Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Calendari i resultats de Waterpolo
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Abril 2017
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
14590
Lliga Cadet Masculina 1a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
14.10.2017
16:00
Lloc:
Mediterrani CE (J.Valles)
CE Mediterrani
16
4
UE Horta
14706
1a Div Nac Masculina 1a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
14.10.2017
18:00
Lloc:
CMAD MONTEQUINTO 
C.W. DOS HERMANAS EMASESA?
8
12
U.E. HORTA 
14591
Lliga Infantil Mixte 1a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
15.10.2017
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
GEiEG
14592
Lliga Juvenil Masculina 1a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
15.10.2017
12:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CW Sant Adrià
14593
Lliga Alevina Mixte 1a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
21.10.2017
13:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya A
14594
Lliga Alevina Femenina 1a J
Aleví femení
Día:
Hora:
21.10.2017
15:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sabadell
14707
1a Div Nac Masculina 2a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
21.10.2017
16:45
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.D. WATERPOLO MALAGA 
14728
1a Div Nac Femenina 1a J
Absolut femení
Día:
Hora:
21.10.2017
17:00
Lloc:
ASKARTZA 
LEIOA WLB?
U.E. HORTA 
14595
Lliga Cadet Masculina 2a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
21.10.2017
19:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Andreu
14601
Lliga Juvenil Masculina 2a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
22.10.2017
09:00
Lloc:
Poble Nou, CN (Can Felipa)
CN Poble Nou
UE Horta
14599
Lliga Infantil Femenina 1a J
Infantil femení
Día:
Hora:
22.10.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Terrassa
14596
Lliga Benjamina Mixte 1a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
22.10.2017
10:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta A
CN Sabadell
14598
Lliga Infantil Mixte 2a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
22.10.2017
11:30
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN Molins de Rei
UE Horta
14597
Lliga Benjamina Mixte 1a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
22.10.2017
12:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta A
CW Anglès - CW Figueres
14600
Lliga Juvenil Femenina 1a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
22.10.2017
12:45
Lloc:
Terrassa C.N.
CN Terrassa
UE Horta
14604
Lliga Cadet Femenina 1a J
Cadet femení
Día:
Hora:
28.10.2017
11:00
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN Molins de Rei / CN Martorell
UE Horta
14603
Lliga Alevina Femenina 2a J
Aleví femení
Día:
Hora:
28.10.2017
11:45
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN Atl?tic-Barceloneta FEM
UE Horta
14602
Lliga Alevina Mixte 2a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
28.10.2017
13:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sabadell MASC.
14729
1a Div Nac Femenina 2a J
Absolut femení
Día:
Hora:
28.10.2017
16:45
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
A.R. CONCEPCION - CIUDAD LINEAL 
14605
Lliga Cadet Masculina 3a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
28.10.2017
17:30
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell
UE Horta
14708
1a Div Nac Masculina 3a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
28.10.2017
18:15
Lloc:
CAN ROSES 
C.N. RUBI?
U.E. HORTA 
14606
Lliga Alevina Femenina 3a J
Aleví femení
Día:
Hora:
29.10.2017
10:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE Horta
14607
Lliga Juvenil Femenina 2a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
29.10.2017
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Rubí
14608
Lliga Juvenil Masculina 3a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
29.10.2017
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Olot
14611
Lliga Cadet Masculina 4a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
04.11.2017
11:45
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN Molins de Rei
UE Horta
14609
Lliga Alevina Mixte 3a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
04.11.2017
13:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Granollers A
14730
1a Div Nac Femenina 3a J
Absolut femení
Día:
Hora:
04.11.2017
15:30
Lloc:
CENTRO M-86 
C.D.N. BOADILLA?
