Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Secció Nat_WP
Patrocinador Equip Absolut femení WP
Calendari i resultats de Waterpolo
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Gener 2019
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
15976
COPA CATALUNYA ABS.FEM. DIVISIÓ HONOR fase prèvia
Absolut femení
Día:
Hora:
13.09.2018
20:45
Lloc:
CN Sant Feliu
UE HORTA
CN SANT FELIU
15977
COPA CATALUNYA ABS.FEM. DIVISIÓ HONOR fase prèvia
Absolut femení
Día:
Hora:
18.09.2018
20:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
CN SANT FELIU
UE HORTA
15973
COPA CATALUNYA ABS. MASC. 1a DIVISIÓ fase prèvia
Absolut masculí
Día:
Hora:
06.10.2018
18:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
CN SANT FELIU
15974
COPA CATALUNYA ABS. MASC. 1a DIVISIÓ 1/2 final
Absolut masculí
Día:
Hora:
13.10.2018
15:00
Lloc:
CN Granollers
CN L'HOSPITALET
UE HORTA
16033
LLIGA CAT JUV MASC 1aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
14.10.2018
10:30
Lloc:
Mediterrani CE (J.Valles)
CE MEDITERRANI
15
6
UE HORTA
15975
COPA CATALUNYA ABS. MASC. 1a DIVISIÓ final
Absolut masculí
Día:
Hora:
14.10.2018
10:45
Lloc:
CN Granollers
UE HORTA
CN GRANOLLERS
16015
LLIGA CAT JUV FEM 1aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
14.10.2018
12:45
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA
11
9
UE HORTA
15992
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 1aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
20.10.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
1
2
Club Nataciò Granollers
15978
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 1aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
20.10.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
11
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
16601
Liga Nacional 1a División Fem 1aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
20.10.2018
17:00
Lloc:
Colegio Askartza Claret
LEIOA WLB
12
6
UE HORTA
16579
Liga Nacional 1a División Masc 1aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
20.10.2018
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
7
CN GRANOLLERS
16072
LLIGA CAT INFANTIL A 1aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
21.10.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
14
7
GEiEG
16034
LLIGA CAT JUV MASC 2aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
21.10.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
3
21
CN SANT ANDREU
16080
LLIGA CAT INF B 1aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
21.10.2018
12:45
Lloc:
Barcelona CN (N. Escullera)
CN Barcelona Vista B
13
8
UE HORTA B
16044
LLICA CAT MASTER prèvia 1aJ
Màster
Día:
Hora:
25.10.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
13
8
CN PREMIÀ
16006
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 1aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
26.10.2018
20:45
Lloc:
Manresa Complex Esportiu(CN Minorisa)
CN MINORISA
10
12
UE HORTA
15993
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 2aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
27.10.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
CN MINORISA
0
5
UE HORTA
15979
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 2aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
27.10.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
12
9
CLUB NATACIÓ SABADELL FEM
16580
Liga Nacional 1a División Masc 2aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
27.10.2018
14:30
Lloc:
Colegio Claret Askartza
CLARET ASKARTZA
11
10
UE HORTA
16000
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 1aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
27.10.2018
15:30
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers/CN Badia
7
7
UE HORTA
16602
Liga Nacional 1a División Fem 2aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
27.10.2018
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
9
12
CW MARBELLA
16081
LLIGA CAT INF B 2aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
28.10.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
3
18
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI B
16073
LLIGA CAT INFANTIL A 2aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
28.10.2018
10:00
Lloc:
St Feliu, CN
Club Natació Sant Feliu A
11
8
UE HORTA A
16098
LLIGA CAT BENJAMI A 1aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
28.10.2018
10:30
Lloc:
Premia, CN
CN PREMIÀ A
1
6
UE HORTA A
16110
LLIGA CAT BENJAMI FEM 1aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
28.10.2018
11:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA FEM
5
3
Club Natació Catalunya
16099
LLIGA CAT BENJAMI A 2aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
28.10.2018
11:15
Lloc:
Premia, CN
UE HORTA A
4
2
CE MEDITERRANI A
16016
LLIGA CAT JUV FEM 2aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
28.10.2018
12:30
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
14
10
UE HORTA
16111
LLIGA CAT BENJAMI FEM 2aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
28.10.2018
12:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA FEM
4
4
CN TERRASSA B
16035
LLIGA CAT JUV MASC 3aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
