Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Octubre 2023
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
19996
1ª CATALANA GRUP B Senior
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
17.09.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
3
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20002
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
23.09.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA B
3
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20003
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
23.09.2023
11:30
Lloc:
Direcció:
E MARISTES DE SANT JOAN
MARISTES SANT JOAN
3
14
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20004
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
23.09.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE LES CASERNES
CLUB PATI VILANOVA
4
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20005
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
23.09.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
8
3
CLUB PATÍ MANRESA A
20006
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
23.09.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
2
4
HOQUEI CLUB SALT B
20007
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
23.09.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
0
CP SANT CELONI B
20000
1ª CATALANA GRUP B Senior
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
23.09.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
4
UNIO ESPORTIVA HOQUEI BARBERÀ
20008
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
24.09.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
1
11
CLUB PATI SANT RAMON B
20009
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
24.09.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL ST CUGAT
SOLIDEO PHC SANT CUGAT A
11
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20010
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
24.09.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
5
2
CE LA SALLE BONANOVA A
20011
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
24.09.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CLUB PATI TARADELL
20012
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
24.09.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PALAU 2
GIRONA CH
0
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20013
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
24.09.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
8
CE LA SALLE BONANOVA A
20015
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
30.09.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
11
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20016
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
30.09.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
11
1
AE CASP
20017
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
30.09.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
6
CPI LA SAGRERA
20018
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
30.09.2023
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL ST CUGAT
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
3
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20019
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
30.09.2023
17:00
Lloc:
Direcció:
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL MARIA REVERTER
UE HOQUEI BARBERÀ A
9
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20020
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
30.09.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
12
0
CLUB HOQUEI CLARET B
20021
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
30.09.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
CAMP MUNICIPAL D ESPORTS
CP SANT CELONI A
7
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20022
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
30.09.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
5
SFERIC
20023
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
30.09.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
2
CLUB PATÍ BELL-LLOC
20024
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
01.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO RIBES
RIBES CLUB PATI
9
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20025
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
01.10.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
7
REUS DEPORTIU VIRGINIAS A
20026
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
01.10.2023
13:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
0
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20027
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
01.10.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE PATINATGE
CLUB HOQUEI PALAFRUGELL A
9
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20029
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
03.10.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
CH MATARÓ
20030
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
07.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20031
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
07.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CAN XARAU
CERDANYOLA CH
10
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20033
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
07.10.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLO REUS DEPORTIU
REUS DEPORTIU VIRGINIAS B
5
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20034
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
07.10.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CLUB ESPORTIU OLESA PATI
20035
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
07.10.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
5
1
CH SANT JOSEP BADALONA
20036
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
07.10.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
6
1
CE NOIA FREIXENET B
20037
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
07.10.2023
19:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SHUM
SHUM ACERKO
6
8
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20038
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
07.10.2023
19:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLO CP MONJOS
CP MONJOS PANSALUD
4
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20039
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
07.10.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
8
4
CLUB PATÍ BREDA B
20032
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
08.10.2023
09:00
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
1
6
CE LA SALLE BONANOVA A
20040
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMI
Prebenjamí A
Día:
Hora:
08.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
3
CHP SANT FELIU A
20041
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
08.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
8
CP SUBUR SITGES SUNWAY B
20042
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
08.10.2023
12:00
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
