Equips secció Patinatge
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Equip Junior-Senior

Equip Equip Junior-Senior Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Nerea
Arenas Marquez
Cap
1999
Laura
Avilés Berruezo
Cap
1995
Giuliana Gina
Engerlani Rodriguez
Cap
2002
Emma
Fernandez Bleda
Cap
2002
Laia
Fernandez Zurita
Cap
2001
Anna
Garcia Picazo
Cap
2002
Clàudia
Giralt Silva
Cap
2002
Xantal
Ramírez de Pablo
Cap
1990
Andrea
Sebastian Villegas
Cap
2002
Laia
Sebastian Villegas
Cap
2002
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Xantal Ramirez

 

 

Equip Infantil-Cadet-Juvenil

Equip Equip Infantil-Cadet-Juvenil Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Georgina
Barea Villalonga
Cap
2008
Bet
Gòdia Lagunilla
Cap
2006
Noa
Gonzalez Gonzalez
Cap
2008
Lucía
González Martínez
Cap
2004
Eva
Lachica Bosch
Cap
2003
Laura
López Cuadrado
Cap
2006
Laia
Pesquer Bagan
Cap
2004
Mar
Riera Bassa
Cap
2004
Ada
Rubio Alonso
Cap
2005
Sofía
Salvadó Pi?eiro
Cap
2006
Martina
Sanz Guart
Cap
2004
Matías
Schelotto Levanavicius
Cap
2006
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Xantal Ramírez

Grup Certificat

Equip Grup Certificat Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Lucia
Escalante Cortés
Cap
2007
Diana
Jordan Santos
Cap
2004
Elia
Mansó Parra
Cap
2007
Cayetana
Martínez Fernández
Cap
2008
Maria
Redondo Serra
Cap
2007
Ariadna
Vilau Allué
Cap
2006
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Sónia Múñoz Costa

Iniciació - A

Equip Iniciació - A Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Mireia
Anguera Sánchez
Cap
2005
Ariadna
Barea Villalonga
Cap
2009
Alba
Camacho Benavides
Cap
2006
Anna
Cera Muñoz
Cap
0006
Aina
Corpas Cruz
Cap
2008
Alba
Duque Ocaña
Cap
2008
Nerea
Galán Benitez
Cap
2006
Isabella
Maldonado Heins
Cap
2008
Lara
Pérez Fayos
Cap
2010
Laia
Rodriguez López
Cap
2007
Helena
Vilau Allué
Cap
2010
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Sónia Muñoz Costa

Iniciació - B

Equip Iniciació - B Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Anna
Basilio Alquezar
Cap
2009
Martina
Garrigós Mendoza
Cap
2008
Adriana
Lumbreras Bolivar
Cap
2008
Carla
Robles Morales
Cap
2008
Aina
Santos Mesplé
Cap
2005
Lara
Vidaller Trillo
Cap
2004
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Sonia Muñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Iniciació - C

Equip Iniciació - C Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Gemma
Corpas Cruz
Cap
2011
Andrea
Duque Ocaña
Cap
2012
Sara
Expósito Cuyas
Cap
2009
Anna
Fernandez abril
Cap
2007
Elsa
Fernandez Solé
Cap
2006
Arwen
Font Jubierre
Cap
2010
Lucía
Galán Benitez
Cap
2010
Leire
López Fernández
Cap
2004
Candela
Martínez Fernández
Cap
2010
Miranda Amelia
Moreno Prada
Cap
2009
Maria Rita
Ortega Batlle
Cap
2008
Xana
Peinado Huerta
Cap
2008
Samanta Melis
Polo Pizarro
Cap
2008
Alexia
Rybka Zamorano
Cap
2010
Judith
Soto Mur
Cap
2002
Monica
Tallada Siles
Cap
2007
Noa
Vázquez Martínez
Cap
2009
Cap
1970
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo

Iniciació - D

Equip Iniciació - D Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Edith
González González
Cap
2013
Valeria
Nadal Perea
Cap
2012
Ariana esther
Novas Pasarin
Cap
2007
Lucia
Plasencia Torrecilla
Cap
2010
Ivette
Ribó Nicolau
Cap
2010
Abril
Roca Palasí
Cap
2012
Iker
Rueda
Cap
2010
Claudia
Salom Jaumejuan
Cap
2008
Ivan
Todo Prats
Cap
2010
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo

Iniciació - E

Equip Iniciació - E Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Clara
Borràs Monté
Cap
2006
Melani
Coello Morales
Cap
2012
Aina
Guillén Iglesias
Cap
2012
Laia
Levano Rugel
Cap
2013
Núria
Ribas Vellvé
Cap
2011
Ona
Roijals Sebastià
Cap
2012
Altair
Vilouta Araujo
Cap
2013
Freya Diana
Vilouta Araujo
Cap
2011
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2020 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.