28.10.2018
12:45
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CN Rubí
10
2
UE HORTA
15994
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 3aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
03.11.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
8
9
Club Natació Martorell
16007
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 2aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
03.11.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
4
CN PREMIÀ
16001
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 2aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
03.11.2018
16:00
Lloc:
St Andreu, CN ( P.Serrat)
CN SANT ANDREU
15
4
UE HORTA
16082
LLIGA CAT INF B 3aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
04.11.2018
09:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLETIC-BARCELONETA B
14
4
UE HORTA B
16045
LLICA CAT MASTER prèvia 2aJ
Màster
Día:
Hora:
08.11.2018
22:00
Lloc:
Martorell, CN
C.N. Martorell
5
12
UE HORTA
15995
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 4aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
0
CN CALDES
15980
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 3aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
10.11.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
2
14
CN SANT ANDREU
16002
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 3aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
10.11.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
14
CN ATLÈTIC-BARCELONETA
16008
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 3aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
10.11.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
12
5
Club Natació Olot
16603
Liga Nacional 1a División Fem 3aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
10.11.2018
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
10
3
CN MINORISA
16581
Liga Nacional 1a División Masc 3aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
10.11.2018
17:00
Lloc:
M-86
CN LA LATINA
10
10
UE HORTA
16100
LLIGA CAT BENJAMI A 3aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
11.11.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
6
0
CLUB NATACIÓ PREMIÀ
16101
LLIGA CAT BENJAMI A 4aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
11.11.2018
10:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
6
0
CN MINORISA
16017
LLIGA CAT JUV FEM 3aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
11.11.2018
11:30
Lloc:
Martorell, CN
CN Martorell/CN Minorisa
0
14
UE HORTA
16104
LLIGA CAT BENJAMI B 1aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
11.11.2018
11:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
4
5
CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA B
16036
LLIGA CAT JUV MASC 4aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
11.11.2018
12:30
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers
7
7
UE HORTA
16105
LLIGA CAT BENJAMI B 2aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
11.11.2018
13:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
3
3
CN Rubí B
16062
LLIGA CAT VETERANS 1aJ
Veterà
Día:
Hora:
12.11.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
11
7
CN Montjuïc
16046
LLICA CAT MASTER prèvia 3aJ
Màster
Día:
Hora:
15.11.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
11
8
CN Montjuïc
16003
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 4aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
17.11.2018
11:00
Lloc:
CAN LLONG (CN SABADELL)
CN SABADELL
20
1
UE HORTA
16604
Liga Nacional 1a División Fem 4aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
17.11.2018
17:00
Lloc:
M-86
CDN BOADILLA
13
4
UE HORTA
16582
Liga Nacional 1a División Masc 4aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
17.11.2018
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
10
11
CN MONTJUIC
16083
LLIGA CAT INF B 4aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
18.11.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
5
16
Club Natació Catalunya
16112
LLIGA CAT BENJAMI FEM 3aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
18.11.2018
09:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
4
4
UE HORTA FEM
16113
LLIGA CAT BENJAMI FEM 4aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
18.11.2018
09:45
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
UE HORTA FEM
5
3
CN TERRASSA B
16074
LLIGA CAT INFANTIL A 3aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
18.11.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
12
8
Club Nataciò Granollers
Crònica:
Partidàs molt intens  i molt seriós del nostre equip, que, davant d' un equip fort i amb un nivell  bastant  similar al nostre, ha sabut  anar per davant al marcador durant tot el partit, i no només això, ja que la nostre concentració i intensitat han arribat  fins a tal punt, que al 4t periode  hem arribat a disposar d' una aventatge de 9-2. Ens queden moltes  coses per millorar pero avui hem fet  un gran pas per assolir el nostre objectiu, que no és un altre  que ficar-nos de l1 al 8. Moltes felicitats a tots i seguirem  treballant perque encara falten molts partits difícils.