3
CN REUS PLOMS
20043
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
08.10.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
CEM HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
7
2
CLUB PATÍ CALAFELL A
20044
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
08.10.2023
14:45
Lloc:
Direcció:
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL DEL GUINARDÓ
FC MARTINENC B
3
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20059
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
13.10.2023
21:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS D AMPOSTA
CHP MCDONALD'S AMPOSTA
1
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20060
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
14.10.2023
11:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SANT JUST
HC SANT JUST B
6
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20061
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
14.10.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CLUB HOQUEI PRAT A
1
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20062
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
14.10.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
3
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
20063
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
14.10.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS DE VILA-SECA
CLUB HOQUEI VILA-SECA A
8
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20065
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
14.10.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS ANTONI ROURE
HOQUEI CLUB ALPICAT
2
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20066
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
14.10.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
3
SOLIDEO PHC SANT CUGAT
20067
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
15.10.2023
09:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
4
CPI LA SAGRERA B
20068
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
15.10.2023
10:30
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA A
1
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20069
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
15.10.2023
10:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
6
CLUB PATÍ VOLTREGÀ B
20070
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
15.10.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
4
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
20072
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
16.10.2023
21:30
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CLUB HOQUEI PRAT A
5
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20073
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
21.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
BADALONA
CH SANT JOSEP BADALONA
2
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20208
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
21.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
Club Patí Congres - Hoquei "A"
3
7
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
20074
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMI
Prebenjamí A
Día:
Hora:
21.10.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SANT JUST
HC SANT JUST A
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20075
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
21.10.2023
12:45
Lloc:
Direcció:
E MARISTES DE SANT JOAN
MARISTES SANT JOAN
4
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20076
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
21.10.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
1
4
HC SANT JUST C
20077
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
21.10.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
11
3
CP CORBERA B
20078
MINIFEM A MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
21.10.2023
16:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ RIPOLLET
CH RIPOLLET
3
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20079
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
21.10.2023
16:30
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU DE LES COMES
IGUALADA HC A
8
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20080
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
21.10.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
2
1
IGUALADA HC D
20081
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
21.10.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
2
CLUB HOQUEI SANT JORDI
20082
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
21.10.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
4
CLUB PATI CALAFELL
20083
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 PREBENJAMI
Prebenjamí D
Día:
Hora:
22.10.2023
09:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ RIPOLLET
CH RIPOLLET D
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20084
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
22.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
CAMPUS DE MUNDET UB
BARÇA
13
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20085
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
22.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA PALAU 2
HC PALAU PLEGAMANS
12
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20086
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
22.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
1
4
HC SANT JUST B
20087
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
22.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
12
CPI LA SAGRERA A
20088
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
22.10.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
6
4
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
20089
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
22.10.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
10
3
TORRELLES CLUB PATI B
20090
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
22.10.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU DE VILAFRANCA
JOIERIA MONER CP SANT RAMON
3
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20092
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
27.10.2023
20:30
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI SANT IGNASI
CPI SANT IGNASI A
6
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20093
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 PREBENJAMI
Prebenjamí D
Día:
Hora:
28.10.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
3
1
HOQUEI CLUB CASTELLAR C
20094
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
28.10.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
4
FC MARTINENC
20095
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
28.10.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
10
0
CORNELLÀ CE
20096
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
28.10.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
3
IGUALADA HC B
20097
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
28.10.2023
18:45
