Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Escola/Prebenjamí (2011-12)

Equip Escola/Prebenjamí (2011-12) Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marta
Gonzalez Iturbe
2012
Luis
Palo Fernandez
2012
Nadia
Gil Torres
2012
Naia
Garcia Serran
2012
Abril
Mu?oz Perez
2012
Diego
Lazaga Sola
2012
Elia
Soriano Serrano
2012
Paula
Pineda Parera
2011
Alex
Cruells Fernandez
2011
Ignasi
Alvarez de Eulate Barber?
2011
Mia
Tallón Ronda
2011
Judith
Olivares Ya?ez
2011
Tesa
Riesco Fernandez
2011
Lorenzo
Viglione Escudero
2011
Quim
de Semir Martin
2011
Cori Valentina
Mendoza Taco
2011
Eder
Linares
2011
Lluis
de Gregorio Carosi
2011
Adrian
Calvo Fernández
2011
Nil
Montoliu Fernandez
2011
Jana
Estarlich Arribas
2011
Gerard
Tarrason Gallardo
2011
Daniel
Dominguez Pérez
2011
Biel
Font Suarez
2011
Gerard
Castillo Moyano
2011
Cos Técnic
Natàlia León / Jordi Giménez

Benjamí mixte A

Equip Benjamí mixte A Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Isaac
Soriano Serrano
2010
Marti
Ortiz Minguet
2010
Mateo de Jesús
Gómez Bustamante
2010
Bruno
Tenas Jerónimo
2010
Jefferson
Ferreras Salda?a
2010
Eric
Blanco Rodriguez
2010
Alvaro
Capilla Cobo
2010
Renato
Viglione Escudero
2010
Ivan
García del Bosque
2010
Gerard
Pradas Peiron
2010
Alex
Ubide Serrano
2010
Iago
Martin Garcia
2010
Ares
Cerezuela Cereijo
2010
Pol
Cereijo Gassol
2010
Víctor
Gascó Fontanet
2010
Miguel V
Chapo?an Hidalgo
2010
Jan
Tió Cano
2010
Victor
Tello Nu?ez
2010
Cos Técnic
Pitu Gasch / Fabio Echevarria

Benjamí mixte B

Equip Benjamí mixte B Waterpolo
Cos Técnic
Pitu Gasch

Benjamí Femení

Equip Benjamí Femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marta
Alfonso Rue
2009
Noa
Caballero Bobis
2009
?lex
Garcia Serran
2009
Noa
Romeu Villa-Real
2009
Marta
Bautista García
2009
Carla
García Vargas
2010
Valentina
Durán Senna
2010
Virginia
Closas Miguel
2010
Jana
Canteras Leon
2010
Cori Valentina
Mendoza Taco
2010
Ona
Capdevila Garriga
2010
Ariadna
Saa Juan
2010
Claudia
Perán Alcaraz
2010
Maria
Piquer Diaz
2010
Cos Técnic
Mar Parera

Aleví masculí

Equip Aleví masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Carlos
Valls Souto
2007
Nil
Baeza Florencia
2007
Guillem
Bergua Polo
2007
Lucas
Gutierrez de Yzaguirre
2007
David
Pradas Peiron
2007
Alex
Serrano Aguilera
2008
Oriol
Hurtado Clopés
2008
Pau
Ortiz Minguet
2008
Tadey
Merynda
2008
Mikel
Cordovilla Delgado
2008
Marc
Ruiz Rodríguez
2008
Ivan
Gómez Fernández
2008
Cos Técnic
Fabio Echevarria

Aleví femení

Equip Aleví femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Elvira
García Jiménez
2007
Maria
Font Suarez
2007
Leticia
Pérez Rodriguez
2007
Helena
Safont Jordan
2007
Alba
Castro Sánchez
2007
Marina
Pineda Parera
2008
Leticia
Ruiz Rodríguez
2008
Daniela
Lazaga Sola
2008
Marta
Alfonso Rue
2009
Noa
Caballero Bobis
2009
?lex
Garcia Serran
2009
Noa
Romeu Villa-Real
2009
Marta
Bautista García
2009
Cos Técnic
Mar Parera

Infantil Mixte A

Equip Infantil Mixte A Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Hugo
Marquez Millán
2006
Pau
Ribas Albella
2006
Ivan
Ledo Escribano
2006
Ian
Rodríguez González
2006
Sergi
Cardona Cos
2006
Bernat
Portolés Ribas
2006
Pau
Alvarez Alonso
2006
Manuel
Lazaga Sola
2006
Alvaro
Ruiperez Davila
2006
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Arnau
Hortigüela
2005
Oriol
Costa Capdevila
2005
Alex
Olivares Ya?ez
2005
Victor
Alarcón Bascones
2005
Joan
Villamayor Villar
2005
Joel
Gamez López
2005
Aroa
Ayza Arrabal
2005
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Cloe
Miralles Quintana
2005
Cos Técnic
Fabio Echevarria

Infantil mixte B

Equip Infantil mixte B Waterpolo
Cos Técnic
Fabio Echevarria / Anna Segurana

Cadet masculí

Equip Cadet masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Jaume
Bergua Polo
2004
Biel
Portoles Ribas
2004
Sergio
Fresnillo Victoria
2004
Bruno
Asensio Surribas
2004
Hugo
Castro Fernández
2004
Pol
Galofre Pe?a
2004
Didac
Rosa Femias
2004
Adam
Kudssus Ferrer
2004
Pablo
Puchol
2004
Max
Miralles Quintana
2003
Marçal
Hortiguela Pascual
2003
Bernat
Portolés Ribas
2006
Pau
Alvarez Alonso
2006
Manuel
Lazaga Sola
2006
Alex
Olivares Ya?ez
2005
Cos Técnic
Àlex Pérez

