Instagram Unió Esportiva d'Horta
ESCOLA DE BÀSQUET 2015-2016
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR TORNEIG INFANTIL U.E. d'HORTA-TEMPLE GRUP
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
GALERIA D'IMATGES FLICKR
PILOTES OFICIALS FCBQ
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Equips secció Bàsquet
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

SÈNIOR MASCULÍ

Equip SÈNIOR MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
CESAR
ARENAS PUIGDEVALL
1
Cap
1970
ALFONS
PILAN PERET
3
Cap
1970
FRANCESC
AUSIO NAVARRO
5
Cap
1970
JOSE IGNACIO
SILVA VUELTA
7
Cap
1970
PAU
FERRAGUT ARCOS
8
Cap
1970
POL
MARTINEZ VAZQUEZ
9
Cap
1970
IGNASI
ISERN CASES
10
Cap
1970
JAUME
NOGUERA VALL
11
Cap
1970
QUIM
SANCHEZ AGUILO
12
Cap
1970
ALBERT
VILLALAIN MARQUEZ
77
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: DARIO GARCIA GARCIA

AJUDANT: ADRIÀ ALBARRACIN MARQUEZ

AJUDANT: TXUS LASCUEVAS GARCIA

SOTS-21 MASCULÍ

Equip SOTS-21 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
MARC
PAVON BRUGUE
0
Cap
1970
DAVID
VILA GARCIA
1
Cap
1970
MARTI
GUARDIA SUAREZ
4
Cap
1970
ALBERT
FERNANDEZ VERDEJO
6
Cap
1970
DAVID
ROA MORRAJA
8
Cap
1970
FERRAN
CRUELLS GASCON
10
Cap
1970
LLUIS
ALMIRALL GIL
11
Cap
1970
POL
MARTIN MIQUEL
16
Cap
1970
GABI
NAVARRETE GOMEZ
19
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: DAVID BIOSCA FRECHINA

AJUDANT: PEP GUINALIU LANAU

DELEGAT: ALFRED ANGARIL RODRIGUEZ

JÚNIOR MASCULÍ

Equip JÚNIOR MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
PAU
HERNANDEZ AROLA
1
Cap
1970
CARLOS
AUNOS PRADO
4
Cap
1970
ARNAU
MARTINEZ VIA
6
Cap
1970
POL
LOBO FRESNO
7
Cap
1970
RAUL
MARTINEZ GONZALEZ
12
Cap
1970
JOAQUIM
UZAL JUSTES
13
Cap
1970
ALEX
NATALI VILAMU
18
Cap
1970
MIQUEL
ROJO VERANO
19
Cap
1970
ADRIA
CAMPS BAYONA
21
Cap
1970
MARTI
COMAS LAZARO
32
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: JOAN MARC MAUREL NUÑEZ

AJUDANT

DELEGAT: 

CADET 03 MASCULÍ

Equip CADET 03 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
POL
PAVO COLLADO
4
Cap
1970
PAU
CLIMENT PERONA
7
Cap
1970
TOMAS
PEDROS LIUBICICH
8
Cap
1970
BIEL
MATEU GONZALEZ
9
Cap
1970
GUILLERMO
MUÑOZ CONESA
12
Cap
1970
ALVARO
GARCIA JIMENEZ
13
Cap
1970
ARNAU
BIOSCA ESCARTIN
14
Cap
1970
ARNAU
CELMA RODRIGUEZ
17
Cap
1970
EDUARD
PASCUAL SACRISTAN
19
Cap
1970
SERGIO
SANGIL DE GREGORIO
21
Cap
1970
ORIOL
BALLESTA NOGUERA
23
Cap
1970
JOAN
BELLES FERNANDEZ
32
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: LLUIS ABRALDES BOTER

AJUDANT: DAVID BIOSCA FRECHINA

DELEGAT: 