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CLUB HOQUEI PRAT A
11
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20098
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
28.10.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
5
CLUB HOQUEI VILA-SECA
20099
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
29.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ST.HIPÒLIT DE VOLTREGÀ
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
7
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20100
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMI
Prebenjamí A
Día:
Hora:
29.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
1
4
CH CALDES RECAM LÀSER A
20101
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
29.10.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
6
5
CP MASQUEFA C
20102
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
29.10.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
2
JESUS MARIA I JOSEP
20103
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
29.10.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLO RIBES
RIBES CLUB PATI LADYCEL
3
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20104
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
29.10.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
0
10
CLUB PATÍ VOLTREGÀ
20105
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
29.10.2023
14:15
Lloc:
Direcció:
CH MATARO
CH MATARÓ A
10
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20106
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
29.10.2023
18:45
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CAN XARAU
CERDANYOLA CH
7
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20107
LLIGA MASTER 50 VETERANS MASTER+50
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
31.10.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
1
SD ESPANYOL +50 B
20109
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.11.2023
21:50
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ RIPOLLET
CH RIPOLLET
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20110
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
04.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SANT JUST
HC SANT JUST
10
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20111
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
04.11.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
BADALONA
CH SANT JOSEP BADALONA
5
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20112
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
04.11.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA CUBELLES
CLUB PATÍ CUBELLES B
1
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20209
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
04.11.2023
14:00
Lloc:
Direcció:
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
5
9
CEVOT (Patí Hoquei Club Sant Cugat) "F"
20113
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
04.11.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
0
4
CH SANT JOSEP BADALONA
20114
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
04.11.2023
15:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ FRANCESC CASSART
CHP SANT FELIU
0
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20115
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMI
Prebenjamí A
Día:
Hora:
04.11.2023
15:45
Lloc:
Direcció:
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL MARIA REVERTER
UE HOQUEI BARBERÀ A
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20116
MINIFEM A MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
04.11.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
2
IGUALADA FEMENÍ HCP
20117
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
04.11.2023
17:05
Lloc:
Direcció:
ESCOLA CLARET
CLUB HOQUEI CLARET B
2
12
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20118
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
04.11.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
9
6
GEIEG
20119
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
04.11.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
2
C P RIUDEBITLLES
20120
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
05.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
0
CH RIPOLLET C
20121
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 PREBENJAMI
Prebenjamí D
Día:
Hora:
05.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL MARIA REVERTER
UE HOQUEI BARBERÀ B
1
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20122
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
05.11.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
16
0
AE CASP
20123
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
05.11.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
5
CLUB PATÍ RODA A
20124
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
05.11.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
12
CLUB PATI TORDERA
20125
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
05.11.2023
17:45
Lloc:
Direcció:
PISTA MANLLEU
MARTINELIA MANLLEU A
12
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20126
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
07.11.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
8
CLUB PATI CALAFELL
20128
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
10.11.2023
21:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
3
CLUB PATÍ VOLTREGÀ
20129
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
11.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU DE VILAFRANCA
CLUB PATI SANT RAMON B
9
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20130
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
11.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU C
3
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20131
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
11.11.2023
10:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PUJOLET
CLUB PATÍ MANRESA A
3
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20132
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
11.11.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA A
4
8
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20210
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
11.11.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
CEBLL (Club Hoquei Prat) "A"
6
6
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
20133
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
11.11.2023
15:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ D ESPORTS EL PUJOLÓ
CLUB PATI TARADELL
6
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20134
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 PREBENJAMI
Prebenjamí D
Día:
Hora:
11.11.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
3
2
CPI SANT IGNASI D
20135
MINIFEM A MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
11.11.2023
17:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE MASQUEFA
CP MASQUEFA
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20136
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
