Equips secció Patinatge
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Grup competició

Equip Grup competició Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Nadia
Alsinet Dameson
Cap
1995
Laura
Avilés Berruezo
Cap
1995
Patricia
Boj Blasco
Cap
2003
Mònica
Cubells Ferrer
Cap
1998
Giuliana Gina
Engerlani Rodriguez
Cap
2002
Emma
Fernandez Bleda
Cap
2002
Laia
Fernandez Zurita
Cap
2001
Claudia
Garcia Cocera
Cap
2004
Teresa
Garcia Garcia
Cap
2004
Gemma
Gatnau Tremoleda
Cap
2002
Clàudia
Giralt Silva
Cap
2002
Bet
Gòdia Lagunilla
Cap
2006
Lucía
González Martínez
Cap
2004
Berta
Llorca Sans
Cap
2001
Laia
Pesquer Bagan
Cap
2004
Marina
Quilez Fernandez
Cap
2002
Xantal
Ramírez de Pablo
Cap
1990
Marta
Ramírez Martí
Cap
2003
Mar
Riera Bassa
Cap
2004
Noa
Rodergas Díaz
Cap
2005
Martina
Sanz Guart
Cap
2004
Matías
Schelotto Levanavicius
Cap
2006
Andrea
Sebastian Villegas
Cap
2002
Laia
Sebastian Villegas
Cap
2002
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens

 

 

Grup Certificat

Equip Grup Certificat Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Carla
Asensio Viñuela
Cap
2001
Irene
Asensio Viñuela
Cap
2003
Alba
Brañas Hernandez
Cap
2001
Berta
De la Rosa Cosculluela
Cap
2001
Ariadna
Giralt Silva
Cap
2004
Diana
Jordan Santos
Cap
2004
Laura
López Cuadrado
Cap
2006
Alba
Mas Puig
Cap
2003
Rebeca
Perich Rodríguez
Cap
2006
Célia
Rodríguez Casas
Cap
2001
Ada
Rodriguez Serrano
Cap
2001
Ada
Rubio Alonso
Cap
2005
Sofía
Salvadó Piñeiro
Cap
2006
Cap
1970
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens
  • Xantal Ramírez

Iniciació - A

Equip Iniciació - A Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Alba
Gonzalez Porras
Cap
2004
Isabella
Maldonado
Cap
2007
Ariadna
Vilau Allué
Cap
2006
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Sónia Múñoz Costa

Iniciació - B

Equip Iniciació - B Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Guillem
Ballester
Cap
2007
Alba
Camacho Benavides
Cap
2006
Aina
Corpas Cruz
Cap
2008
Alba
Duque Ocaña
Cap
2008
Nerea
Galán Benitez
Cap
2006
Anna
Garcia Piera
Cap
2006
Nerea
Gutierrez Carrilero
Cap
2006
Adriana
Lumbreras Bolivar
Cap
2008
Cayetana
Martínez Fernández
Cap
2008
Carlota
Nadal Perea
Cap
2007
Maria
Redondo Serra
Cap
2007
Laia
Rodriguez López
Cap
2007
Lara
Vidaller
Cap
2004
Helena
Vilau Allué
Cap
2010
Cap
1970
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Sónia Muñoz Costa

Iniciació - C

Equip Iniciació - C Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Anna
Basilio
Cap
2011
Anna
Cera
Cap
2011
Andrea
Duque Ocaña
Cap
2012
Lucía
Galán Benitez
Cap
2010
Martina
Garrigos
Cap
2011
Naiade
Guilera Ortiz
Cap
2009
Carla
Lozano Ramírez
Cap
2011
Candela
Martínez Fernández
Cap
2010
Lara
Pérez Fayos
Cap
2010
Noa
Vázquez Martínez
Cap
2009
Cap
1970
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Sonia Muñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo
Monitores:
  • Veronica Sanz Hernandez
  • Berta Lajara Moliner

Iniciació - D

Equip Iniciació - D Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Gemma
Corpas Cruz
Cap
2011
Arwen
Font
Cap
2011
Anabel
Hornyak
Cap
2011
Miranda
Moreno
Cap
2011
Daniela
Palazon
Cap
2011
Lucia
Plasencia
Cap
2011
Samanta
Polo
Cap
2011
Alexia
Rybka
Cap
2011
Monica
Tallada
Cap
2011
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.