Equips secció Hoquei
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

PB-Iniciació - A

Equip PB-Iniciació - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ANDRES
HERNANDEZ ECHEVERRIA
Jugador/a
2011
HECTOR
FERNANDEZ ALBACAR
Jugador/a
2011
GUIM
COLLADO GARCIA
Jugador/a
2011
BORJA
MARIN MAS
Jugador/a
2011
JAN
REDONDO SERRA
Jugador/a
2011
Cos Técnic

Entrenador: ROGER FERNÁNDEZ DE CUEVAS

Delegat: ALFONSO HERNÁNDEZ

PB-Iniciació - B

Equip PB-Iniciació - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
GISELA
TARRÉ ASTA
Cap
2012
THEO
BAQUER LOPEZ
Cap
2012
GUILLEM
DIAZ SOTOS
Cap
2011
BIEL
VIL? PARCERISA
Cap
2012
JAN
LAMARCA
Cap
2011
NASSERT
ADÁN TERRERO
Cap
2011
Cos Técnic

Entrenador: LUCAS VICÉN NOGUERAS

Delegat: JOAN TARRES

Prebenjamí - A

Equip Prebenjamí - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
POL
VILAGUT ALBERA
Porter/a
2009
YAGO
RODRÍGUEZ LLUBIA
Jugador/a
2009
PEPE
JOSA JULIAN
Jugador/a
2009
SAMUEL
PARENT VEDMEDEO
Jugador/a
2009
MARTIN
GARCIA-MORENO FERNANDEZ
Jugador/a
2009
POL
ROCA PALASI
Jugador/a
2009
Cos Técnic

Entrenador: POL FERNÁNDEZ DE CUEVAS

Delegat: FCO. V. GARCIA MORENO

Prebenjamí - B

Equip Prebenjamí - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JORGE
ORDIALES ALONSO
Porter/a
2009
MARIO
MARQUEZ ANGULO
Cap
2009
NIL
ROYO AVELLAN
Cap
2009
DAVID
SILCILIA MARTIN
Cap
2009
RICARDO
SACRISTAN LATORRE
Cap
2009
POL
TARRE ASTA
Cap
2009
SERGI
MIRO ALONSO
Cap
2009
Cos Técnic

Entrenador: PERE PIBERNAT 

Delegat: MANEL ROYO

 

Prebenjamí - C

Equip Prebenjamí - C Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
GERARD
ARCE MORENO
Cap
2010
ALEX
RIERA BASSA
Cap
2010
ERIC MANEL
VAQUERO BAENA
Cap
2010
ASIER
LLOP BARRIOS
Cap
2010
MARCO
LLORENS BA?EZ
Cap
2010
POL
COLLADO CADENAS
Cap
2010
Cos Técnic

Entrenador: OSCAR COLLADO

Delegat: MIGUEL ANGEL ARCE

Benjamí - A

Equip Benjamí - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ORIOL
SICILIA MARTIN
Cap
2007
JAUME
MIRO ALONSO
Cap
2007
JORDI
INGLES LORENZO
Cap
2007
ASIER
PAREDES DURAN
Cap
2007
POL
SANCHEZ LOPEZ
Cap
2007
AINOA
CRUZ BLAS
Cap
2007
Cos Técnic

Entrenador: JORDI COSTA

Delegat: ALBERT INGLES

Benjamí - B

Equip Benjamí - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JAN
TARRI?O PUJOL
Cap
2007
BRU
LAMARCA GALLEGO
Cap
2007
DANIEL
SILVESTRE OLALDE
Cap
2007
POL
TARRI?O PUJOL
Cap
2007
ERIC
FRANQUESA VELASCO
Cap
2007
Cos Técnic

Entrenador: ORIOL BLASCO

Delegat: SERGI GALLEGO

Benjamí - C

Equip Benjamí - C Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
GERARD
RAMIREZ MONTANERO
Cap
2008
ALEX
BOIGUES COLL
Cap
2008
BRUNO
MARÍN MAS
Cap
2008
JAN
ROIJALS SEBASTIA
Cap
2008
ALEX
VICÉN NOGUERAS
Cap
2008
GERARD
COLLADO GARCIA
Cap
2008
SERGI
MATEO ARBUES
Cap
2008
Cos Técnic

