Equips secció Waterpolo
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

ABSOLUT FEMENÍ

Equip ABSOLUT FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
DANIELA
MARIN CORREA
DEFENSORA
1993
EVA
ALEGRE VILAS
ATACANT
1995
ARIADNA
VIADEL MARTÍNEZ
BOIA
2001
BERTA
MUES FONTANET
ATACANT
2001
LAIA
PIZARRO CORREA
ATACANT
2001
NOA
GRAU DE LOS SANTOS
ATACANT
2001
PAULA
LÓPEZ MAURI
BOIA
2001
SONIA
GARCÍA FERNÁNDEZ
ATACANT
2001
AINHOA
VIZCAÍNO RODRÍGUEZ
DEFENSORA
2002
ARIADNA
CALDÚ BALAGUER
PORTERA
2002
ANA
RUBIO ORTEGA
ATACANT
2003
NEREA
LOZANO OLIVA
DEFENSORA
2003
AROA
AYZA ARRABAL
PORTERA
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
ATACANT
2006
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT

ABSOLUT MASCULÍ

Equip ABSOLUT MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MARC
VERA BESCOS
ATACANT
2000
PAU
BORRAS GAS
ATACANT
2000
ROGER
BRIAS CARTES
ATACANT
2000
ROGER
ECHEVARRIA RODRÍGUEZ
ATACANT
2000
JORDI
MORALES RUÍZ
DEFENSOR
2001
LEO
CUKROV
BOIA
2002
AHMAD
PÉREZ AZZOUZ
PORTER
2003
ALEIX
RODRÍGUEZ MORENO
BOIA
2003
JAN
GRAU DE LOS SANTOS
ATACANT
2003
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
ATACANT
2004
DANIEL
IVAYLOV PATCHALIEV
DEFENSOR
2004
DÍDAC
ROSA FEMENIAS
ATACANT
2004
HUGO
CASTRO FERNÁNDEZ
ATACANT
2004
POL
GALOFRÉ PEÑA
PORTER
2004
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
ATACANT
2005
Cos Técnic

PAU BRIAS CARTES

XAVI GASCH

JUVENIL FEMENÍ

Equip JUVENIL FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
GEMMA
PASCUAL ROMERO
JUGADORA
2004
TERESA
VALLS SOUTO
PORTERA
2004
ISABEL
SANTAOLALLA VALLET
JUGADORA
2004
ROSEMARY
DAY
JUGADORA
2004
AROA
AYZA ARRABAL
PORTERA
2005
ANDREA
LLOP GALÁN
JUGADORA
2005
CLOE
MARTÍNEZ BARNET
JUGADORA
2005
CLOE
MIRALLES QUINTANA
JUGADORA
2005
CARLA
TRILLO FRAGA
JUGADORA
2005
CARLA
NOGUERA PALOMO
JUGADORA
2006
PALOMA
GUILLÉN BORT
JUGADORA
2006
AINHOA
PINAR MOVILLA
JUGADORA
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
JUGADORA
2006
ALBA
CASTRO SÁNCHEZ
JUGADORA
2007
BIANCA
BARLOCCO MARTÍNEZ
JUGADORA
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
JUGADORA
2007
HELENA
SAFONT JORDÁN
JUGADORA
2007
Cos Técnic

ORIOL MASIP MONTSERRAT

PAU BORRÁS GAS

JUVENIL MASCULÍ

Equip JUVENIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
BRUNO
ASENSIO SURRIBAS
JUGADOR
2004
JAUME
BERGUA POLO
JUGADOR
2004
HUGO
CASTRO FERNÁNDEZ
JUGADOR
2004
POL
GALOFRÉ PEÑA
PORTER
2004
DÍDAC
ROSA FEMENIAS
JUGADOR
2004
BIEL
PORTOLES RIBAS
JUGADOR
2004
VÍCTOR
ALARCÓN BÁSCONES
JUGADOR
2005
ORIOL
COSTA CAPDEVILA
JUGADOR
2005
ALEX
OLIVARES YAÑEZ
JUGADOR
2005
MARTÍ
GIRONÉS GARRETA
JUGADORA
2005
ALEIX
SIERRA GARRIDO
JUGADOR
2005
JOAN
VILLAMAYOR VILLAR
JUGADOR
2005
BERNAT
PORTOLES RIBAS
JUGADOR
2006
PAU
ALVAREZ ALONSO
JUGADOR
2006
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
JUGADOR
2006
Cos Técnic