16018
LLIGA CAT JUV FEM 4aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
18.11.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
11
13
CN Catalunya
15996
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 5aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
18.11.2018
12:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLÈTIC-BARCELONETA A
8
3
UE HORTA
16037
LLIGA CAT JUV MASC 5aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
18.11.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
14
CN SABADELL
16063
LLIGA CAT VETERANS 2aJ
Veterà
Día:
Hora:
19.11.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
9
5
CN MATARÓ
16047
LLICA CAT MASTER prèvia 4aJ
Màster
Día:
Hora:
22.11.2018
22:00
Lloc:
CEM BESOS
CN Poble Nou
4
14
UE HORTA
15997
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 6aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
24.11.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
8
9
CN Sant Feliu
15981
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 4aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
24.11.2018
11:30
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA
4
0
UE HORTA
16004
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 5aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
24.11.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
14
CN Catalunya
16009
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 4aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
24.11.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
10
10
CN Sant Feliu
16583
Liga Nacional 1a División Masc 5aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
24.11.2018
12:55
Lloc:
Premià
CN PREMIÀ
15
10
UE HORTA
16605
Liga Nacional 1a División Fem 5aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
24.11.2018
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
9
CN CATALUNYA
16075
LLIGA CAT INFANTIL A 4aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
25.11.2018
09:00
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN MOLINS DE REI
12
9
UE HORTA A
16084
LLIGA CAT INF B 5aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
25.11.2018
10:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu B
8
8
UE HORTA B
15982
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 5aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
25.11.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
0
3
Club Natació Catalunya
16106
LLIGA CAT BENJAMI B 3aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
25.11.2018
12:00
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI B
6
1
UE HORTA B
16038
LLIGA CAT JUV MASC 6aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
25.11.2018
12:30
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
16
4
UE HORTA
16019
LLIGA CAT JUV FEM 5aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
25.11.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
10
4
LaSirena CN Mataró
16107
LLIGA CAT BENJAMI B 4aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
25.11.2018
12:45
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CN Rubí B
2
4
UE HORTA B
16064
LLIGA CAT VETERANS 3aJ
Veterà
Día:
Hora:
26.11.2018
22:00
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE MEDITERRANI
9
12
UE HORTA
16048
LLICA CAT MASTER prèvia 5aJ
Màster
Día:
Hora:
29.11.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
15
5
CW SANT ADRIA A
16010
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 5aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
30.11.2018
20:45
Lloc:
Barcelona CN (N. Escullera)
CN Barcelona Vista B
13
6
UE HORTA
15998
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 7aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
01.12.2018
09:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
7
2
UE HORTA
15983
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 6aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
01.12.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
2
Club Natació Sant Feliu
16584
Liga Nacional 1a División Masc 6aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
01.12.2018
16:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
9
5
WP DOS HERMANAS
16606
Liga Nacional 1a División Fem 6aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
01.12.2018
16:30
Lloc:
Pab Dep UPN
CDW 9802
14
8
UE HORTA
16011
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 6aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
01.12.2018
19:00
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers
7
6
UE HORTA
16085
LLIGA CAT INF B 6aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
02.12.2018
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
16
7
Club Natació Poble Nou B
16114
LLIGA CAT BENJAMI FEM 5aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
02.12.2018
09:00
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA B
3
5
UE HORTA FEM
16115
LLIGA CAT BENJAMI FEM 6aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
02.12.2018
09:45
Lloc:
Terrassa C.N.
UE HORTA FEM
2
4
CN Catalunya
16020
LLIGA CAT JUV FEM 6aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
02.12.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
3
13
CN SANT ANDREU
16076
LLIGA CAT INFANTIL A 5aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
02.12.2018
12:00
Lloc:
G.E.I.E.G.
GEiEG
9
20
UE HORTA A
16039
LLIGA CAT JUV MASC 7aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
02.12.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
6
17
Club Natació Catalunya
16065
LLIGA CAT VETERANS 4aJ
Veterà
Día:
Hora:
03.12.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
8
7
C.E. Guàrdia Urbana de Barcelona
16066
LLIGA CAT VETERANS 5aJ
Veterà
Día:
Hora:
10.12.2018
22:00
Lloc:
Martorell, CN
C.N. Martorell
10
10
UE HORTA
16049
LLICA CAT MASTER prèvia 6aJ
Màster
Día:
Hora:
13.12.2018
22:15
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
C.N. MOLINS DE REI
5
13
UE HORTA
16005
LLIGA CAT CADET FEM prèvia 6aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
15.12.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
2
16
LaSirena CN Mataró
16585
Liga Nacional 1a División Masc 7aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
15.12.2018
16:00
Lloc:
Inacua Málaga
CDWP MÀLAGA
11
10
UE HORTA
15984
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 7aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
15.12.2018
16:15
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLÈTIC-BARCELONETA FEM
4
6
UE HORTA
16607
Liga Nacional 1a División Fem 7aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
15.12.2018
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
6
10
CW DOS HERMANAS
16108
LLIGA CAT BENJAMI B 5aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
15.12.2018
18:15
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
UE HORTA B
4
3
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI B
16109
LLIGA CAT BENJAMI B 6aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
15.12.2018
19:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLÈTIC-BARCELONETA B
6
