Instagram Unió Esportiva d'Horta
ESCOLA DE BÀSQUET 2015-2016
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR TORNEIG INFANTIL U.E. d'HORTA-TEMPLE GRUP
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
GALERIA D'IMATGES FLICKR
PILOTES OFICIALS FCBQ
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Equips secció Bàsquet
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

SÈNIOR MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SÈNIOR MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Pau
Ferragut Arcos
Cap
2017
Jaume
Noguera Vall
Cap
2017
David
Ferrer Camuñes
Cap
2017
Miquel
Baena Sanfeliu
Cap
2017
Ignasi
Isern
Cap
2017
Francesc
Ausió
Cap
2017
Manu
Gómez Reino
Cap
2017
Alfons
Pilàn
Cap
2017
Pol
Martinez
Cap
2017
Ángel
García Álvarez
Cap
2017
Albert
Ribas Rulo
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: DARIO GARCÍA

AJUDANT: TXUS LASCUEVAS

PREPARADOR FÍSIC: LLUC GASSOL

 

SÈNIOR FEMENÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SÈNIOR FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Roser
Plà Bosch
2
Cap
2017
Eli
Pillado Minguet
3
Cap
2017
Judit
Villalonga Sangüesa
6
Cap
2017
Olga
Pérez Caparrós
8
Cap
2017
Ester
Sanromà
9
Cap
1970
Maria
Eguizábal Barba
10
Cap
2017
Cris
Miquel Ambel
12
Cap
2017
Inés
Martín Murillo
15
Cap
2017
Idoia
Pinillos Castillo
18
Cap
2017
Alba
Clemente Gutiérrez
22
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: PEPE CAVANILLAS

AJUDANT:

PREPARADOR FÍSIC: 


SOTS 21 MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SOTS 21 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
David
Vila Garcia
1
Cap
2017
Albert
Fernández Verdejo
6
Cap
2017
Marc
Climent Perona
7
Cap
2017
David
Roa Morraja
8
Cap
2017
Ferran
Cruells Gascón
10
Cap
2017
Lluís
Almirall Gil
11
Cap
2017
Rubén
Villar Andrés
12
Cap
2017
Alex
Sánchez Rodríguez
13
Cap
2017
Pol
Martín Miquel
16
Cap
2017
Gabi
Navarrete Gómez
19
Cap
2017
José Mª
Rodríguez Escobar
88
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: DAVID BIOSCA

AJUDANTJOSEP Mª GUINALIU

DELEGAT D'EQUIPALFREDO ANGARIL

PREPARADOR FÍSIC: 

JÚNIOR MASCULÍ

Equip JÚNIOR MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Sergi
Cabus Barras
3
Cap
2017
Martí
Guardia Suárez
4
Cap
2017
Pau
Maurel
5
Cap
2017
Lukas
Lussy Lara
6
Cap
2017
Oriol
Díaz De Burgos
8
Cap
2017
Marc
Pavón Brugué
10
Cap
2017
Oriol
Molins Tarafa
11
Cap
2017
Quim
Sánchez Agulló
12
Cap
2017
Guillem
Gassol Moreno
14
Cap
2017
Oriol
Ruiz Terradas
17
Cap
2017
Isaac
Castellà
00
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: JORDI SEGURA RODRÍGUEZ

AJUDANT: JOAN MARC MAUREL

DELEGADA D'EQUIP: MARIA JOSÉ LÓPEZ COPA

PREPARADOR FÍSIC:

CADET 02 MASCULÍ

Equip CADET 02 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Carlos
Aunos Prado
4
Cap
2017
Arnau
Martínez Via
6
Cap
2017
Pol
Lobo Fresno
7
Cap
2017
Guillem
Gutiérrez Portillo
11
Cap
2017
Raúl
Martínez González
12
Cap
2017
Joaquim
Uzal Justes
13
Cap
2017
Gonzalo
De Pradenas Alquezar
15
Cap
2017
Ignacio
Martínez Sevilla
16
Cap
2017
Alex
Natali Vilamú
18
Cap
2017
Miquel
Rojo Verano
19
Cap
2017
Adrià
Camps Bayona
21
Cap
2017
Guillem
Lacambra Condal
24
Cap
2017
Martí
Comas Lázaro
33
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: DANI ANGELAT ALIAS

AJUDANT:  

PREPARADOR FÍSIC:

 

CADET 03 MASCULÍ

Equip CADET 03 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Pol
Pavo Collado
4
Cap
2017
Tomas
Pedròs Liubicich
8
Cap
2017
Biel
Mateu González
9
Cap
2017
Marc
Castillo Modroño
10
Cap
2017
Guillem
Muñoz Conesa
12
Cap
2017
Álvaro
García Jiménez
13
Cap
2017
Arnau
Biosca Escartín
14
Cap
2017
Arnau
Celma Rodríguez
17
Cap
2017
Eduard
Pascual Sacristán
19
Cap
2017
Oriol
Ballesta Noguera
23
Cap
2017
Joan
Bellés Fernández
32
Cap
2017
Pau
Climent Perona
34
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: DAVID FERRER CAMUÑEZ

