Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Desembre 2021
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
19089
Benjamí BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
25.09.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DANI PEDROSA
HC CASTELLAR C
1
2
UE HORTA
19090
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
25.09.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA A
4
0
UE HORTA
19091
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
25.09.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
3
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM B
19092
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
25.09.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
7
CLUB VILASSAR HOQUEI
19093
3CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
25.09.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA
2
3
UE HORTA
19094
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
25.09.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
6
CH JUNEDA A
19095
Benjamí BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
25.09.2021
17:15
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI JESÚS, MARIA, I JOSEP
JESUS MARIA I JOSEP B
5
6
UE HORTA
19097
Sènior Masculí 1era Cat. 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
25.09.2021
18:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
3
CP RODA
19096
1CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
25.09.2021
20:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
3
MOLLET HC
19098
Aleví ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
26.09.2021
10:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
11
7
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM C
19099
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
26.09.2021
12:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
2
CPI LA SAGRERA B
19100
Júnior JUN OR 2A
Junior A
Día:
Hora:
26.09.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ D ESPORTS CAN VIOLÍ
UNIÓ ESPORTIVA LA GARRIGA
3
11
UE HORTA
19101
Juvenil JUV PL 1
Juvenil B
Día:
Hora:
26.09.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL
PHC SANT CUGAT B
7
1
UE HORTA
19103
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
02.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA THORO
GEIEG A
8
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19104
Alevi ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
02.10.2021
13:15
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA C
1
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19105
Alevi ALE PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
02.10.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
12
2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM D
19106
Benjami BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
02.10.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
3
PHC SANT CUGAT F
19107
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
02.10.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D HOQUEI TORRE ROJA
CH CALDES RECAM LÀSER C
11
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19108
Benjami BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
02.10.2021
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
10
4
CP TORRELLES A
19110
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.10.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
1
4
CLUB OLESA PATÍ B
19111
Junior JUN PL 1
Junior B
Día:
Hora:
03.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
1
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM D
19112
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
03.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA TORRELLES
CP TORRELLES A
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19113
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
03.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
0
JESUS MARIA I JOSEP
19114
1 CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
03.10.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ FONS DE LES CREUS
CH ARENYS DE MAR VIALSER
6
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
19115
1 CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO ESPORTIU CP VIC
CP VIC
4
3
UE HORTA
19129
1CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
08.10.2021
21:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
8
4
FOMENT DEPORTIU CASSANENC
19130
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
09.10.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA
5
8
UE HORTA
19132
1CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
09.10.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
5
CERDANYOLA CH
19138
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
15.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
3
4
UE HORTA-B
19133
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
16.10.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
Torrelles
Torrelles
4
2
UE HORTA-B
19136
Benjamí BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
16.10.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
