Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Març 2019
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
15807
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
16.09.2018
11:00
Lloc:
Corbera de Llobregat
CP CORBERA
2
5
UE HORTA
15819
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
22.09.2018
12:30
Lloc:
BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
11
1
UE HORTA
15791
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
29.09.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
MOLINS DE REI 2015
15863
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
07.10.2018
12:15
Lloc:
Barcelona
FC MARTINENC B
UE HORTA D
15864
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
20.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
CP CORBERA B
15836
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
27.10.2018
17:30
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA D
1
11
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
15925
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
09.11.2018
20:15
Lloc:
General Vives, s/n - Barcelona
JESUITES SARRIA A
7
6
UE HORTA D
15926
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
11.11.2018
17:15
Lloc:
MOLINS DE REI
MOLINS DE REI 2015
5
2
UE HORTA D
15950
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
17.11.2018
16:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
2
0
FC MARTINENC B
15951
Benjamí - D BCN BENJAMÍ_GRUP 4
Benjamí - D
Día:
Hora:
25.11.2018
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA D
5
2
JESUÏTES SARRIÀ A
16853
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
12.01.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
CP SANT JOSEP BADALONA
16937
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
19.01.2019
10:00
Lloc:
c/josep rovira 14 - Sant Sadurní d'Anoia
CE NOIA Freixenet - B
3
5
UE HORTA - D
16913
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
27.01.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
12
3
CP SANT JOSEP BADALONA
17002
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
03.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
8
5
RIBES CP - B
17010
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
09.02.2019
11:00
Lloc:
Avda. Catalunya s/n - Vilafranca del Penedes
CP SANT RAMON - B
7
1
UE HORTA - D
17041
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
17.02.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
0
3
HC PALAU PLEGAMANS - D
17057
BENJAMÍ - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
24.02.2019
09:45
Lloc:
Passeig dels Esports, - Sant Celoni
CP SANT CELONI - B
2
10
UE HORTA - D
17197
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
01.03.2019
20:00
Lloc:
Av. Salvador Espriu 14-A - Badalona
CP SANT JOSEP BADALONA
2
5
UE HORTA - D
17219
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
10.03.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - D
4
0
CE NOIA Freixenet - B
17248
Benjamí - D BCN Benjamí C2 - Copa BCN
Benjamí - D
Día:
Hora:
23.03.2019
09:00
Lloc:
Carrer de cristófol mestres, s/n - sant pere de ribes
RIBES CP - B
UE HORTA - D
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.