AJUDANTDAVID ROA MORRAJA

AJUDANTDAVID BIOSCA FRECHINA

DELEGAT D'EQUIP

INFANTIL A MASCULÍ

Equip INFANTIL A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Hugo
Sanz Benito
5
Cap
2017
Arnau
Jorquera Blasco
10
Cap
2017
Pol
Espinach Sancho
11
Cap
2017
Pol
Rodríguez Ares
12
Cap
2017
Filip
Aguilera Janowiak
15
Cap
2017
Marc
Guerrero Moll
16
Cap
2017
Pedro
Aparicio Egido
25
Cap
2017
Marc
Truco Felipe
33
Cap
2017
Marc
Ruiz Penalva
00
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: JOAN CABRERIZO

AJUDANT: XAVI BATET

DELEGAT D'EQUIP

 

INFANTIL B MASCULÍ

Equip INFANTIL B MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Rubén
López Salas
0
Cap
2017
Biel
Salmerón Millas
4
Cap
2017
Omar
Moreno Zamora
6
Cap
2017
Alex
Molina García
9
Cap
2017
Manel
Cañaveras García
10
Cap
2017
Alex
Martín Fuentes
13
Cap
2017
Jaume
Lacuesta Mariné
15
Cap
2017
Damià
Camps Bayona
18
Cap
2017
Sergi
Saavedra Bargallo
20
Cap
2017
Adrià
Garriga
30
Cap
2017
Oscar
Gil Varón
35
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: DANI CASTRO ESTERUELAS

AJUDANT: 

DELEGAT D'EQUIP: 

INFANTIL FEMENí

Equip INFANTIL FEMENí Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Nerea
García Garrido
2
Cap
2017
Leonor
Muñoz González
4
Cap
2017
Paula Maria
Pérez Solf
5
Cap
2017
Laia
Ruiz Penalva
8
Cap
2017
Marina
Sánchez Rodríguez
12
Cap
2017
Mar
Jordà Guzmán
13
Cap
2017
Judith
Aroca Valls
14
Cap
2017
Montse
Bureu Méndez
15
Cap
2017
Mireia
Navarro Lafuente
16
Cap
2017
Laia
Luna Monteagudo
22
Cap
2017
Judit
Grande Ballesta
23
Cap
2017
Sara
Benaduce Rimoldi
24
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: TXUS LASCUEVAS

AJUDANT: 

DELEGAT D'EQUIP: 

PRE-INFANTIL MASCULÍ

Equip PRE-INFANTIL MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Raúl
López Sánchez
1
Cap
2017
Victor
Uzal Justes
4
Cap
2017
Héctor
González Corpas
5
Cap
2017
Albert
Sanchez Puertolas
7
Cap
2017
Raúl
Rojo Verano
11
Cap
2017
David
González Roque
12
Cap
2017
Hugo
Carmona Benítez
13
Cap
2017
Pol
Fauquet Abian
14
Cap
2017
Gerard
Robert Lucena
15
Cap
2017
Daniel
Claver Batalla
17
Cap
2017
Pau
Escribano Pérez
19
Cap
2017
Sergi
Úbeda Cervelló
23
Cap
2017
Pol
Garcia Gaja
28
Cap
2017
Miquel
Almirall
30
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: PEPE CAVANILLAS

AJUDANT: MARC CLIMENT PERONA

DELEGAT D'EQUIP:

PRE-INFANTIL FEMENÍ

Equip PRE-INFANTIL FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Martina Aixuan
Quiles Puig
5
Cap
2017
Júlia
Poch Ayelo
8
Cap
2017
Noris
Orozco Valverde
10
Cap
2017
Lucía
Navarro Checa
13
Cap
2017
Aiko
Vidal Noguera
14
Cap
2017
Maria
Sánchez Orell
15
Cap
2017
Marta
Carrillo Alsina
19
Cap
2017
Júlia
Capdevila Soler
20
Cap
2017
Aina
Gámez Pintor
45
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: ALBA CLEMENTE GUTIÉRREZ

AJUDANT: NÚRIA PAVO COLLADO

DELEGAT D'EQUIP


MINI A MASCULÍ

Equip MINI A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Mario
Ruiz Sánchez
2
Cap
2017
Marc
Romeu Cuesta
8
Cap
2017
Aleix
Martinez Gaspa
9
Cap
2017
Iago
Mérida Valencia
21
Cap
2017
Izan
Roig Biel
22
Cap
2017
Edgar
Faust Gràcia
23
Cap
2017
Nicolás
Aparicio Egido
25
Cap
1970
Gabriel
Jiménez Sánchez
30
Cap
2017
Pau
Guerrero Moll
33
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: PAU FERRAGUT