U.E. HORTA 
14610
Lliga Alevina Femenina 4a J
Aleví femení
Día:
Hora:
04.11.2017
15:30
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN Sant Andreu
UE Horta
14709
1a Div Nac Masculina 4a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
04.11.2017
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. GRANOLLERS 
14612
Lliga Benjamina Mixte 2a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
05.11.2017
10:30
Lloc:
Waterpolo Angles
CW Angl?s - CW Figueres
UE Horta A
14615
Lliga Infantil Femenina 2a J
Infantil femení
Día:
Hora:
05.11.2017
10:30
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE Mediterrani
UE Horta
14616
Lliga Juvenil Femenina 3a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
05.11.2017
10:30
Lloc:
Mediterrani CE (J.Valles)
CE Mediterrani
UE Horta
14613
Lliga Benjamina Mixte 2a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
05.11.2017
11:15
Lloc:
Waterpolo Angles
CN Sabadell
UE Horta A
14614
Lliga Infantil Mixte 3a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
05.11.2017
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Feliu
14617
Lliga Juvenil Masculina 4a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
05.11.2017
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Molins de Rei
14619
Lliga Cadet Femenina 2a J
Cadet femení
Día:
Hora:
11.11.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
LaSirena CN Mataró
14618
Lliga Alevina Mixte 4a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
11.11.2017
13:30
Lloc:
St Adria, Wp C (Marina Besós)
CW Sant Adri? A
UE Horta
14620
Lliga Cadet Masculina 5a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
11.11.2017
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya
14710
1a Div Nac Masculina 5a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
11.11.2017
18:30
Lloc:
C.N. SANT FELIU 
C.N. SANT FELIU?
U.E. HORTA 
14731
1a Div Nac Femenina 4a J
Absolut femení
Día:
Hora:
11.11.2017
Descans
Lloc:
14621
Lliga Benjamina Mixte 1a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
12.11.2017
09:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN Atl?tic-Barceloneta B
UE Horta B
14624
Lliga Infantil Femenina 3a J
Infantil femení
Día:
Hora:
12.11.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Atlètic-Barceloneta FEM
14622
Lliga Benjamina Mixte 1a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
12.11.2017
09:45
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
UE Horta B
CN Terrassa B
14625
Lliga Juvenil Masculina 5a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
12.11.2017
10:15
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
UE Horta
14623
Lliga Cadet Femenina 3a J
Cadet femení
Día:
Hora:
12.11.2017
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Badia - CN Sallent
14711
1a Div Nac Masculina 6a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
12.11.2017
13:00
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
A.R. CONCEPCION-CDAD LINEAL 
14626
Lliga Catalana Veterans 1a J
Veterà
Día:
Hora:
13.11.2017
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Martorell
14627
Lliga Cadet Femenina 4a J
Cadet femení
Día:
Hora:
17.11.2017
20:50
Lloc:
St Andreu, CN (25 M.)
CN Sant Andreu
UE Horta
14628
Lliga Cadet Masculina 6a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
18.11.2017
17:30
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Matar?
UE Horta
14629
Lliga Infantil Mixte 4a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
19.11.2017
09:00
Lloc:
Sta Eulalia, AE
AE Santa Eul?lia
UE Horta
14632
Lliga Juvenil Masculina 6a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
19.11.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Montjuïc
14630
Lliga Infantil Femenina 4a J
Infantil femení
Día:
Hora:
19.11.2017
09:30
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell
UE Horta
14631
Lliga Juvenil Femenina 4a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
19.11.2017
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sabadell
14712
1a Div Nac Masculina 7a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
19.11.2017
13:00
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. CABALLA 
14633
Lliga Catalana Veterans 2a J
Veterà
Día:
Hora:
20.11.2017
22:00
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
UE Horta
14635
Lliga Cadet Femenina 5a J
Cadet femení
Día:
Hora:
25.11.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya
14634
Lliga Alevina Femenina 5a J
Aleví femení
Día:
Hora:
25.11.2017
15:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Molins de Rei
14732
1a Div Nac Femenina 5a J
Absolut femení
Día:
Hora:
25.11.2017
17:45
Lloc:
AESE
A.E. SANTA EULALIA?
U.E. HORTA 
14636
Lliga Cadet Masculina 7a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
25.11.2017
19:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Barcelona
14637
Lliga Benjamina Mixte 2a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
26.11.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta B
CN Terrassa B
14642
Lliga Juvenil Masculina 7a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
26.11.2017
09:00
Lloc:
Premia, CN
CN Premi
UE Horta
14641
Lliga Juvenil Femenina 5a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
26.11.2017
10:15
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
UE Horta
14638
Lliga Benjamina Mixte 2a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
26.11.2017
10:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta B
LaSirena CN Mataró "C"
14640
Lliga Infantil Femenina 5a J
Infantil femení
Día:
Hora:
26.11.2017
10:30
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN Sant Andreu
UE Horta
14639
Lliga Infantil Mixte 5a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
26.11.2017
12:00
Lloc:
G.E.I.E.G.