Entrenador: KEVIN RODRIGUEZ

Delegat: SERGIO MARIN

  OSCAR COLLADO

Benjamí - D

Equip Benjamí - D Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
HENOC
PERAL ESPIN
Cap
2008
JAN
RODENAS TRAVES
Cap
2008
SERGI
MARTINEZ PEREZ
Cap
2008
GUIFRE
CA?AS SANCHEZ
Cap
2008
MIGUEL A.
BENITEZ GONZALEZ
Cap
2008
SOREN
GARCIA FERNANDEZ
Cap
2008
MAX
MOLL CASTRILLO
Cap
2008
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JESUS RODENAS

Aleví - A

Equip Aleví - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MARTINA
ESCUREDO SOLER
Cap
2006
MARIA
RAMON SOTIL
Cap
2006
HECTOR
ROJAS VIEDMA
Cap
2005
JAN
SEGURA MARTINEZ
Cap
2005
DANIEL
SAFONT JORDAN
Cap
2005
NOA
PUJOL SELLARES
Cap
2005
NAGORE
PAREDES DURAN
Cap
2005
Cos Técnic

Entrenador: JOAN PUJOL

Delegat: JOSE MARIA SEGURA

Aleví - B

Equip Aleví - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
FRANCESC
MATEU VALLESPÍN
Cap
2006
SERGIO
ORDIALES ALONSO
Cap
2006
ALEX
HURTADO MARTINEZ
Cap
2006
MIQUEL
BOIGUES COLL
Cap
2006
ROGER
GIL AROCA
Cap
2006
JAN
TARRE ASTA
Cap
2006
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JAVIER ORDIALES

Infantil - A

Equip Infantil - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JOAN
ALOS PALACIOS
Cap
2003
JAN
INSA DIAZ
Cap
2004
IVAN
LOPEZ BERNAL
Cap
2003
OT
RAMON SOTIL
Cap
2003
MATEO
PIBERNAT BATET
Cap
2003
BERNAT
PONS BATET
Cap
2003
ALEX
MANZANARES DALMAU
Cap
2003
Cos Técnic

Entrenador: POL FERNÁNDEZ DE CUEVAS

Delegat: SALVADOR MANZANARES

 

 

 

Infantil - B

Equip Infantil - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JOAN ENRIC
ESCUREDO SOLER
Cap
2003
DJANGO
POZO ALHAJA
Cap
2003
CARLA
CRUZ BLAS
Cap
2004
GUILLEM
BOIGUES COLL
Cap
2004
ARNAU
GOMEZ RODIEL
Cap
2004
GUILLERMO
JAUME MURCIANO
Cap
2004
QUIM
HINESTROSA ORTEGA
Cap
2004
ORIOL
RUBIO TAMAYO
Cap
2004
Cap
1970
Cap
1970
Cos Técnic

Entrenador: JUAN CARLOS PEREZ

Delegat: JOSE A. CRUZ

Juvenil - A

Equip Juvenil - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
CARLOS
GÓMEZ DELGADO
Porter/a
2001
ALEX
RUBIO TAMAYO
Jugador/a
2002
JAN
INGLES LORENZO
Jugador/a
2002
LUCAS
VICÉN NOGUERAS
Jugador/a
2002
OSCAR
GONZALEZ CARNEROS
Jugador/a
2002
RAMON
REVILLA BOUSO
Jugador/a
2001
PERE
PIBERNAT BATET
Jugador/a
2001
Cos Técnic