11.11.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
8
1
MARISTES SANT JOAN
20137
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
11.11.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA
3
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20138
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
11.11.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
5
HOQUEI CLUB CASTELLAR
20139
MINIFEM A MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
12.11.2023
09:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
0
20140
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMI
Prebenjamí A
Día:
Hora:
12.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
4
1
HC PALAU PLEGAMANS B
20141
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
12.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU A
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20142
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
12.11.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
2
CPI LA SAGRERA B
20143
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
12.11.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
0
10
SOLIDEO PHC SANT CUGAT A
20144
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
12.11.2023
13:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ D ESPORTS LA JONQUERA
CLUB PATÍ JONQUERENC
4
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20145
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
12.11.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS DE SALT
HOQUEI CLUB SALT B
1
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20146
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
12.11.2023
17:00
Lloc:
Direcció:
CAMP MUNICIPAL D ESPORTS
CP SANT CELONI B
2
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20147
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
12.11.2023
18:45
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
2
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20148
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
14.11.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
7
3
SDESPANYOL VETES
20150
LCV GRUP B2
Veterans
Día:
Hora:
17.11.2023
21:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ HOQUEI SENTMENAT
HC SENTMENAT
4
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20151
2ª CATALANA GRUP A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
17.11.2023
21:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
5
HC SANT JUST
20152
BCN BENJAMÍ PLATA 3
Benjamí B
Día:
Hora:
18.11.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
JESUITES CASP
AE CASP
2
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20153
FEM 11 A
FEM 11
Día:
Hora:
18.11.2023
12:45
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20211
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
18.11.2023
13:00
Lloc:
Direcció:
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
3
3
CEB (Club Hoquei Navarcles) "A"
20154
BCN PREBENJAMI PLATA 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
18.11.2023
14:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
2
2
CLLUB HOQUEI CLARET A
20155
BCN PREBENJAMI PLATA 1
Prebenjamí C
Día:
Hora:
18.11.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
0
4
CLUB HOQUEI CLARET B
20156
BCN PREBENJAMI BRONZE 3
Prebenjamí D
Día:
Hora:
18.11.2023
15:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILASSAR DE MAR
CH VILASSAR B
1
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20157
ALEVÍ OR 6
Aleví A
Día:
Hora:
18.11.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
2
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
20158
3ª CATALANA GRUP D
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
18.11.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
3
JESUS MARIA I JOSEP
20159
INFANTIL OR 5
Infantil A
Día:
Hora:
18.11.2023
18:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
6
CLUB HOQUEI PALAFRUGELL A
20160
PRIMERA CATALANA FEMENINA
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
18.11.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CLUB PATI VILANOVA
20161
BCN BENJAMI PLATA 1
Benjamí A
Día:
Hora:
19.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
11
1
RIBES CLUB PATI
20162
JÚNIOR OR 1
Junior
Día:
Hora:
19.11.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
8
CP SANT CELONI A
20163
INFANTIL PLATA 1
Infantil B
Día:
Hora:
19.11.2023
11:05
Lloc:
Direcció:
PISTA LA CLOTA
CLUB HOQUEI CLARET B
0
8
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20164
BCN PREBENJAMI OR 3
Prebenjamí A
Día:
Hora:
19.11.2023
11:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL PUJOLET
CLUB PATÍ MANRESA A
3
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20165
1ª CATALANA GRUP B
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
19.11.2023
12:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE LES CASERNES
CLUB PATI VILANOVA
5
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20166
ALEVÍ PLATA 1
Aleví B
Día:
Hora:
19.11.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
5
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
20167
JUVENIL OR 2
Juvenil
Día:
Hora:
19.11.2023
18:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO REUS DEPORTIU
REUS DEPORTIU VIRGINIAS A
7
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20168
LCV GRUP B2
Veterans
Día:
Hora:
21.11.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
4
CLUB HOQUEI PREMIÀ
20216
INFANTIL PLATA 1
Infantil B
Día:
Hora:
25.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
BADALONA
CH SANT JOSEP BADALONA
4
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20217
BCN BENJAMI PLATA 1
Benjamí A
Día:
Hora:
25.11.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL SITGES PINS VENS
CP SUBUR SITGES SUNWAY B
7
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20218
BCN PREBENJAMI PLATA 1
Prebenjamí C
Día:
Hora:
25.11.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA C
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20219
BCN BENJAMÍ PLATA 3
Benjamí B
Día:
Hora:
25.11.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CE LA SALLE BONANOVA A
4
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20220
ALEVÍ OR 6
Aleví A
Día:
Hora:
25.11.2023
13:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALAFELL
CLUB PATÍ CALAFELL A
3
6
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20221
BCN PREBENJAMI OR 3
Prebenjamí A
Día:
Hora:
25.11.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
1
4
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
20222
FEM 11 A
FEM 11
Día:
Hora:
25.11.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
11
CERDANYOLA CH
20223
BCN PREBENJAMI PLATA 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
25.11.2023
17:00
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI SANT IGNASI
CPI SANT IGNASI A
2
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20224
ALEVÍ PLATA 1
Aleví B
Día:
Hora:
25.11.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
1
FC MARTINENC B
20225
3ª CATALANA GRUP D
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