GEiEG
UE Horta
14643
Lliga Catalana Veterans 3a J
Veterà
Día:
Hora:
27.11.2017
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Mataró
14646
Lliga Cadet Femenina 6a J
Cadet femení
Día:
Hora:
02.12.2017
09:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE Horta
14647
Lliga Cadet Masculina 8a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
02.12.2017
09:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN Atl?tic-Barceloneta
UE Horta
14644
Lliga Alevina Mixte 5a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
02.12.2017
16:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya A
UE Horta
14733
1a Div Nac Femenina 6a J
Absolut femení
Día:
Hora:
02.12.2017
16:30
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. CUATRO CAMINOS 
14645
Lliga Alevina Femenina 6a J
Aleví femení
Día:
Hora:
02.12.2017
17:15
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
UE Horta
14713
1a Div Nac Masculina 8a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
02.12.2017
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. LA LATINA 
14651
Lliga Infantil Femenina 6a J
Infantil femení
Día:
Hora:
03.12.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya
14652
Lliga Juvenil Femenina 6a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
03.12.2017
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
LaSirena CN Mataró
14648
Lliga Benjamina Mixte 3a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
03.12.2017
11:00
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell
UE Horta A
14650
Lliga Infantil Mixte 6a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
03.12.2017
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Molins de Rei
14649
Lliga Benjamina Mixte 3a J
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
03.12.2017
11:45
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CW Angl?s - CW Figueres
UE Horta A
14653
Lliga Juvenil Masculina 8a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
03.12.2017
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Badia
14654
Lliga Catalana Veterans 4a J
Veterà
Día:
Hora:
04.12.2017
22:00
Lloc:
Piscina Contraria
CE Gu?rdia Urbana de Barcelona
UE Horta
14656
Lliga Cadet Masculina 9a J
Cadet masculí
Día:
Hora:
16.12.2017
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Terrassa
14655
Lliga Alevina Mixte 6a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
16.12.2017
10:30
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell MASC.
UE Horta
14714
1a Div Nac Masculina 9a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
16.12.2017
18:00
Lloc:
CIUTAT ESPORTIVA 
C.N. MONTJUIC?
U.E. HORTA 
14734
1a Div Nac Femenina 7a J
Absolut femení
Día:
Hora:
16.12.2017
18:00
Lloc:
U. PUBLICA NAVARRA 
WP. 98 02?
U.E. HORTA 
14662
Lliga Juvenil Masculina 9a J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
17.12.2017
09:00
Lloc:
L'Hospitalet, CN
CN L'Hospitalet
UE Horta
14660
Lliga Infantil Femenina 7a J
Infantil femení
Día:
Hora:
17.12.2017
10:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE Horta
14658
Lliga Benjamina Mixte 3a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
17.12.2017
10:15
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
UE Horta B
CN Atlètic-Barceloneta B
14659
Lliga Benjamina Mixte 3a J
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
17.12.2017
11:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Matar? "C"
UE Horta B
14661
Lliga Juvenil Femenina 7a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
17.12.2017
11:15
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE Horta
14657
Lliga Alevina Femenina 7a J
Aleví femení
Día:
Hora:
17.12.2017
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CE Mediterrani
14663
Lliga Catalana Veterans 5a J
Veterà
Día:
Hora:
18.12.2017
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Montjuïc
14735
1a Div Nac Femenina 8a J
Absolut femení
Día:
Hora:
13.01.2018
13:00
Lloc:
CAN TODA 
C.N. CATALUNYA?
U.E. HORTA 
14715
1a Div Nac Masculina 10a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
13.01.2018
18:00
Lloc:
C.D.GABRIEL PARELLADA 
C.N. TRES CANTOS?