Santa Sadurní
Santa Sadurni
5
6
UE HORTA-A
19171
Júnior JUN OR 2A
Junior A
Día:
Hora:
16.10.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
4
5
OLOT
19143
Junior JUN PL 1
Junior B
Día:
Hora:
16.10.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
La Salle
La Salle
4
3
UE HORTA-B
19137
Aleví ALE PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
16.10.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
0
14
UE HORTA-A
19142
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
16.10.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
5
2
CPI Sagrera
19139
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
16.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
9
0
Martinenc B
19135
Benjamí BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
17.10.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
Sabadell
Sabadell
3
2
UE HORTA-B
19141
Juvenil JUV PL 1
Juvenil B
Día:
Hora:
17.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
4
0
CPI Sagrera
19134
Prebenjamí PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
17.10.2021
13:00
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc
0
4
UE HORTA-A
19140
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
17.10.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
Palau de Plegamants
Palau de Plegamants
14
1
UE HORTA-A
19170
Veterans LCV GRUP B 2B
Veterans
Día:
Hora:
19.10.2021
21:45
Lloc:
Direcció:
PREMIA
CLUB HOQUEI PREMIA QUADIS
3
4
UE HORTA
19155
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
23.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
BADALONA
CP SANT JOSEP BADALONA
5
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19156
Benjami BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
23.10.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA B
2
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19157
Juvenil JUV OR 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
23.10.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALAFELL
CLUB PATI CALAFELL A
6
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19158
Alevi ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
23.10.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
9
8
HC PALAU PLEGAMANS C
19159
Alevi ALE PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
23.10.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
9
0
MARISTES SANT JOAN
19160
Junior JUN OR 2A
Junior A
Día:
Hora:
23.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS DE VILA-SECA
CLUB HOQUEI VILA-SECA
6
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19161
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
23.10.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
1
5
HC SANT JUST A
19162
1 CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
23.10.2021
19:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PALAU 2
GIRONA CH
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
19163
Benjami BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
24.10.2021
09:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL AL TORRENT D EN TERRA
CE ARENYS DE MUNT C
4
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19164
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
24.10.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
2
HC SANT JUST B
19165
Junior JUN PL 1
Junior B
Día:
Hora:
24.10.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
6
4
CH CLARET
19166
Juvenil JUV PL 1
Juvenil B
Día:
Hora:
24.10.2021
11:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SANT JUST
HC SANT JUST B
5
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19167
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
24.10.2021
11:45
Lloc:
Direcció:
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL DEL GUINARDÓ
FC MARTINENC A
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19168
1 CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
24.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA THORO
GEIEG
UNIO ESPORTIVA D'HORTA
19169
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
24.10.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
CH CLARET
19172
Benjami BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
06.11.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
9
3
HC SANT JUST A
19173
Junior JUN PL 1
Junior B
Día:
Hora:
06.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO PALAU PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS B
7
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19174
Juvenil JUV PL 1
Juvenil B
Día:
Hora:
06.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
5
2
Congrès
19175
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
06.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CH PRAT
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19176
Alevi ALE PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
06.11.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CH PRAT A
3
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
19177
1 CAT FEM 1CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
