Equips secció Hoquei
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Escoleta

Equip Escoleta Hoquei
Cos Técnic

MiniFem

Equip MiniFem Hoquei
Cos Técnic

Paula L

Joana F

Martina B

Martina G

Ona C

Leire C

Vera M

Lia D

Entrenadora: Sara F

Delegat: Anna C

Prebenjamí A

Equip Prebenjamí A Hoquei
Cos Técnic

Jan R (p)

Jordi C

Guim C

Eric G

Juan Manuel S

Biel B

Lia D

Entrenador: Roger Fernández de Cuevas 

Delegat: Nadia  P

Prebenjamí B

Equip Prebenjamí B Hoquei
Cos Técnic

Leire C

Paula L

Vera M

Ernest S

Jordi S

Miquel C

Lucas B

Entrenador: Lucas V

Delegat: Clara B

Prebenjamí C

Equip Prebenjamí C Hoquei
Cos Técnic

Nil M (p)

Martina B

Martina G

Ona C

Víctor B

Jordi S

Teo de S

Max A

Entrenador: Bernat P

Delegat: Oriol B

 

Prebenjamí D

Equip Prebenjamí D Hoquei
Cos Técnic

Joana F

Martí F

Guillem P

Martin P

Adrià M

Jordi B

Entrenador: Gore P

Delegat: Montse R

Benjamí

Equip Benjamí Hoquei
Cos Técnic

Jan R (p)

Hèctor B

Biel BPau C

Aleix Ll

Martín R

Isaac S

Pep T

Entrenador: Mateu Pibernat

Delegat: Andrés B

Aleví A

Equip Aleví A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALEX
RIERA BASSA
2010
AXEL
G?NDARA FERRERES
2011
GERARD
ARCE MORENO
2010
JAN
REDONDO SERRA
2011
NASSER
ADAN TERRERO
2011
POL
MU?OZ
-0001
Cos Técnic

Biel D (p)

Nàsser A

Gerard A

Theo B

Axel G

Pol M

Jan R

Àlex R

Entrenador: Bernat P

Delegat: Eduard R

Aleví B

Equip Aleví B Hoquei
Cos Técnic

Nina B (p)

Carlota B

Pol B

Theo B

Guillem D

Eneko D

Candela M

Alba R

Gisela T

 

Entrenador: Marc M

Delegat: Dani B

Fem13

Equip Fem13 Hoquei
Cos Técnic

Nina B (p)

Maria Paula S (p)

Aran B

Carlota B

Mireia C

Candela M

Alba R

Noa S

Gisela T

Entrenador: Jan I

Deregada: Anna P

 

Infantil A

Equip Infantil A Hoquei
Cos Técnic

Sergi M (p)

Miguel Angel B

Àlex B

Bruno M

Gerard R

Jan R

Jan R

Entrenador: Pol F

Delegat: Jesús R

Infantil B

Equip Infantil B Hoquei
Cos Técnic

Pol S (p)

Martín G

Pepe J

Pol R

Yago R

Pol T

Entrenador: Pere P

Delegat: Santi R

Infantil C

Equip Infantil C Hoquei
Cos Técnic

Nina B (p)

Biel D (p)

Sergi M

Marc N

Samuel P

Ricardo S

David S

Biel S

Entrenador: Dani G

Delegat: Esther L

Juvenil A

Equip Juvenil A Hoquei
Cos Técnic

Manu G (p)

Miquel B

Xavi O

Jan T

Àlex B

Jan R

Gerard R

Bruno M

Entrenador: Oriol B

Delegat: Chimo B

Juvenil B

Equip Juvenil B Hoquei
Cos Técnic

Max M (p)

Guifre C

Èric F

Bru L

Sergi M

Daniel S

Jan T

Pol T

Entrenador: Àlex B

Delegat: Bea H

Junior PLUS

Equip Junior PLUS Hoquei
Cos Técnic

Xavier F (p)

Max B (p)

Ian J (p)

Jan Insa

Bernat P

Ot R

Mateu P

Marc M

Jordi C

Xavier O

Jan T

Entrenador: Oriol B

Delegat: Jordi F

Junior B

Equip Junior B Hoquei
Cos Técnic

Oriol R (p)

Quim H

Guillermo J

Noa P

Guillem B

Jana F

Carla C

Miquel B

Entrenador: Xavier E

Delegat: Joan P

Sènior Fem 1 Cat

Equip Sènior Fem 1 Cat Hoquei
Cos Técnic

Judit L (p)

Berta F

Aitana C

Sara F

Carla M

Nerea G

Carla C

Tania A

Noa P

Entrenador: Dani G / Pol F

Delegat: Joan P

Sènior Masc 1 Cat.

Equip Sènior Masc 1 Cat. Hoquei
Cos Técnic

Xavier E(p)

Xavier F (p)

Max B (p)

Oriol P

Ferran M

Àlex R

Mateu P

Jan I

Bernat P

Pere P

Pipe G

Àlex B

Entrenador: Kevin R /Pol F

Delegat: Raimon P / Jordi F

Senior Masc 2 Cat

Equip Senior Masc 2 Cat Hoquei
Cos Técnic

Ian J (p)

Xavier F (p)

Max B (p)

Àlex R

Mateu P

Jan I

Bernat P

Pere P

Pipe G

Àlex B

Ot R

Pere R

Entrenador: Pol F

Delegat: Jose Maria F

Sènior Masc 3 Cat

Equip Sènior Masc 3 Cat Hoquei
Cos Técnic

Ian J (p)

Xavier F (p)

Max B (p)

Manu G (p)

Marc Millanes

Albert N

Manel S

Ot R

Ivan L

Òscar G

Entrenador: Marc E

Delegat: Jordi F / JoanT

Veterans

Equip Veterans Hoquei
Cos Técnic

Xavier T

Julian F

Pau B

Xavier B

Sergi G

Roger L

Pere Josep R

Josep Maria G

Gerard T

Luis E

Fernando E

Àlex G

Juan Carlos R

Joan P

 

ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2023 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.