Instagram Unió Esportiva d'Horta
ESCOLA DE BÀSQUET 2015-2016
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR TORNEIG INFANTIL U.E. d'HORTA-TEMPLE GRUP
PATROCINADOR SECCIÓ DE BÀSQUET
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
GALERIA D'IMATGES FLICKR
PILOTES OFICIALS FCBQ
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Equips secció Bàsquet
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

SÈNIOR A MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SÈNIOR A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Bernat
Mesa Ubeda
4
Escolta
1995
David
Zaragoza Maldonado
7
Escolta
1994
Pau
Ferragut Arcos
8
Base
1994
Albert
Ribas Rulo
9
Pivot
1981
Albert
Coves Albarracín
10
Escolta
1991
Jaume
Noguera Vall
11
Aler
1992
David
Ferrer Camuñez
13
Aler
1996
Angel
García Álvarez
14
Aler
1988
Álvaro
García-Gil Corrales
16
Escolta
1995
Miquel
Baena Sanfeliu
18
Aler
1995
Cristian
Cascón Izquierdo
26
Ala-Pivot
1990
Cos Técnic
ENTRENADOR: DARIO GARCÍA

SEGON ENTRENADOR: CARLES FALGUERES YMBERT

SEGON ENTRENADOR: ADRIÀ ALBARRACÍN MÁRQUEZ

PREPARADORA FÍSICA: NEUS AYUSO

 

SÈNIOR B MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SÈNIOR B MASCULÍ Bàsquet
Cos Técnic

ENTRENADOR: DAVID BIOSCA

SEGON ENTRENADOR:

PREPARADOR FÍSIC:

DELEGAT D'EQUIP

DELEGAT DE CAMP

SÈNIOR FEMENÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip SÈNIOR FEMENÍ Bàsquet
Cos Técnic

ENTRENADOR: MONICA COBOS

SEGON ENTRENADOR:

PREPARADORA FÍSICA: LLUC GASSOL

DELEGAT DE CAMP

JÚNIOR 99 MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip JÚNIOR 99 MASCULÍ Bàsquet
Cos Técnic

ENTRENADOR: David Biosca

SEGON ENTRENADOR:

PREPARADORA FÍSICA: NEUS AYUSO

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP:

JÚNIOR 00 MASCULÍ

Equip JÚNIOR 00 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Ricard
Bosch Sole
0
Cap
2000
Sergi
Cabus Barras
3
Cap
2000
Marti
Guardia Suarez
4
Cap
2000
Lukas
Lussi Lara
6
Cap
2000
Arnau
Ventura Fabregat
8
Cap
2000
Marc
Pavon Brugue
10
Cap
2001
Oriol
Molins Tarafa
11
Cap
2000
Quim
Sanchez Aguiló
12
Cap
2000
Guillem
Gassol Moreno
14
Cap
2000
Oriol
Ruiz Terradas
17
Cap
2000
Victor
Rebollo Navarro
21
Cap
2000
Cos Técnic

ENTRENADOR: JORDI SEGURA

SEGON ENTRENADOR

PREPARADORA FÍSICA: NEUS AYUSO

DELEGADA D'EQUIP

DELEGAT DE CAMP:

CADET A MASCULÍ

Equip CADET A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Victor
Alonso Romero
4
Cap
2001
Nelson
Carrión Castillo
5
Cap
2001
Adrià
Martínez Esteban
6
Cap
2001
Aaron
Gámez López
7
Cap
2001
David
Crespo González
9
Cap
2001
Marc
Pavón Brugué
10
Cap
2001
Adrià
Aroca Valls
14
Cap
2001
Pol
Perea Solsona
15
Cap
2001
Arnau
Metaute Carrillo
17
Cap
2001
Alejandro
Vázquez Zaragoza
23
Cap
2001
Iván
Rubio Calvo
24
Cap
2001
Cos Técnic

ENTRENADOR: DANI ANGELAT

SEGON ENTRENADOR/A:  

PREPARADORA FÍSICA: NEUS AYUSO

DELEGAT D'EQUIP

DELEGAT DE CAMP

CADET B MASCULÍ

Equip CADET B MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Arnau
Martínez Via
6
Cap
2002
Pol
Lobo Fresno
7
Cap
2002
Guillem
Gutiérez Portillo
11
Cap
2002
Raúl
Martinez Gonzalez
12
Cap
2002
Joaquim
Uzal Justes
13
Cap
2002
Gonzalo
De Pradena Alquezar
15
Cap
2002
Ignacio
Martinez Sevilla
16
Cap
2002
Alex
Natali 
18
Cap
2002
Miquel
Rojo Verano
19
Cap
2002
Adrià
Camps Bayona
21
Cap
2002
Martí
Comas Lázaro
33
Cap
2002
Cos Técnic

ENTRENADOR:

SEGON ENTRENADOR

DELEGAT D'EQUIP:  