25.11.2023
19:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MAURINA
SFERIC
11
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20226
1ª CATALANA GRUP B
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
25.11.2023
19:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
10
5
CH CADÍ
20227
2ª CATALANA GRUP A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
25.11.2023
19:30
Lloc:
Direcció:
CAMBRILS ESPORT
CAMBRILS CLUB HOQUEI
7
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20228
BCN PREBENJAMI BRONZE 3
Prebenjamí D
Día:
Hora:
26.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
4
0
HC SENTMENAT B
20212
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
26.11.2023
10:15
Lloc:
Direcció:
CEVOS (Hoquei Club Castellar) "C"
3
6
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
20229
JUVENIL OR 2
Juvenil
Día:
Hora:
26.11.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
7
4
REUS DEPORTIU VIRGINIAS B
20230
INFANTIL OR 5
Infantil A
Día:
Hora:
26.11.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
SANT JOSEP ANOIA
CE NOIA FREIXENET B
1
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20231
JÚNIOR OR 1
Junior
Día:
Hora:
26.11.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
6
SHUM ACERKO
20232
PRIMERA CATALANA FEMENINA
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
26.11.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ CAN BADELL
CHP BIGUES I RIELLS
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20233
LCV GRUP B2
Veterans
Día:
Hora:
29.11.2023
21:30
Lloc:
Direcció:
CEM SAGNIER
CLUB HOQUEI PRAT B
3
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20247
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
02.12.2023
11:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
2
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20242
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
02.12.2023
12:45
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA B
4
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20213
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
02.12.2023
14:00
Lloc:
Direcció:
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
3
1
CPI La Sagrera "A"
20237
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
02.12.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
0
4
CLUB HOQUEI PRAT A
20240
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
02.12.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
3
12
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20245
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
02.12.2023
15:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ST.HIPÒLIT DE VOLTREGÀ
CLUB PATÍ VOLTREGÀ B
7
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20241
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
02.12.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
1
CLUB HOQUEI PRAT A
20238
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 PREBENJAMI
Prebenjamí D
Día:
Hora:
02.12.2023
16:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ FRANCESC CASSART
CHP SANT FELIU B
0
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20248
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
02.12.2023
17:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
1
CLUB PATÍ MANRESA
20243
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
02.12.2023
18:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
1
5
CLUB HOQUEI VILA-SECA A
20251
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
02.12.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
2
CP RIUDOMS
20235
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
03.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE MASQUEFA
CP MASQUEFA
3
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20236
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
2
2
CERDANYOLA CH B
20239
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
03.12.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
4
5
HC SANT JUST B
20244
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
03.12.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
5
CE LA SALLE BONANOVA A
20246
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
03.12.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL ST CUGAT
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
4
10
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20249
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.12.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CUBELLES
CLUB PATÍ CUBELLES
5
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20253
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
03.12.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
9
HOQUEI CLUB CASTELLAR
20255
LLIGA MASTER 50 VETERANS MASTER+50
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
05.12.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
3
MASTER 50 VETERANS UELG
20250
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
06.12.2023
12:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
HOQUEI CLUB ALPICAT
20252
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
08.12.2023
20:30
Lloc:
Direcció:
CLUB D ESPORTS VENDRELL
CE VENDRELL
8
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20254
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
10.12.2023
18:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS DE SALT
HOQUEI CLUB SALT A
3
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20274
LLIGA MASTER 50 VETERANS MASTER+50
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
12.12.2023
22:30
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CLUB HOQUEI PREMIA MASTER
20257
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
16.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
0
FC MARTINENC B
Crònica:

 

20214
BENJAMI MIXT GRUP 01 BENJAMI
Benjamí C
Día:
Hora:
16.12.2023
14:00
Lloc:
Direcció:
Unio Esportiva d´Horta "Blau"
1
11
CE La Salle Bonanova "D"
20258
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
16.12.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI JESÚS, MARIA, I JOSEP
JESUS MARIA I JOSEP
1
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20259
2ª CATALANA GRUP A SEGONA CAT SUB23
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
16.12.2023
16:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
3
CP SUBUR SITGES SUNWAY
20260
BCN BENJAMI PLATA 1 BENJAMI
Benjamí A
Día:
Hora:
16.12.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
CPI LA SAGRERA
CPI LA SAGRERA A
6
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20261
FEM 11 A FEM11
FEM 11
Día:
Hora:
16.12.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
15
HC PALAU PLEGAMANS
20262
INFANTIL PLATA 1 INFANTIL
Infantil B
Día:
Hora:
16.12.2023
18:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
4
5
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20263
3ª CATALANA GRUP D TERCERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
16.12.2023
19:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
7
2
CERDANYOLA CH A
20264
