Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Octubre 2021
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
19089
Benjamí BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
25.09.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DANI PEDROSA
HC CASTELLAR C
1
2
UE HORTA
19090
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
25.09.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA A
4
0
UE HORTA
19091
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
25.09.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
3
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM B
19092
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
25.09.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
7
CLUB VILASSAR HOQUEI
19093
3CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
25.09.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA
2
3
UE HORTA
19094
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
25.09.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
6
CH JUNEDA A
19095
Benjamí BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
25.09.2021
17:15
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI JESÚS, MARIA, I JOSEP
JESUS MARIA I JOSEP B
5
6
UE HORTA
19097
Sènior Masculí 1era Cat. 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
25.09.2021
18:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
3
CP RODA
19096
1CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
25.09.2021
20:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
3
MOLLET HC
19098
Aleví ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
26.09.2021
10:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
11
7
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM C
19099
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
26.09.2021
12:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
2
CPI LA SAGRERA B
19100
Júnior JUN OR 2A
Junior A
Día:
Hora:
26.09.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ D ESPORTS CAN VIOLÍ
UNIÓ ESPORTIVA LA GARRIGA
3
11
UE HORTA
19101
Juvenil JUV PL 1
Juvenil B
Día:
Hora:
26.09.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL
PHC SANT CUGAT B
7
1
UE HORTA
19103
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
02.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA THORO
GEIEG A
8
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19104
Alevi ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
02.10.2021
13:15
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA C
1
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19105
Alevi ALE PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
02.10.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
12
2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM D
19106
Benjami BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
02.10.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
3
PHC SANT CUGAT F
19107
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
02.10.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D HOQUEI TORRE ROJA
CH CALDES RECAM LÀSER C
11
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19108
Benjami BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
02.10.2021
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
10
4
CP TORRELLES A
19109
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
03.10.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA LA CLOTA
CH CLARET
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19110
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.10.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
1
4
CLUB OLESA PATÍ B
19111
Junior JUN PL 1
Junior B
Día:
Hora:
03.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
1
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM D
19112
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
03.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA TORRELLES
CP TORRELLES A
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19113
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
03.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
0
JESUS MARIA I JOSEP
19114
1 CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
03.10.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ FONS DE LES CREUS
CH ARENYS DE MAR VIALSER
6
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
19115
1 CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO ESPORTIU CP VIC
CP VIC
UNIO ESPORTIVA D'HORTA
19129
1CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
08.10.2021
21:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
8
4
FOMENT DEPORTIU CASSANENC
19130
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
09.10.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA
5
8
UE HORTA
19132
1CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
09.10.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CERDANYOLA CH
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.