Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Juny 2021
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
18807
Benjamí BENJAMÍ OR - Grup 3A
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.10.2020
14:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
FC MARTINENC-A
18806
Benjamí BENJAMÍ PLATA - Grup 11
Benjamí - B
Día:
Hora:
17.10.2020
14:00
Lloc:
Direcció:
Passeig Sant Oleguer, 21 - Sabadell
CEH SABADELL-C
UE HORTA-B
18840
Júnior JUNIOR OR COPA Gr. 2C
Júnior - A
Día:
Hora:
27.03.2021
12:34
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou-B
18841
Aleví ALEVÍ OR COPA Gr. 1C
Aleví - B
Día:
Hora:
27.03.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
CH SANTA PERPÈTUA-A
18848
Aleví ALEVÍ OR PREFERENT Gr. 2P
Aleví - A
Día:
Hora:
28.03.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Torrent de Cal Xicarro s/n - TORRELLES DE LLOBREGAT
CP TORRELLES-A
UE HORTA-A
18849
Infantil INFANTIL OR COPA Gr. 3C
Infantil - A
Día:
Hora:
28.03.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
c/josep rovira 14 - Sant Sadurní d'Anoia
CE NOIA Freixenet-B
UE HORTA-A
18850
Júnior JUNIOR OR COPA Gr. 2C
Júnior - A
Día:
Hora:
28.03.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC-A
UE HORTA-A
18851
Fem17 FEM17 - Grup A
FEM-17
Día:
Hora:
28.03.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
HC PALAU PLEGAMANS
18852
3CAT TERCERA CATALANA - Grup C2
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
28.03.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
Finved CAPELLADES HC
18853
Infantil INFANTIL OR COPA Gr. 3C
Infantil - A
Día:
Hora:
28.03.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
IGUALADA HC-C
18925
Infantil Infantil Or Gr. 3 C
Infantil - A
Día:
Hora:
17.04.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
JMJ
1
11
UEH
18926
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
17.04.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Torrelles
Torrelles
3
3
UEH
18923
Aleví Aleví Or Preferent Gr. 2P
Aleví - A
Día:
Hora:
17.04.2021
13:15
Lloc:
Direcció:
Palau de Plemans
Palau de plegamans
5
11
UEH
18928
Junior Junior Or Gr. 2C
Júnior - A
Día:
Hora:
17.04.2021
13:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
9
3
Noia
18929
Senior Femení Primera Catalana
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
17.04.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
2
Igualada
18924
Infantil Infantil plata Gr. 5
Infantil - B
Día:
Hora:
17.04.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
5
La Garriga
18927
Junior
Júnior - B
Día:
Hora:
17.04.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
Calafell
Calafell
4
6
UEH
18921
Mini Fem Mini Fem
Mini FEM
Día:
Hora:
17.04.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
Sferic Terrassa
Sferic Terrassa
1
4
UEH
18922
Benjamí
Benjamí - A
Día:
Hora:
17.04.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
1
Cerdanyola
18930
Fem 17 Fem 17 Gr. A
FEM-17
Día:
Hora:
17.04.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
2
Cerdanyola
18933
Aleví Aleví Plata Gr. 6
Aleví - C
Día:
Hora:
18.04.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
8
4
Sant Josep de Badalona
18935
Juvenil Juvenil Plata Gr. 4
Juvenil - B
Día:
Hora:
18.04.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
16
0
Claret
18932
Benjamí
Benjamí - B
Día:
Hora:
18.04.2021
12:00
Lloc:
Direcció:
Mollet del Vallès
Mollet
8
9
UEH
18934
Aleví Aleví Or Gr. 1C
Aleví - B
Día:
Hora:
18.04.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
10
Santa Perpetua de Mogoda
18936
Senior Masculí Segona Cat Masc
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
18.04.2021
20:00
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc
2
6
UEH
18931
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
18.04.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
Sant Cugat
18949
Fem 17
FEM-17
Día:
Hora:
23.04.2021
20:15
Lloc:
Direcció:
Voltregà
4
0
UEH
18938
