Equips secció Patinatge
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Junior-Senior

Equip Junior-Senior Patinatge
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens

 

 

Infantil-Cadet-Juvenil

Equip Infantil-Cadet-Juvenil Patinatge
Cos Técnic
  • Jorge Escribano
  • Xantal Ramírez

Grup Certificat

Equip Grup Certificat Patinatge
Cos Técnic
  • Jorge Escribano Arias
  • Xantal Ramírez de Pablo

Iniciació - A

Equip Iniciació - A Patinatge
Cos Técnic
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Laura Avilés Berruezo

Iniciació - B

Equip Iniciació - B Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Gemma
Corpas
2
1970
Abril
Roca
2
1970
Ivet
Ribó
2
1970
Xana
Peinado
2
1970
Marita
Ortega Batlle
2
1970
Miranda
Moreno
2
1970
Elsa
Fernández
2
1970
Mónica
Tallada
2
1970
Leire
López
2
1970
Anna
Fernández
2
1970
Lucía
Plasencia
2
1970
Claudia
Salom
2
1970
Cos Técnic
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Laura Avilés Berruezo
  • Eva Lachica Bosch

Iniciació - C

Equip Iniciació - C Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Edith
González
2
1970
Ona
Roijals
2
1970
Aina
Guillén
2
1970
Sabina
García
2
1970
Nuria
Ribas
2
1970
Mónica
Navarro
2
1970
Irene
Casado
2
1970
Cos Técnic
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Laura Avilés Berruezo
  • Eva Lachica Bosch

Iniciació - D

Equip Iniciació - D Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Melanie
Coello
2
1970
Claudia
Calàvia
2
1970
Paula
Calàvia
2
1970
Laia
Levano
2
1970
Leire
Matarredona Jordá
2
1970
Nayara
Santos
2
1970
Nora
Guirao
2
1970
Lía
Cabrera
2
1970
Aitana
Franco
2
1970
Cos Técnic
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Laura Avilés Berruezo
  • Eva Lachica Bosch

Iniciació - E

Equip Iniciació - E Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Arlet
Blay
2
1970
Ainara
Navarro
2
1970
Daniela
Carmona
2
1970
Sara
Solarte
2
1970
África
Gabarrón
2
1970
Cos Técnic
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Laura Avilés Berruezo
  • Eva Lachica Bosch

Aleví

Equip Aleví Patinatge
Cos Técnic
  • Jorge Escribano Arias
  • Xantal Ramírez de Pablo
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.