3
UE HORTA B
16021
LLIGA CAT JUV FEM 7aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
16.12.2018
09:00
Lloc:
Mediterrani CE (J.Valles)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
13
5
UE HORTA
16040
LLIGA CAT JUV MASC 8aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
16.12.2018
09:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLÈTIC-BARCELONETA
UE HORTA
16102
LLIGA CAT BENJAMI A 5aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
16.12.2018
09:00
Lloc:
Manresa Complex Esportiu(CN Minorisa)
CN MINORISA
0
5
UE HORTA A
16103
LLIGA CAT BENJAMI A 6aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
16.12.2018
09:45
Lloc:
Manresa Complex Esportiu(CN Minorisa)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI A
3
5
UE HORTA A
16077
LLIGA CAT INFANTIL A 6aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
16.12.2018
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
5
10
Club Natació Sant Feliu A
16086
LLIGA CAT INF B 7aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
16.12.2018
11:15
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers B
21
6
UE HORTA B
16050
LLICA CAT MASTER prèvia 7aJ
Màster
Día:
Hora:
20.12.2018
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
11
6
CN Catalunya
16012
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 7aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
22.12.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
19
5
GEiEG/BANYOLES
16586
Liga Nacional 1a División Masc 8aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
22.12.2018
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
12
10
CN RUBÍ
16087
LLIGA CAT INF B 8aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
23.12.2018
10:30
Lloc:
Premia, CN
CN PREMIÀ B
13
26
UE HORTA B
16022
LLIGA CAT JUV FEM 8aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
23.12.2018
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
15
CLUB NATACIÓ SABADELL
16041
LLIGA CAT JUV MASC 9aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
23.12.2018
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
19
CN Barcelona Vista
16013
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 8aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
07.01.2019
18:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
12
7
CN Montjuïc
16051
LLICA CAT MASTER prèvia 8aJ
Màster
Día:
Hora:
10.01.2019
21:45
Lloc:
Barcelona CN (N. Escullera)
CN Barcelona Vista
11
5
UE HORTA
15985
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 8aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
12.01.2019
09:00
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE MEDITERRANI
10
4
UE HORTA
16587
Liga Nacional 1a División Masc 9aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
12.01.2019
16:00
Lloc:
C.D.M. Hytasa
WP SEVILLA
6
9
UE HORTA
16608
Liga Nacional 1a División Fem 8aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
12.01.2019
18:30
Lloc:
M-86
CN CUATRO CAMINOS
13
9
UE HORTA
16042
LLIGA CAT JUV MASC 10J
Juvenil masculí
Día:
Hora:
13.01.2019
09:00
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA
18
3
UE HORTA
16078
LLIGA CAT INFANTIL A 7aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
13.01.2019
11:15
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers
13
9
UE HORTA A
16088
LLIGA CAT INF B 9aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
13.01.2019
12:30
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Mataró
13
2
UE HORTA B
15999
LLIGA CATALANA ALEVIN MIXTE 8aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
13.01.2019
13:30
Lloc:
Figueres, C Wp
C.W. Figueres - C.W. Angles
1
16
UE HORTA
16067
LLIGA CAT VETERANS 6aJ
Veterà
Día:
Hora:
14.01.2019
22:00
Lloc:
Montjuic, CN (Z.Esportiva)
CN Montjuic
9
8
UE HORTA
15986
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 9aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
19.01.2019
09:00
Lloc:
CAN LLONG (CN SABADELL)
CN SABADELL FEM
UE HORTA
16609
Liga Nacional 1a División Fem 9aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
19.01.2019
16:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
9
10
AE SANTA EULÀLIA
16588
Liga Nacional 1a División Masc 10J
Absolut masculí
Día:
Hora:
19.01.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
6
13
CN MOLINS DE REI
16014
LLIGA CAT CADET MASC prèvia 9aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
19.01.2019
19:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
LaSirena CN Mataró B
9
8
UE HORTA
16867
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 1aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
19.01.2019
19:30
Lloc:
Sta Eulalia, AE
AE SANTA EULALIA
9
7
UE HORTA
16089
LLIGA CAT INF B 10J
Infantil mixte B
Día:
Hora:
20.01.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
10
13
CN Barcelona Vista B
16079
LLIGA CAT INFANTIL A 8aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
20.01.2019
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
10
12
CN MOLINS DE REI
16879
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 1aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
20.01.2019
11:15
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATLÈTIC-BARCELONETA A
3
5
UE HORTA A
16024
LLIGA CAT JUV FEM 10J
Juvenil Femení
Día:
Hora:
20.01.2019
11:30
Lloc:
Rubi, CN (Can Roses)
CN Rubí
10
3
UE HORTA
16880
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 1aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
20.01.2019
12:00
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
UE HORTA A
4
2
Club Natació Catalunya
16043
LLIGA CAT JUV MASC 11aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
20.01.2019
12:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
12
LaSirena CN Mataró
16068
LLIGA CAT VETERANS 7aJ
Veterà
Día:
Hora:
21.01.2019
22:00
Lloc:
Mataro CN (Platja, Complex Joan Serra)
CN MATARÓ
11
6
UE HORTA
16052
LLICA CAT MASTER prèvia 9aJ
Màster
Día:
Hora:
24.01.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
8
6
CN MATARÓ
16868
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 2aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
26.01.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
Club Natació Catalunya
16610
Liga Nacional 1a División Fem 10J
Absolut femení
Día:
Hora:
26.01.2019
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
LEIOA WLB
16589
Liga Nacional 1a División Masc 11aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
26.01.2019
18:30
Lloc:
CN SANT FELIU
CN SANT FELIU
UE HORTA
16090
LLIGA CAT INF B 11aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
27.01.2019
09:00
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI B
UE HORTA B
16025
LLIGA CAT JUV FEM 11aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
27.01.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
15
14
CN Rubí
16069
LLIGA CAT VETERANS 8aJ
Veterà
Día:
Hora:
28.01.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
6
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
16053
LLICA CAT MASTER prèvia 10J
Màster
Día:
Hora:
31.01.2019
22:00
Lloc:
St Andreu, CN (25 M.)