CADET 04 MASCULÍ

Equip CADET 04 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
HUGO
SANZ BENITO
5
Cap
1970
OMAR
MORENO ZAMORA
6
Cap
1970
RUBEN
LOPEZ SALAS
9
Cap
1970
ARNAU
JORQUERA BLASCO
10
Cap
1970
POL
RODRIGUEZ ARES
12
Cap
1970
FILIP
AGUILERA JANOWIAK
15
Cap
1970
MARC
GUERRERO MOLL
16
Cap
1970
SERGI
SAAVEDRA BARGALLO
20
Cap
1970
PEDRO
APARICIO EGIDO
25
Cap
1970
MARC
TRUCO FELIPE
33
Cap
1970
POL
ABRALDES BOTER
32
Cap
1970
MARC
RUIZ PENALVA
00
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: DANI MESTRE MILLON

AJUDANT: JAUME MESTRE GONZALEZ

DELEGAT: 

CADET BLAU MASCULÍ

Equip CADET BLAU MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
BIEL
SALMERON MILLAS
4
Cap
1970
UNAI
7
Cap
1970
ALEX
MOLINA GARCIA
9
Cap
1970
MANEL
CAÑAVERAS GARCIA
10
Cap
1970
ALEX
VERA TONATO
12
Cap
1970
ALEX
MARTIN FUENTES
13
Cap
1970
JAUME
LACUESTA MARINE
15
Cap
1970
DAMIA
CAMPS BAYONA
18
Cap
1970
SERGI
UBEDA CERVELLO
23
Cap
1970
ADRIA
GARRIGA NIETO
30
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: TXUS LASCUEVAS GARCIA

AJUDANT

DELEGAT: 

INFANTIL MASCULÍ

Equip INFANTIL MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
RAUL
LOPEZ SANCHEZ
1
Cap
1970
ALBERT
SANCHEZ PUERTOLAS
7
Cap
1970
HUGO
CARMONA BENITEZ
10
Cap
1970
RAUL
ROJO VERANO
11
Cap
1970
DAVID
GONZALEZ ROQUE
12
Cap
1970
POL
FAUQUET ABIAN
14
Cap
1970
GERARD
ROBERT LUCENA
15
Cap
1970
DANIEL
CLAVER BATALLA
17
Cap
1970
PAU
ESCRIBANO PEREZ
20
Cap
1970
HECTOR
GONZALEZ CORPAS
21
Cap
1970
POL
GARCIA GAJA
28
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: JOAN CABRERIZO RICART

AJUDANT: XAVIER BATET GARCIA

AJUDANT: GABI NAVARRETE GOMEZ

PRE-INFANTIL MASCULÍ

Equip PRE-INFANTIL MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
MARIO
RUIZ SANCHEZ
2
Cap
1970
MARC
ROMEU CUESTA
8
Cap
1970
ALEIX
MARTINEZ GASPA
9
Cap
1970
JOEL
GONZALEZ TROYA
10
Cap
1970
DAVID
SAN MARTIN MATEOS
15
Cap
1970
ANIOL
PALAU FONT
17
Cap
1970
IAGO
MERIDA VALENCIA
21
Cap
1970
IZAN
ROIG BIEL
22
Cap
1970
EDGAR
FAUST GRACIA
23
Cap
1970
NICO
APARICIO EGIDO
25
Cap
1970
GABRIEL
JIMENEZ SANCHEZ
30
Cap
1970
RUBEN
LAMBERTO JUSTINIANO
32
Cap
1970
PAU
GUERREO MOLL
33
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: RAFEL LOBO COMPTE

AJUDANT

AJUDANT: 

MINI MASCULÍ

Equip MINI MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
ERIC
MARTIN FUENTES
1
Cap
1970
ERIC
GALLEGO NOGUES
4
Cap
1970
DANIEL
GUTIERREZ PLANA
7
Cap
1970
NICO
PALOMAR BADAL
8
Cap
1970
MARC
BOTINAS BADOSA
9
Cap
1970
TONI
GALINDO SANCHEZ
10
Cap
1970
MARC
CALAFELL COSTA
11
Cap
1970
JAN
RODRIGUEZ ARES
12
Cap
1970
MARC
JORDI JARAMAGO
18
Cap
1970
JUAN
TEIXIDÓ PELEGRIN
21
Cap
1970
MARTI
JORQUERA BLASCO
23
Cap
1970
MARTI
ORTEGA ARRANZ
26
Cap
1970
DIDAC
IGLESIA ALBIOL
30
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: PAU FERRAGUT ARCOS