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
24.04.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Maristes Sant Joan
4
0
UEH
18940
Benjamí BENJAMÍ OR - Grup 3A
Benjamí - A
Día:
Hora:
24.04.2021
11:15
Lloc:
Direcció:
CPI Sagrera
3
5
UEH
18943
Infantil Infantil Or Gr. 3 C
Infantil - A
Día:
Hora:
24.04.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
3
Sant Just
18937
Mini Fem
Mini FEM
Día:
Hora:
24.04.2021
15:45
Lloc:
Direcció:
CPI Sagrera
1
3
UEH
18942
Infantil Infantil plata Gr. 5
Infantil - B
Día:
Hora:
24.04.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
5
3
UEH
18941
Aleví C Aleví Plata Gr. 6
Aleví - C
Día:
Hora:
24.04.2021
16:45
Lloc:
Direcció:
Sitges
15
9
UEH
18945
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
24.04.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Cambrils
UEH
4
7
Cambrils
18946
Junior Junior Or Gr. 2C
Júnior - A
Día:
Hora:
24.04.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
El Vendrell
El Vendrell
4
2
UEH
18950
Aleví Aleví Or Gr. 1C
Aleví - B
Día:
Hora:
24.04.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
JMJ
8
1
UEH
18939
Benjamí Benjami Plata Gr. 11
Benjamí - B
Día:
Hora:
25.04.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEHorta
UEH
4
9
Castellar
18947
Senior masculí Tercera Cat masc
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
25.04.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
4
Els Monjos
18944
Juvenil JUVENIL PLATA - Grup 4
Juvenil - B
Día:
Hora:
25.04.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
Palau de Plegamans
Palau de Plegamans
5
3
UEH
18948
Senior Femení Primera CAT FEM
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
25.04.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
Cerdanyola
Cerdanyola
2
3
UEH
18951
Mini Fem
Mini FEM
Día:
Hora:
02.05.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
CPI La Sagrera
18953
Fem 17
FEM-17
Día:
Hora:
02.05.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
7
C.H Vila-sana
18961
Aleví Aleví Or preferent gr P4
Aleví - A
Día:
Hora:
07.05.2021
20:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
13
Girona A
18962
Aleví Aleví Or preferent gr P4
Aleví - A
Día:
Hora:
08.05.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
UEH
Voltregà A
14
2
UEH
18969
Seníor Femení Primera Cat Fem
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
08.05.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
Mollet del Vallès
Mollet
3
1
UEH
18963
Infantil
Infantil - B
Día:
Hora:
08.05.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
7
Mollerusa
18964
Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
08.05.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
2
Sentmenat A
18965
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
08.05.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
6
Salle Bonanova
18968
Seníor Masculí
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
08.05.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
6
2
Calafell
18966
Junior
Júnior - B
Día:
Hora:
09.05.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
9
Arenys de Mar
18956
Mini Fem
Mini FEM
Día:
Hora:
09.05.2021
11:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
0
Martinenc
18959
Aleví
Aleví - C
Día:
Hora:
09.05.2021
11:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
19
5
Sferic Terrassa
18967
Junior
Júnior - A
Día:
Hora:
09.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
4
Girona
18960
Aleví
Aleví - B
Día:
Hora:
09.05.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
Igualada
Igualada
9
4
UEH
18958
Benjamí B
Benjamí - B
Día:
Hora:
09.05.2021
17:15
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
UEH
18957
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
09.05.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
CP Congrés
19007
Aleví ALEVÍ COPA CATALANA gr.J
Aleví - C
Día:
Hora:
15.05.2021
13:00
Lloc:
Direcció:
Ronda dels Espors - Centelles