CN SANT ANDREU
7
11
UE HORTA
16590
Liga Nacional 1a División Masc 12aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
02.02.2019
16:00
Lloc:
CN GRANOLLERS
CN GRANOLLERS
7
9
UE HORTA
16881
LLIGA CAT BENJAMI FEM 1aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
02.02.2019
16:45
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI FEM
6
1
UE HORTA FEM
16611
Liga Nacional 1a División Fem 11aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
02.02.2019
17:30
Lloc:
iscina Municipal David Meca, Calle Mallorca, s/n, 29640 Fuengirola, Málaga
CW MARBELLA
8
11
UE HORTA
16882
LLIGA CAT BENJAMI FEM 1aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
02.02.2019
17:30
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN SANT ANDREU B
5
1
UE HORTA FEM
16026
LLIGA CAT JUV FEM 12aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
03.02.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
10
16
Club Natació Sant Feliu
16070
LLIGA CAT VETERANS 9aJ
Veterà
Día:
Hora:
04.02.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
C.E. GU de Barcelona
10
12
UE HORTA
16054
LLICA CAT MASTER prèvia 11aJ
Màster
Día:
Hora:
07.02.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
11
2
CN Badia
17269
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 2aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
09.02.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
7
10
CN Barcelona Vista B
15988
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 11aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
09.02.2019
15:30
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN SANT ANDREU
7
1
UE HORTA
17289
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 1aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
09.02.2019
16:40
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN SANT ANDREU
1
6
UE HORTA
16591
Liga Nacional 1a División Masc 13aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
09.02.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
6
CLARET ASKARTZA
16869
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 3aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
09.02.2019
18:45
Lloc:
Granollers, CN
CN Granollers/CN Badia
4
4
UE HORTA
16092
LLIGA CAT INF B 13aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
10.02.2019
09:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
9
9
UE HORTA B
16883
LLIGA CAT BENJAMI FEM 2aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
10.02.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA FEM
4
3
CE MEDITERRANI B
17296
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 1aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
10.02.2019
10:15
Lloc:
Poble Nou, CN - Can Felipa
CN Poble Nou A
7
12
UE HORTA A
16884
LLIGA CAT BENJAMI FEM 2aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
10.02.2019
10:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA FEM
5
2
CN SANT ANDREU B
17310
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 1aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
10.02.2019
10:30
Lloc:
Mataró, CN - Joan Serra - 25m coberta
LaSirena CN Mataró
25
2
UE HORTA
16071
LLIGA CAT VETERANS 10J
Veterà
Día:
Hora:
11.02.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
13
12
C.N. Martorell
16055
LLICA CAT MASTER prèvia 12aJ
Màster
Día:
Hora:
14.02.2019
22:00
Lloc:
Centre MONTCADA (CN SABADELL)
CN SABADELL
4
14
UE HORTA
17290
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 2aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
16.02.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
5
0
CW SANT ADRIA A
15989
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 12aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
16.02.2019
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
CN TERRASSA
15987
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 10aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
16.02.2019
16:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
6
3
UE HORTA
17270
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 9aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
16.02.2019
16:00
Lloc:
Barcelona, CN - Nova Escollera - 50m
CN Barcelona Vista B
12
5
UE HORTA
16612
Liga Nacional 1a División Fem 12aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
16.02.2019
16:45
Lloc:
CN Minorisa
CN MINORISA
11
9
UE HORTA
16885
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 1aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
17.02.2019
09:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
4
5
UE HORTA B
17311
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 3aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
17.02.2019
09:00
Lloc:
Mediterrani CE, Josep Vallès - 50m
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
13
0
UE HORTA
16886
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 1aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
17.02.2019
09:45
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Montjuic B
5
2
UE HORTA B
17297
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 2aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
17.02.2019
11:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
12
12
CLUB NATACIÓ SANT ANDREU
16027
LLIGA CAT JUV FEM 13aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
17.02.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
15
5
CN Martorell/CN Minorisa
16887
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 2aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
17.02.2019
12:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN ATL-BARCELONETA A
5
5
UE HORTA A
