Galeria d'Imatges
Secció Hoquei
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Secció D'Hoquei patins
Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Març 2017
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
12827
BCN BENJAMÍ_GRUP 14
Benjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2017
09:30
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP
10
0
UE HORTA - C
Crònica:
Tampoc han tingut pietat, pero no han jugat malament. Forza nois !
12819
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2017
10:00
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - C
3
0
UE HORTA - D
Crònica:
No han tingut pietat
12816
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2017
10:30
Lloc:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP - A
3
1
UE HORTA - B
12829
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
16.09.2017
11:15
Lloc:
Plaça de les Casernes, s/n - Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA - A
10
0
UE HORTA - B
Crònica:
No em creureu, però no han jugat gens malament.
12798
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
16.09.2017
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA (NCAT)
0
6
PHC SANT CUGAT (NCAT)
Crònica:
Primer partit del Nacional Catalana Femení, com sabeu només continuen la Ines i la Laia, torna al Horta la Maricel i s'incorporen amb nosaltres Eva, la Berta i Aitana.
Partit complicat contra el Sant Cugat que és un dels aspirants a l'ascens, per ser el primer partit i amb molt pocs entrenaments juntes i sense cap partit amistós, van donar la cara contra un intens Sant Cugat amb una Ines molt encertada. A poc a poc.

Força noies!
12824
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
16.09.2017
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
14
0
CT BARCINO - B
12813
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.09.2017
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
1
CH CLARET
12821
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
17.09.2017
10:00
Lloc:
Av. Salvador Espriu 17 - Badalona
CP SANT JOSEP BADALONA
0
3
UE HORTA - A
12795
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
17.09.2017
12:30
Lloc:
CAMÈLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLÈS
CERDANYOLA CH
5
3
UE HORTA
Crònica:
Partit molt igualat, l'equip va començar perdent 4-0, però no van perdre la intensitat posant 4-3, els últims 2 minuts vam jugar amb 5 jugadors i sense porter buscant un empat molt merescut. El van tenir a l'abast de la mà, no m'agrada criticar però alguna decisió arbitral dubtosa, va tallar el ímpetu dels nostres per aconseguir aquest empat. Hi ha molt bones perspectives per a aquest equip.

Força nois!
12825
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2017
20:00
Lloc:
Direcció:
Av. Salvador Espriu 17 - Badalona
CP SANT JOSEP BADALONA
1
11
UE HORTA - A
12793
JÚNIOR - Grup 9
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2017
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
14
4
CH RIPOLLET - B
12801
ALEVÍ - Grup 26
Aleví - B
Día:
Hora:
23.09.2017
17:15
Lloc:
Direcció:
Carrer de Sardenya 32 - Terrassa
SFERIC
4
8
UE HORTA - B
Crònica:
Partidassss
12811
JUVENIL - Grup 12
Juvenil - A
Día:
Hora:
23.09.2017
17:30
Lloc:
Direcció:
MARIA REVERTER, 80 - BARBERÀ DEL VALLÈS
UEH BARBERÀ - B
UE HORTA - A
Crònica:
Aplazado
12805
INFANTIL - Grup 19
Infantil - B
Día:
Hora:
23.09.2017
17:45
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO - A
4
5
UE HORTA - B
12803
ALEVÍ - Grup 23
Aleví - A
Día:
Hora:
23.09.2017
18:15
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
9
1
UE LA GARRIGA
12807
INFANTIL - Grup 10
Infantil - A
Día:
Hora:
23.09.2017
18:30
Lloc:
Direcció:
Rambla de Jaume Sàbat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT - A
9
1
UE HORTA - A
12796
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
23.09.2017
19:30
Lloc:
Direcció:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
5
CH RIPOLLET
12814
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
24.09.2017
10:00
Lloc:
Av. Onze de Setembre, s/n - Cubelles
CP CUBELLES
UE HORTA - C
12832
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
24.09.2017
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
FC MARTINENC
12799
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
24.09.2017
11:00
Lloc:
MARIA REVERTER, 80 - BARBERÀ DEL VALLÈS
UE BARBERÀ (NCAT)
UE HORTA (NCAT)
12817
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
24.09.2017
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
RIBES CP
12822
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
24.09.2017
12:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
HC SANT JUST - B
12830
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
24.09.2017
13:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
RIBES CP
12828
BCN BENJAMÍ_GRUP 14
Benjamí - C
Día:
Hora:
24.09.2017
16:00
Lloc:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - B
UE HORTA - C
12833
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
PB-Iniciació - A
Día:
Hora:
30.09.2017
10:00
Lloc:
Direcció:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIÀ
UE HORTA - A
12834
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 8
PB-Iniciació - B
Día:
Hora:
30.09.2017
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CT BARCINO
12818
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 14
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2017
12:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CH PRAT
12831
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
Benjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2017
13:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CE CORNELLÀ
12804
ALEVÍ - Grup 23
Aleví - A
Día:
Hora:
30.09.2017
14:00
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO - B
UE HORTA - A
12802
ALEVÍ - Grup 26
Aleví - B
Día:
Hora:
30.09.2017
14:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CEH SABADELL
12806
INFANTIL - Grup 19
Infantil - B
Día:
Hora:
30.09.2017
15:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CE ARENYS DE MUNT - A
12815
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 15
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2017
15:30
Lloc:
Direcció:
C/ Cardenal Barraquer s/n - Sitges
CP SITGES
UE HORTA - C
12820
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - D
Día:
Hora:
30.09.2017
16:00
Lloc:
Direcció:
Sant Sebastià 55 - barcelona
JESÚS, MARIA I JOSEP - B
UE HORTA - D
12810
JUVENIL - Grup 17
Juvenil - B
Día:
Hora:
30.09.2017
18:00
Lloc:
Direcció:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST - B
UE HORTA - B
12794
JÚNIOR - Grup 9
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2017
19:15
Lloc:
Direcció:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO
UE HORTA
12792
FEM16 - Grup 2
FEM - 16
Día:
Hora:
01.10.2017
10:00
Lloc:
Direcció:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU - B
UE HORTA
12823
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
01.10.2017
10:00
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - A
UE HORTA - A
12800
FEM NACIONAL CATALANA - Grup B
Senior NACIONAL CAT FEM
Día:
Hora:
01.10.2017
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA (NCAT)
SFERIC (NCAT)
12826
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
Benjamí - A
Día:
Hora:
01.10.2017
17:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CP TORRELLES - B
12812
JUVENIL - Grup 12
Juvenil - A
Día:
Hora:
01.10.2017
18:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CERDANYOLA CH - A
12797
SEGONA CATALANA - Grup A
Senior 2 CAT
Día:
Hora:
01.10.2017
18:30
Lloc:
Direcció:
Telègraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC - A
UE HORTA
12808
INFANTIL - Grup 10
Infantil - A
Día:
Hora:
01.10.2017
19:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
CE NOIA Freixenet - A
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2017 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.