CP CENTELLES
11
4
UE HORTA-C
19002
Juvenil JUVENIL COPA FEDERACIÓ gr.D
Juvenil - A
Día:
Hora:
15.05.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
Jaume Balmes - TONA
HP TONA
1
9
UE HORTA-A
19011
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - Grup 4
Prebenjamí
Día:
Hora:
15.05.2021
16:04
Lloc:
Direcció:
c/Sicilia,333 - Barcelona
CH CLARET-B
4
1
UE HORTA
19010
Benjamí BENJAMÍ PLATA - Grup 11
Benjamí - B
Día:
Hora:
15.05.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
4
3
FC MARTINENC-B
Crònica:

 

19004
Infantil INFANTIL COPA FEDERACIÓ gr.F
Infantil - B
Día:
Hora:
15.05.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT-B
1
5
UE HORTA-B
Crònica:

 

19009
1CAT FEM PRIMERA CATALANA FEMENINA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
15.05.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
6
2
HC SFERIC
19003
Juvenil JUVENIL COPA CATALANA gr.F
Juvenil - B
Día:
Hora:
15.05.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
6
4
CP MASQUEFA-A
19000
2CAT SEGONA CATALANA - gr. 3-1
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
15.05.2021
19:50
Lloc:
Direcció:
Cami de Sant Jeroni, - Sant Pere de Riudebitlles
CP RIUDEBITLLES
4
5
UE HORTA
19008
Aleví ALEVI OR PREFERENT gr P4
Aleví - A
Día:
Hora:
16.05.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
5
0
CP VOLTREGÀ-C
18998
Fem17 I Eliminatòria Copa Cat FEM17
FEM-17
Día:
Hora:
16.05.2021
12:00
Lloc:
Direcció:
AV.TARRAGONA S/N - MALGRAT DE MAR
CP MALGRAT Abaden
5
1
UE HORTA
19001
Júnior JÚNIOR COPA FEDERACIÓ gr.A
Júnior - A
Día:
Hora:
16.05.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
Torrent d'en Terra, s/n - Arenys de Munt
CE ARENYS DE MUNT-B
3
8
UE HORTA-A
18999
Júnior JÚNIOR COPA CATALANA gr.F
Júnior - B
Día:
Hora:
16.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Ctra. Argentona s/n - Vilassar de Mar
VILASSAR HC
2
5
UE HORTA-B
19006
Aleví ALEVÍ COPA FEDERACIÓ gr.D
Aleví - B
Día:
Hora:
16.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
6
14
CE ARENYS DE MUNT-B
19005
Infantil INFANTIL COPA CATALANA gr.E
Infantil - A
Día:
Hora:
16.05.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
Av. de l'Alcalde Pere Molas - VILA-SECA
CH VILA-SECA-A
4
8
UE HORTA-A
19020
Juvenil JUVENIL COPA CATALANA gr.F
Juvenil - B
Día:
Hora:
21.05.2021
21:45
Lloc:
Direcció:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC-D
5
3
UE HORTA-B
19025
MiniFem MINIFEM - Grup C
Mini FEM
Día:
Hora:
22.05.2021
09:00
Lloc:
Direcció:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT
2
3
UE HORTA
19022
Aleví ALEVÍ COPA FEDERACIÓ gr.D
Aleví - B
Día:
Hora:
22.05.2021
13:00
Lloc:
Direcció:
c/ Catalunya s/n - Taradell
CP TARADELL-A
5
4
UE HORTA-B
19015
Fem17 I Eliminatòria Copa Cat FEM17
FEM-17
Día:
Hora:
22.05.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
4
CP MALGRAT Abaden
19014
Benjamí BENJAMÍ OR - Grup 3P
Benjamí - A
Día:
Hora:
22.05.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
7
0
PHC SANT CUGAT-A
19019
Juvenil JUVENIL COPA FEDERACIÓ gr.D
Juvenil - A
Día:
Hora:
22.05.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
13
1
CH LLORET
19017
2CAT SEGONA CATALANA - gr. 3-1
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
22.05.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
6
2
CP SANT RAMON
19024
MiniFem MINIFEM - Grup C
Mini FEM
Día:
Hora:
23.05.2021
09:00
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC
4
1
UE HORTA
19023
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - Grup 4
Prebenjamí
Día:
Hora:
23.05.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
1
FC MARTINENC-B
19016
3CAT TERCERA CATALANA - gr. 3-2
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
23.05.2021
10:45
Lloc:
Direcció:
Sardenya 32 - Terrassa
HC SFERIC
2
6
UE HORTA
19021
Infantil INFANTIL COPA FEDERACIÓ gr.F
Infantil - B
Día:
Hora:
23.05.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
1
2
IGUALADA HC-D
19018