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENÍ
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
16.12.2023
20:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO MOLLET
MOLLET HC
3
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20265
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BENJAMI
Benjamí B
Día:
Hora:
17.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
8
0
CH SANT JOSEP BADALONA
20266
ALEVÍ PLATA 1 ALEVI
Aleví B
Día:
Hora:
17.12.2023
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
6
MARISTES SANT JOAN
20267
JUVENIL OR 2 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
17.12.2023
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
8
IGUALADA HC A
20268
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
17.12.2023
12:40
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS SABADELL
CEH SABADELL
0
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20269
ALEVÍ OR 6 ALEVI
Aleví A
Día:
Hora:
17.12.2023
14:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS CORBERA
CP CORBERA B
2
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20270
BCN PREBENJAMI PLATA 1 PREBENJAMI
Prebenjamí C
Día:
Hora:
17.12.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL DEL GUINARDÓ
FC MARTINENC A
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20271
INFANTIL OR 5 INFANTIL
Infantil A
Día:
Hora:
17.12.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU DE LES COMES
IGUALADA HC D
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20272
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA UNIC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
17.12.2023
19:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE JUNEDA
CLUB HOQUEI JUNEDA
3
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20273
JÚNIOR OR 1 JUNIOR
Junior
Día:
Hora:
19.12.2023
21:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
BARÇA
20276
3ª CATALANA GRUP D 3ª CATALANA GRUP D
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
12.01.2024
21:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILASSAR DE MAR
CLUB HOQUEI VILASSAR
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20281
BCN PREBENJAMI PLATA 7 BCN PREBENJAMI PLATA 7
Prebenjamí C
Día:
Hora:
13.01.2024
15:45
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
4
2
CLUB ESPORTIU OLESA PATI
20282
BCN BENJAMI PLATA 1 BCN BENJAMI PLATA 1
Benjamí A
Día:
Hora:
13.01.2024
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE MASQUEFA
CP MASQUEFA C
7
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20283
BCN BENJAMÍ PLATA 3 BCN BENJAMÍ PLATA 3
Benjamí B
Día:
Hora:
13.01.2024
16:45
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI JESÚS, MARIA, I JOSEP
JESUS MARIA I JOSEP
1
7
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20284
ALEVÍ OR 6 ALEVÍ OR 6
Aleví A
Día:
Hora:
13.01.2024
17:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
2
6
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
20285
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENINA
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
13.01.2024
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CLUB HOQUEI ARENYS DE MAR
20286
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA GRUP B
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
13.01.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
3
CE NOIA
20292
LCV GRUP B2 LCV GRUP B2
Veterans
Día:
Hora:
15.01.2024
21:30
Lloc:
Direcció:
LA SALLE
CLUB TENNIS BARCINO B B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20293
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA GRUP A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
16.01.2024
22:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU DE VILAFRANCA
CLUB PATI VILAFRANCA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20313
Minifen
MiniFem
Día:
Hora:
27.01.2024
Lloc:
Direcció:
UE HORTA
UE HORTA
4
2
Ripollet
20295
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
27.01.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
2
4
HC PALAU PLEGAMANS D
20297
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENINA
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
27.01.2024
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
2
PATÍ VIC
20298
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA GRUP B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
27.01.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
0
CPI ESPANYOL
20299
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 PREBENJAMÍ D
Prebenjamí D
Día:
Hora:
28.01.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL STA PERPETUA
CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA B
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20300
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
28.01.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
2
SENERGY RENOVABLES SANT JUST C
Crònica:

 

20302
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA GRUP A
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
28.01.2024
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
1
CLUB PATI VILANOVA
20303
3ª CATALANA GRUP D 3ª CATALANA GRUP D
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
28.01.2024
16:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS SABADELL
CEH SABADELL B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20304
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
31.01.2024
21:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DANI PEDROSA
HOQUEI CLUB CASTELLAR
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20315
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
03.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA LA BOINA CERDANYOLA
CERDANYOLA CH
4
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20316
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 PREBENJAMÍ D
Prebenjamí D
Día:
Hora:
03.02.2024
12:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ HOQUEI SENTMENAT
HC SENTMENAT B
2
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
20317
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.02.2024
12:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLO MOLLET
MOLLET HC B
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20318
ALEVÍ PLATA CC1 ALEVÍ B
Aleví B
Día:
Hora:
03.02.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU MUNICIPAL ST CUGAT
SOLIDEO PHC SANT CUGAT E
3
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20319
INFANTIL PLATA CC2 INFANTIL B
Infantil B
Día:
Hora:
03.02.2024
17:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
10
1
CEH SABADELL
20320
ALEVÍ OR P4 ALEVÍ A
Aleví A
Día:
Hora:
03.02.2024
18:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
2
4
CE ARENYS DE MUNT A
20321
1ª CATALANA GRUP B PRIMERA CATALANA MASCULINA
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.02.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
2
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
20322
FEM 11 C2 FEM 11 C2
FEM 11
Día:
Hora:
04.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU PIERA
HC PIERA
5