AJUDANT: VICTOR REBOLLO NAVARRO

DELEGAT: SERGI LOPEZ MARQUES

PRE-MINI 09 MASCULÍ

Equip PRE-MINI 09 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
LUEN
AYALA SUCEDO
2
Cap
1970
PAU
REYNA SEGURA
3
Cap
1970
JORGE
ORDIALES ALONSO
5
Cap
1970
POL
FONT SUAREZ
7
Cap
1970
ARNAU
LLASTARRI COSTAN
8
Cap
1970
MARCOS
MUÑOZ MONTILLA
9
Cap
1970
ASIER
SERRATO MENDIOLA
10
Cap
1970
MARÇAL
PRAT MEDINA
11
Cap
1970
FRANCESC
ALBIOL SERRA
13
Cap
1970
GUILLEM
FAUQUET ABIAN
14
Cap
1970
ERIC
ROIG BRAÑAS
21
Cap
1970
ARNAU
BURSET ARMESTO
23
Cap
1970
ALEX
ROCA BUJ
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: ORIOL BOIX ANFOSSO

AJUDANT: MARTÍ GUARDIA SUAREZ

DELEGAT: 

PRE-MINI 10 MASCULÍ

Equip PRE-MINI 10 MASCULÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
ILLIA
KOSIAKOV
1
Cap
1970
BIEL
FONT SUAREZ
7
Cap
1970
BRUNO
OLMO RUIZ
9
Cap
1970
JULEN
SANZ IRIARTE
10
Cap
1970
ERIC
CAVATTONI CANO
12
Cap
1970
OSCAR
APARICIO SANZ
21
Cap
1970
MARC
BARCELO ANGULO
23
Cap
1970
Cos Técnic
NTRENADOR: QUIM SANCHEZ AGUILO

AJUDANT

DELEGAT: 

SÈNIOR FEMENÍ

Equip SÈNIOR FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
ELI
PILLADO MINGUET
3
Cap
1970
CARLA
PINILLOS CASTILLO
4
Cap
1970
LAURA
POCH CAMPABADAL
6
Cap
1970
ALEJANDRA
HERRERIAS HARO
7
Cap
1970
MARIA
EGUIZABAL BARBA
10
Cap
1970
CARLA
PEREZ LAVIÑA
11
Cap
1970
MARINA
TRIGUERO CALLEJAS
13
Cap
1970
NURIA
PRATS GUERRERO
17
Cap
1970
RUT
HERAS DE LA ROSA
18
Cap
1970
IRIS
CEÑA AZNAR
19
Cap
1970
GEMMA
BLAYA BORRAS
20
Cap
1970
MAR
DEL POZO BELARTE
21
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: RAMON ROMEU CATEURA

AJUDANT: ORIOL BOIX ANFOSSO

DELEGAT: IDOIA PINILLOS CASTILLO

CADET FEMENÍ

Equip CADET FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
NEREA
GARCIA GARRIDO
2
Cap
1970
LEONOR
MUÑOZ GONZALEZ
4
Cap
1970
PAULA
PEREZ SOLF
5
Cap
1970
LAIA
RUIZ PENALVA
8
Cap
1970
MARINA
SANCHEZ RODRIGUEZ
12
Cap
1970
MAR
JORDÀ GUZMAN
13
Cap
1970
JUDITH
AROCA VALLS
14
Cap
1970
MONTSE
BUREU MENDEZ
15
Cap
1970
LAIA
LUNA MONTEAGUDO
22
Cap
1970
JUDIT
GRANDE BALLESTA
23
Cap
1970
SARA
BENADUCE RIMOLDI
24
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: DAVID FERRER CAMUÑEZ