PAU BRIAS CARTES

XAVIER GASCH

CADET FEMENÍ

Equip CADET FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IVETTE
FERRAN PANDO
JUGADORA
2006
JHERALDYN
FERRUFINO SALAZAR
JUGADORA
2006
IRENE
GASCÓ FONTANET
JUGADORA
2006
PALOMA
GUILLÉN BORT
JUGADORA
2006
CALUDIA
MARTÍNEZ MIRALLES
PORTERA
2006
CARLA
NOGUERA PALOMO
JUGADORA
2006
AINHOA
PINAR MOVILLA
JUGADORA
2006
BIANCA
BARLOCCO MARTÍNEZ
JUGADORA
2007
CARLA
CONDES MONTESINOS
JUGADORA
2007
ALBA
CASTRO SÁNCHEZ
JUGADORA
2007
MARIA
FONT SUÁREZ
JUGADORA
2007
ELVIRA
GARCÍA JIMÉNEZ
JUGADORA
2007
LETICIA
PÉREZ RODRÍGUEZ
JUGADORA
2007
IRENE
PINAR SÁNCHEZ
JUGADORA
2007
HELENA
SAFONT JORDÁN
JUGADORA
2007
MAR
BECERRA ESCOBAR
JUGADORA
2008
CELIA M
VAQUERO BAENA
PORTERA
2008
MARINA
PINEDA PARERA
JUGADORA
2008
LETICIA
RUÍZ RODRÍGUEZ
JUGADORA
2008
Cos Técnic

PAU BORRÁS GAS

ORIOL MASIP

CADET MASCULÍ

Equip CADET MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
PAU
ALVAREZ ALONSO
JUGADOR
2006
SERGI
CARDONA COS
PORTER
2006
IVÁN
LEDO ESCRIBANO
JUGADOR
2006
HUGO
MÁRQUEZ MILLÁN
JUGADOR
2006
BERNAT
PORTOLES RIBAS
JUGADOR
2006
PAU
RIBAS ALBELLA
JUGADOR
2006
DAVID
SANS PÉREZ
JUGADOR
2006
GUILLEM
BERGUA POLO
JUGADOR
2007
DAVID
PRADAS PEIRON
JUGADOR
2007
ALEX
SERRANO AGUILERA
JUGADOR
2007
CARLOS
VALLS SOUTO
JUGADOR
2007
ORIOL
HURTADO CLOPÉS
JUGADOR
2008
MIQUEL
MORENO GÓMEZ
JUGADOR
2008
POL
FONT SUÁREZ
JUGADOR
2009
Cos Técnic

JAVI RIBAS

PAU BRIAS

INFANTIL FEMENÍ

Equip INFANTIL FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MAR
BECERRA ESCOBAR
JUGADORA
2008
EROLA
FERRER PAPIOL
JUGADORA
2008
SARA
MARTÍN GIMENEZ
JUGADORA
2008
MARINA
PINEDA PARERA
JUGADORA
2008
RAQUEL
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ
JUGADORA
2008
LETICIA
RUÍZ RODRÍGUEZ
JUGADORA
2008
CELIA M
VAQUERO BAENA
PORTERA
2008
MARTA
ALFONSO RUE
JUGADORA
2009
MARTA
BAUTISTA GARCÍA
JUGADORA
2009
NOA
CABALLERO BOBIS
JUGADORA
2009
ÀLEX
GARCÍA SERRAN
JUGADORA
2009
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
JUGADORA
2010
ELSA
GARCÍA MARTÍN
JUGADORA
2010
CARLA
GARCÍA VARGAS
JUGADORA
2010
PAULA
PINEDA PARERA
JUGADORA
2011
Cos Técnic

