Equips secció Hoquei
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Prebenjamí - A

Equip Prebenjamí - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: 

Delegat: 

Prebenjamí - B

Equip Prebenjamí - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: PERE PIBERNAT 

Delegat: MANEL ROYO

 

Benjamí - A

Equip Benjamí - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: OSCAR COLLADO

Delegat: MIGUEL ANGEL ARCE

Benjamí - B

Equip Benjamí - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JORDI COSTA

Delegat: ALBERT INGLES

Aleví - A

Equip Aleví - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: ORIOL BLASCO

Delegat: SERGI GALLEGO

Aleví - B

Equip Aleví - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: KEVIN RODRIGUEZ

Delegat: SERGIO MARIN

  CHRISTIAN COLLADO

Aleví - C

Equip Aleví - C Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JESUS RODENAS

Infantil - A

Equip Infantil - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JOAN PUJOL

Delegat: JOSE MARIA SEGURA

Infantil - B

Equip Infantil - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JAVIER ORDIALES

Infantil - C

Equip Infantil - C Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: POL FERNÁNDEZ DE CUEVAS

Delegat: SALVADOR MANZANARES

 

 

 

Juvenil - A

Equip Juvenil - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JOSE A. CRUZ

Juvenil - B

Equip Juvenil - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JORDI COSTA

Delegat: FELIX VICÉN

Júnior - A

Equip Júnior - A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: DANI MIRAS

Delegat: Mª JESUS CALVO

Júnior - B

Equip Júnior - B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: DANI MIRAS

Delegat: RUBEN GUIMERA

Segona CAT Masc

Equip Segona CAT Masc Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: KEVIN RODRIGUEZ

Delegats: JOSE Mª FERNÁNDEZ DE CUEVAS

    FELIX VICÉN

 

Tercera CAT Masc

Equip Tercera CAT Masc Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JOAN PUJOL

Delegat: JOSÉ A. CRUZ

Primera CAT FEM

Equip Primera CAT FEM Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: JESÚS CALVETE

Delegat: MARTA C. PINEDA

Veterans

Equip Veterans Hoquei
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.