fem) Natació
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Felipe
Zagal Lillo
2002
Sandra
Ortiz Lisbona
2001
Kailen
Roa
2001
Arianne
Rubio Barros
2000
Itziar
Rabal Sanclemente
2000
Clara
Navarro Checa
2000
Aliona
Blasco Manero
2000
Andreu
De Paco Perramón
2000
Tania
Blasco Manero
1998
Cos Técnic
Oriol Rabell

Absoluts

Equip Absoluts Natació
Cos Técnic
Oriol Rabell

equip prova

Equip equip prova Natació
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.