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20323
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
04.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CUBELLES
CLUB PATÍ CUBELLES B
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20324
INFANTIL OR CC3 INFANTIL A
Infantil A
Día:
Hora:
04.02.2024
10:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
3
CLUB PATÍ VOLTREGÀ C
20325
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 BENJAMÍ B
Benjamí B
Día:
Hora:
04.02.2024
11:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLO SANT JUST
SENERGY RENOVABLES SANT JUST C
4
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20326
JUVENIL OR CC3 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
04.02.2024
11:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU DE VILAFRANCA
CLUB PATI VILAFRANCA A
4
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20327
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMÍ A
Prebenjamí A
Día:
Hora:
04.02.2024
11:15
Lloc:
Direcció:
CLUB ESPORTIU NOIA
CE NOIA FREIXENET A
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20328
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA MASCULINA
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
04.02.2024
12:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
2
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
20329
PRIMERA CATALANA FEMENINA PRIMERA CATALANA FEMENINA
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
04.02.2024
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
3
GIRONA CH
20330
JÚNIOR OR CC1 JÚNIOR
Junior
Día:
Hora:
04.02.2024
18:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL RODA DE TER
CLUB PATÍ RODA B
1
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20331
LLIGA MASTER 50 VETERANS
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
06.02.2024
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
6
3
CLUB HOQUEI PRAT C
20358
VETERANS +50 VETERANS +50
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
06.02.2024
22:30
Lloc:
Direcció:
UEH
PRAT C
20355
3ª CAT MASCULÍ 3ª CAT MASCULÍ
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
10.02.2024
17:30
Lloc:
Direcció:
La Salle Bonanova
La Salle Bonanova
6
4
UEH
20356
1ª CAT MASCULÍ 1ª CAT MASCULÍ
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
11.02.2024
12:30
Lloc:
Direcció:
BARBERÀ
BARBERÀ
2
6
UEH
20357
VETERANS VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
11.02.2024
21:30
Lloc:
Direcció:
CASTELLAR
CASTELLAR
8
1
UEH
20360
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA MASC
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
16.02.2024
21:00
Lloc:
Direcció:
CN REUS PLOMS
CN REUS PLOMS
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20361
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
16.02.2024
22:00
Lloc:
Direcció:
CH MATARO
CH MATARÓ
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20378
BENJAMÍ C BENJAMÍ C
Día:
Hora:
17.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
MARISTES
MARISTES
11
4
UEH
20362
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 PREBENJAMÍ D
Prebenjamí D
Día:
Hora:
17.02.2024
14:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
2
4
CPI SANT IGNASI D
20363
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
17.02.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
4
1
CH MATARÓ
20364
FEM 11 C2 FEM 11
FEM 11
Día:
Hora:
17.02.2024
16:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
1
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU
20365
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 BENJAMÍ B
Benjamí B
Día:
Hora:
17.02.2024
17:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
13
3
CE ARENYS DE MUNT B
20366
PRIMERA CATALANA FEMENINA 1ª CATALANA FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
17.02.2024
18:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MAURINA
SFERIC
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20367
JUVENIL OR CC3 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
17.02.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
20368
ALEVÍ OR P4 ALEVÍ A
Aleví A
Día:
Hora:
18.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
CAMPUS DE MUNDET UB
BARÇA
12
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20369
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
18.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
2
UNIÓ ESPORTIVA LA GARRIGA
20370
INFANTIL PLATA CC2 INFANTIL B
Infantil B
Día:
Hora:
18.02.2024
10:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ ESPORTIU RAFEL MORA
HOQUEI FIGUERES
6
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20371
JÚNIOR OR CC1 JÚNIOR
Junior
Día:
Hora:
18.02.2024
11:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
9
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU B
20372
INFANTIL OR CC3 INFANTIL A
Infantil A
Día:
Hora:
18.02.2024
11:30
Lloc:
Direcció:
TORDERA
CLUB PATI TORDERA B
4
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20373
3ª CATALANA GRUP D 3ª CATALANA MASC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
18.02.2024
12:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
1
6
UE HOQUEI BARBERÀ A
20374
ALEVÍ PLATA CC1 ALEVÍ B
Aleví B
Día:
Hora:
18.02.2024
13:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
9
3
CP FLIX
20375
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
18.02.2024
16:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL RODA DE TER
CLUB PATÍ RODA B
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20376
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA MASC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
18.02.2024
18:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ POLIESPORTIU DE BELL-LLOC
CLUB PATÍ BELL-LLOC
6
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20377
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
20.02.2024
22:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
7
4
CLUB HOQUEI PRAT A
20380
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
24.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU C
3
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20381
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMÍ A
Prebenjamí A
Día:
Hora:
24.02.2024
10:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLO ESPORTIU CP VIC
PATÍ VIC
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20382
ALEVÍ PLATA CC1 ALEVÍ B
Aleví B
Día:
Hora:
24.02.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLO REUS DEPORTIU
REUS DEPORTIU VIRGINIAS B
10
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20383
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
24.02.2024
15:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
1
4
CLUB HOQUEI LES FRANQUESES C
20384
JÚNIOR OR CC1 JÚNIOR
Junior
Día:
Hora:
24.02.2024
16:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ DE LES CASERNES
CLUB PATI VILANOVA
5
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20385
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
24.02.2024
17:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
3
CP MASQUEFA
20386