Júnior JÚNIOR COPA FEDERACIÓ gr.A
Júnior - A
Día:
Hora:
23.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
4
6
CH JUNEDA
19067
Sènior
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
29.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Vilanova
Vilanova
2
4
UEH
19064
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
29.05.2021
13:45
Lloc:
Direcció:
Manresa
3
3
UEH
19055
Mini Fem Mini Fem
Mini FEM
Día:
Hora:
29.05.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
Sentmenat
19058
Infantil Infantil copa fed. gr.f
Infantil - B
Día:
Hora:
29.05.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
Santa Perpetua
4
3
UEH
19063
Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.05.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
2
Figueres
19066
Junior
Júnior - A
Día:
Hora:
29.05.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Taradell
5
6
UEH
19059
Benjami
Benjamí - A
Día:
Hora:
29.05.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
1
4
Sentmenat
19065
Junior
Júnior - B
Día:
Hora:
29.05.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
4
Cubelles
19060
Aleví
Aleví - C
Día:
Hora:
30.05.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
2
12
Olesa
19061
Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
30.05.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
10
4
Girona
19062
Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
30.05.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
4
Congrès
19057
Benjamí B
Benjamí - B
Día:
Hora:
30.05.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
UEH
19056
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
30.05.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
1
Castellet
19073
Aleví
Aleví - B
Día:
Hora:
04.06.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
6
Jesuïtes Sarrià
19070
Benjamí
Benjamí - B
Día:
Hora:
05.06.2021
13:00
Lloc:
Direcció:
Santa Perpetua
Santa Perpetua
5
6
UEH
19075
Infantil
Infantil - B
Día:
Hora:
05.06.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
8
0
Figueres
19072
Aleví
Aleví - C
Día:
Hora:
05.06.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
Santa Perpetua
Santa Perpetua
6
6
UEH
19078
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
05.06.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
9
Juneda
19069
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
05.06.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
2
CH Prat
19079
Junior
Júnior - B
Día:
Hora:
05.06.2021
19:45
Lloc:
Direcció:
UEH
Tordera
10
3
UEH
19071
Benjamí
Benjamí - A
Día:
Hora:
06.06.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
3
Sentmanat
19074
Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
06.06.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
9
Reus Deportiu
19076
Infantil
Infantil - A
Día:
Hora:
06.06.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
GEIG
1
1
UEH
19077
Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
06.06.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
Bigues i Riells
2
7
UEH
19080
Junior
Júnior - A
Día:
Hora:
06.06.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
1
Igualda
19084
Aleví
Aleví - A
Día:
Hora:
12.06.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Vilassar de Mar
5
3
UEH
19085
Juvenil
Juvenil - B
Día:
Hora:
12.06.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
Vilafranca
19086
Juvenil
Juvenil - A
Día:
Hora:
13.06.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Vilafranca del Penedès
Vilafranca del Penedès
5
1
UEH
19082
Benjamí
Benjamí - B
Día:
Hora:
13.06.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
6
Barberà
19083
Benjamí
Benjamí - A
Día:
Hora:
13.06.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
Sentmenat
Sentmenat
2
2
UEH
19081
Prebenjamí
Prebenjamí
Día:
Hora:
13.06.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Piera
Piera
4
1
UEH
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.