Entrenador: JORDI COSTA

Delegat: FELIX VICÉN

Juvenil - B

Equip Juvenil - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ALBERT
NAVARRO HERNANDEZ
Jugador/a
2002
MANEL
SERRANO ORTIZ
Jugador/a
2002
DANIEL
CODINA CALVO
Jugador/a
2001
GORE
ALONSO PORTILLA
Jugador/a
2001
MAX
PUJOL SELLERES
Porter/a
2002
TANIA
ALONSO LOBATO
Jugador/a
2002
NURIA
RODENAS PALOMAR
Jugador/a
2002
Cos Técnic

Entrenador: DANI MIRAS

Delegat: Mª JESUS CALVO

Júnior

Equip Júnior Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ORIOL
FERNANDEZ ZARAGOZA
Jugador/a
2000
PAU
SAURI SORIANO
Jugador/a
2000
MARC
JACAS COLMENA
Jugador/a
2000
ROGER
FERNANDEZ DE CUEVAS SELVA
Jugador/a
2000
MARTI
GUIMERA LOPEZ
Jugador/a
2000
DIEGO F.
SOLANO PÓNIZ
Jugador/a
2000
Cos Técnic

Entrenador: DANI MIRAS

Delegat: RUBEN GUIMERA

Senior Segona CAT Masc

Equip Senior Segona CAT Masc Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ESTEVE
GILI MORENO
Jugador/a
1998
ANDREU
FARRE MOLINS
Porter/a
1998
ORIOL
BLASCO QUIROGA
Jugador/a
1998
PABLO
GONZALEZ ALVAREZ
Jugador/a
1997
POL
FERNANDEZ DE CUEVAS SELVA
Jugador/a
1997
PASCUAL
DATO MARQUEZ
Jugador/a
1991
LLUIS
MIRAVITLLES CORTINA
Jugador/a
1992
DAVID
VALLVERDÚ MATA
Jugador/a
1986
ALEX
CARDENAS GONZALVO
Jugador/a
1998
Cos Técnic

Entrenador: KEVIN RODRIGUEZ

Delegats: JOSE Mª FERNÁNDEZ DE CUEVAS

    FELIX VICÉN

 

FEM - 16

Equip FEM - 16 Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
NAGORE
PAREDES
Porter/a
2005
CARLA
CRUZ BLAS
Jugador/a
2004
NOA
PUJOL SELLARES
Jugador/a
2005
ELISABETH
FONT BOLAÑOS
Jugador/a
2005
MARTINA
ESCUREDO SOLER
Jugador/a
2006
MARIA
RAMON SOTIL
Jugador/a
2006
Cos Técnic

Entrenador: JOAN PUJOL

Delegat: JOSÉ A. CRUZ

Senior Primera CAT FEM

Equip Senior Primera CAT FEM Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
INÉS
MARCO CALLE
Porter/a
1995
MARICEL
ESCUDERO LARDIN
Jugador/a
1991
ANA TERESA
CUERVO BERNAL
Jugador/a
1991
KAROLIN YISSET
GARCÍA MARTÍNEZ
Jugador/a
1995
AITANA
CERECEDA TORO
Jugador/a
2000
BERTA
FÀBREGAS VALLS
Jugador/a
2000
TANIA
ALONSO LOBATO
Jugador/a
2018
NURIA
RODENAS PALOMAR
Jugador/a
2018
Cos Técnic

Entrenador: JESÚS CALVETE

Delegat: MARTA C. PINEDA

Veterans

Equip Veterans Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JORDI
COSTA SALVA
Cap
1978
JULIAN
FERNANDEZ CAMPOS
Cap
1966
JOSEP MARIA
GIBERT FOLCH
Cap
1961
JOAN
PUJOL MORERA
Cap
1971
ROGER
LAHOZ PELLICER
Cap
1984
LUIS
ELIAS GARDEAZABAL
Cap
1973
FERNANDO
ELIAS GARDEAZABAL
Cap
1970
XAVIER
TAMAYO SARRION
Cap
1984
XAVIER
BOSCH SOLE
Cap
1962
SERGI
GALLEGO URBANO
Cap
1973
GERARD
TERRIÑO ARNABAT
Cap
1982
Cos Técnic
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Taberna Alibaba Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2018 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.