ROGER BRIAS

Ma DEL MAR PARERA

INFANTIL MASCULÍ

Equip INFANTIL MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IVAN
GÓMEZ FERNÁNDEZ
JUGADOR
2008
ORIOL
HURTADO CLOPÉS
JUGADOR
2008
MIQUEL
MORENO GÓMEZ
JUGADOR
2008
OSCAR
MUDARRA SÁNCHEZ
JUGADOR
2008
MARC
RUÍZ RODRÍGUEZ
JUGADOR
2008
ERIC
BLANCO RODRÍGUEZ
JUGADOR
2009
ALVARO
CAPILLA COBO
JUGADOR
2009
JEFFERSON
FERRERAS SALDAÑA
JUGADOR
2009
POL
FONT SUÁREZ
JUGADOR
2009
IVAN
GARCÍA DEL BOSQUE
JUGADOR
2009
MATEO DE JESÚS
GÓMEZ BUSTAMANTE
JUGADOR
2009
BERNAL
PARIENTE LÓPEZ
JUGADOR
2009
MARC
PÉREZ CARVAJAL
JUGADOR
2009
ISAAC
SORIANO SERRANO
JUGADOR
2009
GERARD
PRADAS PEIRON
JUGADOR
2010
BIEL
FONT SUÁREZ
JUGADOR
2011
Cos Técnic

JOSEP GASCH

DIEGO VIGO

ALEVÍ FEMENÍ

Equip ALEVÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
CELIA M
VAQUERO BAENA
PORTERA
2008
EROLA
FERRER PAPIOL
JUGADORA
2008
LETICIA
RUÍZ RODRÍGUEZ
JUGADORA
2008
MAR
BECERRA ESCOBAR
JUGADORA
2008
MARINA
PINEDA PARERA
JUGADORA
2008
RAQUEL
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ
JUGADORA
2008
SARA
MARTÍN GIMENEZ
JUGADORA
2008
ÀLEX
GARCÍA SERRAN
JUGADORA
2009
MARTA
ALFONSO RUE
JUGADORA
2009
MARTA
BAUTISTA GARCÍA
JUGADORA
2009
NOA
CABALLERO BOBIS
JUGADORA
2009
CARLA
GARCÍA VARGAS
JUGADORA
2010
ELSA
GARCÍA MARTIN
JUGADORA
2010
ONA
CAPDEVILA GARRIGA
JUGADORA
2010
PAULA
PINEDA PARERA
JUGADORA
2011
Cos Técnic

ROGER BRIAS 

MARIA DEL MAR PARERA

ALEVÍ MASCULÍ

Equip ALEVÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
POL
CEREIJO GASSOL
JUGADORA
2010
MIGUEL VICENTE
CHAPOÑAN HIDALGO
JUGADOR
2010
VICTOR
GASCÓ FONTANET
JUGADOR
2010
GERARD
PRADAS PEIRON
JUGADOR
2010
JAN
TIÓ CANO
JUGADOR
2010
ALVARO
TRICAS SANCHEZ
JUGADOR
2010
ERIC
VAQUERO BAENA
JUGADOR
2010
IGNASI
ALVAREZ DE EULATE BARBERA
JUGADOR
2011
DANIEL
DOMINGUEZ PERES
JUGADOR
2011
BIEL
FONT SUAREZ
JUGADOR
2011
EDER
LINARES VALLADOLID
JUGADOR
2011
NIL
MONTOLIU FERNANDEZ
JUGADOR
2011
NICOLAS
SEOANE DORCA
JUGADOR
2011
DIEGO
LAZAGA SOLA
JUGADOR
2012
Cos Técnic

JOSEP GASCH 

DIEGO VIGO

BENJAMÍ FEMENÍ

Equip BENJAMÍ FEMENÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ONA
CASELLAS GONZALEZ
JUGADORA
2012
IRIS
EIXARCH LOPEZ
JUGADORA
2012
NAIA
GARCÍA SERRAN
JUGADORA
2012
NADIA
GIL TORRES
JUGADORA
2012
MARTA
GONZALEZ ITURBE
JUGADORA
2012
PAULA
GRANADOS QUIJADA
JUGADORA
2012
ABRIL
MUÑOZ PEREZ
JUGADORA
2012
BERTA
NONELL GARCIA
JUGADORA
2012
CLAUDIA
NONELL GARCIA
JUGADORA
2012
SARA
PRADAS PEIRON
JUGADORA
2012
CIARA
RISLER CASAS
JUGADORA
2012
ELIA
SORIANO SERRANO
JUGADORA
2012
EDURNE
CASTRO VAZQUEZ
JUGADORA
2013
MIRANDA
ESCALONA MENDOZA
JUGADORA
2013
AGATA
MEYER QUZADA
JUGADORA
2013
Cos Técnic