DELEGAT DE CAMP

CADET C MASCULÍ

Patrocinadors de l'equip
Equip CADET C MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Adri?
López Toribio
2
Cap
2002
Marc
Jené Castillo
8
Cap
2002
Adrià
Ordobás Bengado
9
Cap
2002
Sergi
Pérez Piquer
10
Cap
2002
Max
Frigols Sangenís
11
Cap
2002
Arnau
Timoneda Campderrós
18
Cap
2002
Edgar
Roig Bel
22
Cap
2002
Pol
Segura Retana
23
Cap
2002
Guillem
Lacambra Condal
24
Cap
2002
Biel
Valldosera Socias
30
Cap
2002
Pablo
Sánchez Domingo
77
Cap
2002
Arnau
Alemán Hurtado
0
Cap
2002
Cos Técnic

ENTRENADOR:ADRIÀ ALBARRACIN

SEGON ENTRENADOR

PREPARADORA FÍSICA: NEUS AYUSO

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP: 

INFANTIL A MASCULÍ

Equip INFANTIL A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Pol
Pavo
4
Cap
2003
Iker
Muñoz
5
Cap
2003
Adrià
Herrero
6
Cap
2003
Àlex
Pascual
7
Cap
2003
Martí
Tello
8
Cap
2003
Pol
Domingo
9
Cap
2003
Antoni
Lorente
11
Cap
2003
Guillermo
Muñoz
12
Cap
2003
Álvaro
García
13
Cap
2003
Arnau
Biosca
14
Cap
2003
Biel
Mateu
19
Cap
2003
Àlex
Miquel
23
Cap
2003
Hernán
Navarro
24
Cap
2003
Pau
Climent
34
Cap
2003
Carlos
Aunos Prado
4
Cap
2003
Cos Técnic

ENTRENADOR: MARC CASTILLO

SEGONA ENTRENADOR: DAVID ROA

DELEGAT D'EQUIP

DELEGAT DE CAMP: 

INFANTIL B MASCULÍ

Equip INFANTIL B MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Biel
Salmerón Diaz
4
Cap
2004
Tomas
Pedros Liubicich
8
Cap
2003
Marc
Castillo Modro?o
10
Cap
2003
Alex
Martin Fuentes
13
Cap
2004
Arnau
Celma Rodriguez
17
Cap
2003
Julian
Cilento Marinelli
18
Cap
2003
Eduard
Pascual Sacristan
19
Cap
2003
Ruben
Reyes Prieto
20
Cap
2003
David
Cortés Berjas
22
Cap
2003
Oriol
Ballesta Noguera
23
Cap
2003
Joan
Belles Fernandez
32
Cap
2003
Oscar
Gil Varon
35
Cap
2004
Cos Técnic

ENTRENADOR: DAVID FERRER

SEGON ENTRENADOR: ANDREU LÓPEZ

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP: 

PRE-INFANTIL FEMENÍ

Equip PRE-INFANTIL FEMENÍ Bàsquet
Cos Técnic

ENTRENADOR: SÍLVIA ÁLVAREZ

SEGON ENTRENADOR

PREPARADOR FÍSIC: 

DELEGAT D'EQUIP

DELEGAT DE CAMP:

PRE-INFANTIL MASCULÍ

Equip PRE-INFANTIL MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Marc
Ruiz
0
Cap
2004
Hugo
Sanz
5
Cap
2004
Omar
Moreno
6
Cap
2004
Manel
Ca?averas
7
Cap
2004
Roger
Matute
8
Cap
2004
Alex
Molina
9
Cap
2004
Arnau
Jorquera
10
Cap
2004
Pol
Espinach
11
Cap
2004
Pol
Rodriguez
12
Cap
2004
Filip
Aguilera
15
Cap
2004
Marc
Guerrero
16
Cap
2004
Damia
Camps
18
Cap
2004
Victor
Rodriguez
23
Cap
2004
Pedro
Aparicio
25
Cap
2004
Cos Técnic

ENTRENADOR: JOAN CABRERIZO

SEGON ENTRENADOR: DAVID VILA

DELEGAT D'EQUIP: 

DELEGAT DE CAMP: 

MINI A FEMENÍ

Equip MINI A FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Marta
Carrillo Alsina
19
Cap
2005
Martina A.
Quiles Puig
5
Cap
2005
Julia
Poch Ayelo
8
Cap
2005
Anna
Gassol Moreno
11
Cap
2005
Laia
Zucar Ruiz
12
Cap
2005
Lucia
Navarro Checa
13
Cap
2005
Aiko
Vidal Noguera
14
Cap
2005
Maria
Sanchez Orell
15
Cap
2005
Julia
Capdevila Sole
20
Cap
2005
Aina
Gamez Pintor
45
Cap
2005
Anna
Amiel Monteagudo
7
Cap
2005
Cos Técnic

ENTRENADOR: LUIS FERNÁNDEZ

SEGON ENTRENADOR: GABI NAVARRETA

DELEGADA D'EQUIP:

DELEGADA DE CAMP: 

