Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Novembre 2022
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
19578
Infantil Grup Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
08.10.2022
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
1
9
UEH
19585
Benjamí Plata 10
Benjamí
Día:
Hora:
08.10.2022
11:00
Lloc:
Direcció:
Santa Perpètua
Santa Perpètua
10
1
UEH
19586
Prebenjamí Or Grup 2
Prebenjamí A
Día:
Hora:
08.10.2022
11:00
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
4
0
UEH
19584
Aleví Or Grup 5A
Aleví A
Día:
Hora:
08.10.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Voltregà
9
2
UEH
19577
Infantil Or Grup 1A
Infantil A
Día:
Hora:
08.10.2022
13:15
Lloc:
Direcció:
Voltregà
Voltregà
10
1
UEH
19579
Minifem
Día:
Hora:
08.10.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
Manresa
Manresa
4
1
UEH
19580
MiniFem
MiniFem
Día:
Hora:
08.10.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
Manresa
Manresa
4
1
UEH
19583
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
08.10.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
1
9
UEH
19581
Juvenil Grup B1
Juvenil B
Día:
Hora:
08.10.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
1
6
CPI La Sagrera
19582
Júnior Plata 4
Junior B
Día:
Hora:
08.10.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
3
10
Torrelles
19589
Sènior Masculí 2ª CAT Grup 2A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
08.10.2022
18:00
Lloc:
Direcció:
Monjos
Monjos
2
4
UEH
19587
Sènior Femení 1ª Cat Grup B
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
08.10.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
2
Alpicat
19588
Sènior Masculí 1ª CAT 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
08.10.2022
8:00
Lloc:
Direcció:
Cornellà
Cornellà
4
5
UEH
19596
Sènior Femení Sènior Femení
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
21.10.2022
21:00
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
9
1
UEH
19599
Sènior Masculí Sènior Masculí
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
21.10.2022
21:15h
Lloc:
Direcció:
Sentmenat
Sentmenat
5
10
UEH
19595
Sènior Masculí Sènicor Masculí
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
22.10.2022
Lloc:
Direcció:
Espanyol
Espanyol
UEH
19600
Prebenjamí Prebenjamí
Prebenjamí A
Día:
Hora:
22.10.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Voltregà
Voltregà
4
0
UEH
19601
Benjamí Benjamí
Benjamí
Día:
Hora:
22.10.2022
14:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
12
Sentmenat
19602
Minifem Minifem
MiniFem
Día:
Hora:
22.10.2022
15:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
4
Congrès
19603
Infantil Infantil
Infantil C
Día:
Hora:
22.10.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
17
3
Prat A
19604
Junior Junior
Junior B
Día:
Hora:
22.10.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
Espanyol
Espanyol
6
a
UEH
19605
Infantil Infantil
Infantil B
Día:
Hora:
22.10.2022
17:45
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
11
Prat N
19598
Sènior Masculí Sènior Maculí
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
22.10.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
6
4
Palau Plagamants
19594
Escola Escola
Día:
Hora:
22.10.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
UEH
19606
Aleví Aleví
Aleví B
Día:
Hora:
23.10.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Congrès
UEH
7
1
Congrès C
19607
Aleví Aleví
Aleví A
Día:
Hora:
23.10.2022
11;15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
8
4
Roda A
19608
Juvenil Juvenil
Juvenil B
Día:
Hora:
23.10.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Sant Just
Sant Just B
8
2
UEH
19609
Fem13 Fem13
Día:
Hora:
23.10.2022
13:45
Lloc:
Direcció:
Sant Cugat
Sant Cugat
10
0
UEH
19610
Juvenil Juvenil
Juvenil A
Día:
Hora:
23.10.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
Palau
Palau
6
2
UEH
19611
Infantil Infantil
Infantil A
Día:
Hora:
23.10.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
Igualada
Igualada
0
5
UEH
19623
Aleví Aleví Plata 8
Aleví B
Día:
Hora:
05.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Mollet
Mollet D
1
10
UEH
19627
Minifem Minifem A
MiniFem
Día:
Hora:
05.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
0
4
UEH
19620
Infantil Infantil Plata 7
Infantil B
Día:
Hora:
05.11.2022
12:15
Lloc:
Direcció:
Sant Josep Badalona
Sant Josep Badalona
7
4
UEH
19622
Aleví Aleví Or 5A
Aleví A
Día:
Hora:
05.11.2022
12:15
Lloc:
Direcció:
Sant Ramon
Sant Ramon
UEH
19631
Prebenjamí Prebenjamí
Prebenjamí D
Día:
Hora:
05.11.2022
13:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Sant Cugat
19624
Fem13 Fem13 Plata A
Fem13
Día:
Hora:
05.11.2022
14:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Castellar
19619
Infantil Infantil Or 1 A
Infantil A
Día:
Hora:
05.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
5
Vilaseca
19629
Prebenjamí Prebenjamí Plata 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
