Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Febrer 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
19581
Juvenil Grup B1
Juvenil B
Día:
Hora:
08.10.2022
16:15
Lloc:
Direcció:
UEH
1
6
CPI La Sagrera
19608
Juvenil Juvenil
Juvenil B
Día:
Hora:
23.10.2022
12:00
Lloc:
Direcció:
Sant Just
Sant Just B
8
2
UEH
19618
Juvenil Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
06.11.2022
10:00
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
1
8
Torrelles A
19639
Juvenil Juvenil Gr. Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
12.11.2022
17:30
Lloc:
Direcció:
La Salle Bonanova
La Salle Bonanova
3
4
UEH
19666
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
20.11.2022
11:15
Lloc:
Direcció:
UEH
UEH
3
3
Martinenc
19690
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
26.11.2022
16:00
Lloc:
Direcció:
Congrès
Congrès D
3
1
UEH
19706
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
04.12.2022
11;15
Lloc:
Direcció:
UE Horta
UEH
7
1
Claret
19729
Juvenil Gr. Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
14.01.2023
17:30
Lloc:
Direcció:
UE Horta
UE Horta
2
7
Sant Just B
19755
Juvenil Gr. Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
22.01.2023
16:15
Lloc:
Direcció:
Torrelles Club Patí
Torrelles A
10
0
UE Horta
19764
Juvenil Gr. Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
28.01.2023
15:00
Lloc:
Direcció:
CE La Salle Bonanova
UEH
3
2
CE La Salle Bonanova
19793
Juvenil Plata 4
Juvenil B
Día:
Hora:
05.02.2023
14:45
Lloc:
Direcció:
FC Martinenc
FC Martinenc
3
5
UE Horta
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2023 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.