Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Febrer 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
19578
Infantil Grup Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
08.10.2022
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
1
9
UEH
19583
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
08.10.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
La Sagrera
CPI La Sagrera
1
9
UEH
19603
Infantil Infantil
Infantil C
Día:
Hora:
22.10.2022
16:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
17
3
Prat A
19621
Infantil Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
06.11.2022
11:30
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès B
5
10
UEH
19642
Infantil Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
12.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
7
2
La Salle Bonanova
19669
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
20.11.2022
16:45
Lloc:
Direcció:
Martinenc
Martinenc B
8
5
UEH
19688
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
27.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
17
1
Montesquiu
19709
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
04.12.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
Claret
Claret
2
6
UEH
19752
Infantil Gr. Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
22.01.2023
12:30
Lloc:
Direcció:
UE Horta
UE Horta
1
3
Congrès
19762
Infantil Gr. Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
28.01.2023
13:30
Lloc:
Direcció:
CE La Salle Bonanova
CE La Salle Bonanova
4
10
UE Horta
19785
Infantil Plata 4
Infantil C
Día:
Hora:
04.02.2023
16:15
Lloc:
Direcció:
UE Horta
UE Horta
4
2
FC Martinenc B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2023 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.