Equips secció Patinatge
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Grup competició

Equip Grup competició Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Patricia
Boj Blasco
Cap
2003
Laura
Carrillo Mu?oz
Cap
1996
M?nica
Cubells Ferrer
Cap
1998
Emma
Fernandez Bleda
Cap
2002
Laia
Pesquer Bagan
Cap
2004
Marina
Quilez Fernandez
Cap
2002
Xantal
Ramírez de Pablo
Cap
1990
Marta
Ramírez Martí
Cap
2003
Noa
Rodergas Díaz
Cap
2005
Martina
Sanz Guart
Cap
2004
Andrea
Sebastian Villegas
Cap
2002
Laia
Sebastian Villegas
Cap
2002
Júlia
Simó Iserte
Cap
1999
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens

 

 

Grup Certificat

Equip Grup Certificat Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Carla
Asensio Vi?uela
Cap
2001
Irene
Asensio Vi?uela
Cap
2003
Alba
Bra?as Hernandez
Cap
2001
Berta
De la Rosa Cosculluela
Cap
2001
Eva
Delgado de Diego
Cap
2000
Gemma
Gatnau Tremoleda
Cap
2002
Ariadna
Giralt Silva
Cap
2004
Cl?udia
Giralt Silva
Cap
2002
Bet
G?dia Lagunilla
Cap
2006
Lucía
González Martínez
Cap
2004
Andrea
López Gonzálvez
Cap
2004
Nidhi
Nagdev Nagdev
Cap
1994
Rebeca
Perich Rodríguez
Cap
2006
Mar
Riera Bassa
Cap
2004
Célia
Rodríguez Casas
Cap
2001
Ada
Rodriguez Serrano
Cap
2001
Ada
Rubio Alonso
Cap
2005
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens
  • Xantal Ramírez

Iniciació - A

Equip Iniciació - A Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alba
Gonzalez Porras
Cap
2004
Diana
Jordan Santos
Cap
2004
Laura
López Cuadrado
Cap
2006
Alba
Mas Puig
Cap
2003
Sara
Oms Gudiol
Cap
2004
Adri?
Ruiz Martinez
Cap
1999
Sofía
Salvadó Pi?eiro
Cap
2006
Matías
Schelotto Levanavicius
Cap
2006
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Sónia Múñoz Costa

Iniciació - B

Equip Iniciació - B Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alba
Camacho Benavides
Cap
2006
Aina
Corpas Cruz
Cap
2008
Nerea
Galán Benitez
Cap
2006
Anna
Garcia Piera
Cap
2006
Alba
Greco Guillaumet
Cap
2007
Nerea
Gutierrez Carrilero
Cap
2006
Carlota
Nadal Perea
Cap
2007
Maria
Redondo Serra
Cap
2007
Laia
Rodriguez López
Cap
2007
Ariadna
Vilau Allué
Cap
2006
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Sónia Muñoz Costa

Iniciació - C

Equip Iniciació - C Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alba
Duque Oca?a
Cap
2008
Cayetana
Martínez Fernández
Cap
2008
Helena
Vilau Allué
Cap
2010
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Sonia Muñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Veronica Sanz Hernandez
  • Berta Lajara Moliner

Iniciació - D

Equip Iniciació - D Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Gemma
Corpas Cruz
Cap
2011
Andrea
Duque Ocaña
Cap
2011
Lucía
Galán Benitez
Cap
2010
Naiade
Guilera Ortiz
Cap
2009
Paula
López Abad
Cap
2010
Martina
López Herrera
Cap
2011
Carla
Lozano Ramírez
Cap
2011
Lara
Pérez Fayos
Cap
2010
Noa
Vázquez Martínez
Cap
2009
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Monitores:

  • Veronica Sanz Hernandez
  • Berta Berenguer
  • Berta Lajara Moliner
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.