AJUDANT: ELI PILLADO MINGUET

DELEGAT: 

INFANTIL FEMENÍ

Equip INFANTIL FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
CARLA
OTERO PUYUELO
3
Cap
1970
JÚLIA
POCH AYELO
8
Cap
1970
VERONICA
ESTELLER CASTILLA
9
Cap
1970
LUCÍA
NAVARRO CHECA
13
Cap
1970
MARIA
SANCHEZ ORELL
15
Cap
1970
MARIA
ARCOS MARTORELL
16
Cap
1970
MARTA
CARRILLO ALSINA
19
Cap
1970
JULIA
CAPDEVILA SOLER
20
Cap
1970
AINA
GAMEZ PINTOR
45
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: LLUIS ABRALDES BOTER

AJUDANT: GISELA BARÓ BAEZA

DELEGAT: 

PRE-INFANTIL FEMENÍ

Equip PRE-INFANTIL FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
JONE
PETREÑAS MARTIN
1
Cap
1970
LAIA
RAMON PASCUAL
3
Cap
1970
PAULA
MARTINEZ GASPA
9
Cap
1970
LAIA
FUMAS MONTORO
12
Cap
1970
ALBA
VALLDOSERA SOCIAS
14
Cap
1970
ASTRID
JARQUE GARCIA
Cap
1970
LUCIA
SANCHEZ OLIVA
20
Cap
1970
IRIA
ROS MOGAS
23
Cap
1970
BERTA
MARQUINA AUSERE
25
Cap
1970
ALEXIA
REXACH BERTRAN
33
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: MARTA FERNANDEZ RODRIGUEZ

AJUDANT: LUIS FERNANDEZ LOPEZ

DELEGAT: 

MINI FEMENÍ

Equip MINI FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
ARIANA
CHAMORRO VILLAGRA
5
Cap
1970
MAIA
REXACH BERTRAN
7
Cap
1970
MARIA
CARMONA PEREZ
8
Cap
1970
MARINA
GAZQUEZ QUILEZ
9
Cap
1970
JÚLIA
SAEZ RIBO
10
Cap
1970
ALBA
PEREZ ORTE
11
Cap
1970
JANA
LARRIPA BENACH
12
Cap
1970
PAULA
TORMOS CAMI
13
Cap
1970
MAR
CAPDEVILA GARRIGA
14
Cap
1970
GABRIELA
GIL SALAZAR
15
Cap
1970
MARBELYS
VALVERDE OROZCO
19
Cap
1970
BERTA
SABANES MUNNE
21
Cap
1970
AINA
PARDO SANCHO
23
Cap
1970
VICTORIA
SANCHEZ DOMINGO
24
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: ELI PILLADO MINGUET

AJUDANT: CARLOS AUNOS PRADO

DELEGAT: 

PRE-MINI FEMENÍ

Equip PRE-MINI FEMENÍ Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
CARLOTA
POCH AYELO
1
Cap
1970
LEIRE
MARTIN FERNANDEZ
3
Cap
1970
ARAN
RAMON PASCUAL
4
Cap
1970
ABRIL
MARTIN FONT
6
Cap
1970
JÚLIA
JORDI JARAMAGO
8
Cap
1970
RUT
MARTIN ALVAREZ
12
Cap
1970
MARTINA
CARMONA BENITEZ
13
Cap
1970
MIA
TALLON RONDA
15
Cap
1970
CLAUDIA
MENDOZA OGAZÓN
17
Cap
1970
ITZIAR
CABALLERO BERMEJO
18
Cap
1970
NOA
MARTIN ALVAREZ
21
Cap
1970
MARTINA
BACHS PAREDES
22
Cap
1970
CLAUDIA
MOLANO ROBLES
23
Cap
1970
Cos Técnic
ENTRENADOR: MAITE GREGORIO FAUCHA

AJUDANT

DELEGAT: 

ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.