05.11.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
Arenys de Munt
UEH
0
4
Arenys de Munt C
19616
Junior Junior
Junior PLUS
Día:
Hora:
05.11.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
Barberà
Barberà
7
8
UEH
19614
Sènior Masculí
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
05.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
9
1
CPI La Sagrera
19613
Sènior Femení Fem B
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
05.11.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Vilanova
19612
Escoleta Escoleta
Escoleta
Día:
Hora:
06.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Unió esportiva Horta
UEH
Congrès
19618
Juvenil Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
06.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
8
Torrelles A
19630
Prebenjamí Prebenjamí Plata 7
Prebenjamí C
Día:
Hora:
06.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Voltregà
Voltregà D
UEH
19626
Benjamí Benjamí Plata 10
Benjamí
Día:
Hora:
06.11.2022
11:00
Lloc:
Direcció:
Caldes
Caldes C
10
0
UEH
19617
Junior Junior Plata 4
Junior B
Día:
Hora:
06.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
5
12
Mollet
19621
Infantil Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
06.11.2022
11:30
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès B
5
10
UEH
19615
Sènior Masculí Sèniro Maculí 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
06.11.2022
12;30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Vilassar
19628
Prebenjamí Prebenjamí Or 2
Prebenjamí A
Día:
Hora:
06.11.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
Arenys de Mar
UEH
4
0
Arenys de Mar A
19653
Sènior
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
12.11.2022
Lloc:
Direcció:
Olesa
Olesa
2
6
UEH
19648
Prebenjamí Prebenjamí Or 2
Prebenjamí A
Día:
Hora:
12.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Sentmenat
Sentmenat
4
0
UEH
19646
Benjamí Benjamí Plata 10
Benjamí
Día:
Hora:
12.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès C
5
1
UEH
19649
Prebenjamí Prebenjamí Plata 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
12.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
CPI Sant Ignasi
CPI Sant Ignasi
4
3
UEH
19651
Escoleta Escoleta
Escoleta
Día:
Hora:
12.11.2022
12:45
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
UEH
19650
Prebenjamí Prebenjamí
Prebenjamí D
Día:
Hora:
12.11.2022
13:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
CPI La Sagrera
19645
Fem13 Fem13 plata A
Fem13
Día:
Hora:
12.11.2022
14:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
2
Cerdanyola B
19640
Infantil Infantil Gr. Or 1A
Infantil A
Día:
Hora:
12.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
11
2
Palaflugell
19643
Aleví Aleví Or 5A
Aleví A
Día:
Hora:
12.11.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
13
Calafell
19639
Juvenil Juvenil Gr. Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
12.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
La Salle Bonanova
La Salle Bonanova
3
4
UEH
19642
Infantil Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
12.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
2
La Salle Bonanova
19632
Sènior Femení Sènior Femení 1ª CAT B
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
12.11.2022
18:00
Lloc:
Direcció:
Olesa de Montserrat
Olesa
3
4
UEH
19635
Sènior Masculí Sènior Masculí 3ª CAT Grup 1 A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
12.11.2022
18:00
Lloc:
Direcció:
Barberà del Vallès
Barberà B
11
1
UEH
19636
Junior Junior PLUS
Junior PLUS
Día:
Hora:
12.11.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
11
0
Breda
19634
Sènior Masculí Sènior Masculí 2ª CAT Grup 2 A
Día:
Hora:
12.11.2022
19:45
Lloc:
Direcció:
Olesa de Montserrat
Olesa
UEH
19647
Minifem Minifem A
MiniFem
Día:
Hora:
13.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Lleida
19641
Infantil Infantil Gr. Plata 7
Infantil B
Día:
Hora:
13.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
4
Cerdanyola C
19633
Sènior Masculí Sènior Masculí 1ª CAT Grup 2 A
Día:
Hora:
13.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Ripollet
19652
Sènior
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
13.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
5
Ripollet
19638
Juvenil Juvenil Gr. Or 5B
Juvenil A
Día:
Hora:
13.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
Ribes
Ribes
3
7
UEH
19637
Junior Junior Gr. Plata 4
Junior B
Día:
Hora:
13.11.2022
17:45
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès C
6
4
UEH
19644
Aleví Aleví Plata 8
Aleví B
Día:
Hora:
13.11.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
8
0
Santa Perpètua
19677
Prebenjamí
Prebenjamí D
Día:
Hora:
19.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
Cornellà
Cornellà
2
1
UEH
19661
Sènior Masculí 2ª Cat Gr. 2A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
19.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
