Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

BENJAMÍ MIXTE B

Equip BENJAMÍ MIXTE B Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IURGUI
ALFONSO
Cap
2013
MIRANDA
ESCALONA
Cap
2013
MARK
PANDALES
Cap
2013
ERIC
UBIDE
Cap
2013
ERIC
ESCUDERO
Cap
2013
AGATA
MEYER
Cap
2013
ALEX
ARIAS
Cap
2013
NEIZAN
PEREZ
Cap
2013
ROC
RUIZ
Cap
2013
FÈLIX
ZAMPALO
Cap
2013
MANU
RUIZ
Cap
2013
GERARD
DOMINGUEZ
Cap
2013
Cos Técnic

BERTA MUES FONTANET

BENJAMÍ MASCULÍ

Equip BENJAMÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IGNASI
ALVAREZ DE EULATE BARBERA
Cap
2011
NIL
MONTOLIO FERNANDEZ
Cap
2011
EDER
LINARES VALLADOLID
Cap
2011
BIEL
FONT SUAREZ
Cap
2011
DANIEL
DOMINGUEZ PEREZ
Cap
2011
GABRIEL
SIO LEBORAN
Cap
2012
POL
CONDES MONTESINOS
Cap
2012
GERARD
CONDES MONTESINOS
Cap
2012
LUIS
PALO FERNANDEZ
Cap
2012
POL
NAVARRO MANENT
Cap
2012
MARTI
DE POMBO OCHOA
Cap
2012
LUCA
GUIUFFRE CALVO
Cap
2012
DIEGO
LAZAGA SOLA
Cap
2012
Cos Técnic

MARC VERA BESCÓS

BENJAMÍ FEMENÍ

Equip BENJAMÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
TESA
RIESCO FERNANDEZ
Cap
2011
JENNIFER
LOPEZ GARCIA
Cap
2011
CARLA
MUDARRA SANCHEZ
Cap
2011
PAULA
PINEDA PARERA
Cap
2011
JUDITH
OLIVARES YÁNEZ
Cap
2011
JANA
ESTARLICH ARRIBAS
Cap
2011
MIA
TALLON RONDA
Cap
2011
ABRIL
MUÑOZ
Cap
2012
SARA
PRADAS
Cap
2012
ANA
GONZALEZ
Cap
2012
MARTA
GONZALEZ
Cap
2012
NAIA
GARCIA
Cap
2012
ONA
CASELLAS
Cap
2012
CIARA
RISLER
Cap
2012
ELIA
SORIANO
Cap
2012
NADIA
GIL
Cap
2012
Cos Técnic

MAR PARERA OLIVÉ

ALEVÍ MASCULÍ

Equip ALEVÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALVARO
CAPILLA COBO
Cap
2009
ISAAC
SORIANO SERRANO
Cap
2009
POL
FONT SUAREZ
Cap
2009
ERIC
BLANCO RODRIGUEZ
Cap
2009
IVAN
GARCIA DEL BOSQUE
Cap
2009
MATEO DE JESUS
GOMEZ BUSTAMANTE
Cap
2009
ARES
CEREZUELA CEREIJO
Cap
2010
MIGUEL VICENTE
CHAPOÑAN HIDALGO
Cap
2010
GERARD
PRADAS PEIRON
Cap
2010
VICTOR
GASCÓ FONTANET
Cap
2010
ERIC M
VAQUERO BAENA
Cap
2010
JAN
TIO CANO
Cap
2010
ALVARO
TRICAS SANCHEZ
Cap
2010
POL
CEREIJO GASSOL
Cap
2010
ALEX
CRUELLS FERNANDEZ
Cap
2011
BIEL
FONT SUAREZ
Cap
2011
DANIEL
DOMINGUEZ PEREZ
Cap
2011
EDER
LINARES VALLADOLID
Cap
2011
IGNASI
ALVAREZ DE EULATE BARBERA
Cap
2011
NIL
MONTOLIO FERNANDEZ
Cap
2011
Cos Técnic

PAU BORRÁS GAS

ALEVÍ FEMENÍ

Equip ALEVÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
NOA
CABALLERO BOBIS
Cap
2009
MARTA
ALFONSO RUE
Cap
2009
MARTA
BAUTISTA GARCIA
Cap
2009
ÀLEX
GARCIA SERRAN
Cap
2009
VIRGINIA
CLOSAS MIGUEL
Cap
2010
CARLA
GARCIA VARGAS
Cap
2010
VALENTINA
DURAN SENNA
Cap
2010
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
Cap
2010
ARIADNA
SAA JUAN
Cap
2010
MARIA
PIQUER DIAZ
Cap
2010
PAULA
PINEDA PARERA
Cap
2011
JUDITH
OLIVARES YÁNEZ
Cap
2011
MIA
TALLON RONDA
Cap
2011
JANA
ESTARLICH ARRIBAS
Cap
2011
TESA
RIESCO FERNANDEZ
Cap
2011
CARLA
MUDARRA SANCHEZ
Cap
2011
JENNIFER
LOPEZ GARCIA
Cap
2011
Cos Técnic