U.E. HORTA 
14667
Lliga Infantil Femenina 8a J
Infantil femení
Día:
Hora:
14.01.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
LaSirena CN Mataró
14666
Lliga Infantil Mixte 7a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
14.01.2018
10:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE Horta
14665
Lliga Alevina Femenina 8a J
Aleví femení
Día:
Hora:
14.01.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
LaSirena CN Mataró
14668
Lliga Juvenil Femenina 8a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
14.01.2018
10:30
Lloc:
Martorell, CN
CN Martorell - CN Molins de Rei
UE Horta
14664
Lliga Alevina Mixte 7a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
14.01.2018
12:00
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers A
UE Horta
14669
Lliga Catalana Veterans 6a J
Veterà
Día:
Hora:
15.01.2018
22:00
Lloc:
Martorell, CN
CN Martorell
UE Horta
14671
Lliga Alevina Femenina 9a J
Aleví femení
Día:
Hora:
20.01.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Terrassa
14670
Lliga Alevina Mixte 8a J
Aleví masculí
Día:
Hora:
20.01.2018
13:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CW Sant Adrià A
14736
1a Div Nac Femenina 9a J
Absolut femení
Día:
Hora:
20.01.2018
16:45
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
CLUB WATERPOLO ELX 
14716
1a Div Nac Masculina 11a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
20.01.2018
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
CW SEVILLA EMASESA 
14672
Lliga Infantil Mixte 8a J
Infantil masculí
Día:
Hora:
21.01.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
AE Santa Eulàlia
14674
Lliga Juvenil Femenina 9a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
21.01.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Andreu
14673
Lliga Infantil Femenina 9a J
Infantil femení
Día:
Hora:
21.01.2018
10:30
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CN Rub
UE Horta
14675
Lliga Catalana Veterans 7a J
Veterà
Día:
Hora:
22.01.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
14737
1a Div Nac Femenina 10a J
Absolut femení
Día:
Hora:
27.01.2018
16:45
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
LEIOA WLB 
14717
1a Div Nac Masculina 12a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
27.01.2018
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.W. DOS HERMANAS EMASESA 
14676
Lliga Juvenil Femenina 10a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
28.01.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Terrassa
14677
Lliga Catalana Veterans 8a J
Veterà
Día:
Hora:
29.01.2018
22:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
CN Matar?
UE Horta
14738
1a Div Nac Femenina 11a J
Absolut femení
Día:
Hora:
03.02.2018
17:00
Lloc:
A.R. CONCEPCION 
A.R. CONCEPCION - CIUDAD LINEAL?
U.E. HORTA 
14679
Lliga Infantil Femenina 10a J
Infantil femení
Día:
Hora:
04.02.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sabadell
14678
Lliga Alevina Femenina 10a J
Aleví femení
Día:
Hora:
04.02.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Atlètic-Barceloneta FEM
14680
Lliga Juvenil Femenina 11a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
04.02.2018
10:30
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CN Rub
UE Horta
14681
Lliga Catalana Veterans 9a J
Veterà
Día:
Hora:
05.02.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CE Guàrdia Urbana de Barcelona
14682
Lliga Alevina Femenina 11a J
Aleví femení
Día:
Hora:
10.02.2018
10:00
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN Molins de Rei
UE Horta
14683
Lliga Juvenil Femenina 12a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
11.02.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CE Mediterrani
14718
1a Div Nac Masculina 13a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
11.02.2018
16:00
Lloc:
CENTRO ACUATICO 
C.D. WATERPOLO MALAGA?
U.E. HORTA 
14684
Lliga Catalana Veterans 10a J
Veterà
Día:
Hora:
12.02.2018
21:45
Lloc:
Montjuic, CN (Z.Esportiva)
CN Montju
UE Horta
14719
1a Div Nac Masculina 14a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
17.02.2018
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. RUBI 
14685
Lliga Infantil Femenina 11a J
Infantil femení
Día:
Hora:
18.02.2018
11:30
Lloc:
Terrassa C.N.
CN Terrassa
UE Horta
14686
Lliga Alevina Femenina 12a J
Aleví femení
Día:
Hora:
24.02.2018
09:00
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell
UE Horta
14739
1a Div Nac Femenina 12a J
Absolut femení
Día:
Hora:
24.02.2018
13:00
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
C.D.N. BOADILLA 
14720
1a Div Nac Masculina 15a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
24.02.2018
18:15
Lloc:
C.N. GRANOLLERS 
C.N. GRANOLLERS?