MARIA DEL MAR PARERA

JOSEP GASCH

BENJAMÍ MASCULÍ

Equip BENJAMÍ MASCULÍ Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
GERARD
CONDES MONTESINOS
JUGADOR
2012
POL
CONDES MONTESINOS
JUGADOR
2012
MARTÍ
DE POMBO OCHOA
JUGADOR
2012
LUCA
GIUFFRÉ CALVO
JUGADOR
2012
DIEGO
LAZAGA SOLA
JUGADOR
2012
POL
NAVARRO MANEN
JUGADOR
2012
LUIS
PALO FERNANDEZ
JUGADOR
2012
GABRIEL
SIÓ LEBORAN
JUGADOR
2012
IURGI
ALFONSO GOICOETXEA
JUGADOR
2013
ALEX
ARIAS TRIGUEROS
JUGADOR
2013
ERIC
ESCUDERO BALAGUER
JUGADOR
2013
POL
LOPEZ PEREZ
JUGADOR
2013
MARK
PANDALES BELTRAN
JUGADOR
2013
NEIZAN
PEREZ REYES
JUGADOR
2013
IVAN JOAN
POU OVODOV
JUGADOR
2013
MANU
RUIZ JIMENEZ
JUGADOR
2013
ROC
RUIZ RODRIGUEZ
JUGADOR
2013
ERIC
UBIDE SERRANO
JUGADOR
2013
DAVID
YEBRA IBARZ
JUGADOR
2013
FÈLIX
ZAMPALO MENJIBAR
JUGADOR
2013
Cos Técnic

MARC VERA

JOSEP GASCH

PREBENJAMÍ MIXTE

Equip PREBENJAMÍ MIXTE Waterpolo
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
CARLA
BARRABÉS LUJAN
JUGADORA
2014
MARINA
BERMEJO MUÑOZ
JUGADORA
2014
LAIA
CASELLAS GONZALEZ
JUGADORA
2014
NIL
CIFUENTES BALAGUER
JUGADOR
2014
LUCIA
DIESTE RODRIGUEZ
JUGADORA
2014
ABRIL
EIXARCH GASCON
JUGADORA
2014
GAL·LA
EIXARCH LOPEZ
JUGADORA
2014
DARA
GARCIA MARTIN
JUGADORA
2014
BIEL
GOMEZ IZQUIERDO
JUGADOR
2014
ERIC
HIDALGO SANCHEZ
JUGADOR
2014
ASIER
LINARES VALLADOLID
JUGADOR
2014
POL
OLLÉ VINUESA
JUGADOR
2014
ASIER
RENEDO BARRANCO
JUGADOR
2014
JAN
RODON DE AMOS
JUGADOR
2014
ADRIA
RUBIO ANGUITA
JUGADOR
2014
LLUC
RUEDA MONTALVO
JUGADOR
2014
CARLOTA
SEOANE DORCA
JUGADORA
2014
NICO
SERRAN AGRUÑA
JUGADOR
2014
OWEN
SILVESTRE CHANG
JUGADOR
2014
ADRIÀ
BENITEZ ALDEA
JUGADOR
2015
CLOE
CABRERA SERON
JUGADORA
2015
JON
FERNANDEZ EIXARCH
JUGADOR
2015
BIANCA
GIUFFRÉ CALVO
JUGADORA
2015
ALAN
GONZALEZ BLESA
JUGADOR
2015
MEGAN
LOPEZ GARCIA
JUGADORA
2015
CARLA
LOPEZ VARGAS
JUGADORA
2015
VALENTINA
MUÑOZ PEREZ
JUGADORA
2015
GABRIEL
PALO FERNANDEZ
JUGADOR
2015
TAIRA
RISLER CASAS
JUGADORA
2015
MAX
RUIZ CAPARRÓS
JUGADOR
2015
Cos Técnic

BERTA MUES

ALEIX RODRIGUEZ

ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Haxelia Aigües de Barcelona Abella Ribas Posa't Wap@ Nails & Friends Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2022 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.