MAR PARERA OLIVÉ

INFANTIL MASCULÍ

Equip INFANTIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEX
SERRANO AGUILERA
Cap
2007
DAVID
PRADAS PEIRON
Cap
2007
GUILLEM
BERGUA POLO
Cap
2007
CARLOS
VALLS SOUTO
Cap
2007
MIQUEL
MORENO GOMEZ
Cap
2008
MARC
RUIZ RODRIGUEZ
Cap
2008
TADEY
MERYNDA
Cap
2008
ORIOL
HURTADO CLOPES
Cap
2008
IVAN
GOMEZ FERNANDEZ
Cap
2008
OSCAR
MUDARRA SANCHEZ
Cap
2008
ISAAC
SORIANO SERRANO
Cap
2009
POL
FONT SUAREZ
Cap
2009
IVAN
GARCIA DEL BOSQUE
Cap
2009
ALVARO
CAPILLA COBO
Cap
2009
ERIC
BLANCO RODRIGUEZ
Cap
2009
ARES
CEREZUELA CEREIJO
Cap
2010
GERARD
PRADAS PEIRON
Cap
2010
Cos Técnic

ROGER BRIAS CARTES

INFANTIL FEMENÍ

Equip INFANTIL FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALBA
CASTRO SANCHEZ
Cap
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
Cap
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
Cap
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
Cap
2007
CELIA MARIA
VAQUERO BAENA
Cap
2008
EROLA
FERRER PAPIOL
Cap
2008
LETICIA
RUIZ RODRIGEUZ
Cap
2008
MARINA
PINEDA PARERA
Cap
2008
ÀLEX
GARCIA SERRAN
Cap
2009
MARTA
ALFONSO RUE
Cap
2009
MARTA
BAUTISTA GARCIA
Cap
2009
NOA
CABALLERO BOBIS
Cap
2009
ARIADNA
SAA JUAN
Cap
2010
CARLA
GARCIA VARGAS
Cap
2010
MARIA
PIQUER DIAZ
Cap
2010
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
Cap
2010
VALENTINA
DURAN SENNA
Cap
2010
VIRGINIA
CLOSAS MIGUEL
Cap
2010
Cos Técnic

CARLOS VILLANUEVA CABRERA

CADET MASCULÍ

Equip CADET MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEIX
SIERRA GARRIDO
Cap
2005
ÀLEX
OLIVARES YÁNEZ
Cap
2005
ANDERS
CANDOMEQUE GELLEIN
Cap
2005
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
Cap
2005
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
Cap
2005
MARTÍ
GIRONES GARRETA
Cap
2005
ORIOL
COSTA CAPDEVILA
Cap
2005
VÍCTOR
ALARCÓN BÁSCONES
Cap
2005
BERNAT
PORTOLÉS RIBAS
Cap
2006
HUGO
MARQUEZ MILLAN
Cap
2006
IAN
RODRIGUEZ GONZALEZ
Cap
2006
PAU
ALVAREZ ALONSO
Cap
2006
PAU
RIBAS ALBELLA
Cap
2006
SERGI
CARDONA COS
Cap
2006
ALEX
SERRANO AGUILERA
Cap
2007
CARLOS
VALLS SOUTO
Cap
2007
DAVID
PRADAS PEIRON
Cap
2007
DAVID
SANS PEREZ
Cap
2007
GUILLEM
BERGUA POLO
Cap
2007
ORIOL
HURTADO CLOPES
Cap
2007
Cos Técnic

GERARD PLA OTERO

CADET FEMENÍ

Equip CADET FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
AROA
AYZA ARRABAL
Cap
2005
CARLA
BARRIO DEL PINO
Cap
2005
CARLA
TRILLO FRAGA
Cap
2005
CLOE
MARTÍNEZ BARNET
Cap
2005
CLOE
MIRALLES QUINTANA
Cap
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
Cap
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
Cap
2006
IVETTE
FERRAN PANDO
Cap
2006
JHERALDY
FERRUFINO SALAZAR
Cap
2006
ALBA
CASTRO SANCHEZ
Cap
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
Cap
2007
EROLA
FERRER PAPIOL
Cap
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
Cap
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
Cap
2007
MARINA
PINEDA PARERA
Cap
2008
LETICIA
RUIZ RODRIGEUZ
Cap
2008
CELIA MARIA
VAQUERO BAENA
Cap
2008
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT/CARLOS VILLANUEVA CABRERA