16888
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 2aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
17.02.2019
12:45
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
2
5
UE HORTA A
16056
LLICA CAT MASTER prèvia 13aJ
Màster
Día:
Hora:
21.02.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
8
7
CW SANT ADRIA B
15990
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 13aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
23.02.2019
09:00
Lloc:
St Feliu, CN
CN Sant Feliu
4
3
UE HORTA
17291
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 3aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
23.02.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
4
5
CN Catalunya
16870
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 4aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
23.02.2019
11:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
5
CN MOLINS DE REI
17271
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 3aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
23.02.2019
12:45
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA
11
3
UE HORTA
16613
Liga Nacional 1a División Fem 13aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
23.02.2019
16:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
3
11
CDN BOADILLA
16592
Liga Nacional 1a División Masc 14aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
23.02.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
6
7
CN LA LATINA
16093
LLIGA CAT INF B 14aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
24.02.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
17
8
Club Natació Sant Feliu B
17298
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 3aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
24.02.2019
10:30
Lloc:
Minorisa, CN - 50m
CN MINORISA
15
16
UE HORTA A
16889
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 2aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
24.02.2019
11:00
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN Montjuic B
5
4
UE HORTA B
16023
LLIGA CAT JUV FEM 9aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
24.02.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
11
CN TERRASSA
16890
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 2aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
24.02.2019
11:45
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
UE HORTA B
5
1
C.N. MOLINS DE REI - B
17312
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 2aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
24.02.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
7
17
CN Rubí
16057
LLICA CAT MASTER prèvia 14aJ
Màster
Día:
Hora:
28.02.2019
21:45
Lloc:
Atl-Barceloneta (St.Sebastià)
CN ATL-BARCELONETA
3
21
UE HORTA
17292
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 4aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
02.03.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
Club Nataci? Poble Nou
UE HORTA
15991
LLIGA CATALANA ALEVIN FEM 14aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
02.03.2019
10:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
15
3
CN ATL-BARCELONETA FEM
16871
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 5aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
02.03.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
AE SANTA EULALIA
17272
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 4aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
02.03.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
9
9
CN Granollers
16593
Liga Nacional 1a División Masc 15aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
02.03.2019
18:00
Lloc:
Ciutat Esportiva CNM
CN MONTJUIC
UE HORTA
17299
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 4aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
03.03.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
19
6
CN Martorell
16028
LLIGA CAT JUV FEM 14aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
03.03.2019
10:15
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
10
5
UE HORTA
16094
LLIGA CAT INF B 15aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
03.03.2019
13:30
Lloc:
CEM BESOS
CN Poble Nou B
3
10
UE HORTA B
16058
LLICA CAT MASTER prèvia 15aJ
Màster
Día:
Hora:
07.03.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
14
6
CE MEDITERRANI
17273
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 5aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
09.03.2019
10:15
Lloc:
Catalunya, CN - Can Toda
CN Catalunya
13
4
UE HORTA
16594
Liga Nacional 1a División Masc 16aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
09.03.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
5
CN PREMIÀ
16891
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 3aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
10.03.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
3
4
CN ATLÈTIC-BARCELONETA A
16892
LLIGA CAT BENJAMI FEM 3aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
10.03.2019
09:45
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE MEDITERRANI FEM
5
1
UE HORTA FEM
16893
LLIGA CAT BENJAMI FEM 3aJ
Benjamí Femení
Día:
Hora:
10.03.2019
10:30
Lloc:
Mediterrani CE (R.Mendieta)
CE MEDITERRANI B
2
5
UE HORTA FEM
16894
LLIGA CAT BENJAMI A 2a fase (1-6) 3aJ
Benjamí mixte A
Día:
Hora:
10.03.2019
10:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA A
5
2
Club Natació Catalunya
16895
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 3aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
10.03.2019
11:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
5
2
C.N. MOLINS DE REI - B