06.11.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
0
CLUB PATÍ MANRESA
19178
1 CAT 1CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
06.11.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIO ESPORTIVA D'HORTA
3
3
HOQUEI CLUB RIPOLL
19179
Prebenjami PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
07.11.2021
09:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
0
4
HC SANT JUST A
19180
Benjami BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
07.11.2021
10:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
10
0
SFERIC B
19181
Infantil INF PL 2
Infantil B
Día:
Hora:
07.11.2021
11:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
3
CPI SANT IGNASI B
19182
Infantil INF OR 6B
Infantil A
Día:
Hora:
07.11.2021
12:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VILA-SANA
VILA-SANA B
2
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19183
Junior JUN OR 2A
Junior A
Día:
Hora:
07.11.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
10
REUS DEPORTIU VIRGINIAS A
19184
Alevi ALE PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
07.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL DEL GUINARDÓ
FC MARTINENC C
0
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
19185
3 CAT 3CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
07.11.2021
19:30
Lloc:
Direcció:
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL DEL GUINARDÓ
FC MARTINENC
3
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
19186
Veterans LCV GRUP B 2B
Veterans
Día:
Hora:
09.11.2021
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UE D'HORTA
6
3
CLUB HOQUEI RIPOLLET VETERANS
19200
Sénior Sénior 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
11.11.2021
21:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
6
Sant Celoni
19203
Sénior Femení 1ª CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
12.11.2021
20:55
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
5
3
UEH
19194
Infantil B Infantil Plata Grup 2
Infantil B
Día:
Hora:
13.11.2021
Lloc:
Direcció:
La Salle Bonanova
La Salle Bonanova
7
8
UEH
19188
Prebenjamí A Prebenjamí Plata Grup 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
13.11.2021
10:15
Lloc:
Direcció:
CPI La Sagrera
CPI La Sagrera
4
1
UEH
19195
Infantil A Infantil Or Grup 6B
Infantil A
Día:
Hora:
13.11.2021
14:30
Lloc:
Direcció:
Vilassar de Mar
Vilassar de Mar
8
3
UEH
19192
Aleví B Aleví Plata Grup 6
Aleví B
Día:
Hora:
13.11.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
2
Sant Josep de Badalona
19196
Juvenil B Juvenil Plata Grup 1
Juvenil B
Día:
Hora:
13.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
19199
Junior A Junior Or Grup 2 A
Junior A
Día:
Hora:
13.11.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
UEH
9
1
La Garriga
19198
Junior B Junior Plata Grup 1
Junior B
Día:
Hora:
13.11.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
6
3
Torrelles
19201
Sénior Sénior 3ª CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
13.11.2021
18:00
Lloc:
Direcció:
Barberà
Barberà
0
1
UEH
19202
Sénior Sénior 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
13.11.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
2
Lloret
19187
Prebenjamí B Prebenjamí Plata Grup 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
14.11.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
CPI La Sagrera
19189
Benjamí B Benjamí Plata Grup 9
Benjamí B
Día:
Hora:
14.11.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
2
Castellar del Vallès
19190
Benjamí A Benjamí Or Grup 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
14.11.2021
12:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
10
1
JMJ
19193
Aleví A Aleví Plata Grup 2
Aleví A
Día:
Hora:
14.11.2021
13:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
11
1
CPI La Sagrera
19197
Juvenil A Juvenil Or Grup 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
14.11.2021
16:30h
Lloc:
Direcció:
Juneda
Juneda
UEH
19216
Sénior Sénior 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
19.11.2021
22:00
Lloc:
Direcció:
Vilassar de Mar
Vilassar de Mar
4
4
UEH
19233
Veterans LCV GRUP B 2B
Veterans
Día:
Hora:
19.11.2021
22:30
Lloc:
Direcció:
Vilassar de Mar
Vilassar de Mar
4
4
UEH
19207
Benjamí Benjamí Or Grup 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
20.11.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Torrelles
Torrelles
UEH
19206
Benjamí Benjamí Plata Grup 9
Benjamí B
Día:
Hora:
20.11.2021
12;00
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
3
4
UEH
19210
Infantil Infantil Plata Grup 2
Infantil B
Día:
Hora:
20.11.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
8
Sant Cugat
19209
Aleví Aleví Plata Grup 2
Aleví A
Día:
Hora:
20.11.2021
15:15
Lloc:
Direcció:
UEH
La Salle Bonanova
0
6
UEH
19211
Infantil Infantil Or Grup 6B
Infantil A
Día:
Hora:
20.11.2021
16:30h
Lloc:
Direcció:
UEH
2
6
Caldes
19215
Sénior Sénior 3ª CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
20.11.2021
18:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
2
Cerdanyola
19214
Junior Junior Plata Grup 1
Junior B
