Equips secció Hoquei
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Prebenjamí B

Equip Prebenjamí B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ERNEST
SANCHEZ BEAUVILAIN
Jugador/a
2014
GUIM
CARULLA GARCIA
Jugador/a
2014
JAN
ROJALS MARTINEZ
Jugador/a
2014
JORDI
CANO PARDINA
Jugador/a
2014
JUAN MANUEL
SANTOFIMIA PELEGRIN
Jugador/a
2014
LIA
DALMAU BIETO
Jugador/a
2014
LUCAS
BAQUER LOPEZ
Jugador/a
2014
NICOLAS
LOPEZ LLANAS
Jugador/a
2014
Cos Técnic

Entrenador: Marc M

Delegat: Dani B

Prebenjamí A

Equip Prebenjamí A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEIX
LLEVAT VIVES
Jugador/a
2013
BIEL
BLASI SEVILLANO
Jugador/a
2014
HECTOR
BALLBE IZQUIERDO
Jugador/a
2013
ISAAC
SANCHEZ VANDELLE
Jugador/a
2013
MARTIN
RIERA BASSA
Jugador/a
2013
MAX
OSES CALLAU
Jugador/a
2013
PAU
CARRASCO GALLART
Jugador/a
2013
ZONGHENG
JIANG
Jugador/a
2013
Cos Técnic

Entrenador: Mateu P

Delegat: Juan Carles R

Benjamí A

Equip Benjamí A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
AXEL
G?NDARA FERRERES
Jugador/a
2011
BIEL
DURAN RODRIGUEZ
Porter/a
2011
BORJA
MARIN MAS
Jugador/a
2011
GISELA
TARRE ASTA
Jugador/a
2012
GUIM
COLLADO GARCIA
Jugador/a
2011
JAN
REDONDO SERRA
Jugador/a
2011
NASSER
ADAN TERRERO
Jugador/a
2011
THEO
BAQUER LOPEZ
Jugador/a
2012
Cos Técnic

Entrenador: Bernat P

Delegat: Sergio M

Benjamí B

Equip Benjamí B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
CARLOTA
BOIGUES COLL
Jugador/a
2012
ENEKO
DALMAU BIETO
Jugador/a
2011
GUILLEM
DIAZ SOTO
Jugador/a
2011
JAN
LAMARCA GALLEGO
Jugador/a
2011
NORA
AUBERNI SERRA
Jugador/a
2012
YAGO
GARCIA GUERREIRO
Jugador/a
2011
Cos Técnic

Entrenador: Berta F

Delegat: Ferran A

Aleví A

Equip Aleví A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEX
RIERA BASSA
Jugador/a
2010
DAVID
SICILIA MARTIN
Jugador/a
2009
GERARD
ARCE MORENO
Jugador/a
2010
POL
COLLADO CADENAS
Porter/a
2010
RICARDO
SACRISTAN LATORRE
Jugador/a
2009
SAMUEL
PARENT MEDVEDEO
Jugador/a
2009
Cos Técnic

Entrenador: Dani G

Delegat: Esther 

Aleví B

Equip Aleví B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MARTIN
GARCIA-MORENO FERNANDEZ
Jugador/a
2009
PEPE
JOSA JULIAN
Jugador/a
2009
POL
ROCA PALASI
Jugador/a
2009
POL
SANCHEZ VANDELLE
Porter/a
2009
POL
TARRE ASTA
Jugador/a
2009
YAGO
RODRIGUEZ LLUBIA
Jugador/a
2009
Cos Técnic

Entrenador: Roger F

Delegat: Santi R

Infantil A

Equip Infantil A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEX
BOIGUES COLL
Jugador/a
2008
BRUNO
MARIN MAS
Jugador/a
2008
GERARD
COLLADO GARCIA
Jugador/a
2008
GERARD
RAMIREZ MONTANERO
Jugador/a
2008
JAN
RODENAS TRAVES
Jugador/a
2008
JAN
ROIJALS SEBASTIA
Jugador/a
2008
MIGUEL
ANGEL BENITEZ GONZALEZ
Jugador/a
2008
RAFA
MARTINEZ RIVAS
Porter/a
2008
SERGI
MATEO ARBUES
Porter/a
2008
Cos Técnic

Entrenador: Pol F

Delegat: Jesús R

Infantil B

Equip Infantil B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
BRU
LAMARCA GALLEGO
Jugador/a
2007
DANIEL
SILVESTRE OLALDE
Jugador/a
2007
ERIC
FRANQUESA VELASCO
Jugador/a
2007
GUIFRE
CA?AS SANCHEZ
Jugador/a
2008
JAN
TARRI?O PUJOL
Jugador/a
2007
MAX
MOLL CASTILLO
Porter/a
2008
POL
TARRI?O PUJOL
Jugador/a
2007
SERGI
MARTINEZ PEREZ
Jugador/a
2008
Cos Técnic

Entrenador: Alex B

Delegat: Bea V

Juvenil A

Equip Juvenil A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Oriol B

Delegat: Ruben G

Juvenil B

Equip Juvenil B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Marc E

Delegat: Joan P

Junior A

Equip Junior A Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Pol F

Delegat: Raimon P

Junior B

Equip Junior B Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Dani M

Delegat: Just H

Sènior Masc 3 Cat

Equip Sènior Masc 3 Cat Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: 

Delegat: Jose Maria F

Sènior Fem 1 Cat

Equip Sènior Fem 1 Cat Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Harry M / Marta P

Delegat: Lliana F.

Sènior Masc 1 Cat.

Equip Sènior Masc 1 Cat. Hoquei
Cos Técnic

Entrenador: Kevin R / David V / Oscar C

Delegat: Christian C

Veterans

Equip Veterans Hoquei
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2021 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.