16896
LLIGA CAT BENJAMI B 2a fase 3aJ
Benjamí mixte B
Día:
Hora:
10.03.2019
13:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
4
5
CN Catalunya
17320
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 1aJ
Veterà
Día:
Hora:
11.03.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
C.E. Guàrdia Urbana de Barcelona
17276
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 7aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
13.03.2019
20:30
Lloc:
Molins De Rei, CN
CN MOLINS DE REI
7
5
UE HORTA
16059
LLICA CAT MASTER prèvia 16aJ
Màster
Día:
Hora:
14.03.2019
22:00
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CW Can Dragó
2
17
UE HORTA
16872
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 6aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
16.03.2019
11:00
Lloc:
Catalunya, C.N.(C.Toda)
CN Catalunya
9
5
UE HORTA
16614
Liga Nacional 1a División Fem 14aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
16.03.2019
12:45
Lloc:
CN Catalunya
CN CATALUNYA
11
4
UE HORTA
17274
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 1aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
16.03.2019
14:30
Lloc:
Sabadell, CN - Can Llong - 33m
CN SABADELL
14
6
UE HORTA
16595
Liga Nacional 1a División Masc 17aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
16.03.2019
17:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
Horta, U.E D' (Nova)
11
14
UE HORTA
16095
LLIGA CAT INF B 16aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
17.03.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
14
19
Club Nataciò Granollers B
17300
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 6aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
17.03.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
15
13
CN Granollers
17314
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 5aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
17.03.2019
09:00
Lloc:
Catalunya, CN - Can Toda
CN Catalunya
12
9
UE HORTA
16029
LLIGA CAT JUV FEM 15aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
17.03.2019
11:30
Lloc:
UE Horta
UE HORTA
5
8
LaSirena CN Mataró
17321
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 2aJ
Veterà
Día:
Hora:
18.03.2019
22:00
Lloc:
Mataró, CN - Joan Serra - 25m coberta
CN MATAR
UE HORTA
17293
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 5aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
23.03.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
1
9
LaSirena CN Mataró
17302
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 7aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
23.03.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
9
7
CN Poble Nou A
17283
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 1aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
23.03.2019
10:30
Lloc:
Atlètic Barceloneta
CN ATLÈTIC-BTA FEM
2
13
UE HORTA
16873
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 7aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
23.03.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
5
5
CN Granollers/CN Badía
17275
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 6aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
23.03.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
5
6
CN Sant Feliu
16615
Liga Nacional 1a División Fem 15aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
23.03.2019
16:45
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
9
9
CDW 9802
16096
LLIGA CAT INF B 17aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
24.03.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
17
10
CN PREMIÀ
17301
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 7aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
24.03.2019
10:15
Lloc:
Catalunya, CN - Can Toda
CN Catalunya
4
15
UE HORTA A
17315
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 6aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
24.03.2019
11:30
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
8
15
LaSirena CN Mataró
16030
LLIGA CAT JUV FEM 16aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
24.03.2019
12:00
Lloc:
St Andreu, CN (25 M.)
CN SANT ANDREU
UE HORTA
16596
Liga Nacional 1a División Masc 18aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
24.03.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
7
9
CDWP MÀLAGA
17322
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 3aJ
Veterà
Día:
Hora:
25.03.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
C.N. Martorell
16060
LLICA CAT MASTER prèvia 17aJ
Màster
Día:
Hora:
28.03.2019
22:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
14
11
CN L'Hospitalet
16597
Liga Nacional 1a División Masc 19aJ
Absolut masculí
Día:
Hora:
30.03.2019
18:15
Lloc:
CN Rubí
CN RUBÍ
8
9
UE HORTA
16097
LLIGA CAT INF B 18aJ
Infantil mixte B
Día:
Hora:
31.03.2019
09:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA B
9
10
LaSirena CN Mataró
16031
LLIGA CAT JUV FEM 17aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
31.03.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
14
CE MEDITERRANI
17316
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 7aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
31.03.2019
11:30
Lloc:
Rubí, CN - Can Rosés
CN RUBÍ
14
3
UE HORTA
17323
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 4aJ
Veterà
Día:
Hora:
01.04.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
16032
LLIGA CAT JUV FEM 18aJ
Juvenil Femení
Día:
Hora:
03.04.2019
20:45
Lloc:
CAN LLONG (CN SABADELL)
CN SABADELL
11
4
UE HORTA
16061
LLICA CAT MASTER prèvia 18aJ
Màster
Día:
Hora:
04.04.2019
22:00
Lloc:
Terrassa C.N.
