Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Maig 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
20086
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
22.10.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
1
4
HC SANT JUST B
20120
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
05.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
0
CH RIPOLLET C
20130
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
11.11.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU C
3
2
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20154
BCN PREBENJAMI PLATA 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
18.11.2023
14:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
2
2
CLLUB HOQUEI CLARET A
20223
BCN PREBENJAMI PLATA 5
Prebenjamí B
Día:
Hora:
25.11.2023
17:00
Lloc:
Direcció:
COL·LEGI SANT IGNASI
CPI SANT IGNASI A
2
3
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20236
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
2
2
CERDANYOLA CH B
20257
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
16.12.2023
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
0
FC MARTINENC B
Crònica:

 

20268
BCN PREBENJAMI PLATA 5 PREBENJAMI
Prebenjamí B
Día:
Hora:
17.12.2023
12:40
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ MUNICIPAL D ESPORTS SABADELL
CEH SABADELL
0
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20298
1ª CATALANA GRUP B 1ª CATALANA GRUP B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
27.01.2024
20:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA
3
0
CPI ESPANYOL
20300
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
28.01.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
4
2
SENERGY RENOVABLES SANT JUST C
Crònica:

 

20317
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.02.2024
12:45
Lloc:
Direcció:
PAVELLO MOLLET
MOLLET HC B
3
1
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20369
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
18.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
PISTA UE HORTA
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
2
UNIÓ ESPORTIVA LA GARRIGA
20380
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
24.02.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
POLIESPORTIU MUNICIPAL CAMP DEL FERRO
CP CONGRÉS LA SAGRERA ES MOU C
3
4
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
20409
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
03.03.2024
10:00
Lloc:
Direcció:
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
3
2
CLUB PATI VILAFRANCA C
20655
BCN PREBENJAMI PLATA 4 PREBENJAMÍ B
Prebenjamí B
Día:
Hora:
25.05.2024
16:00
Lloc:
Direcció:
PAVELLÓ FOLGUEROLES LES ALZINES
CP FOLGUEROLES
UNIÓ ESPORTIVA D'HORTA B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat

Membre de: Coordinadora d´Entitats d´Horta
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Fundación ”la Caixa” Abella Ribas Posa't Wap@ Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements 5 HERMANOS 5 HERMANOS Take Away Racó d'Horta
2024 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.