13
7
Capellades
19674
Prebenjamí Gr. Or 2
Prebenjamí A
Día:
Hora:
19.11.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
Mollet
19671
Aleví Plata 8
Aleví B
Día:
Hora:
19.11.2022
17:00
Lloc:
Direcció:
Ripollet
Ripollet B
4
3
UEH
19673
Benjamí Plata 10
Benjamí
Día:
Hora:
19.11.2022
17;30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
8
Sabadell
19659
Sènior femení Sènior femení 1ª CAT Gr. Fem B
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
19.11.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
3
Vila-Sana
19660
Sènior Masculí 1ª Cat Gr. 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
19.11.2022
19:55
Lloc:
Direcció:
Els Monjos
Els Monjos
5
4
UEH
19663
Junior Plus
Junior PLUS
Día:
Hora:
19.11.2022
20:00
Lloc:
Direcció:
Sant Celoni
Sant Celoni
6
3
UEH
19676
Prebenjamí Plata 7
Prebenjamí C
Día:
Hora:
20.11.2022
10;00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
4
Sant Just C
19666
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
20.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
Martinenc
19670
Aleví Gr. Or 5 A
Aleví A
Día:
Hora:
20.11.2022
11;15
Lloc:
Direcció:
Corbera
Corbera A
6
1
UEH
19667
Infantil Gr. Or 1A
Infantil A
Día:
Hora:
20.11.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Malgrat
Malgrat
5
2
UEH
19664
Junior Plata 4
Junior B
Día:
Hora:
20.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
7
Claret
19662
Sènior Masculí 3ª Cat Gr. 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
20.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
5
Martinenc B
19668
Infantil Plata 7
Infantil B
Día:
Hora:
20.11.2022
15:30
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc C
2
9
UEH
19665
Juvenil Gr. Or 5B
Juvenil A
Día:
Hora:
20.11.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
1
Andorra
19678
Fem13 Plata A
Fem13
Día:
Hora:
20.11.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
Torrelles
Torrelles
2
2
UEH
19669
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
20.11.2022
16:45
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc B
8
5
UEH
19672
Fem 13 Plata A
Día:
Hora:
20.11.2022
16;30
Lloc:
Direcció:
Torrelles
Torrelles
UEH
19675
Prebenjamí Plata 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
20.11.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
0
4
Palau de Plegamants
19697
Veterans
Veterans
Día:
Hora:
22.11.2022
22:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
0
Castellar
19679
Escola
Escoleta
Día:
Hora:
26.11.2022
13:00
Lloc:
Direcció:
UEHorta
UEH
Castellar
19680
Prebenjamí
Prebenjamí D
Día:
Hora:
26.11.2022
14:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
1
La Salle Bonanova
19681
Prebenjamí Plata 7
Prebenjamí C
Día:
Hora:
26.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
Malgrat
Malgrat
3
1
UEH
19685
Benjamí Plata 10
Benjamí
Día:
Hora:
26.11.2022
15:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
13
0
Barberà B
19692
Junior Plus
Junior PLUS
Día:
Hora:
26.11.2022
15:30
Lloc:
Direcció:
Igualada
Igualada
9
6
UEH
19690
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
26.11.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès D
3
1
UEH
19687
Aleví Gr. 5A
Aleví A
Día:
Hora:
26.11.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
9
Voltregà A
19689
Infantil Gr. Or 1A
Infantil A
Día:
Hora:
26.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
2
6
Voltregà A
19694
Sènior Masculí Gr. 2A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
26.11.2022
19:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
9
5
Congrès
19688
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
27.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
17
1
Montesquiu
19696
Sènior Femení Gr. B
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
27.11.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Cerdanyola
Cerdanyola
3
4
UEH
19683
Prebenjamí Gr. Or 2
Prebenjamí A
Día:
Hora:
27.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
Arenys de Munt
Arenys de Munt
4
1
UEH
19695
Sènior Masculí Gr. 2A
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
27.11.2022
12:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
9
3
Masquefa
19691
Juvenil Gr. Or 5B
Juvenil A
Día:
Hora:
27.11.2022
13:45
Lloc:
Direcció:
Caldes
Caldes A
9
2
UEH
19693
Sènior Masculí Gr. 1A
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
27.11.2022
13:45
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
4
5
La Salle Bonanova
19686
Fem13 Plata A
Fem13
Día:
Hora:
27.11.2022
18:30
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc
UEH
19682
Prebenjamí Plata 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
27.11.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
1
Sant Cugat
19684
Minifem Gr. A
MiniFem
Día:
Hora:
27.11.2022
9:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
Piera
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2022 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.