3ª CATALANA GRUP D 3ª CATALANA MASC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
24.02.2024
17:15
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL BREDA
CLUB PATÍ BREDA B
4
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20387
ALEVÍ OR P4 ALEVÍ A
Aleví A
Día:
Hora:
24.02.2024
18:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
3
HC PALAU PLEGAMANS B
20388
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA MASC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
24.02.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
0
CP MONJOS PANSALUD
20389
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 BENJAMÍ B
Benjamí B
Día:
Hora:
25.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
9
5
JESUS MARIA I JOSEP
20390
FEM 11 C2 FEM 11
FEM 11
Día:
Hora:
25.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
COMPLEX ESPORTIU DE LES COMES
IGUALADA FEMENÍ HCP
6
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20391
INFANTIL OR CC3 INFANTIL A
Infantil A
Día:
Hora:
25.02.2024
11:15
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
4
2
HOQUEI CLUB RIPOLL
20392
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 6 BENJAMÍ A+
Benjamí A
Día:
Hora:
25.02.2024
11:30
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL STA PERPETUA
CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA C
1
11
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20393
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA MASC
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
25.02.2024
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
5
4
CHP MCDONALD'S AMPOSTA
20394
INFANTIL PLATA CC2 INFANTIL B
Infantil B
Día:
Hora:
25.02.2024
16:30
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL L ESPLUGA DE FRANCOLÍ
HOQUEI CASAL ESPLUGA
2
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20395
JUVENIL OR CC3 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
25.02.2024
17:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLO CP MONJOS
CP MONJOS A
2
9
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20396
PRIMERA CATALANA FEMENINA 1ª CATALANA FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
25.02.2024
18:15
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL SALVADOR BOADA
CLUB ESPORTIU OLESA PATI
2
7
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20397
LLIGA MASTER 50 LLIGA MASTER 50
Veterans MASTER+50
Día:
Hora:
26.02.2024
22:00
Lloc:
Direcció:
COL.LEGI ESCOLES PIAS DE SARRIA (CES)
SD ESPANYOL +50 B
2
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20398
LCV GRUP B2 VETERANS
Veterans
Día:
Hora:
28.02.2024
21:00
Lloc:
Direcció:
COL.LEGI ESCOLES PIAS DE SARRIA (CES)
SDESPANYOL VETES
0
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20401
PRIMERA CATALANA FEMENINA 1ª CATALANA FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
01.03.2024
21:30
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
HOQUEI CLUB ALPICAT
20402
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 BENJAMÍ B
Benjamí B
Día:
Hora:
02.03.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
MARTINELIA MANLLEU B
MARTINELIA MANLLEU B
2
12
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20403
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 PRBENJAMÍ D
Prebenjamí D
Día:
Hora:
02.03.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA D
4
2
CLUB PATI SANT RAMON C
20404
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 6 BENJAMÍ A
Benjamí A
Día:
Hora:
02.03.2024
16:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
5
5
CH MATARÓ C
20405
INFANTIL PLATA CC2 INFANTIL B
Infantil B
Día:
Hora:
02.03.2024
17:15
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
9
1
CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA B
20406
ALEVÍ OR P4 ALEVÍ A
Aleví A
Día:
Hora:
02.03.2024
18:30
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
6
7
HC PALAU PLEGAMANS A
20407
INFANTIL OR CC3 JUVENIL
Infantil B
Día:
Hora:
02.03.2024
18:30
Lloc:
Direcció:
MARTINELIA MANLLEU B
MARTINELIA MANLLEU B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20408
JUVENIL OR CC3 JUVENIL
Juvenil
Día:
Hora:
02.03.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
CH CALDES RECAM LÀSER B
20409
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.03.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
2
CLUB PATI VILAFRANCA C
20410
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
03.03.2024
10:30
Lloc:
Direcció:
CLUB PATÍ RODA A
CLUB PATÍ RODA A
4
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
20411
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMÍ A
Prebenjamí A
Día:
Hora:
03.03.2024
11:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
3
3
HC PALAU PLEGAMANS B
20412
ALEVÍ PLATA CC1 ALEVÍ B
Aleví B
Día:
Hora:
03.03.2024
12:15
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
2
3
HC PALAU PLEGAMANS F
20413
2ª CATALANA GRUP A 2ª CATALANA MASC
Senior Masc 2 Cat
Día:
Hora:
03.03.2024
13:15
Lloc:
Direcció:
CLUB PATI CALAFELL
CLUB PATI CALAFELL
6
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20414
JÚNIOR OR CC1 JÚNIOR
Junior
Día:
Hora:
03.03.2024
13:30
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
2
2
HC PIERA
20415
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA MASC
Sènior Masc 1 Cat.
Día:
Hora:
03.03.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
SOLIDEO PHC SANT CUGAT
SOLIDEO PHC SANT CUGAT
3
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20417
MENUTS MENUTS
Día:
Hora:
03.03.2024
9:00H
Lloc:
Direcció:
UE HORTA
UEH
2
2
COGRÈS
20436
3ª CATALANA GRUP D 3ª CATALANA MASC
Sènior Masc 3 Cat
Día:
Hora:
08.03.2024
21:15
Lloc:
Direcció:
TORRELLES CLUB PATI B
TORRELLES CLUB PATI B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20438
ALEVÍ PLATA CC1 ALEBÍ B
Aleví B
Día:
Hora:
09.03.2024
13:15
Lloc:
Direcció:
CLUB HOQUEI PATINS MARTORELL
CLUB HOQUEI PATINS MARTORELL
9
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20439
Benjamí A BENJAMÍ A
Benjamí A
Día:
Hora:
09.03.2024
14:45
Lloc:
Direcció:
CLUB PATÍ CENTELLES
CLUB PATÍ CENTELLES
1
8
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20440
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 MINIFEM
MiniFem
Día:
Hora:
09.03.2024
15:00
Lloc:
Direcció:
CP SANT CELONI
CP SANT CELONI
4
0
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20441
BCN PREBENJAMI PLATA 7 PREBENJAMÍ C
Prebenjamí C
Día:
Hora:
09.03.2024
16:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA C
1
4
CEH SABADELL
20442
BCN PREBENJAMI OR 3 PREBENJAMÍ A
Veterans
Día:
Hora:
09.03.2024
16:30
Lloc:
Direcció:
HC PALAU PLEGAMANS C
HC PALAU PLEGAMANS C
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA A
20443
PRIMERA CATALANA FEMENINA 1ª CATALANA FEM
Sènior Fem 1 Cat
Día:
Hora:
09.03.2024
17:00
Lloc:
Direcció:
CLUB HOQUEI SANT JORDI
CLUB HOQUEI SANT JORDI
2
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
20444
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 BENJAMÍ B
Benjamí B
Día:
Hora:
09.03.2024
17:15
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
7
3
SOLIDEO PHC SANT CUGAT C