03.03.2023
Horaris dels partits que juguem aquest cap de setmana 3, 4 i 5 de març
Bàsquet
Dissabte 4
Tarda: 18h A.E.S.A - TEMPLE-UE HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA (Poliesportiu Santa Eulàlia)
El sènior afronta una nova final al difícil camp del AESE, on una victòria aqui seria triple per els enfrontaments d'aquesta jornada dels rivals.
Tarda: 19.30h C.C. JUNIOR MASC. UE HORTA B – CB SANT JUST PIZZERIA CARLOS
Partit a casa on el Junior A necessita una victòria per acabar de rematar les bones sensacions de la setmana anterior a Montgat.
Tarda: 16h PRIMERA CATEGORIA FEM. UE HORTA-SALAS CBF CERDANYOLA
El sènior femení afronta un partit complicat després de la dura derrota de la setmana passada, on ho donaran tot per recuperar les bones sensacions que ja havien tingut aquest 2023!
Diumenge 5
Tarda: 10.30h C.T. CADET MASC. PROMOCIÓ UE HORTA A-BLOWAIR C.B L’HOSPITALET 2007
Partit atractiu per al rival i pel moment de joc del nostre cadet , que buscarà competir al màxim per continuar mostrant el nivell tan alt al que estan arribant.
Hóquei
Divendres 3
Tarda: 21.45 UE HORTA JUNIOR- IGUALADA
Partit de tornada contra l'Igualada el divendres a les 21.45. Després de perdre a Igualada per un ajustat 3 a 2 volem forçar el tercer partit.
Dissabte 4
Tarda: 19.00h UE HORTA Sènior A- IGUALADA
Comencem la fase d'ascens a casa a les 19.00 contra tot un Igualada, començar amb una victòria és molt important per poder lluitar per tot. Aquesta temporada continuem sense perdre a casa i lluitarem per continuar així.
Dissabte 4
Tarda: 16.h ABSOLUT FEMENÍ UE HORTA - GIRONA
Diumenge 5
Matí: 10h UE HORTA Prebenjamí C - PIERA
Partit a Horta contra el Piera el diumenge a les 10.00. Volem continuar amb la bona dinàmica, els nostres nois i noies estan treballant molt bé i s'ho mereixen.
Natació
Dissabte 4
Matí: 9h (Club natació Terrassa)
Aquest dissabte dia 4 de març al club natació Terrassa, els nostres alevins competeixen en la 5 jornada de lliga alevina. Jornada important per estar el més amunt possible en la classificació per equips.
Waterpolo
Dissabte 4
Tarda: 16.30h ABS FEM UE HORTA-HAXELIA – CONCEPCIÓN
Després de l'intens cap de setmana de la Copa Federación a Madrid, comencem la 2 fase de la lliga nacional amb molta il·lusió i moltes ganes, lluitarem amb l'objectiu d'aconseguir una de les 4 places pel Play off d'ascens.
Tarda: 18.30 h ABS MAS UEHORTA-HAXELIA - ASKARTZA
Plens de confiança i amb la Copa Federación a la butxaca, el nostre equip masculí també comença la decisiva 2 fases a casa amb l'equip de Bilbao, un equip que s'ha mostrat molt fort i que ens exigiran jugar al nostre millor nivell competitiu.
Diumenge 5
Matí: 9.15h Inf fem UE HORTA-Alt Bta
Partit de tornada on les nostres infantils lluitaran per guanyar a domicili al CN Alt Barceloneta i continuar al capdamunt de la classificació del grup en un grup molt apretat.
Matí: 9:00-9:45-10:30h- 11:30-12:15-13:00h 2a jornada Benjamí A i Fem (HORTA)
Els més petits tenen doble jornada Benjamina durant el matí de diumenge a Horta.
Ens esperen 6 partits apassionats dels nostres nens i nenes, amb el desig que tots s'ho passin superbé i vagin acumulant experiències per anar aprenent i gaudint a la vegada
Altres partits de la jornada:
Alv mix 16:15h Terrassa B- Horta B
Cad mas 15:00 Mataró-Horta
Juv fem 9h Mataró-Horta