AJUDANT

DELEGAT D'EQUIP:


MINI 07 MASCULÍ

Equip MINI 07 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Arnau
Ruiz Marin
0
Cap
2017
Lluc
Muñoz González
1
Cap
2017
Aleix
Sánchez
7
Cap
2017
Eric
Sánchez Navarro
8
Cap
2017
Ernesto
Pascual Jutgla
9
Cap
2017
Unai
Seijas Pozas
11
Cap
2017
Álvaro
Cabezas Millàs
15
Cap
2017
Aniol
Palau Font
17
Cap
1970
Dídac
De Manuel
30
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: QUIM SÀNCHEZ AGUILÓ

AJUDANT: JAVI SOMS 

DELEGAT D'EQUIP: 

MINI FEMENÍ

Equip MINI FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Jone
Petreñas Martín
1
Cap
2017
Laia
Ramon Pascual
3
Cap
2017
Maria
Carmona Pérez
8
Cap
2017
Paula
Martinez Gaspa
9
Cap
2017
Alba
Pérez Orte
11
Cap
2017
Laia
Fumàs Montoro
12
Cap
2017
Paula
Tormos Camí
13
Cap
2017
Alba
Valldosera Socías
14
Cap
2017
Gabriela
Gil Salazar
15
Cap
2017
Astrid
Jarque García
18
Cap
2017
Lucía
Sánchez Oliva
20
Cap
2017
Iria
Ros Mogas
23
Cap
2017
Victoria
Sánchez Domingo
24
Cap
2017
Berta
Marquina Ausere
25
Cap
2017
Alèxia
Rexach Bertran
33
Cap
2017
Cos Técnic

ENTRENADOR: LUIS FERNÁNDEZ

AJUDANT: ORIOL MOLINS TARAFA

AJUDANT: ANNA SANTOS

DELEGAT D'EQUIP: 

PRE-MINI 08 MASCULÍ

Equip PRE-MINI 08 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Eric
Martín Fuentes
1
Cap
2017
Eric
Gállego Nogués
4
Cap
2017
Nico
Palomar Nadal
8
Cap
2017
Toni
Galindo Sánchez
10
Cap
2017
Jan
Rodríguez Ares
12
Cap
2017
Martí
Jorquera Blasco
23
Cap
2017
Martí
Ortega Arranz
26
Cap
2017
Dídac
Iglesia Albiol
30
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: VÍCTOR REBOLLO NAVARRO

AJUDANT:

DELEGAT D'EQUIP: 

PRE-MINI 09 MASCULÍ

Equip PRE-MINI 09 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Marcos
Muñoz Montilla
1
Cap
2017
Luen
Ayala Saucedo
2
Cap
2017
Pau
Reyna Segura
3
Cap
2017
Jorge
Ordiales Alonso
5
Cap
2017
Pol
Font Suàrez
7
Cap
2017
Marc
Jordi Jaramago
8
Cap
2017
Marc
Botinas Badosa
9
Cap
2017
Asier
Serrato Mendiola
10
Cap
2017
Marçal
Prat Medina
11
Cap
2017
Francesc
Albiol Serra
12
Cap
2017
Guillem
Fauquet Abian
14
Cap
2017
Eric
Roig Brañas
21
Cap
2017
Arnau
Burset Armesto
23
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: PAU FERRAGUT

AJUDANT:

DELEGAT D'EQUIP:

PRE-MINI FEMENÍ

Equip PRE-MINI FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Carlota
Poch Ayelo
1
Cap
2017
Leire
Martín Fernández
3
Cap
2017
Aran
Ramon Pascual
4
Cap
2017
Ariana
Chamorro Villagra
5
Cap
2017
Maia
Rexach Bertran
7
Cap
2017
Marbelys
Orozco Valverde
8
Cap
2017
Marina
Gázquez Quilez
9
Cap
2017
Júlia
Sáez Ribó
10
Cap
2017
Mar
Capdevila Garriga
14
Cap
2017
Claudia
Mendoza Ogazón
17
Cap
2017
Itziar
Caballero Bermejo
18
Cap
2017
Cos Técnic
ENTRENADOR: RAMÓN ROMEU CATEURA

AJUDANT

DELEGAT D'EQUIP: 

ESCOLA BLAU

Equip ESCOLA BLAU Bàsquet
Cos Técnic
MONITORS

ESCOLA TARONJA

Equip ESCOLA TARONJA Bàsquet
Cos Técnic
MONITORS: 

ESCOLA BLANC

Equip ESCOLA BLANC Bàsquet
Cos Técnic
MONITOR:
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.