Equips secció Patinatge
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Equip Junior-Senior

Equip Equip Junior-Senior Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Nadia
Alsinet Dameson
Cap
1995
Nerea
Arenas Marquez
Cap
1999
Carla
Asensio Viñuela
Cap
2001
Laura
Avilés Berruezo
Cap
1995
Sigrid
Bono Vega
Cap
1997
Giuliana Gina
Engerlani Rodriguez
Cap
2002
Emma
Fernandez Bleda
Cap
2002
Laia
Fernandez Zurita
Cap
2001
Anna
Garcia Picazo
Cap
2002
Mònica
Gasols Vallve
Cap
2002
Clàudia
Giralt Silva
Cap
2002
Berta
Llorca Sans
Cap
2001
Marina
Quílez Fernández
Cap
2002
Xantal
Ramírez de Pablo
Cap
1990
Ada
Rodriguez Serrano
Cap
2001
Andrea
Sebastian Villegas
Cap
2002
Laia
Sebastian Villegas
Cap
2002
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens

 

 

Equip Infantil-Cadet-Juvenil

Equip Equip Infantil-Cadet-Juvenil Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Irene
Asensio Viñuela
Cap
2003
Claudia
Garcia Cocera
Cap
2004
Teresa
Garcia Garcia
Cap
2004
Bet
Gòdia Lagunilla
Cap
2006
Lucía
González Martínez
Cap
2004
Eva
Lachica Bosch
Cap
2003
Laura
López Cuadrado
Cap
2006
Laia
Pesquer Bagan
Cap
2004
Mar
Riera Bassa
Cap
2004
Ada
Rubio Alonso
Cap
2005
Sofía
Salvadó Piñeiro
Cap
2006
Martina
Sanz Guart
Cap
2004
Matías
Schelotto Levanavicius
Cap
2006
Cos Técnic

Entrenadors:

  • Jorge Escribano
  • Albert Vicens
  • Xantal Ramírez

Grup Certificat

Equip Grup Certificat Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Berta
De la Rosa Cosculluela
Cap
2001
Ariadna
Giralt Silva
Cap
2004
Noa
Gonzalez Gonzalez
Cap
2008
Diana
Jordan Santos
Cap
2004
Alba
Mas Puig
Cap
2003
Célia
Rodríguez Casas
Cap
2001
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Sónia Múñoz Costa

Iniciació - A

Equip Iniciació - A Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Isabella
Maldonado Heins
Cap
2008
Elia
Mansó Parra
Cap
2007
Maria
Redondo Serra
Cap
2007
Laia
Rodriguez López
Cap
2007
Ariadna
Vilau Allué
Cap
2006
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Albert Vicens Rodríguez
  • Xantal Ramírez de Pablo
  • Sónia Muñoz Costa

Iniciació - B

Equip Iniciació - B Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Guillem
Ballester Simón-Talero
Cap
2007
Alba
Camacho Benavides
Cap
2006
Aina
Corpas Cruz
Cap
2008
Alba
Duque Ocaña
Cap
2008
Nerea
Galán Benitez
Cap
2006
Adriana
Lumbreras Bolivar
Cap
2008
Cayetana
Martínez Fernández
Cap
2008
Carlota
Nadal Perea
Cap
2007
Lara
Pérez Fayos
Cap
2010
Lara
Vidaller Trillo
Cap
2004
Helena
Vilau Allué
Cap
2010
Cos Técnic
Entrenadors/es:
  • Sonia Muñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Iniciació - C

Equip Iniciació - C Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Anna
Basilio Alquezar
Cap
2009
Anna
Cera Muñoz
Cap
0006
Gemma
Corpas Cruz
Cap
2011
Andrea
Duque Ocaña
Cap
2012
Arwen
Font Jubierre
Cap
2010
Lucía
Galán Benitez
Cap
2010
Martina
Garrigós Mendoza
Cap
2008
Naiade
Guilera Ortiz
Cap
2009
Samanta Melis
Polo Pizarro
Cap
2008
Aina
Ramírez Castellanos
Cap
2006
Carla
Robles Morales
Cap
2008
Monica
Tallada Siles
Cap
2007
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa
  • Xantal Ramírez de Pablo

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo

Iniciació - D

Equip Iniciació - D Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Sara
Expósito Cuyas
Cap
2009
Candela
Martínez Fernández
Cap
2010
Miranda Amelia
Moreno Prada
Cap
2009
Alexia
Rybka Zamorano
Cap
2010
Noa
Vázquez Martínez
Cap
2009
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo

Iniciació - E

Equip Iniciació - E Patinatge
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
Valeria
Nadal Perea
Cap
2012
Lucia
Plasencia Torrecilla
Cap
2010
Ivette
Ribó Nicolau
Cap
2010
Abril
Roca Palasí
Cap
2012
Freya Diana
Vilouta Araujo
Cap
2011
Cos Técnic

Entrenadors/es:

  • Sonia Nuñoz Costa

Monitores:

  • Laura Avilès Berruezo
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.