JUVENIL MASCULÍ

Equip JUVENIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MAX
MIRALLES QUINTANA
Cap
2003
BIEL
PORTOLÉS RIBAS
Cap
2004
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
Cap
2004
DIDAC
ROSA FEMENIAS
Cap
2004
HUGO
CASTRO FERNANDEZ
Cap
2004
JAUME
BERGUA POLO
Cap
2004
POL
GALOFRÉ PEÑA
Cap
2004
ALEIX
SIERRA GARRIDO
Cap
2005
ÀLEX
OLIVARES YÁNEZ
Cap
2005
ANDERS
CANDOMEQUE GELLEIN
Cap
2005
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
Cap
2005
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
Cap
2005
MARTÍ
GIRONES GARRETA
Cap
2005
ORIOL
COSTA CAPDEVILA
Cap
2005
VÍCTOR
ALARCÓN BÁSCONES
Cap
2005
BERNAT
PORTOLÉS RIBAS
Cap
2006
PAU
ÁLVAREZ ALONSO
Cap
2006
Cos Técnic

GERARD PLA OTERO

ABSOLUT B FEMENÍ

Equip ABSOLUT B FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ARIADNA
VIADEL MARTÍNEZ
Cap
2001
LAIA
PIZARRO CORREA
Cap
2001
MIREIA
REY MUR
Cap
2001
SONIA
GARCIA FERNANDEZ
Cap
2001
LAIA
GRAU RUIZ
Cap
2003
LEONOR
MUÑOZ PAZ
Cap
2003
TERESA
VALLS SOUTO
Cap
2004
GEMMA
PASCUAL ROMERO
Cap
2004
ISABEL
SANTAOLALLA VALLET
Cap
2004
CARLA
TRILLO FRAGA
Cap
2005
CLOE
MIRALLES QUINTANA
Cap
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
Cap
2006
JHERALDY
FERRUFINO SALAZAR
Cap
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
Cap
2006
IVETTE
FERRAN PANDO
Cap
2006
CARLA
CONDES MONTESINOS
Cap
2007
HELENA
SAFONT JORDAN
Cap
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
Cap
2007
Cos Técnic

CARLOS VILLANUEVA CABRERA/ORIOL MASIP MONTSERRAT

ABSOLUT MASCULÍ

Equip ABSOLUT MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
DAVID
GARCIA MARQUINA
Cap
1992
PAU
BRIAS CARTES
Cap
1992
JOAN
RIERA LAZARO
Cap
1994
HUGO ENRIQUE
VELÁZQUEZ BRICEÑO
Cap
1994
PAU
BORRAS GAS
Cap
2000
ROGER
BRIAS CARTES
Cap
2000
MARC
VERA BESCOS
Cap
2000
GABRIEL
CARRASCO ALVAREZ
Cap
2001
JORDI
MORALES RUIZ
Cap
2001
LEO
CUKROV
Cap
2002
TIZZIANO BRUNO
CONTI RUA
Cap
2002
MAX
MIRALLES QUINTANA
Cap
2003
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
Cap
2004
HUGO
CASTRO FERNANDEZ
Cap
2004
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
Cap
2005
Cos Técnic

JAVIER RIBAS MÁRQUEZ

ABSOLUT FEMENÍ

Equip ABSOLUT FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ANNA
SEGURANA FERRE
Cap
1991
M FERNANDA
PEREZ
Cap
1993
EVA
ALEGRE VILAS
Cap
1995
PAULA
CARCERENY GONZALEZ
Cap
1999
ARIADNA
VIADEL MARTÍNEZ
Cap
2001
BERTA
MUES FONTANET
Cap
2001
LAIA
PIZARRO CORREA
Cap
2001
MIREIA
REY MUR
Cap
2001
NOA
GRAU DE LOS SANTOS
Cap
2001
PAULA
LOPEZ MAURI
Cap
2001
SONIA
GARCIA FERNANDEZ
Cap
2001
ARIADNA
CALDÚ BALAGUÉ
Cap
2002
GEMMA
PASCUAL ROMERO
Cap
2004
TERESA
VALLS SOUTO
Cap
2004
CLOE
MIRALLES QUINTANA
Cap
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
Cap
2006
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT

MÀSTER A

Equip MÀSTER A Waterpolo
Cos Técnic

MÀSTER B

Equip MÀSTER B Waterpolo
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.