MINI B FEMENÍ

Equip MINI B FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Laia
Ramon Pascual
3
Cap
2006
Anna
Gómez Lorente
6
Cap
2006
Maia
Rexach Bertran
7
Cap
2006
Maria
Carmona Pérez
8
Cap
2006
Paula
Martínez Gaspa
9
Cap
2006
Marina
Requena Cortés
11
Cap
2006
Laia
Fum?s Montoro
12
Cap
2006
Alba
Valldosera Socias
14
Cap
2006
Telma
Ugena Martínez
25
Cap
2006
Alexia
Rexach Bertran
33
Cap
2006
Cos Técnic

ENTRENADOR: ORIOL BOIX

SEGON ENTRENADOR: ORIOL MOLINS

DELEGADA D'EQUIP:

DELEGADA DE CAMP: 

MINI A MASCULÍ

Equip MINI A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Raúl
López Sánchez
1
Cap
2005
Víctor
Uzal Justes
4
Cap
2005
Héctor
González Corpas
5
Cap
2005
Albert
Sánchez Puertolas
7
Cap
2005
Raúl
Rojo Verano
11
Cap
2005
David
González Roque
12
Cap
2005
Hugo
Carmona Benítez
13
Cap
2005
Pol
Fauquet Abian
14
Cap
2005
Gerard
Robert Lucena
15
Cap
2005
Daniel
Claver Batalla
17
Cap
2005
Unai
Platteew Fernández
22
Cap
2005
Sergi
Ubeda Cervelló
23
Cap
2005
Pol
García Gaja
28
Cap
2005
Miquel
Almirall Gil
30
Cap
2005
Cos Técnic

ENTRENADOR: ADRIÀ ALBARRACÍN

SEGON ENTRENADOR: MARTÍ GUARDIA

  LAIA GRANJA 

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP: 

MINI B MASCULÍ

Equip MINI B MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Mario
Ruiz
2
Cap
2006
Marc
Romeu
8
Cap
2006
Aleix
Martinez
9
Cap
2006
Adri?
Gil
10
Cap
2006
Arnau
Pascual
11
Cap
2006
Lucas
Ainaga
12
Cap
2006
Nil
Fernandez
13
Cap
2006
Pau
Castan
17
Cap
2006
Javier
Domingo
18
Cap
2006
Alex
Guerra
20
Cap
2006
Iago
Merida
21
Cap
2006
Martin
Benaduce
24
Cap
2006
Gabriel
Jimenez
30
Cap
2006
Izan
Roig
32
Cap
2006
Cos Técnic
ENTRENADOR: PAU CASAS

SEGON ENTRENADOR: RUBÉN VILLAR 

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP: 

PREMINI FEMENÍ

Equip PREMINI FEMENÍ Bàsquet
Cos Técnic
ENTRENADOR: RAMÓN ROMEU

SEGONA ENTRENADORA: IVET MENDOZA

DELEGADA D'EQUIP:

DELEGADA DE CAMP:  

PREMINI A MASCULÍ

Equip PREMINI A MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Arnau
Ruiz Marin
0
Cap
2007
Marc
Beltran Visa
4
Cap
2007
Eric
Olivella Aranda
5
Cap
2007
Guido Damian
Tapias Calderon
6
Cap
2007
Jan
Fernandez Gironella
7
Cap
2007
Eric
Sanchez Navarro
8
Cap
2007
Ernesto M
Pascual Jutgla
9
Cap
2007
Unai
Seijas Pozas
11
Cap
2007
Armand
Santiago Mora
13
Cap
2007
Alvaro
Cabezas Mill?s
15
Cap
2007
Ian
Platteew Fernandez
16
Cap
2007
Alex
García Garrido
18
Cap
2007
Edgar
Faust Garcia
23
Cap
2007
Pau
Guerrero Moll
33
Cap
2007
Cos Técnic
ENTRENADOR: BERNAT COLLADO

SEGON ENTRENADOR: QUIM SANCHEZ

DELEGAT D'EQUIP: 

DELEGAT DE CAMP: 

PREMINI B MASCULÍ

Equip PREMINI B MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Marcos
Mu?oz
1
Cap
2009
Pau
Reyna
3
Cap
2009
Eric
Gallego
4
Cap
2008
Pol
Font
7
Cap
2009
Marc
Jordi
8
Cap
2009
Marc
Botinas
9
Cap
2009
Marçal
Prat
11
Cap
2009
Bernat
Cerro
13
Cap
2007
Guillem
Fauquet
14
Cap
2009
Eric
Roig
21
Cap
2009
Marti
Jorquera
23
Cap
2008
Martí
Ortega
26
Cap
2008
Didac
Iglesia
30
Cap
2008
Gabriel
Hernandez
38
Cap
2008
Cos Técnic
ENTRENADOR: PAU FARRAGUT

SEGON ENTRENADOR: VÍCTOR REBOLLO 

DELEGAT D'EQUIP:

DELEGAT DE CAMP: 

ESCOLA BLAU

Equip ESCOLA BLAU Bàsquet
Cos Técnic
MONITORS: ALBA TAMARIT

ESCOLA TARONJA

Equip ESCOLA TARONJA Bàsquet
Cos Técnic
MONITORS:  RAMÓN ROMEU

ESCOLA BLANC

Equip ESCOLA BLANC Bàsquet
Cos Técnic
MONITOR:  PAU FERRAGUT
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.