PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
Instagram Bàsquet U.E.Horta
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Equips secció Bàsquet
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Absolut A - Lliga EBA

Equip Absolut A - Lliga EBA Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Alfons
Pilan
Jugador
1970
Pau
Ferragut
Jugador
1970
Albert
Villalaín
Jugador
1970
Quim
Sànchez
Jugador
1970
Rafa
Gómez
Jugador
1970
Ignasi
Isern
Jugador
1970
Adrià
Ordobàs
Jugador
1970
Gerard
Rubio
Jugador
1970
Guillem
Torrent
Jugador
1970
Oscar
Argemí
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Ricard Ventura

Segon entrenador: Josep Gusi

Assistent: Guillem Borrego

Absolut B

Equip Absolut B Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Marc
Pavón
Jugador
1970
David
Vila
Jugador
1970
Martí
Guardia
Jugador
1970
Albert
Fernàndez
Jugador
1970
Marc
Palacios
Jugador
1970
David
Roa
Jugador
1970
Ferran
Cruells
Jugador
1970
Arnau
Biosca
Jugador
1970
Xavier
Masdeu
Jugador
1970
Bernat
Collado
Jugador
1970
Alejandro
López
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: David Biosca

Segon entrenador: Pep Guinaliu

Delegat: Alfredo Angaril

Sots-21

Equip Sots-21 Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Oriol
Ballesta
Jugador
1970
Pol
Pavo
Jugador
1970
Anthony
Quintana
Jugador
1970
Alex
Molina
Jugador
1970
Guillem
Torrellardona
Jugador
1970
Alvaro
García
Jugador
1970
Damià
Camps
Jugador
1970
Sergio
Sangil
Jugador
1970
Izan
Poveda
Jugador
1970
Guillermo
Muñoz
Jugador
1970
Pau
Climent
Jugador
1970
Joan
Bellés
Jugador
1970
Carlos
Jiménez
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Alberto Pescio

Segundo entrenador: Guillem Gassol

Junior A (2004)

Equip Junior A (2004) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Omar
Moreno
Jugador
1970
Rubén
López
Jugador
1970
Pol
Rodríguez
Jugador
1970
Marc
Guerrero
Jugador
1970
Sergi
Saavedra
Jugador
1970
Pedro
Aparicio
Jugador
1970
Marc
Ruiz
Jugador
1970
Edgar
Escutia
Jugador
1970
Xavier
Rodríguez
Jugador
1970
Javier
Fernández
Jugador
1970
Marcel
Palomino
Jugador
1970
Guillem
Prat
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Dani Vidal

Ajudants: Miquel López i Edu Castellano

Junior B (2005)

Equip Junior B (2005) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Hugo
Carmona
Jugador
1970
Raul
Rojo
Jugador
1970
Pol
Fauquet
Jugador
1970
Gerard
Robert
Jugador
1970
Pol
Garcia
Jugador
1970
Jan
Tubau
Jugador
1970
Martí
Molero
Jugador
1970
David
Garcia
Jugador
1970
Armand
Matas
Jugador
1970
Ferran
Santín
Jugador
1970
Aleix
Martínez
Jugador
1970
Izan
Roig
Jugador
1970
Cos Técnic

Primera entrenadora: Imma Bruquetas

Segon entrenador: Rafael Urpí

Cadet (2006/07)

Equip Cadet (2006/07) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Mario
Ruiz
Jugador
1970
Marc
Romeu
Jugador
1970
Aleix
Martínez
Jugador
1970
Marc
Ballester
Jugador
1970
Iago
Mérida
Jugador
1970
Edgar
Faust
Jugador
1970
Nico
Aparicio
Jugador
1970
Pau
Guerrero
Jugador
1970
Gabriel
Jiménez
Jugador
1970
Ferran
Santín
Jugador
1970
Izan
Roig
Jugador
1970
Sergio
Guilarte
Jugador
1970
Pol
Berjillos
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Quim Sànchez

Segon entrenador: Oriol Molins

Pre-Infantil (2009)

Equip Pre-Infantil (2009) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Pau
Reyna
Jugador
1970
Ivan
Sánchez
Jugador
1970
Marcos
Muñoz
Jugador
1970
Izan
Seral
Jugador
1970
Guillem
Fauquet
Jugador
1970
Eric
Roig
Jugador
1970
Arnau
Burset
Jugador
1970
Max
Negre
Jugador
1970
Jan
Pedreira
Jugador
1970
Asier
Serrato
Jugador
1970
Jan
López
Jugador
1970
Francesc
Albiol
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Edu Castellano

Segon entrenador: Xavier Garcia

Mini A (2010)

Equip Mini A (2010) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Bruno
Olmo
Jugador
1970
Eric
Cavattoni
Jugador
1970
Pau
Casadevall
Jugador
1970
Teo
Ponz
Jugador
1970
Marc
Barceló
Jugador
1970
Julen
Sanz
Jugador
1970
Biel
Escutia
Jugador
1970
Miquel
Basagaña
Jugador
1970
Andreu
Aguilar
Jugador
1970
Alex
Angel
Jugador
1970
Alex
Pérez
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Jordi Murcia

Segon entrenador: Álvaro García

Mini B (2011)

Equip Mini B (2011) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Jordi
Guerrero
Jugador
1970
Bruno
Pedroche
Jugador
1970
Roc
Ferrer
Jugador
1970
Aniol
Ortolà
Jugador
1970
Marc
Rodríguez
Jugador
1970
Otger
Rexach
Jugador
1970
Dario
Ríos
Jugador
1970
Eric
Vidal
Jugador
1970
Ian
Fuentes
Jugador
1970
Omar
Menzez
Jugador
1970
Álvaro
Fernández
Jugador
1970
Victor
Cornelles
Jugador
1970
Ian
Ramil
Jugador
1970
Cos Técnic

Primer entrenador: Tomás

Entrenadors ajudants: Pol Fauquet i Jan Tubau

Premini (2012)

Equip Premini (2012) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Jan
Botinas
Jugador
1970
Gael
Faust
Jugador
1970
Nil
López
Jugador
1970
Ruben
Rojo
Jugador
1970
Quim
Blay
Jugador
1970
Nicolau
Gil
Jugador
1970
Guille
Pérez
Jugador
1970
David
Leal
Jugador
1970
Eloi
Tomás
Jugador
1970
Joan
Ol
Jugador
1970
Roger
Munell
Jugador
1970
Eric
Pizani
Jugador
1970
Joel
Ronquillo
Jugador
1970
Paco
Sánchez
Jugador
1970
Cos Técnic
ENT   Guillem Torrellardona
AJU 1   David Garcia

Mini femení (2010/11)

Equip Mini femení (2010/11) Bàsquet
Nom
Cognoms
Dorsal
Alçada
Posició
Data Naixement
Alexandra
Crespo
Jugadora
1970
Lucia
Torres
Jugadora
1970
Martina
Pérez
Jugadora
1970
Mariona
Crespo
Jugadora
1970
Laia
Gil
Jugadora
1970
Lia
Forns
Jugadora
1970
Aina
Paez
Jugadora
1970
Aitana
Garcia
Jugadora
1970
Uxue
Montero
Jugadora
1970
Laura
Prieto
Jugadora
1970
Noa
Correa
Jugadora
1970
Julia
Pizani
Jugadora
1970
Blanca
Jugadora
1970
Cos Técnic

Primera entrenadora: Maite Gregorio

Segona entrenadora: Montse Bureu

ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2022 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.