Cadet femení

Equip Cadet femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Marta
Aragón Alonso
2004
Núria
Montesinos Ferreri
2004
Helena
Lladós Clos
2004
Sofia
Agudo Luque
2004
Teresa
Valls Souto
2004
Gemma
Pascual Romero
2004
Aroa
Ayza Arrabal
2005
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Laura
Montesinos Ferreri
2006
Carla
Noguera Palomo
2006
Jheraldyn
Ferrufino Salazar
2006
Cloe
Miralles Quintana
2005
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Leonor
Mu?oz Paz
2003
Addison
Mc Gowan
2003
Cos Técnic
Anna Segurana / Bogdan Jianu

Juvenil masculí

Equip Juvenil masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Bruno
Asensio Surribas
2004
Hugo
Castro Fernández
2004
Pol
Galofre Pe?a
2004
Didac
Rosa Femias
2004
Adam
Kudssus Ferrer
2004
Alex
Villamayor Villar
2002
Aimar
Trasmonte Domenech
2002
Marcos
Garcia Brun
2002
Max
Miralles
2003
Ivan
Luque
2003
Marçal
Hortiguela Pascual
2003
Daniel
Noguera Palomo
2001
Jordi
Morales Ruiz
2001
Pablo
Martínez Celdrán
2001
Pablo
Agudo Luque
2001
Oscar
Asensio Surribas
2001
Roc
Barceló Otero
2001
Cos Técnic
Àlex Pérez

Juvenil Femení

Equip Juvenil Femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Mireia
Rey Mur
2001
Paula
López Mauri
2001
Berta
Mues Fontanet
2001
Noa
Grau de los Santos
2001
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Andrea
Ortiz Torrents
2003
Emma Li
Calvo Fabregues
2003
Leonor
Mu?oz Paz
2003
Addison
Mc Gowan
2003
Marta
Aragón Alonso
2004
Núria
Montesinos Ferreri
2004
Alba
Pe?a López
2005
Carla
Trillo Fraga
2005
Cos Técnic
Gerard Pla /Bogdan Jianu

Absolut masculí

Equip Absolut masculí Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Guillem
Vilar i Estrada
1999
Jordi
Gimenez Guerra
1998
David
Soler Ruiz
1997
Cristian
Garcia Marquina
1995
Joan
Riera Lazaro
1994
Kevin
Peris Moral
1993
Pau
Brias Cartes
1992
Pau
Vall i Prat
1992
Fabio
Echevarria Rodríguez
1992
David
García Marquina
1992
Oriol
Brias Cartes
1988
Carlos
Roman Morales
1988
Roger
Brias Cartes
2000
Edgar
Endrino Repiso
1988
Gerard
Montero Mas
1997
Georgy
Kuznetcov
1997
Pau
Borras Gas
2000
Jordi
Morales Ruiz
2001
Cos Técnic
Javi Ribas

Absolut femení

Equip Absolut femení Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Ariadna
Viadel
2001
Mireia
Rey Mur
2001
Paula
López Mauri
2001
Berta
Mues Fontanet
2001
Noa
Grau de los Santos
2001
Ariadna
Caldú Balagué
2002
Mireia
Jiménez López
2002
Andrea
Mu?oz Paz
2002
Maria
Sanchez Baygual
2002
Eva
Alegre Vilas
1995
Fernanda
Pérez María
1993
Mónica
Bargalló García
1992
Anna
Segurana
1991
Laura
Villa Romero
1991
Zoila
Quesada Pons
1990
Cos Técnic
Gerard Pla

Màster

Equip Màster Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Sergi
Castell? Morraja
1984
Pablo
Garrido Cuesta
1984
David
Sanchez Mendez
1985
Jonathan
Garreta Jiménez
1980
Hector
Ballesteros Molina
1985
Sergio
Ribas Marquez
1981
Daniel
Garcia Gadea
1979
Miguel
Dieste Barranco
1978
Miguel
Hernando García
1982
Raul
Noguera
1984
?scar
Alvárez
1983
Carles
Olle Piqué
1977
Cristian
Benitez Ribas
1975
Ruben
Benitez Ribas
1975
Sergio
Martinez Anton
1975
Jordi
Grau García
1972
Javier
Garcia Domingo
1971
Antonio
Pe?a Pulido
1968
Daniel
Benitez Ribas
1971
Xavier
Paredes Rubió
1969
Cos Técnic

Veterà

Equip Veterà Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Pere
Calopa Morell
1969
Jordi
Grau García
1972
Xavier
Paredes Rubió
1969
Fernando
Pe?a Pulido
1969
Bogdan
Jiunu
1969
Carles
Olle Piqué
1969
Sergio
Montero Botanch
1968
Francisco
Asensio Megias
1967
Tomas
Fernandez Mu?iz
1964
David
Morell Blanco
1963
Jordi
Olle Piqué
1963
Joan Anton
Moliner Domínguez
1963
Carles
Pla Poveda
1963
Lorenzo
Martin Usieto
1951
David
Sanchez Mendez
1985
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.