Día:
Hora:
20.11.2021
19:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
6
Martinenc
19212
Juvenil Juvenil Plata Grup 1
Juvenil B
Día:
Hora:
21.11.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
2
8
Torrelles
19204
Prebenjamí B Prebenjamí Plata Grup 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
21.11.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
Olesa
Olesa
UEH
19208
Aleví Aleví Plata Grup 3
Aleví B
Día:
Hora:
21.11.2021
11:30
Lloc:
Direcció:
Cerdanyola
Cerdanyola
1
11
UEH
19213
Juvenil Juvenil Or Grup 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
21.11.2021
11:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
8
GEiEG
19217
Sénior Femení 1ª CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
21.11.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
Roda
Roda
UEH
19205
Prebenjamí Prebenjamí Plata Grup 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
21.11.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
0
Torrelles
19232
Veterans LCV GRUP B 2B
Veterans
Día:
Hora:
23.11.2021
22:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Sant Just
19228
Junior Junior Or Grup 2 A
Junior A
Día:
Hora:
27.11.2021
Lloc:
Direcció:
Olot
Olot
2
6
UEH
19223
Aleví Aleví Plata Grup 3
Aleví B
Día:
Hora:
27.11.2021
11:oo
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès
UEH
19221
Benjamí Benjamí Plata Grup 9
Benjamí B
Día:
Hora:
27.11.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
13
5
Sabadell
19222
Benjamí Benjamí Or Grup 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
27.11.2021
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
4
Sant Josep SS
19224
Infantil Infantil Plata Grup 2
Infantil B
Día:
Hora:
27.11.2021
16:30
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès
3
2
UEH
19231
Sénior Femení
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
27.11.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
UEH
Vic
UEH
19225
Infantil Infantil Or Grup 6B
Infantil A
Día:
Hora:
27.11.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
11
Plau de Plegamans
19229
Sénior Sénior 3ª CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
27.11.2021
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
4
CPI La Sagrera
19220
Prebenjamí Prebenjamí Plata Grup 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
28.11.2021
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
0
Martinenc
19226
Juvenil Junior Plata Grup 1
Juvenil B
Día:
Hora:
28.11.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
7
Sant Cugat
19227
Juvenil Juvenil Or Grup 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
28.11.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
CPI La Sagrera
CPI La Sagrera
2
6
UEH
19230
Sénior Sénior 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
28.11.2021
19:45
Lloc:
Direcció:
Roda
Roda
3
1
UEH
19219
Prebenjamí Prebenjamí Plata Grup 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
28.11.2021
9;30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
2
Torrelles
19236
Prebenjamí Prebenjamí Plata Grup 6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
11.12.2021
11:15h
Lloc:
Direcció:
UEH
Sant Just
1
4
UEH
19240
Aleví ALEVÍ PL 2
Aleví A
Día:
Hora:
11.12.2021
14:00
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès B
1
12
UEH
19234
Escoleta
Día:
Hora:
11.12.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
19241
Infantil Infantil Plata Grup 2
Infantil B
Día:
Hora:
11.12.2021
15:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
0
Claret
19239
Aleví ALEVÍ PL 3
Aleví B
Día:
Hora:
11.12.2021
17:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
11
1
La Salle Bonanova
19247
Sénior Sénior 3ª CAT 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
11.12.2021
18:15
Lloc:
Direcció:
JMJ
JMJ
4
7
UEH
19244
Juvenil Juvenil Or Grup 5A
Juvenil A
Día:
Hora:
11.12.2021
18:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
6
Calafell
19248
Sénior Sénior 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
11.12.2021
20:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
VIC
19243
Juvenil Juvenil Plata Grup 1
Juvenil B
Día:
Hora:
11.12.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
Palau de Plegamans
Palau de Plegamans
7
4
UEH
19238
Benjamí BENJAMÍ OR - GRUP 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
12.12.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
14
2
Aenys de Munt
19242
Infantil Infantil Or Grup 6B
Infantil A
Día:
Hora:
12.12.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Sant Just
Sant Just
2
5
UEH
19237
Benjamí BENJAMÍ PLATA - GRUP 9
Benjamí B
Día:
Hora:
12.12.2021
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
4
La Salle Bonanova
19246
Junior Junior Or Grup 2 A
Junior A
Día:
Hora:
12.12.2021
12:30
Lloc:
Direcció:
JMJ
UEH
10
3
Vlaseca
19245
Junior Junior Plata Grup 1
Junior B
Día:
Hora:
12.12.2021
14:30
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès
10
4
UEH
19249
Sènior Femení 1ª CAT FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
12.12.2021
18:45
Lloc:
Direcció:
Cubelles
Cubelles
5
4
UEH
19235