CN TERRASSA
6
9
UE HORTA
16598
Liga Nacional 1a División Masc 20J
Absolut masculí
Día:
Hora:
06.04.2019
18:15
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
13
5
WP SEVILLA
16616
Liga Nacional 1a División Fem 16aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
06.04.2019
18:30
Lloc:
CMAD Montequinto
CW DOS HERMANAS
12
8
UE HORTA
17317
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 8aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
07.04.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
4
16
CE MEDITERRANI
17324
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 5aJ
Veterà
Día:
Hora:
08.04.2019
22:00
Lloc:
Montjuic, CN - Zona Esportiva
CN Montju
UE HORTA
17313
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 4aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
11.04.2019
20:45
Lloc:
Granollers, CN - P1 - 25m coberta
CN Granollers
6
14
UE HORTA
16617
Liga Nacional 1a División Fem 17aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
13.04.2019
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
12
11
CN CUATRO CAMINOS
17294
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 6aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
13.04.2019
09:00
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
5
6
CN Vallirana
17284
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 2aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
13.04.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
5
7
C N SABADELL FEM
16874
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 8aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
13.04.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
4
11
CN MOLINS DE REI
17277
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 8aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
13.04.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
6
12
CN SABADELL
16599
Liga Nacional 1a División Masc 21J
Absolut masculí
Día:
Hora:
13.04.2019
18:00
Lloc:
CN Molins de Rei
CN MOLINS DE REI
7
7
UE HORTA
17304
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 9aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
14.04.2019
09:30
Lloc:
Sabadell, CN - Can Llong - 33m
CN SABADELL MASC
11
4
UE HORTA A
17318
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 9aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
14.04.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
7
12
CN Granollers
16618
Liga Nacional 1a División Fem 18aJ
Absolut femení
Día:
Hora:
27.04.2019
Lloc:
AESE
AE SANTA EUL?LIA
UE HORTA
17285
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 3aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
27.04.2019
09:00
Lloc:
Sant Feliu, CN
CN Sant Feliu
UE HORTA
16600
Liga Nacional 1a División Masc 22J
Absolut masculí
Día:
Hora:
27.04.2019
18:00
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
CN SANT FELIU
17295
LIGA CAT ALEV MASC 2a fase (10-18) 7aJ
Aleví masculí
Día:
Hora:
28.04.2019
09:45
Lloc:
Granollers, CN - P1 - 25m coberta
Club Nataci? Granollers
UE HORTA
17305
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 10aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
28.04.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
CN MINORISA
17325
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 6aJ
Veterà
Día:
Hora:
29.04.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
C.E. Gu?rdia Urbana de Barcelona
UE HORTA
16875
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 9aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
04.05.2019
11:30
Lloc:
Horta, U.E D' (Nova)
UE HORTA
Club Natació Catalunya
17278
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 10aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
04.05.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN TERRASSA
17306
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 11aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
05.05.2019
10:15
Lloc:
Martorell, CN
Club Nataci? Martorell
UE HORTA A
17319
LIGA CAT JUVENIL MASC 2a fase (7-12) 10aJ
Juvenil masculí
Día:
Hora:
05.05.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
Club Natació Catalunya
17326
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 7aJ
Veterà
Día:
Hora:
06.05.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN MATARÓ
17303
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 8aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
10.05.2019
20:50
Lloc:
St Andreu, CN (T.Vella)
CN SANT ANDREU
UE HORTA A
17286
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 4aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
11.05.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN ATLÈTIC-BTA FEM
16876
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 10aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
11.05.2019
16:00
Lloc:
Sta Eulalia, AE
AE SANTA EULALIA
UE HORTA
17307
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 12a
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
12.05.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
CLUB NATACIÓ SABADELL MASC
17327
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 8aJ
Veterà
Día:
Hora:
13.05.2019
22:00
Lloc:
Martorell, CN
C.N. Martorell
UE HORTA
16877
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 11aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
18.05.2019
12:30
Lloc:
Molins De Rei, C.N.
CN MOLINS DE REI
UE HORTA
17279
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 11aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
18.05.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
Club Natació Catalunya
17308
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 13aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
19.05.2019
10:00
Lloc:
Granollers, CN - P1 - 25m coberta
Club Nataci? Granollers
UE HORTA A
17328
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 9aJ
Veterà
Día:
Hora:
20.05.2019
22:00
Lloc:
Mediterrani CE, Regent Mendieta
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
UE HORTA
17287
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 5aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
25.05.2019
09:00
Lloc:
Sabadell, CN - Can Llong
C N SABADELL FEM
UE HORTA
17280
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 12a
Cadet masculí
Día:
Hora:
25.05.2019
15:00
Lloc:
St Feliu, CN
Club Nataci? Sant Feliu
UE HORTA
16878
LLIGA CAT CADET FEM 2a fase (9-13) 12aJ
Cadet femení
Día:
Hora:
25.05.2019
17:45
Lloc:
Granollers, CN
Club Nataci? Granollers/Club Nataci? Bad
UE HORTA
17309
LLIGA CAT INF A MIXTE 2a fase (9-16) 14aJ
Infantil Mixte A
Día:
Hora:
26.05.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA A
CN Catalunya
17329
TORNEIG PRIMAVERA VETERANS 10aJ
Veterà
Día:
Hora:
27.05.2019
22:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN Montjuïc
17288
LIGA CAT ALEV FEM 2a fase (5-8) 6aJ
Aleví femení
Día:
Hora:
01.06.2019
10:15
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN Sant Feliu
17281
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 13aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
01.06.2019
12:45
Lloc:
D'Horta, UE - 33m
UE HORTA
CN MOLINS DE REI
17282
LLIGA CAT CADET MASC 2a fase (7-14) 14aJ
Cadet masculí
Día:
Hora:
02.06.2019
11:00
Lloc:
Granollers, CN - P1 - 25m coberta
Club Nataci? Granollers
UE HORTA
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.