U.E. HORTA 
14687
Lliga Infantil Femenina 12a J
Infantil femení
Día:
Hora:
25.02.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CE Mediterrani
14688
Lliga Juvenil Femenina 13a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
25.02.2018
11:00
Lloc:
Sabadell C.N (C.Ibars)
CN Sabadell
UE Horta
14721
1a Div Nac Masculina 16a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
03.03.2018
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. SANT FELIU 
14740
1a Div Nac Femenina 13a J
Absolut femení
Día:
Hora:
03.03.2018
Descans
Lloc:
14689
Lliga Juvenil Femenina 14a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
04.03.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya
14690
Lliga Alevina Femenina 13a J
Aleví femení
Día:
Hora:
10.03.2018
15:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Andreu
14741
1a Div Nac Femenina 14a J
Absolut femení
Día:
Hora:
10.03.2018
16:45
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
A.E. SANTA EULALIA 
14722
1a Div Nac Masculina 17a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
10.03.2018
18:30
Lloc:
CENTRO M-86 
A.R. CONCEPCION-CDAD LINEAL?
U.E. HORTA 
14691
Lliga Infantil Femenina 13a J
Infantil femení
Día:
Hora:
11.03.2018
10:30
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN Atl?tic-Barceloneta FEM
UE Horta
14692
Lliga Juvenil Femenina 15a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
11.03.2018
11:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Matar?
UE Horta
14742
1a Div Nac Femenina 15a J
Absolut femení
Día:
Hora:
17.03.2018
15:30
Lloc:
CENTRO M-86 
C.N. CUATRO CAMINOS?
U.E. HORTA 
14693
Lliga Infantil Femenina 14a J
Infantil femení
Día:
Hora:
18.03.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Andreu
14694
Lliga Juvenil Femenina 16a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
18.03.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Feliu
14723
1a Div Nac Masculina 18a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
18.03.2018
10:30
Lloc:
C.D.GUILLERMO MOLINA 
C.N. CABALLA?
U.E. HORTA 
14724
1a Div Nac Masculina 19a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
24.03.2018
17:00
Lloc:
PISCINA M-86 
C.N. LA LATINA?
U.E. HORTA 
14695
Lliga Alevina Femenina 14a J
Aleví femení
Día:
Hora:
25.03.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Feliu
14696
Lliga Juvenil Femenina 17a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
25.03.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Martorell - CN Molins de Rei
14743
1a Div Nac Femenina 16a J
Absolut femení
Día:
Hora:
07.04.2018
16:45
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
WP. 98 02 
14725
1a Div Nac Masculina 20a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
07.04.2018
18:15
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. MONTJUIC 
14697
Lliga Infantil Femenina 15a J
Infantil femení
Día:
Hora:
08.04.2018
09:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
UE Horta
14698
Lliga Juvenil Femenina 18a J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
08.04.2018
12:00
Lloc:
St Andreu, CN (25 M.)
CN Sant Andreu
UE Horta
14699
Lliga Alevina Femenina 15a J
Aleví femení
Día:
Hora:
14.04.2018
15:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Catalunya
14744
1a Div Nac Femenina 17a J
Absolut femení
Día:
Hora:
14.04.2018
17:00
Lloc:
CEM HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. CATALUNYA 
14726
1a Div Nac Masculina 21a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
14.04.2018
18:00
Lloc:
U.E. D'HORTA 
U.E. HORTA?
C.N. TRES CANTOS 
14700
Lliga Infantil Femenina 16a J
Infantil femení
Día:
Hora:
15.04.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Sant Feliu
14701
Lliga Alevina Femenina 16a J
Aleví femení
Día:
Hora:
21.04.2018
09:00
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE Mediterrani
UE Horta
14727
1a Div Nac Masculina 22a J
Absolut masculí
Día:
Hora:
21.04.2018
18:00
Lloc:
C.D.M. HYTASA 
CW SEVILLA EMASESA?
U.E. HORTA 
14702
Lliga Infantil Femenina 17a J
Infantil femení
Día:
Hora:
22.04.2018
09:30
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Matar?
UE Horta
14745
1a Div Nac Femenina 18a J
Absolut femení
Día:
Hora:
28.04.2018
17:00
Lloc:
C. WP. ELX 
CLUB WATERPOLO ELX?
U.E. HORTA 
14703
Lliga Alevina Femenina 17a J
Aleví femení
Día:
Hora:
05.05.2018
16:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Matar?
UE Horta
14704
Lliga Infantil Femenina 18a J
Infantil femení
Día:
Hora:
06.05.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE Horta
CN Rubí
14705
Lliga Alevina Femenina 18a J
Aleví femení
Día:
Hora:
12.05.2018
15:15
Lloc:
Terrassa C.N.
CN Terrassa
UE Horta
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.