Prebenjamí Prebenjamí Plata Grup 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
12.12.2021
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
3
Martinenc
19251
Prebenjamí Prebenjamí Plata Gr.6
Prebenjamí A
Día:
Hora:
18.12.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
Sant Just
Sant Just
4
0
UEH
19259
Juvenil Juvenil Plata Gr.2
Juvenil B
Día:
Hora:
18.12.2021
12:45
Lloc:
Direcció:
CPI La Sagrera
CPI La Sagrera
3
1
UEH
19254
Benjamí Benjamí Plata Gr. 9
Benjamí B
Día:
Hora:
18.12.2021
13:45
Lloc:
Direcció:
Sant Just
Sant Just
6
8
UEH
19250
Escola Escola
Día:
Hora:
18.12.2021
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
Congrès
19255
Aleví Aleví Plata Gr. 3
Aleví B
Día:
Hora:
18.12.2021
15:15
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès
8
4
UEH
19258
Infantil Infantil Or Gr. 6B
Infantil A
Día:
Hora:
18.12.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
8
Vilasana
19263
Junior Junior Plata Gr. 1
Junior B
Día:
Hora:
18.12.2021
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
4
La Salle Bonanova
19253
Benjamí Benjamí Or Gr. 2A
Benjamí A
Día:
Hora:
18.12.2021
17:45
Lloc:
Direcció:
Sferic
Sferic
1
11
UEH
19264
Junior A Junior or Gr. 2
Junior A
Día:
Hora:
18.12.2021
19:00h
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
14
Reus
19252
Prebenjamí B Prebenjamí Plata Gr. 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
19.12.2021
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
Prat
19256
Aleví Aleví Plata Gr. 2
Aleví A
Día:
Hora:
19.12.2021
11:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
10
0
Claret
19257
Infantil Infantil Plata Gr. 2
Infantil B
Día:
Hora:
19.12.2021
15:45
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc
3
5
UEH
19260
Sènior Femení 1ª Cat
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
19.12.2021
16:00
Lloc:
Direcció:
Voltregà
Votregà
4
2
UEH
19262
Sènior
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
19.12.2021
18:3
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
1
La Salle Bonanova
19261
Sènior Sènior 1ª Cat
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
19.12.2021
18:30
Lloc:
Direcció:
Cassanenc
5
5
UEH
19279
Veterans
Veterans
Día:
Hora:
14.01.2022
22:30
Lloc:
Direcció:
Ripollet
Ripollet
2
3
UEH
19265
Prebenjamí
Prebenjamí B
Día:
Hora:
15.01.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Martinenc
19267
Benjamí
Benjamí B
Día:
Hora:
15.01.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Masquefa
Masquefa
10
0
UEH
19270
Aleví
Aleví A
Día:
Hora:
15.01.2022
12:15
Lloc:
Direcció:
UEH
Maristes de St Joan
5
12
UEH
19268
Benjamí
Benjamí A
Día:
Hora:
15.01.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
9
VIC
19278
Sènior Femení
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
15.01.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
Sferic Terrassa
Sferic Terrassa
4
3
UEH
19266
Prebenjamí
Prebenjamí B
Día:
Hora:
15.01.2022
17:00
Lloc:
Direcció:
Santa Perpetua
Santa Perpetua
UEH
19273
Juvenil
Juvenil B
Día:
Hora:
15.01.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
8
Sant Just
19277
Sènior
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
15.01.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
GEIEG
19272
Aleví
Aleví A
Día:
Hora:
15.01.2022
19:45
Lloc:
Direcció:
Igualada
Igualada
UEH
19271
Infantil
Infantil B
Día:
Hora:
16.01.2022
11:00
Lloc:
Direcció:
UEH
4
3
St Josep de Badalona
19275
Junior
Junior A
Día:
Hora:
16.01.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
2
Lleida
19269
Aleví
Aleví B
Día:
Hora:
16.01.2022
15:15
Lloc:
Direcció:
Palau de Plegamants
Palau de Plegamants
8
2
UEH
19274
Junior
Junior B
Día:
Hora:
16.01.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
2
3
UEH
19276
Sènior
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
16.01.2022
17;45
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
3
4
UEH
19291
Infantil
Infantil B
Día:
Hora:
22.01.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
Sant Ignasi
6
1
UEH
19292
Juvenil
Juvenil B
Día:
Hora:
22.01.2022
13:00
Lloc:
Direcció:
UEH
Congrès
1
2
UEH
19284
Benjamí
Benjamí B
Día:
Hora:
22.01.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
8
Martorell
19295
Junior
Junior A
Día:
Hora:
22.01.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
Sant Celoni
Sant Celoni
12
3
UEH
19290
Aleví
Aleví A
Día:
Hora:
22.01.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
10
0
Martinenc
19287
Sèniro Masculí
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
22.01.2022
19;00h
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
8
4
Martinenc
19286
Sènior Femení
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
22.01.2022
20:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
2
Tona
19283
Prebenjamí
Prebenjamí A
Día:
Hora:
23.01.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
4
Piera
19294
Junior
Junior B
Día:
Hora:
23.01.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
7
Palau de Plegamants
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2022 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.